Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@aquabelka ja som zatial raz za 3 mesiace supol finish cistidlo (take male cervene plastove na zavesenie). Teraz planujem vyskusat bud DMkarske alebo W5(lidl) no to v Lidl neviem najst. hlavne comu to pomaha je odmastit umyvacku a hlavne jej odtok.
Odpovedať
@asmin my mame samostojacu Whirlpoolku a da sa jej tiez ten vrh odobrat aby sa dala pod linku zasunut. No Vzhladom na to ze ja som robil rohovu cast linky sam tak to tam mozeme a nemusime mat lebo zmesti sa aj s tym vrchom. Ale da sa to lahko odobrat aj zalozit.
Odpovedať
andrejo@ myslím, že v DMke majú akciu na čistidlo finish, tak ho pojdem pozrieť
Odpovedať
@aquabelka pozri aj ine. Mne sa to zda pedrazene zbytocne vsetky tie somat aj finish veci. Teraz som si spomenul ze to bol somat. Prepac viem ze to bol Henkel.
Odpovedať
v DM bola, mozno este aj je akcia na cistidlo Finish, dva kusy za cenu jednej a dokonca aj tablety teraz maju za dobre ceny, ked si uplatnite body a zoberiete zlavovu knizku ja zatial umyvacku nemam, nova kuchyna este nie je vyrobena, ale vybrala som si Siemens, tu najvyssiu radu a mam problem, lebo nikde v predajniach nie, len na objednavku, takze budem kupovat len podla obrazka, ale aj tak sa velmi tesim, ja zboznujem ked sa riad umyva, ked taky cisty a krasny vyberiem z umyvacky a to iste aj s pradlom z pracky, ale to uz je o inom...:-) koniec koncov sa neviem dockat ked budeme montovat kuchynu a budem moct prvykrat pouzit umyvacku:-)
Odpovedať
@dedian aha, no ja som myslela, že keď niekto nechce na tie pôvodné dvierka dať žiadny predný panel, tak že to môže zostať tak. Ja teda ešte nemám zabudovanú umývačku v linke, ale dvierka držia v pohode aj otvorené. Som z toho asi trochen mimo. =-)
Odpovedať
@andrejo To v Lidli mávajú väčšinou iba v akcii.
Odpovedať
@dzinka, tak neviem, ja mam vstavanu boschku a dvierka bez predneho panelu nedrzali, ale na to ma vopred upozornil aj predajca...
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 teraz v letaku su take veci do akcie idu...
Odpovedať
@katrin21 Ano akurát sa mi to dostalo do rúk,všimnite si aj tabletky do umývačky jeden kus stojí 0.066 e to je 2 SK
Odpovedať
Profilova fotka
ja W5 kupujem stale , uz som to pisala, ze som s nimi velmi spokojna :)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj, ale ja kupujem 3v1, teraz su v akcii 2v1 :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@marta2610 hej a tento tyzden by to tam malo byt :)
Odpovedať
ahoj jsem myckovy zacatecnik..mycka je koupena zatim zabalena nepouzivana stehovat se budeme snad do konce mesice :-) chci se zeptat jake vsechny pripravky jsou potreba...sul, tablety i lestidlo i cistic na mycku?nebo staci na bezne pouzivani jen sul a tablety?
Odpovedať
Profilova fotka
@slida1 na zaciatok ti postacia tablety, skus W5 z Lidla, bude 2v1, alebo 3v1( tam uz nepotrebuejs nic, ani lestidlo, cize pohodlne to je ) a sol z Lidla, teraz je v akcii..... precitaj si dobre navod, neviem, aku znacku ste kupili,ale pred1 pouzitim musis naliat do nadobky, kde sa dava sol vodu, ( my to mame na dne vnutri umyvacky ) , uplne az po vrch a až potom sypat sol, az kym ta sol nevytlaci vsetku vodu... cize po vrch soli tam bude :) a potom 1x pustit naprazdno .. čistič nebudes na zaciatku vobec potrebovat,... ja som moju mycku este necistila, pouzivame ju 6mesiacov, zatial je stale cista,ale uvazujem, ze teda ju precistime :) nech sa dobre citi :) :) prajem vela uspechov a radosti z umyvacky :)
Odpovedať
@katrin21 diky za kompletni info :-) mycku jsme koupili Bosch a po precteni diskuze tady na strese jsem vybrala SMI59M05EU s prihradkou na pribory o ktere tady vsichni basnili tak se tesim az bude namontovana komplet kuchyn a muzeme se stehovat!
