Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Ja by som z vlastnej skúsenosti odporúčala tieto: http://www.andreashop.sk/internetovy-... http://www.andreashop.sk/internetovy-... nizka spotreba vody a el. energie http://www.andreashop.sk/internetovy-...
Odpovedať
Profilova fotka
@vlastulka ahoj ešte mate stale baumatic ? ak ano ešte stale ste spokojní, dakujem ya info
Odpovedať
@marta2610 Marti prepac, uz mi zasibava :( JJ ja upresnim, nielen z kolaca, ale aj z pripeceneho kurata ha ha ha
Odpovedať
@nanika Máš odpustené. :-D :-D :-D
Odpovedať
@evikuke A to máš všetky???
Odpovedať
@mage83 Bosch 60 cm.
Odpovedať
ahojte, potrebovala by som poradit nejaku dobru umyvacku, chcem zabudovatelnu a aby ju nebolo vobec vidno (takze panel asi vo vnutri, apropo - je to ok? alebo je lepsi panel vonku?), mam male dieta, takze asi aj s poistkou a mozno aj program ked mam riadu pomenej a potrebujem ho rychlejsie umyt. a aby umyla vsetko, aj plech aj pekac aj vsetko. cena - zatial nerozhoduje, lebo ani len netusim, ako sa to pohybuje :-N som umyvackovy zaciatocnik :-N dakujem za rady
Odpovedať
@luciferova , ahoj, ja mam teraz Bosch, do domu sme kupili Electrolux ESL 67040r... ma parametre ake potrebujem pri malom dietati a hlavne nebude pustat umyvacku kedy si zmysli lebo ma skryty panel :-) .. mrkni parametre, je to xxl. nema suplik na pribory, co tu mnohe baby ospevuju, co mne ale zase nevadi, lebo ten kos na pribory hoci je velky tak ma nijako neobmedzuje v usporiadani riadu v umyvacke ani teraz pri Bosh takze nevidim dovod aby ma to obmedzovalo pri Eluxe... mali sme na nu vynikajuce referencie z roznych zdrojov tak sme do toho isli... dufam ze ma nesklame, zatial som v nej neumyvala lebo este nebyvame... co sa tyka boschky tak umyva vynikajuco.. Eluxka ma aj kratky program takze v pohode ked potrebujes rychlo tak sa da...
Odpovedať
@luciferova Moje deti majú zabudovateľnú a dosť ju počuť.Ja mám volne stojacu a keď bola dcéra u mňa ani nevedela že ide iba podľa odpočítajúceho času na displeji .Akú máte vy skúsenosť?
Odpovedať
@marta2610 ja zatial ziadnu, mam umyvacku zn.luciferova :-N do novej kuchyne urcite zabudovanu, mozno zavisi od znacky a typu, ale aj keby bola hlucnejsia, tak mi to nevadi, nebudeme spavat v kuchyni ;-) hlavne nech nemusim umyvat ja :-N brrr... ;-)
Odpovedať
@luciferova pri tom panely z vnutra je problem, ze na koniec programu ta upozorni az pipnutie, co mne vadi, ze neviem zvyskovy cas. Pripadne ak je porucha, tak zistis az po riadnom case, kedy uz ocakavas umyty riad. Na deti mam asi stastie, ani na s vonkajsim displejom, ani na zabudovanu mi nesahaju. To za lezi len na tebe a tvojom estetickom citeni, ci teda bude displej z vonka, ci dnu. Na umyvackach existuju detske poistky. A cenu, no ja myslim, ze vyborne a s dobrou spotrebou ti umyje cca 400 eurova umyvacka, to sa mi zda za nu akurat. Potom sa ti na to pozriem, idem s malym do skolky.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 marti,to nebude tym.. ja mam zabudovanu a nepocut ju :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@marta2610 u nas ramusi len ked su v nej plechy, alebo formy na kolace, to je zvuk ako parta zbrojnosov v krcme :) @luciferova ja ti viem poradit len takto, vyselektuj si najprv znacky, ktore akceptujes. Nasledne skoc dajme tomu do andreashopu a vyfiltrovanim podla ceny a znacky si urcite nieco vyberies :) Len si uzrejmi sama pre seba, co ti bude vyhovovat. Ten kratky program urcite odporucam, len necakaj, ze ti umyje plech od kurata, to je na taky bezny riad bez prisusenych a pripecenych zvyskov. Ja by som podla ceny brala siemens alebo bosch, s kratkym programom, ak mam deti, s deckou poistkou, s panelom z vonka, s variabilnymi kosmi (ale to ma tusim uz kazdy bosch a siemens), plus spotreba cca 11l. Na nic ine by som sa neorientovala. Ale hovorim za seba :)
Odpovedať
Jasne, inak ta hlucnost zalezi aj na umiestneni v byte. Predtym sme mali v kuchyni, bolo ticho. Teraz mame kuchynu otvorenu z casti do obyvacky a vecer sa pustit neda, lebo by musel byt televizor hlasnejsie, co sa zasa neda kvoli deckam, kedze nocna a denna cast nie su oddelene dverami...
