Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
baby..aj ja chcem veget :-N :-N :-N niezeby som makala nonstop..ale vcera do druhej rana nad fotkami..dnes zas nad dalsimi budem..a este aj milemu s pracou treba pomoct..lebo akosi nevie najst material =-)
Odpovedať
gabi: vitaj :-) otrasne pocasie vonku, ze? sa neviem vymotat z postele... uz som prezliekla zimne periny... my v piatok odchadzame do toho talianska, no snad tam nebude zima, ale pri nasom stasti cakam vselico... ale aspon sa pojdem nadychat morskeho vzduchu... jo a po dovolenke nastupujem do novej prace, na normalny pracovny pomer, budem sa musiet naucit vstavat na 7.00 ... moj muz chodi tiez na siedmu, tak ma aspon popozenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sharin ahoj. a to preco si sa takto dala na normalnu pracu?
Odpovedať
belle: lebo som dostala vypoved v tejto... z organzacnych dovodov a peniazky nam treba... a tak rychlo novu firmu nenajdem, aby sa mi to vyrovnalo... lebo v podstate som prisla tou vypovedou o 2/3 prijmu... tak to musim rychlo nahradit...
Odpovedať
Profilova fotka
aha. no to je blbe ... :-(
Odpovedať
co uz... za posledny mesiac sa nam toho udialo az az... bohuzial vacsinou zle... ale vstali sme z dna a ideme dalej, bojujeme ;-) nedame sa polozit... chcela som uz konecne doriesit aj ten obchodik, ale je to viac zamotane :-( bohuzial...
Odpovedať
pekný dník kočandy :-) aj vám sa tak chce pracovať ako mne? :-N som rada, že sa to tu opať trošku oživilo a píšete x-)
Odpovedať
ahojte..no musim obcas aj tu zajst kuknut..len neviem,ci vobec prispievate :-N my sme skocili do skolskeho roka,akoby uz bezal minimalne mesiac a nie prvy tyzden :-S hadam dalsi mesiac bude lepsi ako tento,co si nemyslim..ale treba aspon pozitivne mysliet.. sharin..no u vas sa teda toho dost udialo..ale hlavne je,ze pracujes..aj ked chodit na siedmu nie je nic moc..no zas poobede budes mat skor klud :-) a este,ked pojdete obaja,tak to bude take dobre :-) a vy ostatne sa ako mate?
Odpovedať
ahojte kočky :-) nikoho nikde? =-)
Odpovedať
len ja , ale uz aj na ustupe..dnes som stravila 4 hodiny v Cadci v nemocke..na vysetreniach- sono, monitor atd..Maly ma hoalvicku velku ako v predtermine..dnaj nebude moc velika, bo ma roztrhne..uf uf..noa vazi zatial 2900g a uz sa moje krasne oble telo pripravuje k porodu, bo som na 1cm otvorena.. baby- dnes tam bola so mnou aj jedna kocka..mala 135kil a sla prave rodit..nezavidim jej teda..nie je to ziadna vyhra s takou vahou. tiez cakala uz druhe babo, a bolo nas tam takch viac..takmer vsetky prijali - tusim len dve tri sme boli take, ktore este nesli rodit, ci nemali nejake vaznejsie komplikacie..bola som rada, ze idem nakoniec domov ku Kike este. na dnes stacilo zazitkov. a vy ako??
Odpovedať
a inak- kuchynu mame vymalovanu, ale vsade bordel..zajtra ak sa dobre vyspinkam, pojem lieky rano a mozem zacat opatrne gruntovat :-D hadam pozajtra mi manzo po prichode z prace navrta aj garnizu konecne, nech tam visí aj zaclona a zavesy..
Odpovedať
ahoj mamička :-) to už je takto važne u vas? ja si to zatial vôbec neviem predstaviť i ked by to bolo fajn mať maleho prcka doma x-) teraz je velmi vela tehotnych mamičiek čo som aspon v meste videla ...
Odpovedať
Článok sa načítava...
krasne postupujete :-) všetko si pripravujete už tak aby si to mala hotove ked sa vratite z pôrodnice, že?
Odpovedať
caute :-) som len na skok, skoro som zabudla dovybavovat posledne pracovne somarinky :-N kam sa pohnem, tak stretnem minimalne jednu s velkym bruchom... to je ako znamenie :-D ale nechystame sa na deturence este... este ich na chvilocku posunieme, pokial to ide a mozem si to dovolit vzhladom k mojmu veku ;-) vio: hlavne si neubliz, radsej sa nato vytoto... na mna uz prichadza cestovna horucka, som nervozna... a dufam, ze sa nic nevyvrbi... konecne by mohlo ist nieco tak ako si zelame resp. predstavujeme...
