Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
tak somm nazad... fitkove tenisky 0 bodov... ale skusala som ine adidas, vacsie, ale mala som vpredu dost miesta, co neni dobre a rovnako boli dost uzke v strede chodidla, akoby ma niekto drzal za nohu... tak uvidim, odskusam v tych mojich akoze malych odcvicit jednu hodinu a potom budem hladat dalej...
Odpovedať
uvidíš... možno sa to podda :-)
Odpovedať
ahojte babule..tak ja uz prazdninujem 8-) :-p paraaada..ale mam velke plany na to obdobie,tak hadam aspon 90% to splnim :-N ake mate plany na vikend? ja budem upratovat a aj na nakupy skocim,nech nemusim ist dalsi tyzden
Odpovedať
kati pridi aj k nam poupratovat- mam tu toho vela na praci..
Odpovedať
ahojte 8-) dnes je riadne horko, neznesiteľné! normálne sa aj 5x denne osprchujem a stále málo :-D Adi tak sa dnes drž, som zvedavá, čo je to zač... Kati - úprimne závidím tie prázdniny, čo plánuješ s tým voľným časom? :-) Evi ako dopadol predaj? a mačiatko?
Odpovedať
kocky prezila som... ale tak ma vsetko boli, ze som ledva so psom vybehla von... jedine co tak najviac boli je samotne brucho, a kazdy jeden sval co ma s nim nieco spolocne.... citim sa ako tehotnaaa :-D a v tom horku sa priiiiserne robi cokolvek nieto cvicit... zajtra doobeda si mam prist pre jedalnicek... no a veruze by sa mi hodil sparingpartner... lebo sami chalan, a z 95% mladi... a baby same chude :-( podla neho by som mala zo zaciatku chodit kazdy druhy den a ked sa dostanem viac do formy tak denne... no uvidime... dakujem, ze ste na mna mysleli... ;-)
Odpovedať
no Adi, to vyzerá dosť vážne :-D uzavrieme stávky, dokedy vydržíš? ;-) :-D ... ale nie, to si robím srandu, nech to hlavne prinesie vytúžený výsledok... tak držím palce! inak v tom teple ti fakt nezávidím... ešte aj cvičiť, keď sa ani dýchať nechce...
Odpovedať
dufam, ze vydrzim... o 2 mesiace dovolenka, tak nech v plavkach vyzeram lepsie... ale po 15 minutach mi bolo veru do placu... priznavam... ale ked bude pekne tak to chcem prestriedat s inym druhom pohybu, trebars korcule...
Odpovedať
ja som takto zase chodila makať pred svadbou cca. pol roka, a bolo to aj pekne vidieť ;-) teraz som lemra... a spokojná, kým "nekysnem" :-D tak na dovolenke už budeš hviezda Adi 8-)
Odpovedať
fuuuj, cvicit v tej horucave!! otrasna predstava.. Bam- maciaky nic, nakoniec si nikto neprisiel po ne..neviem, kam ich strcit..
Odpovedať
Evi tak neostáva nič iné, len to jedno... ale ja by som ich nemohla utopiť =-) inak sa ich nezbavíš, aj keď je to strašne kruté... Kristínka o nich vie?
Odpovedať
bam oni su uz na topenie velke..maju dve 2 mesiace a tie mensie asi 1,5mes..alebo ako..to uz normalne beha po dvore, a este piju mliecko od svojich mam. Kika vie o nich, ale nejako ju to netankuje.. svokrovcov robota toto..kazdy rok su tu macence nove, ale tak tento rok tu ani jedno neostane okrem dvoch starych maciek..ani za svet!! a aj z tych dvoch jednu dame utratit asi. je uz starsia a akasi sa mi vidi chorlava- nevyzera dobre a riskovat to ja nebudem, ani peniaze na na nejake lieky davat. jedna macka kolo domu uplne staci.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Evi ty by si kvôli drobcovi nemala mačky ani vidieť moja... aj keď si už dosť ďaleko, ale prenášajú nejaký bacil =-) no možno na chytanie myší sú mačky určite užitočné, ale jedna podľa mňa úplne stačí...