Odpovedať
Profilova fotka
my mame spojenu s obyvackou a nepocut ju, ani ked pri nej stojim, len ked zle ulozim napr. nejaku plastovu misku a ta sa o nieco búcha ako voda sprchuje, inak nikdy nic nepocuť :)
Odpovedať
@katrin21 Mate vysoke stropy?
Odpovedať
@katrin21 Presne tak asi záleží od značky.Podlľa mňa dievčatá ktoré ešte nemajú UMR by bolo dobré,ale len vtedy ak chcú poradiť napísať mám vyhliadnutú tú a tú značku má ju niektorá ,kúpila by si si ju znovu??
Odpovedať
inak, bavit sa tu, ja mam tuto - priklad, kupila som si ju pred dvoma rokmi, je dobra, je podla mna blbost nasledne kupit taku istu, lebo za ten cas su uz lepsie, menej vody zeru a tak. V tom pripade je fajn asi kupit v rovnakej produktovej rade, len s vyssim cislom :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika vysoke stropy? neviem, co su vysoke , ako pre koho :) boli asi 260cm a v obyvacke a jedalni su asi o 10 -15 cm znizene...
Odpovedať
@katrin21 tak to bude tym, my mame vyse 4 metrov a nehorazne sa vsetko ozyva, ja nemozem ani vecer z umyvacky vyberat veci, aby som netrieskala :)
Odpovedať
@marta2610 nie čosí iba tu Electrolux ale ja mám 60 a jednú z tých Boschiek má moja sestra už 5 rokov.
Odpovedať
@nanika dakujem. Znacka bosch, elektrolux, aeg, miele uz asi bude ina palka :-N
Odpovedať
a vlastne preco su dva rozmery, 60 a 45? a ktory je na co? viem, pytam sa jak pipina, ale nikdy som umyvacku nemala :-)
Odpovedať
@luciferova to je sirka, niekomu sa podla skrinky zmesti pod linku 45, niekumu 60. Je to standardny dvojrozmer :) Samozrejme, ak sa len troska da, aj keby sa muselo cokolvek v linke menit, je urcite lepsia pri deckach 60 :) Lebo su umyvacky, ktore ti dokazu umyt len co mas v jednom kosi, alebo pustis umyvacku obden, ale 45 nenafuknes po nedelnom obede s hrncami :) Do 60 das standardny plech na pecienie :) A coby si bola pipina, nemala si dovod sa o umyvacky zaujimat, kym sa na nu nechystas, tak je to predsa so vsetkym, nie? :)
Odpovedať
no super, takze do tej 45 nedam plech, co? tak aby som sa vedela orientovat. dakujem :)
Odpovedať
@luciferova netvrdim, ze nedas, ale tazko tam k nemu pridas este cosi :) A povedzme si, ze je rozdiel pustit umyvacku raz a dvakrat. Minies raz tolko vody aj cistiaceho prostriedku. Skoc sa pozriet do elektra, uvidis ten rozdiel, tych 15 cm urobi velky rozdiel.
Odpovedať
to urcite. dakujem ti za postrehy :-)
Odpovedať
Dievčatá potrebovala by som poradiť:Kúpili sme si teraz hrnce je to taká lepšia značka aspoň dúfam podľa ceny a teraz mám dilemu si predstavte že tam je napísané,že nemôžu ísť do UMR,čo mám povedať skoro ma ........ je to Top S ..... kôli tomu,že umývacie prostriedky sú agresívne a by sa mohli poškodiť bla bla.ja rozmýšlam,že čo keby som ich dala umývať bez tabletiek má to význam?Nepoškodili by sa?Predsa soľ a leštidlo by im hádam neuškodili?Babo raď.Ďakujem.
Odpovedať
@nanika Neviem, ci ta hlucnost z umyvacky je len tymi stropmi. My mame 3m a velky priestor kuchyna-jedalen-obyvacka a umyvacku takmer nepocujem a to ju mam v ostrovceku, takze ani zozadu nie je murovana stena, len ked nalozim viac plastovych veci, tak je ju viac pocut. Ja mam Bosh so skrytym panelom a niekedy sa dohadujeme s muzom, ci ju niekto z nas pustil, lebo ju nie je pocut. Jednotlive modely maju deklarovanu aj urcitu hlucnost a ta sa dost lisi.
Odpovedať
@marta2610 co su to za hrnce pre boha. Ja viem, ze do umyvacky nemozes dat dekel z tlakoveho hrnca a niektore veci z mixera, ale hrnce? Tak to by ma dojalo ]-( Samozrejme ti umyje umyvacka aj bez umyvacieho prostriedku, ale pochybujem, ze normalne spinavy hrniec. Tym, ze maju na stitku zakaz umyvat v umyvacke, umyvat v nej sice mozes, ale reklamacie, v pripade hrdzavenia, ci divnych flakov sa nedockas. Ja by som mile hrnce zbalila a urychlene vymenila za umyvatelne v umyvacke a nie sa potom bat, ci ho tam omylom nevlozis :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?