Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@kejtinka Moja umyvacka riadu vonku displej urcite nema,videl som ju parkrat holu ,ci vnutri s istotou neviem,takze prepac ja Ti neporadim. ]-( :-o 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@foxo - to by sa tvoja "umývačka riadu" asi moc nepotešila, keby si toto prečítala ]-(
Odpovedať
@kejtinka Ze ked doumyva tych sedem suprav tak my to vysvetli....ôj boze rychlo gate,koselu este boty do ruky...tak caute niekedy nabuduuuceeee.....jaajaaaj.....uz budem dobryyyy ;-) 8-)
Odpovedať
@kejtinka mne vyhovovala viac s displejom z predu z vonku, teraz taku nemam a netusim kolko trva program a kolko bude este umyvat, ja to dokonca nemam ani v navode tie casy. Urcite je lepsie, ked ti odpocitava cas ci uz umyvacka, ci pracka.
Odpovedať
Profilova fotka
@kejtinka suhlasim s @nanika - ja mam umyvacku uz starsi typ, neukazuje cas... detto pracka, ale ked sme pracku teraz menili, tak uz za taku co mi ukazuje kolko este bude prat a poviem ti, ze mi to pri tej umyvacke chyba :-D takze ja ked sa tato pokazi a odide buvat na vecnost si kupim s displejom von :-N
Odpovedať
Ja mám aj umývačku aj práčku s displejom von a je to paráda,mojej dcére umývačka neukazuje zbytkový čas a veru frfle,že ja to mám lepšie.Komu čo vyhovuje.
Odpovedať
Profilova fotka
My mame s displejom vo vnutri ALE... zo spodu svieti a premieta na dlazbu zostavajuci cas. Takze netreba otvarat. Je to bomba.
Odpovedať
zvnutra, mala som AEG s nerez displejom aj Rosiers s vnutornym a rada som sa vratila k vnutornemu, zbytkovy cas nepotrebujem, umyvame vacsinou v noci a ten opackany nerez vkuse ma stval, s protipackovou upravou ci bez nej vsetko jedno, mokra ruka zanecha stopu na kazdom. Len pri tej prvej s vnutornym sa mi "vykyvala" velmi rychlo rucka, dvierka boli masiv a rucka mala cca 12cm siroka,bol tam silny tlak na tie sroby, treba siroku rucku.
Odpovedať
Profilova fotka
@madein1974 jeeej... a to mas aku prosim ta??? schvalne, ci je v ramci mojich financnych moznosti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik007 isto si ju mozes dovolit - je to Elektrolux. Mam ju vo svojom blogu- http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/m...
Odpovedať
Profilova fotka
@madein1974 thx... este najst taku 45 cm a budem happy ;-)
Odpovedať
@atlaska my mame teraz spojenu kuchynu s obyvackou a ta nasa teta umyvacka robi taky ramus, ked umyva, ze sa neda ani televizor pozerat a decka pri nej nemozu spat, strasne sa to ozyva, takze u nas umyvanie uz od poobedia nehrozi. U nas ten zvyskovy cas je fajn na to, ze moj muz, ked ideme z domu musi mat vsetko vypnute, ci pracku, ci umyvacku a ja som sa s tou umyvackou akosi este nezzila a nemam odhad, kolko jej to umyvanie trva a potom je len nervozita a stres :( Koniec signalizuje len pipnutim, takze velakrat nepocujem, vzdy si len vzdychnem za mojou starou umyvackou.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@nanika aku mas mycku? ved tie dnesne su uz uplne tiche, my v pohode pozerame TV a v noci ju nemame sancu pocut uz vobec. Mne to pipanie leze na nervy pipa mycka, pracka =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlaska hej aj ja mavam take pocity ze uz po mne ziapu aj domace spotrebice :)))) DOPRALAAAA SOM, POD MA VYBRAAAT!
