Akú práčku kúpiť?

Zobraz úvodný príspevok
kupujem novu pracku, ale s doterajsim ni e som spokojna, doteraz my kazda jedna pri zmikani skakala, prosim poradte?
Odpovedať
@kejsix elektrický zámok je dobrý len vtedy , ked funguje pri zapnutej energii , na dome musí byť záložný zdroj , alebo musí ísť otvoriť kľúčom, na práčke je kondenzátor a krátku dobu drží zámok, ale nie nonstop
Odpovedať
@duzu Pod krytkou je imbus pre emergency vykladku. Ty mas z tych vypadkov celodennych celkom slusnu fobiu. Co neplatis nacas ci co? :-D
Odpovedať
@duzu ja mam low end Indesitku, dam pauze, po case pusti zamok dveri, dohodim tu jednu zatulanu fusaklu a idemem dalej. A ako pise @kejsix funguje len pri teplote vody pod 60°, ked je voda dohriata na vyssiue teplotu, tak ju neotvorim, ale ked ju necham vychladnut, tak zamok pusti. Na Whirpoolke bolo treba vytiahnut zo zasuvky, a dala sa otvorit, ale tiez nepustila, kym bola voda tepla. Pri horúcej vode v bubne je to jedno ci je pod prudom ci nie, neotvoris. A pri horúcej vode pri vypadku sa dvierka nedali otvorit ani na Tatramatke. Toto je vymyslene uz davno a dobre aby sa niekto nestastnou nahodou neobaril. Dokonca ani zvrchu plnene pracky za horuca neotvoris.
Odpovedať
@kejsix len ja som nepísal moju značku len ty píšeš svoju ,mne je úplne jedno kto akú má ,ako perie , mne zatiaľ pamäť slúži i na tvoje vyrývačné odkazy, to sa bežne tak rozprávaš ?
Odpovedať
@duzu Napisal si, ze kazda musi po minute otvorit - na co som argumentoval, ze to nieje pravda. To je cele. Prepac ak som sa Ta dotkol.
Odpovedať
@duzu Na práčke-blokovanie dverí máš termorelé a nie kondenzátor. Termorelé drží blokovanie kým nevychladne po skončení prania-alebo pri výpadku napätia cca 5-6min. ;-)
Odpovedať
@teslik Jaj tak to ste mali este celkom stastie, ze ste takto vychytali, ze vam mal kto pozicat druhu. Nam takto odisla chladnicka, kombinovana takze este aj vsetko z mraziaku sa rozmrazilo, akurat par kusov masa sme stihli strcit k susedom dom mraziaku. A museli sme proste hned ist kupit druhu, vyberat podla toho aku mali na sklade a este si aj vybavit odvoz s nou aby sme proste nezostali neviem kolko xy dni bez chladnicky. Vy mate aspon moznost si vybrat podla seba teraz, tak aby vam vydrzala. Aj ste nasli volaco po tych vypredajoch? Pokial svokrovoci neminaju vase peniaze na to tak vam to moze byt prakticky aj jedno nie?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Prosim vás je dobré kúpiť práčku s aquastopom,má to význam? Do bytu,dik.
Odpovedať
@marta2610 ma. Prasknuta napustacia hadica alebo spadnuta vypustacia su hlavne priciny vytopenia prackou. Ked spadne vypustacia, tam sa toho vela narobit neda, len bezpecne nainstalovat na odpad, pri napustacej aqua stop odstavi vodu a eliminuje skody
Odpovedať
@marta2610 co dnes este predavaju aj bez?
Odpovedať
@jano2007 ano a veĺa ked si človek zada na Heureka.sk pračku a dá že chce aquastop tak sa mu to riadne zredukuje,až som bola sama prekvapena,Ako aj chladničky No frost nemá veĺa chladničiek,ked si predstavim ako sme pracne odmrazovali,neprosim
Odpovedať
@marta2610 napr. tu maju aquastop hadicu https://skyelektro.sk/product-detail/... a s tym no frost mate pravdu bez toho by som uz mraznicku nikdy nekupil
Odpovedať
Článok sa načítava...
@jano2007 aha,dík to zn,že keby nemala aquastop že stačí vymeniť hadicu a ok,tak?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Poprosím o radu hladá sa Slim práčka,ale s otváraním tak,aby mala pánty v pravo,ďakujem.
Odpovedať
Myslím presne takto otvárat Miele je jedna z mála kde sa dajú prehodiť dvierka, ale toto je 60 tká.
Odpovedať
Takto.
Odpovedať
Nikto nemá slim práčku, pánty v pravo? Dik.
Odpovedať
@marta2610 AEG ProSense L6SE26CC by som pozrel lebo na našej aeg sa dajú dvierka prehodiť. Prípadne inú aeg slim.
Odpovedať
Ma tu niekto skusenosti s prackou AEG ProSteam L7FBE48SC? Prave sa rozhodujeme nad kupou pracky a podla recenzii aj tohto sprievodcu kupou https://etipy.sk/ako-si-vybrat-pracku... si ju asi kupime. Aj na heureka ma velmi dobre hodnotenia. Alebo ak mate nejaky tip na pracku s podobnymi vlastnostami a lepsou cenou, sem s nim🙂 Dakujeme!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Dobrý večer, hľadám samostatnú práčku a sušičku. Poprosila by som o aktuálne skúsenosti so značkami.Premýšľam nad AEG, BOSH,LG. Ďakujem.
Odpovedať
@sajmoonka Mal som pračku bosch 2roky a 2mesiace.
Odpovedať
@peknymino Dobrý večer a už ju nemáte?Pokazila sa?
Odpovedať
@sajmoonka ja mám SUŠ AEG,spokojnosť mám program mix 1 hodinový,paráda mala som aj práčku ale veĺmi dlhé programy,práčku by som si LG parnu kúpila.
Odpovedať
Túto
Odpovedať
@marta2610 kupila by si si LG pracku? Vari nie si s Miele spokojna?
Odpovedať
@marta2610 Ďakujem pekne.Koľko je prosím dlhý program?
Odpovedať
@codyy áno,ja mám v byte LG parnú má 7 rokov a šlape ako hodinky ,v dome Miele a kúpila som si ju iba kvóli tomu,že ako jedna z mála má otváranie aj ,aj teda móžeš otvárať kde ti vyhovuje,nepochopím prečo výrobcovia to neriešia.
Odpovedať
@sajmoonka teraz neviem na ktorý pr.sa pýtaš?
Odpovedať
@marta2610 Ja nemám Miéle ale mám otváranie ako chcem-myslím tým že si môžem dvierka otočiť ako potrebujem.. ;-) čiže to výrobcovia riešia.. :-D
Odpovedať
@technik007 ktorá práčka to ma? Dik.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?