Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
Barborka, aj na normalnom to bolo vidno..aj na 4D. Mne to cvicenie nejako pri provom porode nepomohlo, bo som si nic neuvedomovala, ani si na nic nespomenula, dychala som si , ako sa mi prave ziadalo:-) ale aspon som pri tych cviceniach stretla ine tehotne a pozrela si nemocnicu..to bolo asi jedine plus. Pribrala si uz nieco?
Odpovedať
no Evi my sme teda na sone nevideli vôbec nič, ani doktorka nám nejako neukazovala :-| celé to trvalo ani nie 5 minút, taká rýchlovka... a na 4D sono sa nechystáme, takže vlastne to bude možno aj prekvapko ;-) neviem si predstaviť, čo bude na tých cvičeniach, ale hádam aspoň to dýchanie sa naučím, lebo teraz si to vôbec neviem predstaviť, keď vidím v knihe tie vlnovky nakreslené, tak som z toho jeleň :-D kamarátka si to v BA pochvaľovala, aj pri pôrode ju chválili, že dobre dýcha aj tlačí ;-) takže hádam to bude mať nejaké ovocie... zatiaľ som pribrala len 1kg :-S čo som na začiatku schudla vlastne, ale bruško mi už vybehlo... pred týždňom som bola na poradni a vážila som sa, tak to bolo +1kg, ale možno to už je aj viac, neviem... :-D
Odpovedať
bam, vsak to takmer nic si nepribrala :-)) ale brusko mas uz gulatucke :-) ja mam navrch 13kg zatial. no mne to bolo fakt nanic..vecer mi povedali,ze ma uz na prijme nebudu trapit, ked malu nechcem za svet pustit von :-), ze rano idem na cisara..no ale rano sa predsa len rozhodli este o prepichnutie plod. vody a podanie infuzky a este niecoho, ci sa to nenastartuje predsa..a cuduj sa svete..rozbehlo sa to tak rychlo a katastroficky silno, ze do troch hodin bola mala na svete. ani som nevedela cia som a kde som:-)) ziadna akoze neviem kolko hodinova prva doba porodna..bolo to rychle a silne..bodaj by aj terajsi tak siel... daj mi ip mail..toto sem asik nepatri :-))
Odpovedať
no Evi, ideme na koňa? :-D pošlem ti IP... a možno ťa nakoniec ešte predbehnem s tými kilami, ktovie? ;-)
Odpovedať
bam ja uz som na koni davno, ale akosi nie je casu tam chodit tak vykecavat. tie baby pisu sialenou rychlostou :-)
Odpovedať
ja som tiež mala snahu zapojiť sa do témy nejakej na koňovi, ale nie je šanca stíhať :-D to je hotové šialenstvo... a nie je tam tiež téma Žilina alebo niečo také? tam by sme sa našli hádam, tam tak rýchlo tiež píšu?
Odpovedať
je tam zilinska tema :) sem-tam ju skuknem, ale len zo zaujmu ;)
Odpovedať
je tam zilina- v regionoch..tam baby pisu tak poriedko..tam by sme snaj mohli sa ujat:-) ja este obcas som zavitala na spolocny termin, ale onis i pisu denne a mna uz ani nepoznaju a aj tak nestihacka..len ked mam nejaku otazku, tak dam do plena.
Odpovedať
Aďka špehuješ už? ;-) Ja som tiež skúšala spoločný termín, ale tam je asi 30 báb, čo kecajú jak rapotačky, takže nie je šanca byť v obraze :-D idem skúsiť kuknúť tú Žilinu...
Odpovedať
bam: veru spehujem... ;-) vcera som bola neplanovane na gynde a pytala som sa na moznosti vysadenia HA ked budeme chciet babatko... a neplanovane preto, ze som isla ako doprovod so svagrinou a chcela som sa objednat na kontrolu a sestricka po kuknuti mojej karty a poslednej navstevy presne spred roka na mna vyhukla, ze podte teraz, uz tu nikto neni, tak vas vezme pan doktor... nato som na nu vyplestila oci ja :-D a ze nie som sprchnuta, tak ma odviedla dozadu, kde maju sprchu na taky ucel, ze sa sprchnite, je to tu nato, su tam ciste uteraky a hotovo... takze tak :-D este lepsie ako objednat sa na presny cas a potom cakam hodinu :D potom som jej dala zapravdu, ze je to lepsie takym sokom ako ked viem kedy pojdem na kontrolu a som z toho tyzden nervozna...