Odpovedať
sharin..ublizit si mozem len tak, ze zacnem rodit:-)) o mesiac skor. a to snad nie. sice par dni a noci som uz volala manzovi, nech sa chysta na cestu domov z prace, ze mi je tak zle, ako keby som uz aj sla..a to bol asi ten 1cm a to ze malicky uz tlaci hlavkou k vychodu. jemine..mam aj strach, ako co bude, no inak to von nepojde. Gabi, este mame taky bordel vsade, ze strach..budem sa hanbit, ked sem pride na kontrolu po prepusteni novoredencka sestra, ci lekarka z obvodu..lebo to nestihame.. Hadam nenapise nejaku strasnu spravu do karty:-) ze zijeme ako cigosi, ci co :-) no co uz- manzo na tyzdnovkach, ja s bruchom a malou za zadkom- snad sa to da pochopit. este chcem aby sa omalovala obyvka - ta na oranzovo- taka syta oranzova..kuchyna je dost zelena, budu tu male decka, nech je to farebne..nemocnicna biela farba sa mi uz objedla.
Odpovedať
Adi otazka na teba..ked obchodujes uz s tymi dekoraciami.. ked pisu ze samolepka na stenu drzi na hladkom povrchu..a my mame mierne drsnu omietku, nechyti mi to tam?
Odpovedať
ahojte babulky :-) adik nestresuj pred cestou a teš sa že si konečne oddychnete ;-) keď sa vrátite všetko sa vám bude dariť sa vrátite pozitívne naladení, uvidíš :-) evik, ja by som pre ten menší neporiadok nenervačila, musíš byť v pohodke nech ten mesiac maly ešte počka v brušku :-) myslím že by ste mali mať hladku stenu na nalepky... my sme na tapety museli tiež vyhladiť steny, no nie my ale riško sa s tým trápil :-N
Odpovedať
ahojte kočandy moje :-) Evi tak napokon si teda šla do CA? Aký si tam mala z toho pocit, je to tam dobré, prijateľné, pekné? :-D Malý nech ešte vydrží tých pár týždňov... neboj, zvládneš to v pohodke, inak nechápem, prečo tí doktori vždy povedia také veci, že napr. veľká hlavička alebo veľké bábo celkovo... to len nastrašia a potom sú obavy z pôrodu a podobne... ja to radšej nechcem vedieť, nech sa snažia aj lekári potom a ja to budem brať ako že je to úplne normálne ;-) Adi, tak sa dobre pobaľte, užite si dovolenku hlavne 8-) o počasie si nerob strarosti, pri mori je vždy pekne... Gabi ty sa pochváľ, ako bolo v Chorvátsku? Kde ste boli, na koľko a pod.? ;-) My sa dnes chystáme do BA, takže tu budem až večer, resp. zajtra :-D takže všetkým pekný dník prajeme... Barborka a drobček
Odpovedať
bam boli sme u našej znamej v mestečku starigrad paklenica... bala som sa, že nebude vychadzať počasie, ale bolo perfektne! asi budeme od teraz praktizovať dovolenky na začiatku leta a konci leta... je menej ludí a väčší klud :-)
Odpovedať
Bam, ked tam budes pozdrav mojho manza..nech uz pride dnes domov... :-|
Odpovedať
aaaa Bam..ano pekne, dobre, prijatelne je to tam..milí personal. Zatial som tam bola len druhy krat, takze sa tak oboznamujem s chodom oddelenia..nerobia z toho ziadnu vedu, ukazu, popisu, povenuju sa..len vcera bol velky zhon- asi ten blby datum. Mali tam vela prace
Odpovedať
evik a to tam pôjdeš den pred termínom pôrodu alebo ked ťa to chytí? alebo ako to je? :-)
Odpovedať
musim ist do CA stale..jedno ktory den, uz som akoze prihlasena u svojho lekara, ktory by ma mal rodit, ale ak tam prip. nebude, kedze je hned primar, asi niekoho by poveril, kto by mal sluzbu. verim im. Lebo ak by som sla sem do ZA,tak by som musela porodit tu..ked uz povypisuju prijmacie papiere.. Ten posledny mesiac pred porodom sa uz musi chodit raz tyzdenne na natocenie monitoru. Vola sa to kardiotokograf- omotaju ta poleziacky takymi pasmi so snimacmi, ktore snimaju srdiecko a pohyby babatka, ci je vsetko OK. No mne tam navyse este urobi vzdy sono, ako sa mimco ma. No a klasicky vysetri, ako postupuje priprava na porod..Budem len dufat, ze snaaaad bud. tyzdnen pokrocime o dalsi cm navyse..ak nie..hm..zacnem doma intenzivnejsie upratovat :-)) To Gabi kartu mam stale u svojho gynekologa v ZA a len tento mesiac chodim s materskou knizkou uz do CA a po porode sa vratim zase do ZA. Tiez som sa len nedavno dozvedela, ako to tu chodi, lebo v BA uplne inak. Takze som bola ako teliatko.
