Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
cafte... bola som vybavovat a aj na mestsky urad zaniest suhlas s vynatim tej pody, tak snad coskoro stavebne povolenie... ale... som tak nasrata ze dovidenia... potrebujem zmenit okna na projekte, lebo vtedy sme robili projekt rychlo aby sme mohli co najskor podat ziadost o stavebko a uz vtedy som o tych oknach hovorila, ze ich chcem inak a on mi povedal, to nevadi, zmenime to potom... tak to potom nastalo teraz... a predstavte si ze zato pyta 650 eur!!!!!! toto vediet, tak ten projekt neprevezmeme kym by tie okna neboli tak, ako chceme... uz nas aj tak dost obabrali a teraz pyta love zase... ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Ahoj Sharin. Ja neviem ako je to s projektom ale skús sa opýtať na stavebnom úrade.Ja som mal viac takýchto zmien a pri kolaudácii mi to zapísovali ako "odchýlku od pôvodného projektu" či tak nejako,proste mi to schválili.Miesto pracovne sme urobili ešte jednu kúpelku a rozmery okien sme pomenili podľa toho ako nám pustil krov.Tak sa skús spýtať na príslušnom stavebnom úrade.Bolo to cca dva roky dozadu. My sme tiež kvoli peniazom neprerábali projekt.
Odpovedať
sharin, tak to ti verim že maš poriadne nervy!!! ja by som ho inač nakopala do kakača!!! ]-( ]-(
Odpovedať
prave som odtial prisla... tetuska je velmi mila, vychadza nam v ustrety ako sa da... chceli sme tie okna zakreslit este teraz a uz vlastne stavebne povolenie by vydala na uz zmeneny projekt, resp. iba okna... ale tak-ci tak to budeme musiet dat na papier :-( musim jedine poziadat architekta o suhlas so zmenami v projekte, nech mi ho da pisomne a najdem niekoho kto to spravi za par korun... lebo pan projektant (su dve osoby, architekt a jeho projektant, co zhmotnuje jeho predstavy na papier) mi tvrdil ze to je nanovo podorys prizemia aj poschodia a mozno rez a pritom ma tie subory elektronicky... neverim, ze mu to zabere tolko casu... tvrdil ze 2-3 dni... nechce sa mi verit... pritom tie okna mam nachystane ako ich chcem zmenit... no a este ze tym vzniknu aj nove pohlady... kurnik ale naco ma ten program, v kt. to robi??? lebo ide o to, ze niektore okna dal uplne na hlavu... plus hore budu dve detske izby... teraz su tie detske ako jedna obrovska... ale ked ich predelime, tak jedna bude mat viac okien a balkon a druha bude mat len dvojokno... mozno som to uz kdesi pisala, nepamatam, tak som z toho vytocena... a nepotrebujem potom riesit hadky deti, ze ono ma lepsiu izbu aj balkon a ja len dvojokno :-( tak chcem aby tie detske izby boli rovnake co sa tyka okien... a zrejme budeme este delit aj kupelnu a tym padom tam vznikne nove okno na odvetranie...
Odpovedať
Profilova fotka
sharin ak ti ide len o vykres - zhmotnenie predstavy tak napis na IP ;-)
Odpovedať
belle: fakt by si to zvladla??? mam aj elektronicke tie hovadiny... musim to mat na vykrese totiz... pripadne ak by si vedela pomoct s vyberom rozmeru okien... isto ti napisem... idem teraz na obed a ked dorazim domov tak sa ti ozvem... to bude naskor za dake 2 hodky, lebo este sa vratim do roboty...
Odpovedať
ahojte kočky :-) ako ste víkendovali?
Odpovedať
Profilova fotka
caffa gabi, pomaly uz bude ten nas kockacovy dom cely zlty a sedy. len ta terasa sa mi nejak vlecie ako slimak na sekundovom lepidle ...
