Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 nie som si ista ci mame zvlast odpad na umyvacku, pri zavedeni do odpadu umyvadla by to uz pocut mohlo byt @chrobaak ty mas samostatny odpad?
Odpovedať
Profilova fotka
@danula_ch nie, nemam, odpad je vedeny normalne do sifonu.
Odpovedať
Profilova fotka
@danula_ch jaj, no ale to je zase potom jedno, ci 46 alebo 48 dB, to potom budes pocut vypustanie vody tak ci tak ..... @chrobaak
Odpovedať
Profilova fotka
@danula_ch jaj, no ale to je zase potom jedno, ci 46 alebo 48 dB, to potom budes pocut vypustanie vody tak ci tak ..... @chrobaak
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 aha, nevedela som ze ide o vypustanie vody, ale ma to svoju logiku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@danula_ch, nejde len o napustanie a vypustanie vody, ide aj o pracu cerpadla a ostrekovacich ramien... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@chrobaak ale to uz by mala pokryvat ta hlucnost co uvadza vyrobca, lebo to sa deje vnutri umyvacky, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
@danula_ch neviem, ale podla mojich pozorovani zalezi aj na tom, aky riad mas v umyvacke a ako ho mas rozlozeny... inaksi (a aj inak hlasny) zvuk alebo hluk z nej vychadza, ked tam mas prevazne kovove hrnce, inaksi ked mas sklo a porcelan alebo plasty...
Odpovedať
Profilova fotka
@chrobaak to je uz vyssia matematika :-D . podla coho potom urcuju tie decibely? hmmmmm =-)
Odpovedať
Profilova fotka
netusim :-D
Odpovedať
@danula_ch my sme kupovali tú 59M...v Datarte, čo dala linka katrin. ešte ju síce nepoužívame, lebo linka ešte nieje, ale ja som dllllho hľadala a táto spľňala všetko a myslím,že je aj veľmi dobrá cena. A e-shop Datartu môžem vrelo odporúčať, hneď ako sme objednali cez net, o chvíľu nám volali a dohodli presne čas aj temín dodania a presne to dodržali. k tým decibelom, určite merajú neakým prístrojom na meranie hluku: hlukomerom/zvukomerom. kamoška má 49db a je úplne tichučká. myslím, že napr. bežný rozhovor je 60dB.
Odpovedať
Profilova fotka
@dzinka aj ja si na nu brusim zubky, je taka dobre vybavena, az mi ta dobra cena nejde do hlavy. tak pekne poskusaj a ak by nahodou nejaky pruser, daj vediet ;-) Datart je asi nieco celkom ine ako Andreashop, ti tiez hned odpisu ze do 2 tyzdnov tovar pride a ked im po 3 tyzdnoch volas kde je tovar, tak povedia ze tovar sa uz nevyraba. dvojnasobna skusenost, andreashop nikdy viac tie decibely mi je jasne ako sa meraju, ja sa len tak hram ze nechapem :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja mam tuto a je fantasticka !!!!! Ziadne flaky, pozostatky z jedla.... Riady su po skonceni programu uplne suche. A vygooglila som ju za fantasticku cenu http://www.bestcena.sk/bosch-sgv-45m8...
Odpovedať
Profilova fotka
@danula_ch ja mam s andreashopom len dobre skusenosti, ked sa nieco nevyrabalo,tak mi zavolali prakticky hned ( varna doska) a poradili novsi model ... je to ako s tou mojou umyvackou.. podla mna tuto, co som dala link si v pohode kup, tusim ju maju ajinde ako na andreashope, takze skus :) a fakt je super :) x-krat som porovnavala funkcie, je presne ako moja a je fakt dobra :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 mozno sa uroven ich sluzieb meni podla personalu, alebo niekedy maju proste zle dni a inokedy dobre, ja neviem. ale nam sa toto stalo uz 2 krat a to je prilis vela na to, aby som to riskovala zase. naposledy sme mesiac u nasich nevysavali koberce, lebo stary vysavac sa pokazil. vies si predstavit ten bordel...... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no, hlavne co som si vsimla, tak je velky rozdiel Sala a Dun. streda :) jasne, ved chapem, som napisala, ze aj inde ju maju, tak objednaj tam :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 my sme objednavali z Dunajskej Stredy, zeby?
