Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanat mozno vec nazoru... umyvacka spotrebuje velmi malo vody (10-11 L) a ked fici na teplu vodu, nepotrebuje tolko el. energie na ohrev. co sa tyka minania teplej vody, spotreba je v takomto pripade len o nieco malo vyssia. my nemame merace na vodu, ale aj keby sme mali, pripojili by sme to na teplu. samozrejme, zariad sa podla seba a svojej situacie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanat podla mna je to zbytocne, tu teplu vodu ti zase musi nieco zohriat, takze to mas cca. za jedno, ci ti to hreje kotol,alebo umyvacka, :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 podla toho, kde byvas... ked v dome, tak urcite ano.
Odpovedať
Profilova fotka
my byvame v byte, ako pisem, nevyznam sa, radsej si necham poradit...
Odpovedať
Profilova fotka
@chrobaak aj v byte platis sa teplu vodu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 mozno sa mi nepodarilo celkom vystihnut podstatu veci, lebo sa mi zda, ze si nie celkom pochopila, co som sa snazila napisat. ale nebudem sa hadat... kazdy nech si urobi podla svojho najlepsieho vedomia, tak ako mu vyhovuje. ;-) nepotrebujem mat za kazdu cenu pravdu. nesnazim sa radit nikomu nasilu, len som napisala svoj nazor.
Odpovedať
@chrobaak Presne o to ide tu nikto nikomu nič nevnucuje iba povie svoj názor tú čerešničku na torte si musí dať každý sám.Darmo sa nehovorí viac hláv viac názorov.
Odpovedať
Profilova fotka
@chrobaak ved ani ja sa nehadam :) len tiez som nad tym rozmyslala, ked som kupovala umyvacku :) a takto mi bolo odporucene, ze je to skoro za jedno :) , lebo vzdy tu teplu aj tak nejako musis zaplatit :) tak sme na teplu potom nedavali :) nehovorim, ze to musi byt tak, kto chce nech si to da :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte mam otazocku. Niekedy sa mi stava, ze po umyti v mycke mi ostane na priboroch (nie na vsetkych) akoby hrdza =-) Mate s tym skusenosti? Diky
Odpovedať
@frukoleyla Nekvalitné príbory,antikor ti to neurobí.
Odpovedať
Profilova fotka
@frukoleyla na jednej sade to zostava aj nam, viem, ze to je zlou kvalitou toho priboru.. na druhych, ktore som kupovala, tak nic :) tie su OK :)
Odpovedať
Profilova fotka
aha oki baby, diky moc za radu. Tak skusim kupit iny pribor :-D A potom, ze pribory vhodne aj do umyvacky... sila ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
@frukoleyla Však áno ale iba 2-3 krát.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 :-D :-D palec hore
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak uz mam umyvacku doma, este caka na zapojenie a mozeme ist na to :-) strasne sa tesim x-) chcem sa opytat, mali ste kazda k umyvacke aj lievik na sol? lebo ja som ho nemala...
Odpovedať
Profilova fotka
ano, ja som mala...
Odpovedať
Profilova fotka
aj my sme mali :-)
Odpovedať
Ano mali.Zober si 2 litrovú fľašu z minerálky a odrež cca 25-3O cm a máš lievik. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanat odporucam z Ladoveho caju,napr. z Lidla, pevna flasa + to ma vacsie hrdlo.. Inak, ja to pouzivam uroben z tej flaše pri zavarani - nalievaní džemu, alebo sirupu do poharikov :) ako lievik :) @marta2610
Odpovedať
Profilova fotka
Baby mate niektora slimline umyvacku? Vojdu do toho hrnce a tak? Myslim ze ina nam nevojde a bojim sa aby sa nestratil ucel...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, presne to ma napadlo, ze odrezem z umelej flase a bude lievik. Vcera uz aj zapojili vodu, ale na sifone nam chyba nejaka kravina, co tam mala byt a nie je, tak neviem co, asi budeme musiet vymenit aj sifon, som zvedava, takze este umyvam rucne. a este mam otazku :-D umyvacka sa ma otvarat hned ked skonci program, alebo nie, mam bosch... vdaka!
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanat tak to je nudzove riesenie,ale podala by som to ako reklamaciu, ze tam lievik nemas :) skus si ho dožiadať :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanat hlavne sa ma vypnut, potom otvorim na asi 2min a naspat zavriem... vraj to lepsie schne potom :) ze para ujde ,ale nie vsetko teplo a potom este zavriem na podl hodinu, alebo tak.... ako kedy.. ved sama zistis, co ti vyhovuje... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 pisala som im, zatial sa neozvali, tak uvidime...
Odpovedať
@katrin21 Píšeš,že sa má vypnúť ale ja nič nevypínam však ani vodu .Tak čo ty vypínaš???Dík.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 ved gombik :-D aby nesvietili cislelka 00.00 :) ty mas umyvacku stale zapnutu, že ti svieti?? Ja nie :) inak nevypinam nic, vodu a take veci to nechavam, to je jasne.... Ale gobik vypnut/ zapnut normalne vypiname :)
Odpovedať
@katrin21 Mne ked doumýva svieti 00.00 ale potom zhasne sama a ja nič nevypínam.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak umyvacka zapojene, len nie je co este umyvat, lebo som vcera riady umyvala rucne, kedze som nevedela, ci ju muz zapoji :-D Ale dnes ju isto zaplnime Odpisali mi z obchodu, ze k umyvacke nie je lievik na sol...
Odpovedať
Profilova fotka
@monciky paradna je a ta nizka spotreba je super .... ja hladam tiez nejaku sikovnu... predtym sme umyvacku nemali ale do domu ju uz chcem :) 8-) ... a tiez radsej za kvalitu priplatim.
Odpovedať
@lea231 dakujem, snad sme si dobre vybrali, odporucil mi ju priamo produktovy manazer a v obchode bola len jedna, ostatne len z katalogu a na objednavku a od 1000€ vyssie:-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?