Odpovedať
Profilova fotka
a preco si nedate sterilizovat macku? to stoji cca 30 eur ... a nemusi sa vrazdit
Odpovedať
no kukni- dokazes toto zabit- utopit, alebo inak?? Len niekomu dat, niekam dat..alebo co. http://zvierata.bazos.sk/inzerat/1934... Starsiu ako vravim..ma hadam okolo 13rokov a ta mladsia je jej dcera, tu by som nechala, je povahovo lepsia a tej by sme zacvakali sterilizaciu. ale obom nie..
Odpovedať
Evi sú zlaté... ale keď si ich nemôžete nechať... hádam sa niekto nájde, čo si ich vezme :-)
Odpovedať
no jasne, ze ich tu nechceme..ved kde dam vonku kocarik na vzduch?? vsak mi maleho zjedia..by skakali po kocari a tak..ja ich uz poznam..som tu zazila uz nejeden vrh takto..ale vtedy som tu nebyvala..teraz je to ine. a to nevravim po dvore co je..naspinene, ani hrat sa tam nemozem s Kikou..slak aby to trafilo!!!
Odpovedať
vio: chcelo by to psa a bol by klud :-D
Odpovedať
Evi viem si predstaviť ten neporiadok na dvore... u drahého na Orave mali dve mačky :-S a keď sa začali kotiť, tak hrôza, aj keď tie mačiatka sú zlaté stvory... Inak ako sa vám býva? Nejaký nový pokrok si odfotila? ;-)
Odpovedať
nie nie, nic nove..vravim, ze tento mesiac dobuchavame konecne v kuchyni tri veci..mame dosky , kupuje sa drez a bateria a motovat to bdue drahy..spolu s vyrezavanim drezu, napojenim vody, olistovanim, este da sokle na spodok kuchyne a tusim dvoje dvierka s pantami. Este nam ostava potom v tej kuchyni dokupit vnutrajsok na vysovny regal a 5 suflikov a namontovat svetla nad prac. plochu, kupit digestor, vymenit okno a este isto nejake serepeticky.. je to toho stale dost, ked sa to taha z jedneho platu. Navyse manzo je na tyzdnovkach a musi si platit aj ubytko tam..takze zhrname kazdu korunku. Teda euracik:-)
Odpovedať
no baby..upratovania je dost..ale musim pockat,kym dorobia vsetko na ceste pod oknami,lebo to bude zbytocna praca :-. a co planujem za to volne obdobie? urcite sa ucit..cosi precitat,usit si este nieco pekne..cvicit samozrejme a zhodit nejake tie kila..takze sharin,budem aj ja cvicit kazdy druhy den a dam vediet,ako mi to ide..tento tyzden som necvicila,kedze som sa znicila v praci..ale urcite mi bude chybat pohyb,tak budem cvicit..a uz mam aj jeden oblubeny caj,tak hadam pomoze aspon trocha..kedze percento tukov akosi stuplo.. a zajtra ideme kupit plavky :-D a este jedna sprava od janky,murinko, vsetky vas pozdravuje a mysli na vas..kedze je v blave,tak na stretka v ziline nechodi..ale ked budete mat cestu do blavy,tak moze niekam zajst :-) a zuzi,blahozela ti ku statniciam a mas super manzela,ked ti kupil taky darcek 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, dík za info ;-) škoda, ze sa mi Janka neozvala na fcb... |-|
Odpovedať
ahojte :-) to je ale počasie, ale aspoň trošku schladí ten prehriaty vzduch, nie? Kati ďakujeme za info od Janky, to sa už od nás odsťahovala do Blavy? ;-) akosi idú všetci do tej Blavy, čo tam také majú? :-D ... čo ste sa všetky pobláznili s tým chudnutím? Nemáte sa rady také, aké ste? ;-) veď vaše polovičky vás majú radi určite také aké ste... ale však na druhej strane, pre dobrý pocit, že niečo pre seba robím... :-p Tak držím palce všetkým cvičiteľkám, nech ste na pláži očarujúce 8-)
Odpovedať
