Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
to maju aj po viacej kuskov z jednej veciciky?? to je skor ako outlet nabytku potom.
Odpovedať
viac a rôznych rozmerov .. adi, tak to potom máš o zábavu postarané :-N
Odpovedať
hlasim, ze uz reze sokle na mieru. no, ale neviem, kedy dnes skonci- som mu dala ultimatum- na huby pojde, ak dnes dokonci kuchynu :-D :-D Asi by som sa uchytila aj v Al Kaide.
Odpovedať
takáto rázna žena z teba??? tz tz tzzz 8-) :-D ale verím ti, že to chceš mať dokončené :-)
Odpovedať
uz sa to natahuje dost dlho a este dost dlho bude, lebo "nane lowe"..ako vravia nasi pocerní.. ale dokoncime, dokoncime..raz istotne :-D
Odpovedať
vio: plne ti rozumiem ;-) nic sa tam neda poriadne robit, otocis sa a tam je daco, otocis sa dalej aj tam je cosi ine a vsade je cosi len nie poriadok... inak nasi mali chalupu na lutisach... mame jednu spomienku ako sme v tej najhorsej zime a husteho snezenia na nasom prvom aute skoda 100 po dvoch hodinach prisernych ciest dorazili do polovice pristupovej cesty a rano sme auto odhrabavali... ale bol to kus romatiky...
Odpovedať
No dievky, mala by som sa ísť poumývať, aj malú- a uložiť ju do postele. Vydržala dlho pri Barbinách a doplnkoch pre ne, zdedila po neteri, teraz sa s tym rada baví.. Tak prajem dobrú noc a zajtra ráno prifrčím zase. sziá mafiá
Odpovedať
Lutise su cele kus romantiky :-D :-D :-D ale uz fakt idem, bo aj ten malý cert kope v bruchu ako divy..ledva obsedim, je akýsi zivý dnes!
Odpovedať
kočky všetko ma svoj čas a raz istotne budeme mať bývanie presne podla našich predstáv a budeme právom hrdé na to čo sme dokázali :-) idem aj ja... dobru noc a zajtra som tu ako na koni :-)
Odpovedať
spachtošky!!!! vyspávate?? Ja som hore od pol piatej..malý mi nedal spať, kopal ma pod rebrá :-D Opičiak jeden! A to nevravím o noci..nejako sa blbo otočil a ja som nemohla ležať ani na chrbte, ani na jednom boku..tak som väčšinu noci presedela na kraji postele.. Polovička už loví hríby..vraj má zatiaľ až 3kusy, he he he...riadny hubár!
Odpovedať
hlásim príchod :-) už sme po raňajkách a už je aj upratané... ešte poprať a máme free 8-) vio, tak stihol všetko keď si ho pustila? :-)
Odpovedať
praveze nie!! zdrhol!! :-D Ked vyliezal zo spalne, uz ho videla, len ako mi mava od dverí :-D Maska jedna! Ale vacsinu ma spravene- kontrolovala som hned rano, bola som zvedava..Musi este navrtat troje uchytiek na dvierka a nalepit obvodovu listu na prac. dosku- inak z toho, co bolo v plane je vsjo..najviac roboty po dreze a vsetkeho s tym spojeneho, mal prave s tymi soklami pod spodne skrinky a to v noci dokoncil..som sa budila v noci a pocula som, ako este pili v kuchyni.
Odpovedať
Článok sa načítava...
mame tam jednu taku spodnu rohovu skrinku. Najprv sme do nej chceli kupit tenotocny kos droteny na hrnce. Ale na jednej stranke o kuchyniach som sa docitala, ze tie kose su super, ale nie moc do malych kuchyn, kde sa rata kazdy cm3 priestoru, bo vraj az do 50% miesta ostava nevyuziteho ]-( Tak som sa rozhodla,ze tam dame vyrobit klasicku taku rohovu policu- jeden kus a otocne kose ostatnu v obchode. Kamarat stolar by nam to mal vyrobit zadara a ak to klapne, tak usetrime 56eur, co je aj dost. Ozaj baby, co mate v skrinke, kde je sifon? Smetný kos?
Odpovedať
no halo, kde ste kto?? stale periete, upratujete? mna hlavne makanie este dnes len caka, ked konecne manzo vypadne z kuchyne prec aj s vrtackami a klincami. SUPER! Dobra sprava, pred pol hodkou sa mi podarilo darovat jedneho kocurika nejakemu pariku do Martina. Boli si pre neho..aspon o jedneho menej!!
