Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
http://www.bosch-eshop.sk/katalog/pro... kto ste to hladali 45 cm so suflikom na pribor, stoji okolo 500 E
Odpovedať
Profilova fotka
@lea231 ja osobne by som asi do umyvacky, co umyva so 7l nesla... ved si to predstav, co tam vsetko das spinave a ako to vie umyt v 7l.. divna predstava.. Nizka spotreba vody , ok, ale extrem podla mna nie je dobry... :)
Odpovedať
@luciferova http://www.bosch-eshop.sk/katalog/229... tu si skoc hladaj, je tu vyborny popis, na cenu nekukaj, potom najdes aj o 200 E lacnejsiu inde, ale inde nemas taky dobry popis :)
Odpovedať
a toto? http://talkive.sk/index.php?page=shop...
Odpovedať
@katrin21 myslim, ze ten riad so 7 litrami je mozno este cistejsi ako s 15l :) Vsetko zalezi na filtroch a technologii, ja by som si ju od whirlpool nevzala, ale boschovi a siemens doverujem, ze je to ok. Za chvilku to bude standard, preco to vopred zatracovat, neveris, ze o rok, dva uz s vyssou spotrebou ani nekupis? Technologie idu holt vpred :)
Odpovedať
tu je o nej viac http://www.pixmania.sk/sk/sk/9492051/...
Odpovedať
@luciferova moze byt, hlucnost aj spotreba ok :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika no, to je proste moj pocit, uz to niekto pisal, neviem, ci nie anairda, že tiež ma ten dojem.. proste najprv da malo vody , umyje to v tom humuse, potom to oplachuje v cistej....ale aj tak.. Je to oj pocit, nevnucujem to nikomu, pisem to len ako postreh, lebo si nemyslim, ze 5l vody navyse je nejaka velka pálka :)
Odpovedať
@katrin21 ja to tak neberiem, ja viem, ako to myslis :) Ale napriklad moji svokrovci, ktory maju vyslovene malo vody, tak aj tych 5 litrov urobi dost velky rozdiel :)
Odpovedať
tak ja to kaslem a vezmem tu, uz ma to nebavi... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 a ty mas so svojou umyvackou aku skusenost? ktory typ si zvolila a preco? :) aj ked dam veci do drezu, tak riad vytrem servitkou .... tak nepredpokladam, ze pri ukladani veci do umyvacky budem postupovat inak ........ siemens je pre mna doveryhodna znacka a je pravda,ze technologie idu stale vpred ... musim si to nechat ulezat v hlave do zajtra pre ktoru sa rozhodneme. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@luciferova ani mna to nebavi no ked chcem do vianoc mat kuchynu doma, musim sa rozhodnut do zajtra ... nech presne podla konkret. modelu spotrebicu vyrobia otvory :( to ma caka este vyber chladnicky s mraznickou, pracky so susickou ... pomooooc a to do zajtra a vsetko plne vstavane ;-( .
Odpovedať
Článok sa načítava...
Myslíte že je rozdiel v kvalite spotrebiča (toho istého) kúpeného v SR, ČR, Maďarsku, Poľsku? Osobne si myslím že je to to isté akurát zdĺhavejšie riešenie záruky cez hranice.
Odpovedať
Profilova fotka
@lea231 ano bosch je vlastne Siemens, len siemens je vyssia rada vyrobkov takze je to este lepsia kvalita :) Ja som spokojna, nechcem sa opakovat, pisala som velakrat uz o mojej.. aj vcera.... skus pozriet par stranok dozadu :) je tam o stranku dozadu, alebo dve aj model, ktorý mam :) ide si ho kupit tusim dzusolm , alebo ako sa vola..... :) Tiež riad cistim, ale nie servitkoou, to sa mi uz zda zbytocne, skor dokonale zhrniem do koša vsetky zvyšky jedla, omrvín, omáčok a pod.... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dzusolm myslim, ze to moze byt teoreticky rozdiel... tak ako je rozdiel v potravinach napr. coca cole ( dokazené.) . a autach vyrabanych pre ine staty , resp. v inych statoch.. ale neviem, to je len toeria.... Zalezi, ci maju vyrobne vo viacerých statoch a akych dodavatelov na suciastky maju v náväznosti an to.. ci tych istych, alebo.....
