Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
haló kočky, dnes nikde nikto? =-)
Odpovedať
pekný večer :-) my sme práve prišli od rodičov, tak odfukujeme x-) fifi, violetka ma gulašku čo viem a ostatne netušíííím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Gabi, tiež sme u rodičov - mojich :-D a tiež sme mali gulašku, chlapi čosi aj popili a teraz zalahli a je tu kľud :-D inak je hrozne vonku ]-( ako ste na tom so sťahovaním?
Odpovedať
fifi, tak aj vy ste gulaškovali? ste mali nejaké oslavy narodenín či menín? alebo tvoj úspech ;-) moc vám počasie nevyšlo :-( je to naprd ked celý deň prší, človeku sa chce len spať... nooo my sme už presťahovaní :-N zatial provizórne ale vo svojom ;-) čakáme na objednané nábytky...
Odpovedať
Profilova fotka
máš pravdu, počasie nie je bohviečo, ale naši majú urobené kryté krbovisko, takže sme si aj vonku posedeli a ani do gulášu nám nenapršalo ;-) boli tu aj svokrovci a oslavovali sme trošku moj malý úspech ;-) tak to je super, že už bývate x-) ako dlho? ako sa vám spalo prvú noc? hm?
Odpovedať
tak potom ste si super posedeli a pooslavovali ;-) dnes su 2 týždne čo sme sa sťahovali, to sme mali perné 3 dni... piatok sme boli v BA v ikei vrátili sme sa o 11.večer, sobotu a nedelu sťahovali a prispôsobovali si to tu... narobili sme sa ako kone, takže prvu noc sme ani poriadne nemohli zaspať od únavy.. ale teraz máme problém vstávať čo sa tak dobre spí, mala ide z postele ako posledná :-D
Odpovedať
Profilova fotka
júúúúúúúúúúúúúj x-) a nejaké fotečky pridáš? ;-)
Odpovedať
pridám hned ako sa len bude dať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tešim sa 8-)
Odpovedať
dufam, že sa potom bude páčiť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
o tom vôbec nepochybujem ;-) podľa vizualizácií v tvojom albume a všetkých príprav to bude isto "squelle" 8-)
Odpovedať
ďakujeme pekne :-) sami sa velmi tešíme na moment kedy to bude uuuplne dokončene x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte! Z vonkajsej grilovacky nebolo kvoli strasnemu dazdu nic, bo dvor mali same blato a decka chceli behat a este aj ta zima!! Takze sme boli vo vnutri, ale dalo sa. Maso urobili normalne na panvici so salatom- ale ja som mala take tvrde brucho, ze som do seba dala akurat par kuskov cesnakovych jednohubiek a dva tvarohove kolaciky a hotovo. Predtym sme totiz doma robili vyprazany syr a ja ked sa teraz najem tak ako obycajne, tak mi cele brusko strvdne, bo crievka maju inu polohu:-) a nemozem ani dobre sediet, nieto sa hybat. Doma uz od rana co to robime takym lazo plazo tempom..este stale mame neurekom krabic a vriec a tak sa snazim tomu najst aspon provizorne miesto, kym nam dorazia skrine a iny ulozny priestor. A to bude az okolo 3tyzdnov. Nic moc predstava.
Odpovedať
ahojte kocky :-) tak ja som mala vcera velmi neprijemny den ale hlavne noc predtym (z piatka na sobotu)... strasne zle sa mi dychalo, musela som sa az nasilo nadychovat... akoby sa mi zmensili pluca a to co som letmo vdychovala nestacilo... navyse k tomu tak plne dutiny, ze som namiesto rozpravania len huhnala... v noci som sa nevyspala.. a rano som volala do solnej jaskyne... v chlmci plno, ze az nedela, a to nehrozilo, ale v cadci mali volno, tak sme tam naklusali... chvalabohu sme tam boli sami... hodinku sme si tam polezali ale aj sme sa hrali so solou ako take dve 5 rocne deturence :-D a do vecera sa mi odpchali dutiny a tuto noc som sa konecne vyspala... ma to cosi do seba... ale najlepsie bude ist k moru, len to ideme az v septembri... este rozmyslam, ci nezajst do rajeckych do saunoveho sveta, lebo tam maju solnu saunu a to sa nam zda este lepsie... viac vlhka a viac vdychovania soli... tak uvidime ;-) gabi: kamaratka mi hovorila, ze si vsimla v amfiku japonske steny s takymi istymi latkami, ake sme dali na tu nasu skrinu namiesto dveri ;-) a ze to pekne vyzera :-) ktory system ste kupili? asi ten druhy do stropu s troma kolajnickami... lebo ja zurim na ten nas "super" system s dvoma kolajnickami... uz mi stihli spadnut vsetky tri panely... tak pri najblizsej navsteve ikedy kupujeme ten trojkolajnickovy...