Odpovedať
halooo kde ste kto!?? =-) bell, no parada! som zvedava ako to bude cele vyzerať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jak kde ste kdo? to ty sa flakas ;-) :-D
Odpovedať
vajco :-D :-D ako sa máme? ja som bola včera hrať beach na vodnom diele a som zničena... zaspavam za stolom.. takže dnes som nepoužitelná :-D
Odpovedať
Profilova fotka
prazenica :-D :-D ja som vcera zase pokrocila v grafike, potom ti daco poslem :-) idem vyvencit terezku, zatial cafte ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
oki oki, pošli nech vidím pokroky 8-) pekne vyvenči ale nakremujte sa poriadne lebo už o 8mej bolo 30 stupnov.. 8-(
Odpovedať
cafte sa :-) mne zacal vegetny tyzden... nasi odisli na dofcu, tak strazime dom... prvu noc som sa dako nevyspala... akurat som vyvencila psov, dala zrat rybkam a zabudla som na korytnacky v kancli, tak som to bola napravit... a na chvilku zistit co nove na nete :-) rozmyslam ci sa budem opalovat ci co... absolutne sa mi nic nechce :-p netu davam na den zbohom, maximalne ked pojdem dat vecer zrat korytnackam zase nakuknem ;-) pekny dnik vsetkym :-)
Odpovedať
sharin, ja ti taaak zavidím!!! ja by som sa vykotila na slnko a hltala ho plnými duškami x-) nech nie som ako malta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gabi ale zasa s malta lookom sa zase hodis k nemenovanej developerskej spolocnosti :-D :-D :-D
Odpovedať
no teda beeeell tebe dnes ako ide, ako ide :-D :-D pan ričmond si pred 2hod. rozmyslel, že ideme do chorvatska.. tak v noci pádime na predlžený víkend 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis a furt sa stazujes. dones mi morskeho jeza, prosim. sestra zabudla ... :-D
Odpovedať
no ale to som nevedela keď som to písala :-N oki, donesieme ak nebude moc smrdieť :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ved ale len schranku, nie ziveho ani mrcinu 8-(
Odpovedať
dobroš šefoš 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Gabika: ako bolo? :-p
Odpovedať
cafte... na chvilku som doma... pockam kym mi dopere jednu varku, vyvesim a idem opat smer porubka... snad bude normalne teplo nie tak hnusne dusno... a vyvegetim sa na terasu ;-) pekni dnik vsetkym :-)
Odpovedať
ahojte :-) som sa tu dlhsie neukazala..ale ved nevadi..ako tak pozeram,tak ani vy sa nejdete pretrhnut tymi prispevkami :-N
Odpovedať
Profilova fotka
sharin: cistá provokácia :-D ale si predstav, ake to bude skvele vyvalovat sa vo vlastnej zahrade, ked uz to bude 8-)
Odpovedať
no Zuzi, o tom snívame asi všetky :-) a Aďka si to testuje... 8-)
Odpovedať
ahojte... veru sa nam bude tazko vracat do panelaku... navyse dnes rano nas "potesil" novy odkaz na vchode... dalsi byt budu prerabat... uz ma z toho trafi... jeden dorobi, druhy zacne, kazde rano od 6.00 vrtaju na baraku oproti.. ]-( ]-( ]-( troska provokacie este ;-) grilujemeeeeee... ale je uz chladno, lebo zhruba od piatej tu uz slnko nesvieti... bell: woooow...
Odpovedať
ahojte kočky :-) hlásim príchod.. bolo fajnovo, strašne teplo tak sme boli väčšinou v mori..
Odpovedať
Gabi no vitaj, ja že ste ostali dlhšie 8-) a kašlete na prácu a tak... kde presne ste boli? Kati, vidím, že nová fotka v pase ;-) hmmmm... No nejako veľmi to tu nežije... asi letné obdobie robí svoje... tak vám prajem krásne dníčky :-D
Odpovedať
bam..no urcite ju zmenim :-D len este prezriem vsetky fotky,co mam :-) tato je z dovolenky 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?