Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
ja som všetky spotrebiče kupovala cez andrea shop cez net, myslím že na digestor som čakala lebo ho nemali ale dodaciu lehotu splnili aj v tomto prípade.. aj sušičku som kupovala od nich a som spokojná..
Odpovedať
@keira j mne sa to stalo, záhadou pre mňa bolo že ked som vybrala poháriky z umývačky nie na každom to bolo.. skúsila som ich vyčistiť zubnou pastou a jemnou handričkou, potom som ich umyla v ruke.. biele mapy už neboli také viditeľné, trošku som ich eliminovala, ale asi to bude naozaj kvalitou pohárov, keďže to nemám na všetkých...
Odpovedať
Zaujímalo by ma čo používate do umývačky a či vlastne používate niečo na vodný kameň síce je tam soľ,ale či to stačí?? Viem ,že také niečo existuje.Ja to používam v práčke je to taký modrý magnet.Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@01adika02 ďakujem,troška si ma ukludnila 8-)
Odpovedať
@marta2610 ja som mala a stale mame prasok z lidlu. Som s nim velmi spokojna. pouzivam ho na kratsie programy, kedy by sa mi tablety nestihli rozpustit. a dost dlho mi vydrzi
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ahojte, prosim potrebujem surne poradiť... vodar mi zapajal umyvačku, tvrdil, že ju zapoji lavou - zadnou.. včera som ju pozerala - stalo v nej asi 1,5 l vody, ktoru som vyutierala handrou, chcela som ju zapnuť, teda že čo je vo veci -, vypisuje mi, že je aktivovana ochrana proti pretečeniu a mam kontaktovať technicku podporu... prosim poradte mi, da sa s tym niečo robiť? alebo už len opravara volať? umyvačka je napojena asi cca tyzden, je uplne nova elektorluxka, dufam, že neni uplne pokazena, lebo ma slak trafi... dakujem za pomoc..
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@bubulacka zavolaj znova toho vodára nech sa na to pozrie, asi to nebolo až tak ľavou zadnou zapojené a ak bude všetko zapojené ok, tak už len servis. Držím palce, nech sa to pozitívne vyrieši. @bambulllka tento drez vyzerá veľmi dobre. drezy shock sú najdlhšie na trhu, tak možno budú aj naj, čo ja viem. Ja mám vybraný blanconova, lebo som potrebovala do skrinky 45 a rozmery celého od 76-81max. a shocky bud sú 66 alebo už nad 84cm. Aká je šírka tej vaničky?To bolo tiež u mňa podstatné, aby nebola úzka.U mňa teda vyhrala blanconova 45s.
Odpovedať
@bubulacka ak ti mozem poradit mne vypisovalo servis lebo po zapojeni sme tiez mali vodu v umyvacke. Skus skonrtolovat ci odtok odpadu nemas niekde hore kopcom. Ak mas zapojenie na sifon tak by mala byt hadica odpadu tak aby nebola ohnuta nad vyskou odtoku kde je pripojena. Ked sme to upravili tak potom uz to bolo v pohode po zapnuti.
Odpovedať
@andrejo @dzinka dakujem velmi pekne, pozriem, vyskúšam, dúfam, že to pojde... na papieroch, ktoré som mala k umyvačke je číšlo na servis, ale nikto to tam neberie...potom dam vedieť, či to funguje ;-)
Odpovedať
@katrin21 tak uz mam umyvacku doma ;-) ;-) dakujem za infa co si tu popisala ;-) ;-) ,lebo som zrusila tu bez priehradky a zobrala radsej s priehradkou na pribor ;-) ;-) ;-) ,dufam,ze bude dobre sluzit ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@duplicka tak super, nech dobre služi :) :) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@01adika02 ja len hlásim že spotrebiče - rúra,digestor,varná doska - objednané cez andreashop prídu v piatok alebo v pondelok :9.-10.deň od objednania , teším sa ,dúfam že bude všetko v pohode
Odpovedať
@lenka34 ja verím že hej. mne prišlo všetko ok.. držím palce
Odpovedať
čo dievčatá nikto neumýva či sa už opalujete???
Odpovedať
@marta2610, :-D , ja sa chystam umyvat, prave sme zmenili vybranu znacku, povodne bosch, bude ale asi electrolux... teraz mame bosch a je super, ale budget nepusti... navyse vsetky ostatne spotrebice budu asi tiez electrolux... vybrat finalne nejaku luxku musim dnes :-|... ale inak dnes som sa aj v ramci prechadzky s potomkom poopalovala ;-) ...
