Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@bambulllka Moja kamarátka má z antikoru drez,umývačku má predný panel tiež akoby z antikoru je viditelný a ona si to chváli že vidí zostávajúci čas na umývačke a vôbec to neni rušivý element ten predný panel podľa mňa treba prispôsobiť aj úchytky na linke .
Odpovedať
@bambulllka Ešte ak je to pre teba aktuálne ked si dáš stranu 69 21.jún 2010 je to tam dobre odfotené pozri sa.Je to na tejto diskusii.
Odpovedať
skusal niekto z vas vyrobky z DM? konkretne ma zaujima ten cistic umyvaciek. Doteraz som pouzival Somat ale chcem skusit nieco ine. Tablety pouzivam W5 (Lidl) tie 4v1 + Sol W5. Urcite neodporucam Clever tablety a lestidlo. Asi to najhorsie co sme mali a co sposibilo koroziu skla.
Odpovedať
ahojte, mate niekto skusenost, ze na poharoch zostavuju take biele smuhy? a ze kontorlka davkovaca lestidla stale svieti, aj napriek tomu, ze neustale doplnam? a podla manualu, tue biele smuhy signalizuju, ze davkovac lestidla treba znizit :-|
Odpovedať
@andrejo Ja používam tie W5 5 v 1 z Lidla dala som k tomu citron až vyšťavený len kôru a riady boli ako z tej reklamy nádherný.Teraz od 15.4 bude v akcii Somat gel odporúčam v J e.Ja ho používam ked nemám až tak znečistený riad.Podla mňa je dobrý aj na ten rýchly program,ktorý ja nemám,pretože na rýchly program neodporúčajú tablety,ktoré sa nestihnú dobre rozpustiť.A tablety Z DM tiež umyjú pekne.Ja by som tiež chcela vedieť či prášok z DM,alebo Lidl čo poviete dievčatá,ktorý je lepší?????A ešte je aj Somat gel standart 2l ako ste s ním spokojné????Dakujem.
Odpovedať
Aj mňa by zaujímalo, ako funguje ten nový Somat gel standard. Musíme vyskúšať
Odpovedať
Marta, daj pokoj, zobudila som sa o 2.30 hod a nemohla som uz do rana spat. Tak som aspon browsovala. Este by som vas chcela poprosit, vidim, ze ste riadne zbehle v spotrebicoch. Povodne sme mali mat tuto ruru http://www.andreashop.sk/internetovy-... a nad nou mikrovlnku http://www.andreashop.sk/internetovy-.... Lenze moj manzel si zmyslel, ze chce takyto typ mikrovlnky WHIRLPOOL AMW 494 IX a k tomu nam uz rura electrolux nepasuje. Tak vybral tuto http://www.andreashop.sk/internetovy-.... Najviac sa obavam toho cierneho skla, aby na nom neboli stale packy, nechce sa mi behat v kuse s handrou v ruke. Takze urcite uprednostnim povrchy ako antifinger. Neviem, pre mna je priorita rura, aby mala vysuvne kolajnicky, gril, teplovzdusna a bodlo by aj katalyticke cistenie. V mikrovlnke planujem len rychly ohrev jedla. Poradite? Aku ruru odporucate?
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka34 ahoj.. ak máš mesiac čas na linku a náhodou chceš pracovnú dosku z masívu: zistíš že cenovo najvýhodnejšie je kúpiť z IKEA, a tú treba napúšťať špeciálnym olejom. Osvedčilo sa mi kúpiť dosku s predstihom, mala som ju potom v garáži skoro mesiac vybalenú a s láskou som ju každé dva-tri dni natierala. Ona je potom trošičku lepkavá - zozačiatku, ale všetko vsiakne a kto príde montovať linku, tak len zareže na mieru, vyreže drez atď a máš to hotové, rovno používaš. Blbo by sa to robilo po večeroch v kuchyni mesiac, kohosi som čítala sťažnosti že mu to spočiatku špiní utierky.
Odpovedať
@marges no na tuto pracovnu dosku aj ja poskulujem, nemas nahodou foto? a teda aky mas nazor na masiv, je fakt taky skor znicitelny?
