Aktualne ponuky april 2022 pracka a susicka samostatne

Pozdravujem, ano,zrejme je x diskusii v tejto teme,avsak potrebujem rychlejsie zistit co kupit,preto chcem poprosit ak ma niekto v tychto dnoch skusenost s kupou kombinacie pracka a susicka zvlast,z predu otvarave,v triede A, aktualne vyhodne napriklad cash back atd. poprosim dajte info,nezakezi na znacke,vyselektujem,snazim sa najst zlatu strednu cestu.Potrebujem kupit v tychto dnoch.Dakujem za vsetky informacie vopred.
Odpovedať
Profilova fotka
@storm2015 Ja som pred mesiacom z datartu objednával set práčka+sušička, nakoľko má AEG stále ešte platnú akciu cashback (podľa výšky hodnoty spotrebičov). Konkrétne som kúpil práčku AEG L7FNE49SCA a sušičku AEG T8DFE68SC. Dostal som cashback 200€ mesiac po tom, čo som sa zaregistroval do akcie. Treba si poriadne prečítať na stránke AEGu ich podmienky, hlavne ktoré modely práčok a sušičiek vyhovujú podmienkam akcie. Podotýkam, že práčku a sušičku som zatiaľ neskúšal, neviem ich "kvality" reálne ohodnotiť teraz....
Odpovedať
Profilova fotka
Mne vcera dosiel cashback za susicku AEG ... za pracku som nedostal lebo model nebol dotovany. Po registracii som na susicku ziskal este zaruku 5rokov.
Odpovedať
Ja som tiež bral AEG pračku a sušičku (síce ešte v predvianočnej cashback akcii, ale to bude to isté, čo je teraz). Cashback prišiel v pohode, registrácia predlženej záruky prebehla bez problémov. Info o modeloch, ktoré sa do cashback-u rátajú je tu: https://www.aeg.sk/local/promotions/z...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?