Odpovedať
Profilova fotka
hm. tak potom neviem, lebo aj my sme tusim z D.S: ale v teme o adreashope pisali skor o Sali zle referencie... ktovie...
Odpovedať
AHojte chcem sa spytat. Dodavaju sa k zabudovatelnym umyvackam aj predne dvierka? Ci to si treba zabezpecit osobitne. Nepotrebujem dvierka presne vo farbe linky, stacili by mi univerzalne ako na obrazkoch pri tychto umyvackach. ??
Odpovedať
@asmin, dvierka si zabezpecujes sam... ak ich nepotrebujes, preco si nekupis volne stojacu? su troska lacnejsie nez vstavane, ktore prave nemaju byt vidno a maju byt sucastou kuchyne...pre vacsinu ludi teda :-)
Odpovedať
@asmin kde si videl nejake univerzalne dvierka? zabudovatelne mycky dvierka nemaju. up si volnestojacu s dvierkami.
Odpovedať
Vdaka za info, ale videl som ze Baumatic predava aj univerzalne nerezove dvierka tak ako to je vidno na ilustracnych obrazkoch. A chcel som vediet ci sa daju kupit aj na umyvacku Bosch. Okrem toho volne stojace maju vysku az 85 cm pricom v linke mam iba 81 - 82 cm co jeakurat pre vstavanu.
Odpovedať
uzvaz si ten nerez, na mycku sa chyta tu kvapka vody, tu potece kusok vody...je to ta spinavsia cast kuchyne,aspon u mna je pri drese, pri kosi.......utieram dvierka mycky najcastejsie po prac.doske. Tie bezotlackove upravy funguju na suche ruky aj to nie vzdy, ale do mycky najcastejsie ides vlhkou rukou, kde tu co oplachnes predtym.....
Odpovedať
ja vôbec nechápem, čo tu píšete o tých dvierkach, veď každá umývačka aj vstavaná dvierka má, či už nerezové al. biele,..automaticky. ešte so nevidela, že by predávali umývačku bez dvierok. či to myslíte neaké iné špeci dvierka?
Odpovedať
@atlaska @dedian @asmin
Odpovedať
@dzinka, ja som myslela vlastne akoby povrchovu upravu jasne ze dvierka ma, ale je to taky panel na ktory este maju byt primontovane normalne vrchne dvirka ... bez tychto vrchnych dvierok ti napr nebude umyvacka drzat otvorena... je to koli inemu vyvazeniu kym je bez tych vrchnych dvierok....
Odpovedať
asmin chce nerez dvierka na vstavanu umyvacku co dodava priamo vyrobca, Baumatic. neche si davat dvierka od stolara,alebo vyrobcu kuchyne. jasne ze myslime ten predny panel co sa montuje na "dvierka" co sa dodavaju s myckou. mala som vstavanu mycku bez ovladacieho panelu, potom som menila s nerez panelom na ovladanie - nikdy viac, protiotlackova uprava AEG -nula bodov, som rada ze uz mam plne zabudovanu mycku bez panelu. nereze cele dvierka by ma slahlo.
Odpovedať
Profilova fotka
@asmin, existuju aj podstavne umyvacky. je to vlastne nieco vstavanou a volne stojacou... ja mam taku. vyska je nastavitelna tusim od 82 do 88 cm, ale to asi zavisi od vyrobcu. ja mam s nerezovymi dvierkami, Bosch. je pravda, ze mokrymi rukami ju uchytas, ako hovori @atlaska - nepomoze ani ta uprava proti odtlackom prstov. ale ja by som nechcela inu :-)
Odpovedať
Ako sa staráte o umývačku? Používam tablety. zatiaľ ju mám len druhý týždeň. Treba si kúpiť niečo na čistenie?
Odpovedať
asmin@ ja mám podstavanú-teda mala ten horný diel odoberateľný, aby sa dala šupnúť pod linku-pozri v mojom fotoblogu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?