Odpovedať
Profilova fotka
už to asi nepatrí k téme umývačky riadu... ale drevenú dosku vrelo odporúčam. Jej najväčšia výhoda je, že nie je z umelej hmoty, a že je krásna :-) Manžel dodatočne ľutoval že sme nevzali z tvrdého dreva, predáva sa aj buková a dubová (sú drahšie), ale žiadne poškodenia sme zatial nespravili, a keby aj nejaký hlbší škrabanec vznikol, patrí to k tomu. Slúži asi pol roka, spočiatku som každú kvapku hneď utierala, teraz už to tak nesledujem, všetko uschne bez akejkolvek stopy (tesne po utretí po mokrom mieste ostáva taký svetlejší fliačik, na začiatku som sa bála že už to tam zostane, ale všetko zmizne). Pravda, na začiatok doska dostala aspoň tých 10 náterov podľa návodu, plánujem ju teraz po pol roku jednorazovo pretrieť, ale odkladám to už dlho.. Ani para z umývačky s doskou nič nerobí. A zakaždým sa poteším keď na ňu pozriem. Asi je ťažšie zničitelná než plastová, tam keď sa mi raz podarila hlbšia dierka cez vrchnú vrstvu, už to tam navždy svietilo. Pekné obrázky kuchýň s doskou pozri niekde na internete v ikeových katalógoch ikea
Odpovedať
@bambulllka Co to je brovsovala???
Odpovedať
Profilova fotka
@marges dík,ale mam kuchyňu v stave nákresov,asi v 6.farebných prevedeniach a neviem sa rozhodnúť,ale môj šikovný stolár zvládne všetko
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lenka34 tak nenahodis, ze sa pokochame aku mas navrhnutu ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@duplicka kochať nie je nad čím kuchynka bude maličká,takže čo najviac praktická-najprv sa mi páčil orech- spodné skrinky a vrchné biely lesk,ale čím viac sa blíží definitívne rozhodnutie tak váham...ale farebné varianty prihodím nech mi pomôžete
Odpovedať
@lenka34 ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
marta, je to hladala na nete ;)
Odpovedať
ale bodlo by aj poradenie ;)
Odpovedať
@keira tie biele smuhy su korozia skla a tie sposobia vacsinou tabley .. toho sa ale uz nezbavis ..ak mas vela lestidla tak to je skor take duhove sklo
Odpovedať
@andrejo no pouzivam tablety .. ale ako to, ze sa to nezbavim? :-o
Odpovedať
@keira no ked uz raz skoroduje sklo tak sa toho nezbavis. Jedine kupou novych poharov. Neviem ci existuju pripravky na osetrenie korozie skla a predpokladam ze nie. Jednoducho je to nieco ako ked ti nieco zhrdzavie. Ak by si to chcela opravit tak odstranenim hrdze urobis dieru. Nieco podobne je toto. Nieje to cisto povrchova zalezitost ale je to v skle. Cize by si musela to sklo svojim sposobom obrusit.
Odpovedať
@andrejo hmm .. zaujimave, ale nie vzdy sa to stane :-|
Odpovedať
@andrejo a pre buducnost .. aka je prevencia?
Odpovedať
@keira no pouzivat tablety o ktorych vies ze to nerobia + pohare do umyvacky ktore su vhodne do umyvacky
Odpovedať
Profilova fotka
@marges to znamena brazdit po internete a hladat info :)
Odpovedať
Milada 47 Ako si dopadla?? Veď mne to tu trochu pripadá ako detektívka si myslím,že sme zvedavé ako to pokračuje s tou tvojou umývačkou.
Odpovedať
Profilova fotka
tak BOSCHKARKY- k mojej umývačke som pridala ešte el.dosku - bosch PKN645T14,a rúru bosch HBA24B150 - tak dúfam že dobrý výber značky- objednala som cez Andreashop.sk,tak snáď to bude v pohode :-N
Odpovedať
@lenka34 ja proti tomu obchodu nemam vyhrady, len si si pri objednavke telefonicky overila, ci to aj maju? Ja mam s tymto zle skusenosti, cakala som tri tyzdne, az som sa dozrala a kupila to, co mali na sklade :(
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika dík za upozornenie,v deň ktorý som to objednala objednala mi prišiel mail že tovar nie je na sklade,takže čakacia doba je 4-12pracovných dní,ale asi tam radšej v týždni zavolám - mne to stačí do konca apríla,takže snáď to výjde
Odpovedať
@lenka34 Ja som brala umyvacku, nerez to bol a stale len zavolajte si vtedy, potom zasa, potom zasa, az som sa ich opytala, co teda maju a vzala to :( Ten mail by som teda brala velmi zvolna, ta doba je nakoniec uplne ina, alebo ti po case priznaju, ze to nevedia zohnat :(
Odpovedať
Profilova fotka
tak som zvedavá, v kamennom obchode to kupovať nemienim,tam je cena diametrálne odlišná :-( a môj rozpočet by to nezvládol :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?