Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
no nie si:-) usilovne pracujes?
Odpovedať
jasneee ;-) a akeho tvaru by si chcela mať vanu? skus kuknuť je tu vela značiek a kopec tvarov vani 140cm http://www.reuter-bathrooms.com/index...
Odpovedať
my máme tuto http://www.roltechnik.cz/sk/art/377-k... je paraaadna x-)
Odpovedať
caute kocandy :-) ja som dnes doma... ale daka som leniva... nic sa mi nechce... trebalo by mi poriadne vyutierat prach... len nato by som potrebovala taku tu chlpatu "tycku" ... lebo s handrickou to je o nervy.... a uvazujem o pracke vzduchu... nasla som aj daky ionizator vzduchu, len ci to neni len taka rozpravka... neviem naco davat pozor, ake parametre hlavne pozerat...
Odpovedať
sharin, to bude tym počasím... tu chlpatu tyčku chcem aj ja.. je to rychlejšie :-) pračka vzduchu??? o tom som ešte nepočula :-.
Odpovedať
len ja chcem nieco poriadne chlpate ale hlavne ucinne... lebo vela stoji tak za tralalala... nieco co ten prach fakt na seba nachyta... nikde som ale take cosi zatial nevidela... a ta pracka vzduchu ti vlastne perie vzduch :D :D :D ma to precistit od skodlivin a je to vhodne pre alergikov... neviem ci to aj samotny prach dako odstrani... ale zvykne to byt aj spolu so zvlhcovacom pripadne tym ionizatorom...
Odpovedať
ked niečo take nájdeš daj vedieť :-) sranda čo ešte nevymyslia.. hlavne aby to bolo učinne ;-)
Odpovedať
Sharin, segra ma uz roky tu pracku, ked ju kupovali bola az hriesne draha, lebo vtedy to bola novinka a ona ma alergika doma. Hlavne kukaj, kolko m3 vzduchu t i precisti a ako sa udrziava asi. Gabca musime but asymetricku vanu, alebo klasicku obdlznikovu. Mame malu kupelnu..pocitam s rozmermi len 140 x 100 pri asymetrickej a 140x70 pri oblznikovej..asi cca, mozno ze su aj nejake inaksie rozmery este..ale ten 140 musi byt dodrzany.
Odpovedať
gabi vyzera dobre ta vasa vana..vy ste dlhy ako tyzden pred vyplatou obidvaja, vam taku treba veliku..ja mam 170 a manzo 182, citala som ,ze vana by mala mat dlzku taku, aka je vasa vyska v ramenach. tak neviem :-) No a este cosi- uz si sa v nej kupala?? Ake je to na chrbat v tej chrbtovej casti take to moderne hranate opieranie? niej e pohodlnejsie predsa len klasicka obla cast?
Odpovedať
no a Gabi este jedna otazka..kde ste si ju onbjednavli, kto v ZA ju predava? Vidim tam, ze Bojnice..jedna ma taky rozmer ako by sa nam hodil.Vanga 140x100
Odpovedať
violetka, kukala som cez googl rôzne asymetricke vane a niektore boli naozaj super, istotne nájdete :-) my sme chceli dlhšiu aby sme mali nohy vystreté ... a opieranie sa zdá byť prudké ale nie je to tak, je oblejšie ako sa zda a velmi pohodlne.. a hlavne už si nebudeme pripadať ako "bobisti" na pretekoch pri spoločnom kupaní :-D :-D :-D
Odpovedať
fíha, ze spolocne kupanie!! To som usim zazila naposledy, este ked som mala Kristínku v brusku niekde na pol ceste..Odtvedy nejako nevydalo..ale je to veget, kecat, zo dve sviecky naokolo, este lepsie s poharom vinecka..ja uz tak teraz ked obcas stihem vo vani vychlipem kavu a utekam..aj to len za uhorák.
Odpovedať
Článok sa načítava...
fíha, posta od 1.7. zvysuje poplatky za postovne asi vsetkeho druhu, meni gramaze na listy a baliky, rusi a doplna rozne sluzby. No to je chaos. Zvykla som casto nakupovat a predavat detske veci z roznych stranok, hracky najviac, abo proste take prkotinky..teraz ma cakaju zmeny. Napr. balik, ktory som najcastejsie posielala , tak tam isla cena hore o 20sk. celkom aj dost, nie?