bam ahoj :-) tak pre istotu ja som prisla do ZA z BA :-D no a chudnut musim... lebo mi je pomaly vsetko male... a necitim sa ani dobre... ale inak som tak dolamana ze amen... v piatok som sa nevedela ani pohnut bolelo hlavne brucho (akoby sa mi skratili svaly) vnoci sa pridali ramena a rano som ledva vstala z postele... dnes je to uz lepsie, ale stale chodim ako robot... je to motivujuce aby som nezhresila /ked to obnasa tolko driny/ ale zase nie som spokojna ze mi je tak priserne... to sa mam po hodine fitka zotavovat 2-3 dni? nevravim ze sa vzdavam, ale proste sa mi to dako nelubi.... ]-( :-S
Odpovedať
ahoj Adi :-) tak ty si teda svetlá výnimka... ale ty si sa asi vydala do ZA, či nie? s tým chudnutím si to podľa mňa zobrala z tej lepšej stránky... radšej cvičiť ako diétovať, nie? ;-) mne diéty nikdy veľmi nezabrali a ani som dlho nevydržala... keď som chodila cvičiť pred svadbou, tak som tiež po prvom cvičení myslela, že dušu vypustím, ledva som chodila, boleli ma aj svaly, o ktorých som ani nevedela, že ich mám :-D ale vydržanie stálo za to, ten pocit, že niečo robíš pre seba a svoje telo... joooj krásny pocit... Tak ti držím palce, nech sa aj k tebe dostaví taký pocit... určite vydrž, stojí to za to ;-) ... a informuj nás o pokrokoch, hm?
Odpovedať
bam: ja tu byvam uz 11 rokov... vlastne takto pred 11 rokmi som sa zoznamila s manzelom ;-) ale inak moja mamina je zilincanka... ja som to len nakopla ze nech sa prestahujeme :-) ja som tiez cvicila pred svadbou ale to mi vyhovovalo viac... po cviceni som bola plna energie... ziadne taketo brutal svalovice... a bavilo nas to (s kamoskou) ... tak som skor zacala uvazovat ci nepojdem zase do stareho fitka na overeny sposob cvicenia, kde na mna nebudu cumet sami sopliaci, co sa prisli len "nabuchat" ... lebo trener ide na dovolenku a sama cvicit v novom fitku... no neviem, nepaci sa mi to...
Odpovedať
a co mna je po vasom chudnuti :-D Mam navrch za 6,5 mesiaca 9kg:-))) Sharin ja som zase po 10rokoch prisla od BA naspat doZA. Sme take miesanky, nieee ?:-) Pohadala som sa s drahym, pokupil vsetko na namontovanie umyvadla atd..a teraz kym mala spala, si sedel a pil kavu a lustil sudoku..a ze nema rad, ked ho do niecoho tlacim..no mna asi porazi..tí chlapi!!!!
Odpovedať
tak už som tu zas, mala som vychádzky, tak som to bola s manželom využiť, už nie je tak strašne horko 8-) Adi, tak to si už skoro čistokrvná žilinčanka ;-) inak to cvičenie s niekým je asi lepšie, ja som chodila s kámoškou a vždy som sa tešila... samej sa mi nechcelo... Evi :-D ty o nám tu budeš robiť náuku o priberaní, hm? alebo nachytáš inšpirácie, keď to bude aktuálne aj pre teba raz... keď bude drobec na svete už... Inak mňa by tiež vytočil, keby vyviedol toto...
Odpovedať
ahojte,tak my sme sa pred chvilkou vratili z hyde parku..je tam kopec ludi..ale este viac ludi nakupuje :-N sme sli pozriet cosi do jedneho obchodu,ale rozhodli sme sa nic nezobrat,lebo by sme tam stravili min 45min v rade na pokladnu.. ale v parku bolo super..sme sa poprechadzali..dali si aj strojovu zmrzlinu :-) a prechadzali sme sa riadne dlho..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ako sa mate? ja som uz konecne zdrava,,,a vcera som si uz uzila aj prve vyrocie :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?