Život v Malom raji

Zobraz úvodný príspevok
ahojte ma niekto info o malom raji? a hlavne ti co ste tam nieco kupili najdeme sa? zvazujeme kupu trosku ma odradza to, ze zatial je to tam relativne prazde a bez auta ani neviem ci sa vieme odtial pohnut. viem ze ma tam ist aj mhd ale zatial asi nejde a neveim ako je to s kupou potravin, skolkami, skolami, nejakym spolocenskym zivotom. ci sa da nieco absolvovat aj bez auta.....
Odpovedať
1
8
9
Zdravim, aj my sme si rezervovali byt v Malom raji, vilabyty, deticky zatial nemam ale tiez by ma zaujimalo viac info ohladom tej MHD dnes sme sa tam boli pozriet a pozitivne, ze tabula zastavky sa tam nachadza :) zaujimalo by ma nejake info ohladom zivota tam, ci neviete ci sa tam planuju spustit aj nejake prevadzky, prip obchod, potraviny? budem vdacna, za kazdu inf :)
Odpovedať
Ahojte. Susedia i budúci susedia, pozývam sem do skupiny o Malom raji na Facebook-u: https://www.facebook.com/groups/16927...
Odpovedať
@zuzanka7589 Áno, v marci by tu mala byť kaviarnička, neskor aj nejaké potraviny, zatiaľ tu je len jeden obchodík, ale priestorov je tu dosť. Zastávka tu je. Život je tu dobrý :) Poďte na FB. Link vyššie.
Odpovedať
Profilova fotka
Nemate tu niekto priamo tel.kontakt na p. Popika? Dakujem
Odpovedať
Zdravím Vás susedia. Koncom marca sa s rodinkou sťahujeme do nášho domu v Malom Raji. Chcel by som sa spýtať ohľadom dodávky pitnej vody. Pani z prevaku nam dnes zaslala zmluvu, v ktorej okrem iných veci (absencia cenníku na ktorý sa zmluva odvolava) bije do oči časť s obmedzeným objemom spotreby stanoveným na 102m3 ročne!! Máte to nastavené podobne? Ako fungujete v prípade ak niekto máte bazén? Ďakujem za info.
Odpovedať
Pozývam do skupiny o Malom raji, lokalita blízko Slovenského Grobu. Pozývam všetkých, ktorí tam bývajú, alebo plánujú bývať. Ďakujem. https://www.facebook.com/groups/16927...
Odpovedať
@novysused Je to viac, okolo 140
Odpovedať
@lindt Na stránke malý raj . sk nájdete mobil aj pevnú linku :-)
Odpovedať
Ahojte, chcem sa opytat ci mate niekto kontakt na schopnu firmu (partiu) co realizuje hrubu stavbu (murovacky, strechu atd.) Poslite mi to kludne do spravy.. Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Mate niekto info o tom, kedy bude zachadzat autobus do sidliska? Zastavka tam je....☺ Vdaka.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
@le_to prosím vedeli by sme sa skontaktovať ? Rada by som vedela podrobnosti, keďže plánujeme kúpiť domček od p. Popíka.
Odpovedať
Zdravim vas :-) chcem sa opytat, zvazujeme kupu domceku v Malom Raji, tak ci mi viete poradit ohladom dostupnosti ... skolky, potraviny, drogeria, lekary ... ? Nemam vodicak tak budem s prckom odkazana na autobus ktory neviem ci tam uz chodi .... ??? Ako to riesite ??? Alebo ostat radsej v BA ... Dakujem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@peeky ja tu byvam uz rok a je tu toho na okolo celkom dost. OC MONAR v ktorom je skolka, kadernictvo, skvela cina ! a dalsie. Taktiez priamo v Malom Raji je super talianska cukraren vdaka ktorej mam kilecko navyse :D Autobus tu chodi 527 a 528 tusim (chodim autom) a priamo chodi po malom raji. Ja by som sa do bytu v BA nikdy nevratila.
Odpovedať
@labocca ano skolka je v plane a vraj ma byt 2020 ready. ja som lepsie rozhodnutie urobit nemohla. manzel nechcel ist z BA ale teraz len vyckava kedy bude vysedavat na terase :D potraviny tu su, cukraren tu je, mhd sem chodi a casom asi aj viac veci
Odpovedať
@novysused do bazena si das doviezt pitnu vodu cisternou, ziadny problem, kopa bazenov tak funguje a aspon su napustene za chvilku
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojte, chcem sa spytat, ako funguje komunitny zivot, ci nechate deti same sa prehrat na ulici, ci funguje take ze : navstevovat sa pomedzi domy susedov, hrat sa na uliciach lebo premavke je velmi nizka? Snivam o takom komunitnom byvani, hlavne aby sa deti vedeli prehrat, ponavstevovat. Ale mozno som len moc naivna a idealizujem si tieto satelitne projekty 😉 Je tam vela rodin s detmi? Moje deti 5 a 7, pomerne blaznive, behave a akcne. A kde mate deti v skolach, skolkach? A este jedna otazka, problemy so spodnou vodou nemate? Dakujem krasne za odpoved.
Odpovedať
@djamilia ahoj. ja ti napisem z mojej skusenosti. nebyvame priamo v malom raji, ale v inom satelite. my mame dom v slepej ulici, takze mame vyhodu, ze nemame prechodnu ulicu a nepremavaju sa tu auta. v ulici mame 9 domov, kde v jednom byva len jeden dochodca (ktory je v pohode, aj ked obcas zacne kosit o 10 vecer 😄 ). inak byvaju tu rodicia cca vek od 40-50, kazdy deti, cca od 15 mesiacov po 15 rokov. deti tu volne pobehuju po ulici, hraju sa, nemaju s nicim a nikym problem. no a dospeli si obcas spravia grilovacku, letne, zimne party, dokonca silvester. a to prosim sa rozlozime na ulici uprostred domov 🙂. takze za mna, myslim, ze sme mali stastie na dobrych susedov, deti su slusne, takze uplna pohoda. a pritom mozes mat aj sukromie na vlastnom dvore, nikto ta do nicoho nenuti. kto chce sa zapoji ,kto nechce sa nezapaja do komunity.
Odpovedať
1
8
9
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?