Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
Ahojte kočandy :-) Chcem vám všetkým popriať všetkého len naj... naj... naj... do nového roka 2010, nech je krajší ako predošlý :-D Evi som rada, že sa vám darí a že Šimonko tak krásne rastie, už musí byť pekne veľký... nepridáš foto na FB??? Rada by som vás aj videla... Ďakujem za podporu pred pôrodom, určite ju potrebujem, ale napodiv som aj celkom kľudná, pokojne čakám kedy sa drobec rozhodne medzi nás ;-) Po teoretickej stránke som poučená z každej strany, takže uvidíme, čo prinesie prax :-D Gabi vám sa ako býva? Aké boli Vianoce v novom? Dúfam, že pridáš potom nejaké foto, nech sa pokocháme ;-) A už tam okrem vás aj niekto ďalší býva? Sa mi to zdá celkom ešte prázdne... Adi máte krásneho psíka nového, takže aspoň sa s prvým zahrajú, hm? A ako pokračujete s domčekom? Síce teraz v zime asi sa nič nedeje, ale dúfam, že ste spokojní s tým, čo ste stihli doteraz... o niečo bližšie k vlastnému, však? Nás to čaká tento rok na jar... konečne nám vyšla hypo, tak sa tešíme, že začneme stavať naše hniezdočko... ak budem pri drobcovi stíhať, tak samozrejme budeme dokumentovať a pridávať foto :-) Všetkým vám teda prajem pekný zvyšok týždňa... a ostatné baby by sa tiež teda už mohli ukázať... však Kati, Zuzi??? :-p ;-)
Odpovedať
no baby nehanbite sa ani jedna?? od 6.1. ani jeden prispevok..to vsetko ta kriza?? Bam nam o chvilocku bude rodit prve babatko..uz 28. ma termin a nikto jej nic nezapraje?? :-D Bam myslim na teba..dufam, ze mi pride z porodnice sms- ka potom!!!
Odpovedať
Ahoj ahoj :-N baaaam ja silno držím palce, nech všetko dobre dopadne a nezabudni napísať violetke aby nám dala vedieť že kolko meriame a vážime a ako sa hlavne máme x-) :-) a ostatné kde ste???? ha??
Odpovedať
Profilova fotka
no nem mozne :-D
Odpovedať
ja sem kazdy den nakuknem, no ked nikto nic... tak ja taky tak :-D a asi kazda z nas takto isto :-D neva... neni sa ani cim pochvalit v postupe stavby... akurat ze s krpcom sme boli na prvej vystave, dostali sme velmi nadejny... a v marci zase dalsia vystava :-) inak po starom...
Odpovedať
možné nemožné :-p tak čo?? aký máte týždeň??
Odpovedať
ahoj gabi :-) mam po dph-ckach, tak bude uz volnejsie... aj ked maraton danovych priznani pokracuje, ale zatial velmi v pohodke ;-)
Odpovedať
ciao adik, držím palce nech to máš čím skôr za sebou... budeš mať klud a čas sa venovať príjemnejším veciam :-) my máme frmol, min. týžden vo štvrtok sme mali velke otvorenie komplexu a od 1.2. máme dni otvorených dverí... všetko sa dava doporiadku aby sme čo naj zapôsobili :-) jedine čo ma hneva je tá zima!! behať raz von raz dnu je cesta k PN-ke... :-|
Odpovedať
Caute,tak zase tu skapal pes?? Zima nie a nie odist, uz mi to lezie na nervy. O Barborke nemam ziadne spravy, celkom by som vsak povedala, ze ak este nie je v nemocke, tak sa tam asi uz chysta..bo zajtra bude bude mat tyzden po termine a to oni uz dlhsie nenechavaju..som strasne zvedava!!
Odpovedať
prave som dovolala s Rudim (barborkinym mangelom) a dnes rano o 8.15 sa im narodila dcerka Eliška ... dufam, ze som nic nepoplietla, lebo priznavam, ze ked som sa nato opytala a odpoved bola ze ano dnes rano, tak ma to normalne dojalo a tesim sa s nimi :-) Drzte sa, snad sa Rudimu podari pridat aj fotka malej.
Odpovedať
taak vsetko naj do zivota malej Jagneššákovej :-D, skore navratenie sil "už mamine", mliecko pre mimi a dostatok spanku novopecenym rodicom praje Eva, Roman. Kika a Šimino :-D
Odpovedať
Srdečne blahoželáme k vašemu novonarodenému anjelikovi. x-) Nech je krásna zdravá a bude vždy pýchou vašej milej rodiny! g.r.s. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
VSETKO najlepsie GABIKE k meninam ... :-D 8-) som si to vsimla az neskoro vecer ...
Odpovedať
Beeeeelll ďakujem pekne x-) 8-) a mimochodom http://www.amfiteater.sk/#/sk/fotogal... poznáš túto prácu??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
wow ;-) hej je mi povedoma :-)
Odpovedať
no viac ako mesiac nikto nic nenapisal. Co vsetky robite?? Stretka uz nebyvaju? My sa po vyraznejsom otepleni pustame do prerabania WC- len musi byt fakt teplo aj v noci, lebo sa budu musiet vypustit radiatory a aj kurenie sa tam bude prerabat.No a hlavne najmensi clen rodiny by to v noci este zle znasal, keby bola uplna zima..z ovna dnes skoro rano mal 40C horucku. Takze liecime..No a mame kupeny Geberit a zavesnu misu od Jika no a este obklad a spanielsku dlazbu El Molino- kol. Arte. Cisto teoreticky by to mohlo u nas vyzerat takmer identicky, ako na pridanej fotke. Snad to vyjde...Drzte palec!
