Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@01adika02 ano korozia skla. Tabletami to ciastocne moze byt kedze zevraj tie "znackove" tablety maju v sebe aj nieco na osetrenie tej korozie skla. Teda neodstrania ju ale zabrania jej. je pravda ze kym sme mali Somat tak sme nemali koroziu. Ta dosla az ked sme zmenili tablety. Teraz mame W5 a su v pohode ale korozia tam uz zial je.
Odpovedať
@andrejo hmmm takze co myslis, ja mam teraz praveze W5 a to mi sposobilo tu koroziu skla, je mozne ze su to aj blbe pohare, neviem nie je mi luto az tak tych poharov, len to ze ked k nam niekto pride tak to nevyzera az tak vabne. Ktore teda tabletky su dobre a nerobia tu koroziu? Viete poradit?
Odpovedať
@zzuzzik ja ti znacku radit nebudem. Je pravda ze je to kombinacia skla a tabletiek. Napriklad Ikea pohare mame vsetky flakate a tesco vinove pohare su v pohode aj s W5 tabletami. Ja mozem len povedat ze nam to nerobilo kym sme mali Somat tablety 5v1 a Somat gel. Je to ale dost zavysle aj od skla ako takeho.
Odpovedať
Profilova fotka
@zzuzzik: ja osobne sa tabletky zdraham pouzivat, radsej som si zvolila somat gel. pohare su OK. ale ako pise andrejo, zavisi aj od skla...
Odpovedať
@zzuzzik Ja napríklad striedam tabletky mám viac druhov,niekto kým neminie krabicu neotvorí druhú aj ja používam W5,ale aj somat mám,ale podla mňa najkrajšie umývajú Jar citron teraz stojí 1 vankúšik 0.15 e,takže to nie je tak veľa.Niekto tu písal,že predsa tie trošku drahšie sú lepšie čosi na tom pravdy bude.Písala som tu tiež predtým,že aj Somat gél je výborný nie je ho tam treba dať veľa umyje pekne.Treba to kupovať v Akcii.
Odpovedať
@andrejo @chrobaak no mate pravdu idem skusit ten gel, zda sa mi najmenej agresivny a inak pohare mame vsetky z Ikea takze pohare uz tam radsej nekupim a kupim niekde inde, diiiiky snad sa to vyriesi, ja som zo zaciatku nadavala na mycku a pritom nemame vobec lacnaka mame siemens najnovsiu radu a aj tak to robi na tych poharoch, v podstate nam pohare odisli tak do dvoch mesiacov, takze asi fakt myckou to nebude :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dajte fotku, ako tie pohare vyzeraju.. ja mam nejake tiez z Ikea, take s farebnymi obrazkami, a su OK zatial....
Odpovedať
Dievčatá píšete tu o tých luxkách oni su parádne,ale mne by tam veľmi chýbala tá zásuvka na príbor možno si budete hovoriť čo to tu stále o tom píšem,ale moja dcéra má od vianoc kúpenú umývačku a aj ked na tom prerobia ju predávajú pretože ked uvidela tú zásuvku bolo rozhodnuté .Ten košík na ten príbor predsa zaberie miesto.Keby sa Vám chcelo prečítať pár strán dozadu by ste si prečítali,že niektoré dievčatá už mali objednané iné ,ale dali na nás.Ozaj napíšte či ste spokojné.Tu človek nepíše,že si musíte objednať tú a tú to je len a len na Vás my len píšeme,radíme no proste nás to tu baví.
Odpovedať
@zzuzzik Ja mám Boschu 3 mesiace poháre ešte totalitné a zatiaľ ani jeden problém s pohármi a to mám všeliaký mix duritky majú aj 20 rokov,ale písala som,že ja striedam tie tabletky.Ozaj nemáš zle nastavené leštidlo a používaš ktoré?????
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 Marti, my si teraz zariaďujeme novú kuchyňu a tiež sa rozhodujem či umývačku so zásuvkou na príbory, alebo iba s košom. Má to aj nejaké iné výhody okrem toho, že zásuvka zabere menej miesta? A vyrábajú aj 45 cm umývačky s touto zásuvkou? Ďakujem :) my sme doma mali umývačku s košom preto som nikdy neriešila či kôš alebo zásuvku. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucildka je to veeelka vyhoda.. uz le ten priestor ta presvedci.. ja si neviem predstavit dat nieco este vacsie dole, keby som tam mala mat kos na pribory... podla mna aj 45ky budu so zasuvkou :) pri 45ke to ma este vacsi vyznam. okrem toho, ocenis to napr.aj pri tom, ze nemusis chytat pribory a istre noze spinavym hore, kedze prave tak sa do košíka maju davat.. a nože mi tak pride priam nebezpecne.. ja by som sa na nich isto pravidelne poriadne porezala.....