Odpovedať
Profilova fotka
ja nasu nepocujem, ani ked som meter od nej, je uplne tichučka :) len keby som zle uložila riad , napr. lahsie plastove mištičky, tak mozu pod tym pridom vody buchat o iny riad..ale vzdy ich zaseknem a je ticho :ˇ) Ani ked doumyva , nepipne, ale zostane svietit, takze to vidim :) a vypneme ju :)
Odpovedať
@kejtinka ja mám už druhú plne integrovanú. mne ten čas vôbec nechýba. na pračke je to podľa mňa praktickejšia vec, myčku hned nevyberám. ak niečo z nej potrebujem, v pohode ju otvorím, vyberiem čo chcem a zavriem ju späť. ani si to nevšimne ;-) takže u mňa je to len otázka vkusu, ja som ten panel nechcela
Odpovedať
Profilova fotka
@niki74 - no to som chcela počuť :-D Veď to je to, že ani nám sa ten panel vpredu nepáči, len v živote som umývačku nemala, tek neviem, či tam nebude chýbať. A to ju v pohode otvoriš aj keď umýva? Či zle som pochopila? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@madein1974 - no presne tento tym umývačky zaujal aj mňa...Keď môžeš, tak mi prosím napíšš, či si s ňou spokojný po všetkých stránkach, nielen s displejom :-N , či je tichá a či či dobre umýva. Ďakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kejtinka otvorit sa da ked umyva aj taka, co ma displej... osobne by mi displey velmi chybal.. tak ako pisali baby hore... skor by ma zaujimala priborova zasuvka este :) ked umyvacku, tak jedine s ňou.. usetris vela miesta v dolnom kosi :) ta od madein1974 ju podla obrazka nema :(
Odpovedať
@kejtinka dobre si to pochopila. ako písala katrin21 všetky umývačky môžeš otvoriť, vody sa báť nemusíš. Nikdy som nemala myčku s displeyom, moji rodičia majú ovládanie z vonka, ale tá myčka má cca 17 rokov, takže displey tam nie je. Svokrovci majú novú, ale tiež tam nie je displey (alebo si to len nepamätám? :-p ) Podľa mňa si polož otázku či potrebuješ vedieť aký je zostatkový čas. budeš ju vypínať ked odídeš z domu ako to písala nanika? všetky myčky Ti nejako dajú najavo, že sa program skončil. tá moja 3x zapípa
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 - a ty máš takú so zásuvkou? Mne sa ale displej nepáči, na starej pračke ho nemám a nechýba mi, no na novej bude, len umývačka je asi niečo iné, tak neviem...Preto som vďačná za každú radu, čo sa tohoto týka . :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kejtinka http://www.hej.sk/vstavane-spotrebice... ANo, my mame tuto, je uplne ticha a cena je teraz taka dobra, ze si ju tu uz vela ludi objednalo a zatial su spokojní :) ALe tak skus popozerat aj bez displeya, len nech ma vario prib. zasuvku :) a hlucnost max. 46-48dB
Odpovedať
@kejtinka aby som Ťa ešte trošku zmiatla :-) moja kamoška mala umývačku aj so zásuvkou aj bez. povedala, že jej to vyhovuje bez zásuvky. moja je tiež bez, mne sa tá myšlienka páčila mať zásuvku, ale jej názor ma odradil. Tvrdí, že viac si musíš dávať pozor ako ukladáš príbory, do košíkov to len nahádzeš (osobne dávam do každej časti iný druh príboru a potom sa to ľahšie ukladá)
Odpovedať
ja mam opacnu skusennost-v kosiku vecne zle umyte lyzice, vidlicky, zapadnute kavove lyzicky, zasuvka uplne super. ciste, suche. akurat mensi rozmer na vinove pohare,ale zasa dolu viac miesta na taniere hrnce.
Odpovedať
Profilova fotka
@niki74 , @katrin21 - - tak teraz som úplne zmätená :-N Ale myslím, že asi skončíme pri tomto http://www.hej.sk/vstavane-spotrebice... Len neviem, keby ste sa na to prosím pozreli, že či je to OK? A má vôbec košík, či nemá? :-D Ďakujem dievčence.
Odpovedať
Profilova fotka
@kejtinka zatial ju otestovanu nemam- stahujeme sa tak o 1-2 mesiace. Dam potom vediet. Inak paci sa mi na nej ze ma vyskovo nastavitelny vrchny kos- myslim ze dost prakticke...
Odpovedať
@kejtinka to Ti verím, aj ja budem, ak sa dopracujeme k zariaďovaniu domu :-D podľa mňa táto myčka nemá príb. zásuvku @atlaska máš pravdu, pri košíku sa stane, aj ked nie často, že lyžička zostane špinavá. pri zásuvke sú predsa príbory rozdelené. vlastnú skúsenosť však s tým nemám. viac by mi prekážalo, že sa tam nezmestia tak dobre poháre, už teraz mám s niektorými problém, že sú priveľmi vysoké. kamoška má Siemens a nezmestia sa jej tam ani vínové poháre z Ikea. ak by dala horný kôš nižšie, tak sa zase nezmestia veľké taniere, bŕŕŕŕ no uznajte, nebolo to jednoduchšie bez tej umývačky? :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@niki74 ja si myslim, ze naopak, napr. noze a vidllicky, ked ukladac do košika len, je to horsie, lebo ja som sa parkrat tak pichla na vidlike, nehovoriac o ostrom noži, kedze to musi ist ručkami dole.... takze preto som to nechcela, teda okrem zrejmej a nemalej uspory miesta :) Umyva hore v pohode v tej zasuvke, pribory su ciste :) ma tomu prisposobene sprchove ramena :) @kejtinka košík ma hociktora, skor zasuvku priborovu maju len Bosch a Miele a mozno par ks z inych znaciek, ale to musis velmi hladať... ani Bosch to nema na kazdej, ale je to velka vyhoda. vazne, košiík vela zaberie
Odpovedať
Profilova fotka
@kejtinka vyzera dobre, len nema tu zasuvku.. ak ju oželies, tak moze byt :)
Odpovedať
Profilova fotka
@niki74 vinove pohare sa ukladaju v pohode , u nas su permanente vinove pohare na stopke tam, lebo moj lubi dobre vínko :) treba ich davať šikmo a stopku oprieť o bocne sklopne ramena do tych cik cak zarezov :) umyvam aj velke vysoke 3dcl pohare, tie sa vojdu rovno, pekne :) ale to mas nejaku malu myčku vnutri, ja mam dole nad velkymi taniermi este aspon 20cm miesta. ciže ajkeby bol kos nizsie, zmestia sa :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?