Odpovedať
Profilova fotka
vio caaaau. no to som zvedava ... ;-)
Odpovedať
Zuzu cauko tiez! ako?? tiez som zvedava dost..predstava by bola, len ci aj realizacia bude taka idealna:-)
Odpovedať
čaute babule :-) hlásim sa aj ja po dlllhej dobe konečne a vidím, že Žilina asi nestavia, neprerába, neplánuje... hmmm =-) my by sme mali konečne začať stavať... uvidíme podľa počasia, ale hádam vydrží 8-) vy máte čo nového? Gabi bytík slúži dobre? Koľko vás tam už býva? Aďka ako pokračujete so stavbou? Či sa nič nedeje? Evi a vy ste prerobili to WCko? Spokojná? Čo myslíte, oplatí sa ísť ešte v dnešnej dobe do Poľska na nákup materiálu, napr. obklady, dlažby, sanita a pod.? :-) Lebo sa mi zdá, že v ZA síce zohnať pekné obklady, ale všetky sú z PL a raz tak drahé... :-( Tak budem rada poznať názory... vďaka vopred :-) ... a ak ste v inej téme, dajte vedieť ;-)
Odpovedať
bamulka,,ja som z čadce,určite sa oplatí ísť do polska,,všetko aj tak dovážajú z polska takže je to tam aj tak lacnejšie,,my tiež ideme stavať,,len sme sa momentalne zasekli a máme trochu problémy z pozemkom :-((( ;-(
Odpovedať
bam: ahooj :-) no my sme tam kde v lete... stale "len" zakladova doska... ale zato budeme prerabat kuchynu... mali sme fantasticku moznost kupit umyvacku s dost velkou zlavou, tak sme ju vyuzili... umyvacka uz je doma, len treba kupit novu pracovnu dosku, dvierka na umyvacku a este krycie drevo na bok umyvacky, lebo bude na konci linky... inak sa to rozmiestnit neda kvoli plynovej pripojke... tak to este potrva tyzden dva kym ju spojazdnime... ale neviem sa dockaaaaaat... kazdy den si mycku aspon otvorim a kocham sa :-D k nakupu v PL... ked budeme potrebovat sanitu a obklady, tak PL to isti... tie ceny su neporovnatelne, nehovoriac o pristupe poliakov ako obchodnikov... co sme zatial nadabili na obchody tohto typu, tak nadherne obklady ma keramika Pilch a v Bialskej je Leroy Merlin... nieco ako nas baumax... ale vyber neporovnatelny a o cenach ani nevravim... a samotna sanita vyjde tiez o dost lacnejsie, aj tie znackove...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ahojte, nepozna niekto dobreho statika za rozumnu cenu v Ziline? Ak ano, prosim napiste mi IP. Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Vidím, že Žilina akosi spí :) Tak oživujem tému: kúpili sme s priateľom byt na Vlčincoch a dúfam, že do konca roka budeme bývať. Nikoho tu nepoznám (okrem budúcej svokry :-S ), dúfam, že tu nájdem zopár susedov. Inak pôvodne som zo Soliniek, momentálne bývam v Brezanoch, keďže moji rodičia tu zrekonštruovali domček. Na stavbu domu Brezany určite odporúčam ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
ahoooojte :-) Žilina spí??? nikto nestavia, neprerába, nezariaďuje? my sa pomaly blížime do finále, už maľujeme a čaká nás ešte pokládka plávačky... zariaďovanie je zase ďalšia kapitola :-) uvidíme, či stíhame do Vianoc :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@bamulka žilina nespí, žilina premýšľa :-) je na čase konať, ťažko sa rozbieha :) sme vo fáze č. 1 - tesne pred rozhodnutím stavať, čiže ešte veeeeľa vody pretečie dole váhom, kým budeme potrebovať bager :-D vy kde máte domček? držím palce, nech stíhate ;-)
Odpovedať
@bamulka @luci_nka ani my nespíme 8-) len driememe. Staviame dom ale manžel musel odísť na 3 týždne.
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som už bola rada vo fáze stavania...."teším" sa na papierovačky, vybavovačky po úradoch a milých úradníkov. :-)
Odpovedať
jej tak to sa teším, že nespí :-) my sme vo fáze dokončovania... ale sme radi, že to celé máme skoro za sebou, ale ešte veľa vecí pred sebou, počká to na jar - väčšinou terénne úpravy :-) luci_nka na papierovačky sa teda "teš", my sme dostali stavebné povolenie skoro po roku od zažiadania... naša úžasná Žilina proste... my staviame v Žil. Lehote a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@bamulka @luci_nka @6mia6 @makrelkam caute dievcence! Zilina nespi, len ja som az teraz objavila , ze sme tu :)))(zilincanky)...My staviame v Horkach a na jar by to mohlo byt realne-go go in our home...lebo uz dufam, ze to bude domov :)))
Odpovedať
@kaiak ahoj Kaji, rada ťa tu vidím, ani som nevedela, že staviate :-) to je super, aj my by sme chceli byť na jar vo vlastnom, ak to dobre pôjde stíhame aj Vianoce, ale bude to "o hubu" a nervy... tak uvidíme... Hôrky, to máte krásne miesto!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?