Odpovedať
ahojte :-) dnes si vegetim, ale stihla som ist umyt interier a povysavat auto (ehm, mangel vysaval ;-) ) potrebujeme predat dodavku, chceme si zmensit vysku potrebneho uveru... len ako na potvoru sa to nedari :-( vio: ja tam mam cistiace prostriedky, hubky na riad a vseliaku taku tu chemiu domacnosti... a este utierky kuchynske (aj ked tie by som radsej mala v sufliku, no nie je volny ziaden)
Odpovedať
:-D Adi ja som najrpv precitala, ze si si stihla umyt TANIER :-D Unava!! ja tam take veci nebudem moct asi mat- kvoli deckam. Ak si tam nedam bezpecnostnu prkotinu proti otvaraniu. Rozmyslala som tam dat smetny kos na tych vysuvnych kolajnickach, ze ked otvoris dvierka, tak sa vysunie zarovno s tym aj kos.
Odpovedať
adi neboj istotne predáte, treba len veriť :-) vio, ja chcem dať kôš pod drez... tak predsa sa len podarilo aspoň niekoho nájsť pre to male zlate mačiatko :-) možno sa podarí aj druhe .. my sme tu mali návštevu tak sme sa venovali a teraz riško išiel na obhliadku tak ja môžem surfírovať x-)
Odpovedať
dufame, ze to vyjde a auto pojde do sveta... aj ked to bude potom tazsie s jednym autom, lebo sme zvyknuti na dve, ze sme nezavisly jeden na druhom... vio: :-D gabi: tiez som sama, mates sa isiel vozit na motorke... rozmyslala som, ze zbehnem autom na drahu, ale nechali sme osobak v garazi :-(
Odpovedať
adi na všetko sa da naučiť... je to otazka času... :-) a čo porábaš?
Odpovedať
uz sme tak chvilu fungovali a musim priznat ze to nebolo buhvico... som naucena ist si kam potrebujem a kedy potrebujem, nie vycakavat kedy manzo moze... ale treba urobit dake ustupky, hlavne ked usetrime na uvere ;-) nic nerobim :-D a je mi dobre :-p
Odpovedať
Gabi- tych maciatok mame este tri kusky.
Odpovedať
adi, človek si zvykne na pohodlie ale keď si to ma prerátať finančne čo ti dá jedno či druhé tak nie je o čom... :-) vio, juuuuj :-N no silno držím palce nech sa zadarí..
Odpovedať
Adi, ja ti mozem dat lekcie, ako je fajn, ked nikam nemozes a musis cakat, kym pride.. Ale zase aspon tí chudaci na cestach boli mojho soferskeho umenia usetrení.
Odpovedať
tak mam este tu vyhodu, ze prec z domu chodim len 3x v tyzdni... zvysok robim z domu... inak rada soferujem, skor by som bola rada ten, kto odobera vodicaky... kazdy den mam to "stastie" ze stretnem zopar magorov, kt. by som vzala snad aj zubnu kartu zato co vystrajaju za volantom... idem von se psem...
Odpovedať
riesim vyber kancelarskeho kresla... ktore si vybrat? (vid album) v oboch sa sedelo dobre, to biele bolo bozskeeee na pohlad, malo akoby jemnejsiu kozu a maksie podrucky... bordo/coko (ani nazivo sa nedalo presne urcit, ktora z tych dvoch farieb to je) bolo take pevnejsie, malo pevnejsie sedenie... inak rozdiel nebol v nicom taky zasadny... (no akurat tak v cene, rozdiel 20E)
Odpovedať
adi nekukala som este. mam vela roboty..este sa mi ozvali aj dve zenske na macky- tak neviem, co skor. esteze malu mam uz na poriadku, bo som ledva na etapy ako tak uhadzala kuchynu, polovicka prave robi tie listy okolo dosky k stene a uz to bude hotovo. Tak to presne tyzden trvalo!!!
Odpovedať
vio aj tak mas moj obdiv ako vsetko uzasne zvladas ;-)
Odpovedať
vobec nie..dnes som uz bucala ako tur..slzave udolie a vreckovky..ale uz ma to preslo. male zacalo tak trepat nohami, ze sa mu to nelubi, a Kika ma prisla ratovat :-) moje zlatko, ze som nemohla ani poriadne pustit paru. :-N
Odpovedať
Ránko sa praje! Dnes chcem ist vonku niekam- aspon na par hodin. Kika sa uz tesi :-) Starý chcel ist na jahody a maliny do lesa, ale som ho zrusila, aj ked take zamrazene by sa neskor zisli. ale neda sa mat vsetko. Ozaj- kuchyna je ako- tak dokoncena. poobede pridam aj nejake fotky, nechce sa mi to teraz stahovat- som uplne unavena. zatial sa majte krasne!!!
Odpovedať
vio drz sa ;-) tiez sme rozmyslali ci kdesi dnes nepojdeme a rozhodli sme sa ist mrknut na rally do novej bystrice... ide sa po tej novej ceste, kt. spaja kysuce s oravou... snad nam bude pocasie priat... musim vymysliet co si obliect, aby som nemala neopalene pasiky ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?