Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@tianya Dievčatá treba stavať na odporúčané značky.Ja mám Bosch a ešte ani jeden problém.Už sme to tu písali viaceré W.....l ani zo srandy.
Odpovedať
Profilova fotka
@tianya pri akej teplote umyvas? ako casto ? myslim, ako velmi je ten riad zaschnuty? Ked je riad viac zascnuty, alebo mastny, davam program na 65st, pre istotu...ale ziadne bodky, ani nic na riade nemame... Raz sa mi stalo, ze som zle dala taniere a dotykali sa a kusok zostal neumyty, ale ked ich normalne ulozis, tak by sa to nemalo stavat... treba ho ukladať tak, aby vzdy sa tam vedela zospodu ajj zboku dostat voda....
Odpovedať
Čaute, poraďte mi, mám umývačku Bosch, na umývanie používame prípravok Finish Quantum 3v1 a po umytí riad zapácha! Ale nie potravinami. Ako to odstrániť?
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 moja mamina ma whirlpool uz asi 8-10 rokov a nemali sme ziadny problem... vzdy pekne vsetko umylo... takze znackou to nebude urcite...
Odpovedať
@tianya, juj tak to nie je pre mna dobra sprava, tiez ju mame vybratu... inak susedia s tym nerobia nic, umyvaju riady vzdy dvakrta :-S ... ja by som ju na ich mieste vymenila... neskusala si sa poradit priamo s vyrobcom, kukni na stranku electrolux.sk, maju tam kolonku podpora, tam sa preklikas a ak nenajdes riesenie svojho problemu nechas kontaktne udaje na seba a oni sa ti ozvu... vraj funguju 100% co som pocula.... tak vyskusaj a daj potom vediet ako si dopadla...
Odpovedať
@tianya toto vyzera na problemy s filtrom.by som povedala.lebo z casu na cas to urobi aj mne, ze pekne neumyje a vtedy viem, ze mam riadne precistit obidva filtre.beriem to ako upozornenie ze som pozabudla na servis :) a niekedy je dobre precistit aj celu umyvacku s prostriedkom na cistenie.
Odpovedať
Profilova fotka
@gabika72 po umytí?? fiha, divne.... skus zmenit tablety.... ja pouzivam W5 z LIdla a riad pekne vonia :) resp. umyvacka, na riade necitim nic :)
Odpovedať
@tianya tak ja ti poviem co pomohlo nam,tiez nam nelestilo a ostavali nam kvapky zaschnute na riade. Nasa umyvacka tiez hlasi nedostatok prostriedku,mala som tam aj lestidlo aj sol a pouzivali sme tabletky.Tak moj manzel zobral navod,cely ho prestudoval a potom mi v navode ukazal ze ja som tam sice to lestidlo aj sol dala ale nezapla som ich davkovanie takze boli tam ale umyvacka ich nepouzivala.Plus este manzel vycistil filtre a od vtedy mam krasne vzdy umyte a vylestene.
Odpovedať
@katrin21 ďakujem Ti za radu, akurát sadám do auta a idem to kúpiť a keď to odskúšam dám Ti vedieť.
Odpovedať
@tianya ja mám ESL 67070 a teraz už žiaden problém, keď sme si ju kúpili, mala som podobný problém, ale nakoniec tam bolo málo soli, dosypali sme, vyčistili filter a odvtedy je všetko OK. Ja používam tekutý Somat s octom a som s ním veľmi spokojná, lebo aj keď je tam ocot, umývačka stále vonia.
Odpovedať
@tianya, ako si dopadla s tou umyvackou? problem vyrieseny ci este bojujete??
Odpovedať
@katrin21 zaschnuty nie je nikdy, pri teplote 70 stupnov .......a na ukladanie riadu si zvlast davam pozor......dakujem za rady :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@dedian na stranku som sa pozrela, napisala im, ale este neodpovedali.....dakujem za rady :)
Odpovedať
@finis tento problem je uz od kedy ju mame......myslis, ze je filter zaneseny vyrobou?.....dakujem za rady :)
Odpovedať
@5ka25 @daniela15 dakujem za rady :)
Odpovedať
@tianya :) zaneseny nie. jedine, ze by na nej skusobne umyvali.neviem ci je mozna chyba na filtri aj z ineho dovodu ako pouzivanim.
