Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
tak to urobte- vy sa stretnite a ja ked budem moc, sa ozvem tu na MS, ze ak my niektora cas vtedy a vtedy, tak ze som volna. okie??
Odpovedať
pochopila som!!! :-D :-p platí...
Odpovedať
bam: :-D a ako kde o kolkej?
Odpovedať
15. 07. v stredu o 17,00 hod. pred Carolinou na Národnej (Masaryčka) ;-)
Odpovedať
čo ste všetky odpadli odtiaľto??? =-)
Odpovedať
som tu stale, ale preklikavam sa medzi strankami... potrebujem najst dake cudo na utieranie prachu... taku tu tycku ale musi to fungovat... byt overene.. tak kukam, hladam...
Odpovedať
Profilova fotka
mam ist zehlit - nemam ist zehlit :-D :-D :-D uz mi hrabe z tepla zienky :-) sarin a ty co vymyslas, ved biele nie :-)
Odpovedať
belle: ak ides zehlit, tak ti donesiem aj nase :-D ha, tak co teraz? biele ci to coko si dat spravit v bielej? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja už som požehlila... v tom teple 8-( ale aspoň je to už v skrini :-D a streda u mňa platí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte to je ine teplo dufam ze zajtra sa neroztopime vsetky :-) ja riesim dilemu...drevena terasa alebo nerez???? cakam vase odporucania :-D
Odpovedať
Profilova fotka
muma caf. ako nerez?
Odpovedať
cafte :-) tiez rozmyslam aky nerez na terasu... asi by som na terasu nedala ani jedno ani druhe... ale nemas terasu nahodou vyvysenu? lebo ak rovno na zemi, tak je fajn nechat to otvorene... mne sa lubi jedna fotka z casaku pekne byvanie... uplne bozska terasa... skusim naskenovat...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no tyce na com bude strecha neviem ci dreve alebo nerezove...terasa stoji povodna len ju chceme prekryt a dat novu dlazbu.
Odpovedať
Profilova fotka
aha. no to asi zalezi od toho ako ten dom vyzera ... na nase kocky by som dala nerez ... :-)
Odpovedať
muma: ak mozes daj foto terajsieho stavu, pre lepsiu predstavu... belle: aby to nemala muma jednoduche, tak ja som za drevo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
je to radovka kocka....
Odpovedať
pridala som foto tej terasy... mne sa lubi tento styl... otazne je, ci sa nam to bude hodit k hranatemu domu... povodne sa nam pacila ta keramzitova podlaha... vyzera to ako drevene dosky ale je to nahrada za drevo... a videla som taku podlahu po cca 3 rokoch a hruuuuzaaa... vyblednute... take onicom... takze podlaha u nas bude isto vzhladovo prirodny svetly kamen...
Odpovedať
Profilova fotka
nooo tak to sa sarin asi nezhodneme ... :-)
Odpovedať
belle: mas daky obrazok s takym dacim nerezovym na terase? inak fajne vyzeraju aj take akoby trojuholnikove latky ... najdem obrazok... prilepim...
Odpovedať
http://www.archiexpo.com/prod/umbrosa... - toto som myslela tie latky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mojstyl.sk/files/aluminium...
Odpovedať
fiiiihaaaaa... tak to musim pochvalit... pekne to je ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jo take nieco by sa mi pacilo:)
Odpovedať
ahojte 8-) tak tá terasa vyzerá božsky, hneď by som brala :-) mne sa dnes straaaaašne nič nechce, v tom teple sa ani žiť nedá...
Odpovedať
dnes robim doma... ale aj tak bludim po nete a stukam vsetko mozne... a vsade mam pozatahovane len balkon je otvoreny a hafco si tam lebedi lebo uz tam slnko nesvieti..
Odpovedať
joj Adi hneď by som menila :-D tu máme v kancli otvorené dvere aj okná, a stojí tu vzduch, vôbec sa tu nedá existovať ]-( už sa teším domov, ako sa hodím na posteľ a dám si šlofíka...
Odpovedať
ahojte..tak my sme uz doma a bez vahania by sme tam sli zas..bolo super..aj ked :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati, vitaj spat ;-) vsetko najlepsie dodatocne k prvemu vyrociu x-) no ako ste sa mali? budu nejake fotky napr. na facebook? tesim sa na infosky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no babenky akurat som este nenasla na slovensku nikoho kto by take zakrytie zvladol. a este sa nebavime o cene :-D
Odpovedať
zuzi...dakujeme ;-) bolo uplne uzasne..ak chcete cosi ine a ciste,kludne chodte tam :-) len to chce pevne nervy..lebo cesty su uzke oproti nasim slovenskym a mapy su dost chabe..takze ak sa vmestite na cestu bez problemov,tak budete riesit zabludenie :-D ale aj tak sa tam oplati ist..je tam fakt super..a plaze maju takmer okolo celeho ostrova :-) fotky budu..do konca tyzdna..kedze ich ne kooopec,tak musime povyberat a potom poslem link ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?