Odpovedať
fuha.. to je riadne sci-fi pre mňa :-N dúfam, že nebudem chaosiť keď sa to bude týkať mňa :-D v UK je náznak prichadzajuceho pôrodu "umývanie okien" u nás bude asi malovanie, hmm evik? ;-) :-D
Odpovedať
Okna mam uz za sebou :)) este dve teda ma cakaju.. To je tzv. Hniezdiaci instinkt maminy..hehe, ono je to take smiesne spojenie slov, ale uplne to vystihuje..mne sa moj manzo smial, ked som cakala Kiku, povedal, ze ja si to hniezdo zakladam u kazdeho doma, bo som upratovala dokonca u nasich v ZA, co bolo vzdialene od miesta, kde Kika 2,5roka zila 230km:-) No- prirodu neodzubes..kazdu to postihne. :-D :-D
Odpovedať
už sme prišli z výletu, nezmokli sme a sme tu :-D Gabi plne s tebou súhlasím, v Chorvátsku je pekne až do septembra, takže načo stresovať v sezóne keď je všade plno, nie? 8-) som rada, že ste mali super dovolenku... Paklenica mi niečo hovorí, dosť ľudí tam chodieva... Evi to ja som zvedavá, čo mňa pochytí :-D možno aj vymením izbu s maminou spálňou ešte ;-) okná sa v takom vysokom štádiu nemajú umývať, kvôli pupočnej šnúre, aby sa neomotala bábätku vraj... ale tieto povedačky ma raz asi riadne vytočia :-) a to je pekné, že hniezdiaci inštinkt :-D dobrú nôcku...
Odpovedať
no veru..blbost jak mraky..viem o tom, ze sa nemaju akoze dvihat ruky nad hlavu, lebo sa babo uskrti :-D :-D :-D a klooopec dalsich hovadin..Bam ja som na Oktobrovky/rijnovky 09..tieto dni nakukavam viacej, bo uz dve porodili z nas a tri to prave draplo..takze cakam, ktora bude dalsia ... :-N
Odpovedať
Evi to nejako skoro porodili, či je to v pohode? Ja ani netuším, o koľko skôr sa môže bábo narodiť... No ja to začínam už teraz počúvať všetko doma, napr. nech kočík nekupujeme vopred, až po pôrode :-D si neviem predstaviť, že pôjdem akože v januári s novorodencom na trh do Poľka na kočík :-p a že vlastne vopred asi nič nekupovať... no proste blbosť, je síce pravda, že dokopy pre mimčo ešte nič nemáme kúpené, ale aj to príde... asi ma ešte nechytilo "zahniezďovanie" až tak ;-) na MK tie témy vôbec nestíham... keď vidím, ako fičia v januári 2010 - denne aj 20 strán - tak len žasnem a vôbec nie som v obraze... ale nevadí, aspoň mám vás :-) musím sa ísť ešte opýtať do žilinskej témy, či niektorá tam nevie o nejakom cvičení pre tehotné... potrebujem sa hýbať, hrozitánsky ma bolieva chrbát :-(
Odpovedať
Profilova fotka
bamulka: neviem odkial presne si, ale cvicenie pre tehulky je napr. na Vlcincoch v CVC Spektrum www.cvcvlcince.sk , na Solinkach v MC Levik www.mclevik.sk, v meste v Labyrinte (pri babk. divadle) www.tda.sk ...
Odpovedať
no vidis Barborka, uz mas aj radu! :-) Ja uz teraz chodim pozerat, ved vies, uz mam za par:-) Zaujimave sledovat, ako takmer kazdy den jedna odide do nemocky..ci uz k porodu, ci na hospitalizaciu. No ako som sa docitala prave tam, moj nalez z minulej stredy, moze indikovat aj porod skor ako v termine..heh..no uvidime. Zacala som 37tt..takze to sa uz nehovori o predcasnom..po 37tt Bam je to v relativne v poho..a ked ma maly hlavicku dva tyzdne vacsiu v predtermine, tak teoreticky.. =-) Asi by som nemala zajtra moc upratovat, ako som mala v plane..este ideme malovat obyvku a tak..do toho vsetkeho nam tu pobehuje Kristínka a vytvara dalsi neporiadok..je to vesele..tusim si ale fakt zbalim tu tasku do porodnice uz.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?