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, tak teraz pozeram, ze asi len Miele ma v 45ke zasuvku :( a to je uz cena 900e :-p 60tka sa vam nezmesti?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nezmesti a ja ani nechcem 60 cm, to nenaplnim tak casto a bude mi to tam zbytocne kysnut, radsej 45 a v pripade potreby ju pustim viac krat.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
prosim vas, ma niekto umyvacku Whirlpool ADG 9850? ako dlho vam umyva pri standardne zaspinenom riade na programe "1" ? nam trva cyklus 3,5 hodiny :-. predtym som mala tiez whirlpoolku, o tiedu nizsiu, mala aj 6.zmysel, na normalnom programe 40-55 st.C umyvala max. 2,5 hodiny.
Odpovedať
@lucildka Koľkí ste doma???Niekto tu písal,že lepšia 45 ako žiadna,ale spotreba pri 45 a 6o nie je až tak rozdielna.Ja som z priestorových dôvodov nechcela ani počuť q 60,ale potom sme to vyriešili a je to super vôbec nelutujem práve naopak nadávam sama sebe ako som to bez nej tak dlho vydržala.Pýtaš sa aký to má význam ten 3 šuflík veľký veľa o tom písala aj Katrin.Ja by som ti radila ísť do nejakého obch.domu,otvoriť 45,60 sošuflíkom a bez neho kukať a porovnať.Kedysi tie šuflíky neboli,ale ten čo ich vymyslel klobúk dole.Vravíš,že ti to bude kysnúť ja tiež umývačku plním aj 2 dni a nie je s tým žiaden problém.Ja mám program predumytie ktorý trvá cca 15 minút,ale ešte som ho vôbec nepoužila len si daj pozor,aby si mala ten rýchly program mne ten chýba to je 30 min na 45 stupňov.
Odpovedať
@marta2610 aj electroluxky maju ten suplik? normalne nad tym zacinam uvazovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme doma traja a neviem si predstavit mat 45... to by so tam nic nedala.... jeden hrniec, alebo dva mensie malilinke dole a 5 tanierov a je plna... cez tyzden staci pustat kazdy druhy den a nic tam nekysne :) vsetky zvysky pekne zhrniem do smeti, takze nema ani co :)
Odpovedať
Profilova fotka
@manilla electroluxky myslim nemaju, aspon o tom neviem, ak ano, tak je to skor vynimka... Ma to Bosch , Siemes ( lebo to je jeden vyrobca) ale tiez nie vsade, treba pohladat a Miele to ma este..
Odpovedať
@katrin21 sakra, tak asi vezmem boschku, ale potom asi bez priznaneho panelu, nech mi to ladi do linky..... niekde som citala ze sa tam zvyknu kazit talcitka, je to pravda? a vidno potom ci umyvacka ide? musim si to rychlo rozmysliet, v pondelok objednavam kuchynu :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no... je dole take svetlielko, kontrolka, mala by svietit a to sa ti odraža na podlahe, ked ide.. ale mne osobne vyhovuje predny panel, kedy vidim, kolko este bude umyvat a pod.... a mozem ju aj vypnut a zapnut za chodu, nieco doložit a pod.... ´Je to o tom, co kto preferuje....
Odpovedať
Profilova fotka
@manilla ja som kupila siemens s tym skrytym panelom celovstavanu, hlavne kvoli malemu ten ma hobby vypinat a prepinat vsetko mozne co mu pride do cesty. A druhy dovod je ten, ze tiez som nechcela aby umyvacku videlo, ale aby splivala s linkou.
Odpovedať
diky baby, ved este nieco vygooglim a rozhodnem sa. este nemam ziadne spotrebice do kuchyne okrem chladnicky, takze vyber sa da kedykolvek zmenit :-)
Odpovedať
@manilla Co ja viem iba Bosch,Simens,Miele a ešte niekto to robí ale neviem názov.
Odpovedať
@katrin21 Plne s tebou súhlasím.
Odpovedať
Profilova fotka
@reka99 umyvacka ma aj detsky zamok :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 Vidis na to som este neprisla, na tejto este tie gombiky hore neobjavil :-)
Odpovedať
@manilla Moja dcéra má umyvačku v linke ten predný panel vidno a vôbec to neruší vzhľad linky,však elektrickú trúbu tiež vidno aj mikrovlnku.
Odpovedať
@marta2610 to ano, chcela som s panelom. len neviem ci nebude rusit to ze kazdy spotrebic bude inej znacky :-|
Odpovedať
@marta2610 no neviem ake presne mam lestidlo (momentalne nie som doma, nemozem kuknut) ale mame ho, a pravidelne plnime, tak uz fakt neviem co mame skusit ]-(
Odpovedať
@zzuzzik O takom čase už máme byť napapané vycikané a spať doma.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?