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam zajtra volno, opalovat sa budem na terase :-D a k teme - stale sa mi potvrdzujem, aka je umyvacka super vec! po prve setri moje nechty, ruky.. po druhe - raz dva je upratana kuchyna a po tretie - snad setri aj vodu a energie :)
Odpovedať
@no ved to, same plusy to ma, hlavne je mat kvalitnu, susedovci maju WH a riady im bezne vychadzaju spinave takze casto umyvaju na dvakrat.... to sa im uz oplatilo troska investovat... aj ked chapem ze nie vsetko sa da.... ja tiez pojdem o level nizsie, z bosch na lux... tak som zvedava, musim poriadne pobrowsovat... to opalovanie v dobrom zavidim... ja asi pofrcim na dom skontrolovat fasadu... a uvazujeme ze asi zvacsime okno v kuchyni...teraz ked je vnutri vymalovane a robi sa fasada ]-(
Odpovedať
@marta2610 ja by som aj umývala, len ešte linka nieje. :-| Umývačka ale už stojí vyše 2 týždne v úplne prázdnom byte sama opustená. Keď nám ju doviezli, tak sa tí chlapi čudovali, že to ešte neviezli ako prvú vec do bytu umývačku. :-D
Odpovedať
ked budete mat doma tie electroluxky, dajte vediet. Jednu taku planujem kupit aj ja. ale az ked bude linka :-D
Odpovedať
@manilla, ja budem mat nakoniec vsetko v kuchyni od eluxu, prave davam dokopy zoznam a zajtra posielam do eshopov na nacenenie, tak som zvedava... umyvacka nakoniec tato ESL 67040R... tak dufam ze budem spokona, aj ked teraz mam bosch... tak potom hodim info ci sme dobre vybrali ;-)
Odpovedať
@dedian ja chcem od electroluxu ruru, varnu dosku, digestor a umyvacku. chladnicku a mikrovlnku samsung - tam som si elux nevedela nic vybrat :-S . ja mam zatial vybratu tuto: ESI 66060, chcem s priznanym panelom, nech to ladi s rurou. ale pokial zozeniem lepsiu v rozumnej cene, nebranim sa tomu :-)
Odpovedať
@dzinka Ved práve píšeš,že chlapi sa čudovali????Ja som robila na deň matiek metrový koláč,deti ho milujú a ako viete na to treba 2 formy hoci mi to pripadá také plechové myslím tie formy riskla som to dala ich do umývačky a poviem vám nádhera také čisté neboli hádam ani ked boli nové.Neverila som ,že umývačka dokáže také zázraky podla mňa by si umývačku zaslúžila každá žena.Takže milá @dzinka vôbec sa ti nečudujem,že si sa tak poistila.
Odpovedať
@manilla, my budeme mat len mrazak bosch, pracka a susicka budu AEG, chladnicka bola tiez hrozny porod ale nakoniec nebude vstavana lebo tie su strasne male, takze nakoniec bude Electrolux ENB 38933 X... tak dufam ze budeme spokojni ... do konca mesiaca chceme objednat vsetky spotrebice... este ale nemam vybraty robot vysavac a par drobnych spotrebicov do kuchyne... mikrovlnku neriesim lebo ju nexcem ale manzel hej tak si vyberie co chce lebo on to bude pouzivat...nevyzera inak zle ta tvoja umyvacka.. my mame teraz tiez s priznanym panelom a dieta chodi na ciselnik pozerat ako na TV ;-) (no ma len rok :-) ) a gombiky maju moznost zapustenia tak to je super lebo inak neviem co by s nimi robil... aj takto mu nedaju pokoj ale nevie ich vytiahnut...
Odpovedať
@keira ahoj aj mne vsetky pohare odisli takto, su biele a vyzeraju tak, ze by som sa ich hanbila aj navsteve dat, tiez mi kamoska vravela, vravela ze je to tabletkami, ja mam z Lidla a tak teraz neviem idem to vymenit a kupit aj nove pohare a uvidim, to mam ale teraz skusat a zakazdym kupovat nove pohare??? sila co?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tablety z Lidla a nic s poharmi nemam..... teda umyvame sice len 5 mesiacov, ale aj tak.. ja som skor pocula, ze je to nekvalitne sklo, ked sa tak ponici v umyvacke, neviem, co je na tom pravdy..... aj segra, niektore ma poskriabane a tak a niektore nie.. a umyvaju sa spolu, takze neviem, ci to je tabletami
Odpovedať
@katrin21 @zzuzzik nie je to tabletami podľa mňa. mne začalo teraz asi mesiac dozadu robiť fľaky biele na dvoch pohároch a na niektorých duritkách..Možno ta mduritky ani nepatria,ale majú svoje roky tak som ich nešetrila, aj tak ic hskoro vôbec nepoužívame,ale štvú ma tie dva poháre na ktorých to robí a nie duritky.. a myslím že to nie je tabletkami preto, lebo umývam tie dva pohára s ostatnými a na dvoch mi to robí- také biele mapy a na ostatných nie.. počulaso mže j to nekvalita skla,dokonca nejaká korózia skla...
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaj, no duritky, tie kazdemu v umyvacke odidu.. nie je to sklo vhodne do umyvacky...
Odpovedať
@01adika02 Poháre boli aj budú,ale tá pomoc v kuchyni ty piješ kávu a riady sa umývajú a ešte jedna vec môj umýval riady tak 2 krát za rok samozrejme,že som si musela vypočuť pár teplých slov,kým to spravil takže umývačka ani nefrfle len umýva,umýva takže nejakú daň za to musíme strpieť.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?