Odpovedať
Ja mam asi tiez problem s umyvackou. Pouzivam ju necele 2 mesiace, doteraz ked doumyvala, tak pipala.Teraz mi to uz nerobi. Mam to ist reklamovat?
Odpovedať
Profilova fotka
poradte prosim, ktore funkcie a vychytavky pouzivate pri umyvackach? co som zatial stihla zistit, tak zasuvka na pribory je super vec. niektore umyvacky maju strasne vela programov, neviem sa v tom vyznat. napriklad eco programy setria vodu, ale kedze umyvaju viac ako 2 hodiny, nie je tam na druhu stranu velka spotreba energie? a este - je lepsie mat ovladaci panel ukryty pod krytom, alebo von? dakujem :-)
Odpovedať
@danula_ch no tak ja vyuzivam, kratky program (s gelom), potom polovica umyvania cize horna alebo spodna cast umyva ked nieje plna umyvacka, no a potom power clean co podla toho ako som to pochopil tak je nejaky vyssi tlak striekania vody. Umyvacka je Whirlpool.
Odpovedať
Profilova fotka
@danula_ch viac ako dve hodiny umyvaju aj ostatne programy, s vynimkou programu 30min :) takze to mas za jedno :-) ECO ale umyva inym sposobom a preto setri, cas nehra rolu... Ja mam napr. rada funkciu vario speed na mojej Božke, ked potrebujem raz za cas tychlo umyt a nechcem cakat 2,20h, tak to stracim a cas sa skrati na polovicu :) sice to viac žere energie, ale raz za cas to za to stoji, ked to clovek potrebuje :)
Odpovedať
Profilova fotka
@danula_ch, ja najcastejsie pouzivam automaticky program (senzory urcuju, ako dlho sa riad bude umyvat pod toho, ako velmi je voda pri umyvani spinava - od 1,25 min do 2,30 min, spotreba vody aj energie sa lisi podla stupna znecistenia) a kratky program (30min). ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@chrobaak automaticky program maju asi len tie drahsie, alebo sa mylim? ;-) @andrejo vdaka :-) @katrin21 eco bude asi moj oblubeny program :-) ty tak lubis tu svoju bozku, az som zvedava aku to mas, napises prosim? :-) aj ja chcem tak lubit moju buducu bozku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@danula_ch to ja??? boze, ja nikdy neviem naspamat to jej cislo.. :-D pockaj idem pozriet,( inak akurat umyvam na tom programe ECO :) ) ale nedavno par stran dozadu sme tu odporucali jednu, co bola v akcii za 500e priblizne, a mala presne tie iste udaje ako moja :) aj zasuvku na pribory a to bola tusim 69, ja mam 68?.. idem kuk ano, je to tato , vtedy bola najlacnejsia ztych zasuvkovych, teraz je ta 69 za super cenu :) rozdiel nevidim :) http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/k...
Odpovedať
Profilova fotka
inak, dost vela pouzivam aj program 46-65, to hlavne vtedy , ked tam mam nejake mastnejsie panvice a hrnce, vtedy je lepsie nech to detekuje spinu a prida teplotu :) ten trva tusim 2h38min a kratky program 45st, co trva 30min zase , ked mam napr len sialky a mierne spinave taniere a hrnce len take od varenia napr. cestovin.. ze nie su moc spinave a to staci na to :)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.datart.sk/katalog/Vstavana... tu je, kupovala ju duplicka na strane 99 sme sa o nej bavili :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 tvoja bozka uz nie je v ponuke, len andreashop ju ma a to znamena, ze ju vlastne ani nema :-D . ale inak je paradna, aj ta cena, len ja potrebujem nieco lacnejsie, menej nadupane ;-) ale ta druha vyzera velmi velmi dobre, aj cenu ma prijatelnu, vdaka za tip :-) prave som na 95. strane, o chvilu sa docitam viac ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@danula_ch, ja mam tuto: Bosch SMU50E15EU - stala cca 500 e...
Odpovedať
Profilova fotka
@chrobaak 48 db nie je velmi pocut?
Odpovedať
Profilova fotka
@danula_ch no ved hovorim, ze podla mna ju nahradili tymto modelom a zmenili cislo na 69 :) inak je to presne to iste :) oni menia tie modely :) takze je to isto ta ista :) Inak, 48dB nie je pocut :)
Odpovedať
Profilova fotka
nie, nemyslim, ze je hlucna. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?