Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
vio: to nadenka zhana podlahu ;-) a cestou do bialsko-biala je kraaasna keramika (pilch) a priamo v bialskej je spominany leroy merlin a castorama... da sa tam fakt skvelo nakupit... nielen vyber ale aj dobre ceny :-)
Odpovedať
diky za tipy aj pre nas:-) som si vas splietla, som uz unavena..idem hajat. je cas- mala mi tu este pobehuje e vyspevuje. Uspesne sa vyhla nocniku a urobila kako mimo neho..Kacica jedna drevená! :-) tak sa majte pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
cafte heheheh vio toto presne urobila aj terka. a este skusila cikat ako havo ale doma na podlahu ... nevedela som ci mam padnut od smiechu alebo jej nadat :-D nevideli ste gabu?
Odpovedať
Profilova fotka
Cau Natali, vitaj spat v krajine ladu a zimy 8-( a že druhy letny den dnes..... ]-( super, ze ste sa mali na dofci super :-p urcite som zvedava na fotky a tak sa uz teraz tesim na ten link ;-) a dakujem za blahozelanie x-)
Odpovedať
No Bell, oni su fakt nemozne tie baby :-D :-D Vsetko ostatne aj to co nepotrebuje uz vie popredu a toto nocnikovanie mame za trest!
Odpovedať
ahojte kočky :-) beeell, tu som x-) práve som dorazila do práce ...
Odpovedať
Profilova fotka
fifi aj ja blahozelam oneskorene zase ako vzdy :-)
Odpovedať
ahojte :-) tak som sa rozhodla dnes ostat doma... je mi dako na houby... a rozmyslam ci ist sediet ku doktorke a potom na dalsie oddelenie... strasne sa mi nechce vysedavat tam... je to na slaktrafenie... nasla som aj sukromnu ambulanciu plucneho, ale prave iba s mojou poistovnou nema zmluvu a neberie ani keby som si platila cash... najhorsie je, ze do nemocnice sa dotrepem vcelku zdrava bez ziadnych bacilov a domov si isto cosi donesiem... preto tam nechcem ist... vrrrrrr... najradsej by som sa zbalila a vyrazila smer more... gabi: ak mozes posli link kde ste to boli v chorvatsku ... daaakovala :-)
Odpovedať
bell, maš to na maily :-) sharin, idem to kuk a pošlem do IP ...
Odpovedať
ahojte babuľky :-) nikde nikto??? aká absencia, hmmm... =-)
Odpovedať
iba ja tu:-)
Odpovedať
ahoj Evi :-) ešte si tu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
no este- len som kukala obchody v Bielsko Bialej na obklad
Odpovedať
príjemná prácička, už si aj vybrala niečo?
Odpovedať
zatial len cisto snorim..aby sa nam to vyplatilo, museli by sme ist na dlazbu do wc, kupelne, chodby vratane schodiskovej dlazby..alebo na terasovu dlazbu..ale nie na jedno..bo cestu preplatime
Odpovedať
caute kocky :-) vio: http://www.pilch.pl/ maju nadhernu vzorkovnu a prave finishuju prace na novej ovela vacsej vzorkovni... vyzera to tam skor ako pre autosalon ;-) a mali aj vedla v stane akciove vypredaje... garantujem ti, ze si vyberies, staci mat predstavu co hladas a najdes... v leroyi je dooost velka plocha urcena iba obkladom... a este ostava ta castorama (nam sa tam dako nelubilo, lebo to velmi pripominalo nas baumax) ... my sme zhanali ten krovinorez a nan boli dake biedne akcie, inak kupovat kupelnove veci, tak zapraceme celu dodavku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čaute ;-)
Odpovedať
sharin diky za rady! pripisem do notesa! Ale neviem, ze kde akoze po ceste do Bialska je Pilch..ale asi najdem na ich stranke
Odpovedať
vio: neni zac ;-) pilch je po ceste do bialskej od tesina po tej rychlostnej komunikacii a da sa tam ist len zo strany DO bialskej... z druhej strany nemaju urobeny prichod... a je to akoby mala fabrika (kominy cmudiace, ale nie vysoke) a taka presklenena budova, co fakt vyzera akoby tam predavali auta... a je to uz tesne pred bialskou, treba si len sledovat pravu stranu cesty a odbocuje sa tam tak zhurta ;-)
Odpovedať
a to je akoze nieco na sposob podnikovej predajne, ci co?
Odpovedať
to je rovno vyrobca, tam ich vyrabaju zaroven :-) inak dobre ranko...
Odpovedať
ahojte kočky :-)
Odpovedať
ahoj gabi :-) co porabas? ja som v praci... strasne ma svrbi hrdlo.... zvnutra aj zvonku... zrejme dnes zbehnem do saunoveho sveta v rajeckych....
Odpovedať
taktiež som v praci ale zatiaľ pohodička.. pokial ti to pomôže tak určo treba vybehnuť ;-) a sprej alebo niečo by ti nepomohlo?
Odpovedať
no to by som aj ja rada vedela, ci mi cosik pomoze... resp. co mi pomoze... jasne, ze more... len najskor mozeme ist ta het 3.7. ... a to som nasla ultra last minute do grecka na 10dni, letecky s ranajkami za 24tis sk za oboch! no odlet bol vcera :-D ja viem, ze by som mala ist k doktorke... ale mam blok ist tam... nemam chut presediet tam cely den a potom bude doktorka premudrela, ze kde som tolko bola a potom povie, no skusime toto... ako pokusny kralik... a po prichode domov ma chyti daka poriadna choroba, kt. si donesiem domov...
Odpovedať
3.7. je tu velmi velmi rychlo tak treba byť stále napojený na net a kukať ponuky ;-) sa ani nečudujem že nemáš vela chuti ísť k doktorke.. ja im tiež moc neverím a preto chodím za panom čo sa zaobera činskou medicinou a akupunkturou.. :-)
Odpovedať
gabika, ty cinanka! :-) Ja som teraz tak ospala, az hroza..v noci ma trapili nocne mory, tak som sa bala az som skocila manzovi na hrud:-) Zajtra ma byt aspon krajsie pocko, dnes to dusno nic moc na moj kotlík!
Odpovedať
ahojte kočky :-) vio, ja na čínsku med. nedam dopustiť.. ale istotne záleží aj od osoby ktorá sa ňou zaobera... manžo bol istotne rád keď si na neho skočila ;-)
Odpovedať
ahoj! je tu niekto, ci zase kecam sama so sebou? Hladam rozne vane, ktore by nam mohli ist do nasho pidi priestoru..nechceme sprchac. Aspon zatial o nom moc neuvazujeme. Hlavne kvoli detom a obcasnemu ponoreniu sa ked naas boli chrbatik. Inak sa sprchujeme. Pricom jedna strana kupelne, kde sa da vana dat ma dlzku len 140cm.
Odpovedať
vioooo a ja som neviditelna??? :-N :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?