Odpovedať
ahojte kočandy :-) vio, a nie je problem keď ti moc tvrdne bruško? či to je prirodzene? sharin, a ty čo maš prosím ťa za problém s dýchaním?? dávaj na seba pozor! máme kvartal 3kolajničku, osadenu do stropu... vzor je kruhovitý.. idem kuk či to je to čo máte vy :-)
Odpovedať
anoooo je to presne tento vzor :-D máte krásny vzor :-D :-D 8-)
Odpovedať
no mam podozrenie ze alergia prechadza do astmy... ako dieta som bola velmi pravidelne chora na priedusky alebo zapal pluc... potom sme isli s mamou k moru a odvtedy bolo super... no a teraz je to 6 rokov co sme boli naposledy pri mori, takze aj to bude problem preco sa mi to zhorsuje... a posledny dovod vidim v tom, ze nam minuly rok zateplili panelak, urobili to zle (lebo nas pravidelne vytapa aj ked sme na 10tom) a medzi tym zateplenim a panelom asi vznikli plesne a ich vytrusy mi tiez mozu robit zle... jo, tak vy mate ten lepsi system ;-)
Odpovedať
tak to je ina srandaaaa :-D ;-) x-)
Odpovedať
adi, tak to treba radšej ísť k moru, ak máte radi chorvátsko dáme vám kontakt na pani čo k nej chodíme my (už 5ty rok po sebe sme u nej boli) .. teraz mi riško hovoril, že v baumaxe maju daleko viac vzorov na jap.steny aj rolety a krásne... tak pôjdeme kuknuť... :-)
Odpovedať
my sme v chorvatsku este neboli, ale vazne nad tym rozmyslame, auto mame velke, pripadne si vieme velke ale pohodlnejsie pozicat s manzelovej firmy... len samy dvaja.. no nie ze by sme si nestacili, ale je to zaujimavejsie ist viaceri, tak uvidime ci ukecame kamaratov ... dakujem ;-) podla toho ako mi bude by sme veru mohli ist aj skor ku moru ako cakat do toho septembra... v baumaxe maju japonske steny??? no tak to pojdem kuknut asi aj ja... lebo tento dvojkolajnicovy potom presunieme do chodby, kde stale nemame dvere do kumbalu (mam tam vesiak na bundy, tak to skor plni ulohu skrine) ...
Odpovedať
rozhodnete sa a hocikedy daj vedieť nech ti dáme číslo prípadne aj fotky ako u nej je :-) treba skočiť a kuknuť čo všetko maju, riško spomínal, že su hrubšie a pevnejšie ako tieto čo mame...
Odpovedať
ahojte..vidim,ze mate otrasne pocasie =-) u nas sa celkom da..aj ked je obcas pod mrakom,celkovo je dobre..uvidime neskor..ale hadam nebude prsat :-N vio..takze priberas a priberas :-D ked ta takto vykrmuju vsade sharin..no odporucam navstivit aj nejake to plucne..urcite pomoze..aj ked nechces nejake tie inhalatory,no v pripade nudze je dobre to mat..
Odpovedať
lea: no to budem musiet zatlacit na moju doktorku... alebo ju vymenit za niekoho, koho moje zdravie zaujima... vsak moja karta je taka hruba, co niekto nema za cely zivot... a ju to za celu dobu, co som u nej ani netrapilo ze som pluciar...
Odpovedať
myslim,ze sa oplati vymenit doktora za niekoho starostlivejsieho..ved sa musia najst aj normalni doktori
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati ;-) závidíme dobré počasie 8-(
Odpovedať
fifi..ahoj..neboj,aj k vam pride :-) co porabas?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby , nemate skusenosti s drevennymi parketami z polska nejaky obchod pobliz Targu alebo tak -mama by chcela drevenne parkety ale tu je do dost drahe tak ze by skocili do polska avsak nemozem sa prebojovat k ziadnym predajniam pobliz hranic na drevenne podlahy cez internet . :-) ci by ste mi vedeli nieco odporucit?
Odpovedať
skus kuknut leroy merlin... maju obrovsky vyber vselicoho...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kockyyyy ;-) tak hlasime svoj prichod :-( jooooj ako sa nam nechcelo ist domkov :-( Dovolenka bola uuuuuuuzasnaaaa, fantastickaaaa, skvelaaaaaa x-) x-) x-) vrelo odporucam tuto destinaciu x-) fifi, gratulujem k titulu a k autiiicku ;-) supeeeer ;-) inak ako sa tu mavate? co noveho? x-) potom hodim nejake fotecky na net a poslem Vam link, mozete pokukat ;-)
Odpovedať
gabca, ja som len taka nafutrovana, ze ho mam tvrde- nemam kontrakcie. Ale na od lekara som dostala magnezium na take bolesti co som mala aj obcas mavam, ale neotvaram sa, ani nekrvaca, tak by to malo byt Ok. Sharin neporadim ti. Bracho bol dnes v Polsku na obklad a dlazbu..neviem, ci Bialsko Biala.. Naty, uprimne zavidim ten relax a sumenie mora..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?