Odpovedať
Profilova fotka
@slida1 budete urcite spokojní :) velmi dobra umyvacka :ˇ)
Odpovedať
prosím vedeli by ste mi poradiť umývačku bosh podobnú modelu smi59m05eu ale s predným panelom bielym, prípadne bez panelu??
Odpovedať
Profilova fotka
toto je moja, uz som o nej pisala je perfektna a nasla som ju za super cenu http://www.bestcena.sk/bosch-sgv-45m8...
Odpovedať
@simcab Pozri sa na model 59MO2EU Bosch našla som ju za 395e .Má aj rýchly program aj toľko diskutovanú zásuvku na príbor pre niektoré nepostrádatelnú pre mňa to bol bod č 1.Super cena .
Odpovedať
@marta2610 ďakujem za tip, hneď idem kuknúť..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som poradit, ci ste niektora objednavala umyvacku cez stranku obchodny-som.sk Mala som vybratu v datarte, ale tam uz nie je dostupna a neviem ci riskovat nakup cez internet. Chcela by som tuto http://www.obchodny-dom.sk/umyvacka-r... Dakujem!
Odpovedať
Profilova fotka
cez obchodny -dom vela objednavali moji znamy , fakt vsetko...a vzdy boli spokojní, takze myslim, ze asi sa nie je coho bať :)
Odpovedať
@zuzanat Našla som ju aj za 285e.Daj do gogla a nájdeš ešte jeden písal na ňu v recenziách,že ju napojil na teplú vodu,že je spokojný.Prajem dobrý výber.
Odpovedať
@zuzanat Ozaj a nerozumiem tomu,že riskovať cez internet????Ja ked si objednávam niečo drahšie tak platím na dobierku,to znamená že zaplatím až pri preberaní tovaru.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 mne nejde o platenie, ale o to, ze co ak sa pokazi, viem, ze pride servisak k nam, ked tak, ale co ak ju bude treba vratit...ale asi to "risknem" nasla som aj tuto, asi sa mi viac pozdava, co myslite? http://www.obchodny-dom.sk/umyvacka-r... a este sa chcem spytat, chcela by som ju dat pod pracovnu dosku, staci tam len hadicu k odtoku, alebo tam nieco treba prerabat? Dakujem!
Odpovedať
ja mam tuto: http://www.datart.sk/katalog/Vstavana... kupovala som ju ale na predajni v tej istej cene, strasne sa tesim, ked ju uz budem moct vyskusat:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanat potrebujes len privod a odtok vody. ak nemas sifon s odbockou na pripojenie odtoku umyvacky, budes musiet dokupit. a tiez privod vody potrebujes s odbockou na napojenie umyvacky. ale tu tiez nejde o prerabanie, len pripadne dokupis vhodny ventil a vymenis. mimochodom, ja mam tiez pripojenu umyvacku na teplu vodu a som spokojna, zerie to menej elektriky. akurat je to nevhodne pre ludi, ktori potrebuju pouzivat menej teplu vodu... mozno nejakym jemnym poharom to neprospieva, ale take ja do umyvacky vobec nedavam, takze no problem :-)
Odpovedať
@zuzanat Ja by som si kúpila tútoBoschSMS59MO2EU stojí 395e,ale spotreba energií a vody je menšia,treba rátať do budúcnosti .Má aj priehradku na príbor.Radšej si treba došetrť a kúpiť taký stred,ale to je len môj názor.
Odpovedať
Profilova fotka
@chrobaak dakujem, isto nemame ziadne pripojenia, takze budeme musiet dokupit. Uz som pocula, ze niekto si dal umyvacky pripojit na teplu vodu, ale vraj je to drahsie. neviem, nevyznam sa v tom.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?