Odpovedať
Adi aj to treba občas :-) to neuškodí dozvedieť sa niečo z pokecov... tak to si mala dobrú náhodu na tej gynde... ale možno fakt lepšie, ako objednať a čakať... ja mám tiež blbé pocity pred návštevou gynek. ešte aj teraz, keď chodím na poradne, a to neviem, ako porodím :-D Evi na koňovi som to už našla, ideme tam? ;-)
Odpovedať
adi ty mas tusim Hartela, ak sa dobre pamatam?? neviem, kde inde by este mali na taky ucel sprchy aj ciste uteraky pre pacientky, hihi..akoze vybavený je tam super..
Odpovedať
Článok sa načítava...
no inac, aby som akoze dodrzala status stranky: :-D s kuchynou sme pokrocili..este tento vikend budeme nieco dorabat- okno sa bude menit zrejme az v novom roku, alebo niektory zimny mesiac. Cakali sme dlho na jedno objednane za polovicnu cenu, ale slubotechna nedodala, takze sme vysli naprazdno nakoniec. Vyzera to tak, ze tak to bude- do roka a do dna bude dokoncena. potom aj nieco nafotim. nemate niektora znameho so zvarackou, keby sme potrebovali?? Mali by sme robit radiator v chodbe..
Odpovedať
ano, mam hartela... viem, ze tam ma tie sprchy, ale doteraz som tu moznost nevyuzila, ale sokli ma tam riadne ;-) my sme zaliali tie zaklady a sme radi ze nam krasne prsi a nemusime chodit polievat... netusime, kedy budeme pokracovat dalej, ale radi by sme stihli este hrubu stavbu do konca roka, len hold peniaze nepustia... sme vyzmykani na total :-( ale zvladli sme to bez uverov... co nas trochen zaskocilo bolo mnozstvo betonu... ratali sme tych 50 kubikov aj so zakladovou doskou a celkovo sme minuli nakoniec 86 kubikov.. strasne cislo... ale to vsetko "vdaka" tomu nasmu uzasnemu svahu... keby ste chceli vidiet foto, tak ich mam na facebook-u ;-)
Odpovedať
ahojte, je tu niekto?
Odpovedať
ahoj vio, sem tam mrknem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte baby, ako?
Odpovedať
no to je dnes ale den!! nielenze to pocasie je akesi otrasne, este aj stary mi zdrhol na stretavku zo strednej kamsi na chatu- neviem, naco chodil po 8dnoch z roboty, ked zase odisiel... :-| ahoj bell- ako?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja dobre, ty sa pochval :-) rastiete?
Odpovedať
jezkove oci- a ako!! :-D 13kilos uz o mesiacik by to teoreticky mohlo aj byt..slaka jeho...zase tie procedury v nemocke...
Odpovedať
Profilova fotka
ale 13 kg je pohodka. ked to vezmes, 3.5 svist, 2.5 accesories /plac, plod vod/, dake 2-3 zadrzana voda v tele ... to mas cca 8-9 kg reziu, 4kg schudnes pri kojeni ani si nestihnes vsimnut :-)
Odpovedať
hehe..bell..ze doplnky:-D no este ja naberiem minimalne 2-3 dalsie..to urcite nebude vsetko. Kika mala skoro 4kg a do tyzdna som mala dole 11kg (voda)..zvysnych 11kg do roka odislo s kojenim..pri nej som pribrala viacej..podstatne. Ale chcela som skoncit tenoraz pri 12kilach..no- genetika nepusti asi.
Odpovedať
ahojte..hadam sa mi tu zajtra podari prist si precitat,ked tak usilovne prispievate..teraz len na skok,kym skocim do postele,kedze rano treba do prace vstavat..ale ak ste zvedave,tak kuknite nas svadobny album ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati: nové svadobné fotky sú 8-) 8-) 8-) ;-)
Odpovedať
veru veru, Katka sa posnažila, aby nás potešila :-) už som kuki - sú nádherné! Zuzi, a ty si tu ako zablúdila? :-D :-p
Odpovedať
ahojte kočky :-) po týždni leňošenia v chorvatsku sa k vám opäť hlásim 8-)
Odpovedať
no tusim prispievate stale viac chaotickejsie :-)) Myslite, ze teraz este zacneme malovat kuchynu?? Je uz dost hodin ..hm...
Odpovedať
Profilova fotka
gabi a si ako z mikrovlnky? :-)
Odpovedať
ked si predsavim, ze nebyt kinderka, tak som mohla byt tento rok na Thassose a lenosit v bielom piesku...hm...snaj inokedy. Zuzi ty si niekde vegosila?
Odpovedať
Profilova fotka
jooooooj aké provokácie ;-) ze týzden v Chorvatsku a podobne :-D vio: v pohode maluj :-) ujo Albert vymyslel žiarovky, prinajhorsom pouzijes :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?