Odpovedať
violetka bude aj po 3x fíha? ;-) :-D spoločne kupanie je super.. x-) ja moc poštu nevyužívam, ale je to istotne dosť..
Odpovedať
bude- aha- Fíha!!! :-D (To som už postihnutá, bo stále nad niecim sa musim cudovat spolocne s Kikou) Fha, mravcek lezie..a pod. capiny.
Odpovedať
:-D :-D :-D ale je to zlate
Odpovedať
vsak pockaj! aj ty budes z obycajnych veci taka uvelicena, ked budes mat mimi :-) Zacina to- fíha, co je toto? Aha- očko, prštek apod. a postupne oddebilnievas na ine veci- take zlozitejsie, ako zacinaju chapat. :-D :-D
Odpovedať
violetka ja sa na to tešíííííím aj na fázu oddebilovania :-D x-) je to zlate ;-)
Odpovedať
no bracho sa vratil cely nadseny z Bialska uz bol dva krat a este ide treti krat v tomto tyzdni. Podovazal vsetok obklad a dlazbu do kupelne, chodby, WC aj so sanitou. No tusim musime aj my ist..moznoze si spravime v nedelu vylet.
Odpovedať
ahoj Violetka,my sa tiez chystame do Polska nakupit dlazbu do kupelne, nevies kde presne bol tvoj brat na nakupy?
Odpovedať
prave som si vsimla ze mas otvorenu novu temu, takze asi sa oplati do Castorami a Merlinu, ale nevedno ako je to s kvalitou obkladu a sanity????
Odpovedať
ahoj Mati, ja myslim, ze obklady a dlazba su OK..mna hlavne dvere zaujimaju..co sa tyka toho, co chces vediet, tak Sharin par stranok dozadu vysvetlovala. Bracho bol 1x v Castorame, 1x v Merline a v sobotu ide zase do Merlinu, tam si vybral sprchovy kut. Inak ze su tak cca 3km od seba vzdialene.
Odpovedať
leroy a castoramu spojuje paradny obchvat... neda sa zabludit... no pozerali sme aj dvere v leroyi no dako neoslovili... dizajnovo krasne... ale mali tam zopar z nich strasne znicene... fakt akoby boli z papiera.... a diery tam boli, oskrene, osuchane... v leroyi je moja srdcovka zaclony, zavesy, tapety :-)
Odpovedať
diky moc :-) , pozriem este aj to co pisala sharin a uz sa len niekam vyberieme...a snad to aj potom najdeme :-D inak aj dvere budeme zhanat, no je toho vela, mame novostavbu, tak tam toho este veeeela chyba :-N
Odpovedať
fuha, tak ako tak citam, vyzera to na celodenny nakup/vylet :-D zaclony, zavesy, tapety...no parada :-D :-D
Odpovedať
ja by som radsej laminátové, ak uz nebudeme mat z dobreho masivneho dreva, ako je dub, buk..lebo tie makke borovice nechcem. Nech je to aspon lamitán, bo pri dvoch malych detoch sa to obucha. Uplne vylucujem foliovane, a niekde medzi su dyhovane..ale ako som citala niekde, ze spodky dvier sa rychlo obiju napr. pri vysavani, mam z toho trochu obavy. Od laminatu asi tiez zalezi aku ma hrubku.
Odpovedať
http://www.leroymerlin.pl http://www.castorama.pl
Odpovedať
ahojte..konecne mam chvilku casu si pozriet aspon normalne spravy..a pozeram,ze v cechach a na svk su zaplavy =-) to chvilku nesledujem a cosi take sa deje..no hrozne cosi :-. ale ako sa inac mate? uz vikendujete myslienkami? :-D mna caka este zehlenie..ale dnes sa mi tak nechce =-)
Odpovedať
dakujem za web.stranky ;-) co sa dvier tyka, tie masivne by boli asi cenovo dost narocne :-| a aj zbytocne tazke.
Odpovedať
veru nakupy v pl su na cely den ;-) odskocte si potom este z leroyu vedla do auchanu... su vedla seba, staci prejst z jedneho vchodu do druheho :-) je to ako asi nas carrefour... vela veci z potravin vyjdu lacnejsie, inak mali tam pekne hracky ... take poniky ci co, a la barbie a za dobre ceny ;-) a my tam kupujeme bacardi breezer, kt. sa u nas neda kupit ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?