Odpovedať
@lea231 pekne :-N ja uz "len" ruru, indukciu a chladnicku :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@luciferova esteze s var.doskou ou som mala po probleme, kedze to bola laska na prvy pohlad :) mam ju aj v albume :-D a ruru za mna "vybral" chalan co mi bude robit kuchynu .... ponukol mi vybornu cenu 220 namiesto 700 Eur .... aspon mam o dilemu menej .
Odpovedať
@katrin21 Ja mám spotrebu 6.5 l,ale :Aquasenzorom sa meria zakalenie vody,čistú vodu použije na ďalšie umývanie a týmto spôsobom sa zníži spotreba vody o 3-6 litrov. Ak je znečistenie silnejšie,voda sa odčerpá a stav sa doplní čistou vodou.Presná definícia.
Odpovedať
@nanika Ešte že ťa tu máme zlatá :-D :-D :-D No vidíte novinka 45 cm len tá cena.!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ani neviem kolko ma moja, uz si nepamatam, zeby 10?
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.pricemania.sk/katalog/vsta... este na tuto som dostala dobru ponuku .... je tichucka ale nevidim ten suflik na pribory nikde :( ach jaaaj diky za komenty
Odpovedať
Profilova fotka
@lea231 kludne pozerak okolo 46 -48dB, to je stale super ticha umyvacka :) tolko ma aj nasa a neni ju nejako pocut :)
Odpovedať
@marta2610 ktora cena, ta na bosch strankach, ci na nete? Lebo bezne ide okolo 500 eur, co je si myslim, s tymi parametrami co ma, vcelku fajn cena :) Bosch ma okolo 700, tak baby, sme nejake babizne, aby sme nakoniec kupili aj drahotu za primeranu cenu, ci nie? Mat poziadavku na tu 45, tak by som pri tejto nevahala. Ja tomu nerozumiem, odkedy sme sa prestahovali, tak umyvacka ide kazdy den, predtym aj dva dni stala, asi skontrolujem kolko sad riadu mala jedna a tato druha, nejde mi to vobec do hlavy :(
Odpovedať
@nanika Myslím tá cena 45 cm.Asi ťa začalo baviť varenie. :-D :-D :-D
Odpovedať
@marta2610 Joj, Marti, varit ma bavi, ale nie s deckami na krku. A ked mala konecne zaspi, tak padnem na hubu a musim si aj trocha oddychnut a robit doma, lebo cely den len po nej spratavam. Mne to skor pride, ze je ta umyvacka vnutri inak usporiadana a zda sa, ze aj mensia. A v tej starej som vacsinou vystacila s takym malym priborovym kastlikom v hornom sufliku, tu aj ked pouzijem z kosika len polku, tak sa uz vedla neho nic moc nezmesti, takze celkovo do tejto UMY daco nalozit je umenie :( Ale co som kontrolovala, tak s poctom sad riadu by mali byt rovnake a pritom nie su :(
Odpovedať
@katrin21 ahoj našiel som si odkaz že si mi písala ale samotnú správu nikde nevidím? Pýtala si sa niečo v tom zmysle či som už kúpil tú umývačku, alebo niečo také?
Odpovedať
Profilova fotka
@dzusolm hej hej, nieco som pisala, ale potom som to zrusila, prepac.. o nic neslo :)
Odpovedať
@katrin21 v pohode. Tie kamenné obchody sú dosť drahé zatiaľ som neobjednal, rozmýšlam objednať cez net, máš nejaký dobrý typ na solídnu stránku - firmu?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som brala z andreashopu Dunajska Streda... vlastne vsetky spotrebice okrem digestoru mame odtial ( ten nemali, ten mame z obchodobchodov).. pohoda v oboch pripadoch :)
Odpovedať
@katrin21 nečítal som tie podmienky v andreashope. Môžeš mi prosím napísať v skratke ako to funguje? Myslím objednávka, platba, doprava. Vedia urobiť aj lepšiu cenu ako je na nete keď zoberiem 7 spotrebičov? Záruka samozrejme platí 2 roky, ak sa nemýlim? Myslíš že tie spotrebiče sú dovezené spoza hraníc? Pozerám net lebo tá cena je nižšia o takmer 400 Eur na komplet ako v kamennom obchode.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?