Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
vio, no už sa veru neuvidíme na vlkoch i keď väčšinou si nás zahliadla ty a nedala o sebe vedieť, si chcela byť "tajná" :-D adik, ale už si videla naše okná či nie? :-)
Odpovedať
gabi: tak podla popisu v albume, tipujem, ze viem, kt. su tie vase, ale ked tam stale nikoho niet ... ale zakazdym kukam a vykrucam krk ;-)
Odpovedať
Gabi, my sme vzdy sedeli v aute a vy ste tiez prave vychadzali z parkoviska, alebo z neho vystupovali..:-) Mne sa Sharin straasne pacia obkaldy a dlazba na panskom a damskom WC :-)) v restauracii pri Kine Usvit byvalom..v tom vysokom polyfunkcnom dome..nemozem si ale spomenut na nazov.. aj zariadenie restiky je super!
Odpovedať
adik, ked ideš po ceste smerom zo soliniek ku amfiku, tak na jediných oknách kde su japonské steny to je náš byt :-) vio, raz sa hádam stretneme na stretku, ale všetky ;-)
Odpovedať
gabi: tak doteraz ste ich nemali, teraz si budem ista na 100% ;-) vio: myslim ze sa to vola cool restaurant, ale neboli sme tam este... kamarati boli a hovorili ze su tam zrkadla po stenach a ze vidis pomaly vsetkym do taniera :-D mam rada extravaganciu, ale taku zdravu, nie prehnanu a tie zrkadla nas dostatocne odradili od navstevy... ale mozno kvoli tym weckam tam zbehneme :-D mne sa pacili wecka v trinity pri malom trhu... teda iba damske, v panskych som nebola :-D inak tie kupelne to je hotova veda... my sme teraz v takom stadiu, ze skor nas to taha rozdelit tu jednu hornu kupelnu na dve... tak aby sme mali my svoju zo spalne s velkou vanou pre dvoch a sprchacom... a decka aby mali svoju spolocnu ale z chodby iba s vanou a umyvadlami.... no a este mame dolnu kupelku, kde budem kupat psiky a bude tam este wecko... k tomu rozdeleniu hornych kupelni nas vedie to, ze detsku kupelku chceme urobit taku pestru, fakt detsku a my si urobime taku dospelaaaacku na relax, taku nasu oazu oddychu :-D ... a dolna bude velmi jednoducha ale farebne neutralna...
Odpovedať
adik, máme ich už 2 týžden... máte pekné plány :-)
Odpovedať
gabi tak to budem cumakovat o sto sest... ;-) ale je pravda, ze sme dlho tadial nesli...
Odpovedať
oki, potom povieš ako to na teba pôsobí :-)
Odpovedať
jasne! dohodnute! ;-)
Odpovedať
ale pravdu :-) ja znesiem aj negatívny názor.. ale samozrejme, že pozitívny poteší viac :-D
Odpovedať
sharin, to znie velmi rozumne, ak vam to priestor dovoluje, tak by somto riesila rovnako. V Trinity som zase nebola ja..tie zrkadla v Cool- e si nepamatam- je tam viacero casti na sedenie, mozno sme sedeli inde..alebo nam to nevadilo, bo sme tam boli asi 30ti z rodiny a nejako sme si to nevsimali asi. na WC som kukla aj na panske, ci su tie iste obklady aj v modrom ako na damskych v ruzovo-perletovom- a pokial viem, sla tam kazda zena z rodiny (na WC) sa obzriet, lebo sa to rozchyrilo, ze su tam take obklady a tak..tak chodili obzerat:-)
Odpovedať
baby a poradte mi nejakeho vyrobcu, dovozcu, stolara na dvere a zarubne..nie moc drahe..uvazujeme nad dyhovanymi, alebo laminatovymi a od stolara aj nejake masivne mozno..odkial mate vy?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
vio my ideme mat od sapeli laminatove, aj so zarubnou cca 200 eur jedny. to mi pride vcelku rozumne. aj v byvalom byte sme mali sapelli a boli super. mali sme totizto 1 jedine dvere z polska lacnejsie a ani nechci vediet ako po roku vyzeraju :-(
Odpovedať
bell nemas foto tych dveri? cena je fajn..ale to mas len bez zarubni isto iste, ze? ake ste si vybrali- farebne.
Odpovedať
Profilova fotka
nie nie so zarubnou. biele.
Odpovedať
aha!! no mi asi chceme nejaku imitaciu dreva..uz si spominam, ze si raz pisala, ze biele dvere mate. a co s capancami na dverach od deti? vidno to na bielom dost?
Odpovedať
Profilova fotka
no asi ako na podlahe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.sapeli.sk/index.php?module...
Odpovedať
takze hej:-) a ktore z nich mate?? nora, ester, radka?
Odpovedať
Profilova fotka
a vio, myslim ze na ne davaju aj zlavy a klucky maju v cene - nejaka akcia. akurat co mna vytocilo ze montaz 80 eur/1 dvere ... zevraj bezna cena ha ha ha - tak sa nedaj natiahnut
Odpovedať
Profilova fotka
nora, uplne hladke biele plochy, bez vsetkeho, biele zarubne, stvorcove rozety na kluckach - vies mame pri sebe asi 4 dveri tak aby boli take nenapadne. ale este ich nemame, este musim pockat na podlahy, renovaciu parkiet kompletnu ... to bude zahul
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočandy, Afra: tiež srdečne blahoželám x-) je to super pocit, mať "letné prázdniny" bez stresu, kým to nezačne zasa :-D Bamulka: už som sa odviezla na tom mojom automobile :-D v deň štátnic z BA do ZA a dnes na ňom idem do Terchovej pochváliť sa rodine :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Violet: nuž dobrého muža som si našla - asi najlepšieho na svete x-) inak nie som skúpa, ale žiaľ tohto môjho nepožičiam ani nepredám :-D ;-) 8-)
Odpovedať
bell mi mame podobne tie byvania..mame tiez uzku a kratku chodbu a pri sebe 5 dverí..kupelna, wc, detska, obyvka, spalna..jak vy, lenze vy mate vacsie izby ako my.
Odpovedať
no baby, dnes vám to ale kecá :-D normálne že nestíham čítať... ale super... Evi vidím, že riešite dvere, tie čo dala Bell link vyzerajú celkom fajn, ja som kukala aj exteriérové... Zuzi no veď by som sa divila, keby si ho chcela vymeniť ;-) a jazdí dobre autíčko, poslúchalo? Inak mne sa už straaašne nič nechce... už len odrátavam minúty do 16,00 kým pôjdem domov :-S
Odpovedať
baby mi mame take stresy s tym prerabanim a pristahovanim..lens a hadame :-S Najradsej by som niekam usla, alebo aby som to uz mala vratane porodu za sebou a byvali sme normalne. Bracho sa tiez stahuje teraz, slubili nam ich starsie skrine zo spalne, idu si dat vstavane, my az tak o pol roka asi. Lenze kym im ich vyrobia musime na ne cakat a vsade su vrecia s oblecenim, do toho kadejake sroby, zlozene nabytky, nedokoncena kuchyna...a prachúúúú Aspon ze sme teraz zlozili tu novu postel na spanie, tak to vypada trosku kulturnejsie..Kika sa tam hodila a vyskala, ze jééj, to je náádheraa! Aj tie malicke deti vedia ocenit novu vec, sila nie?:-) Barbie dvere potrebujeme, stale zhanam nieco nie moc drahe a nie moc smejdove :-))
Odpovedať
vio plne s tebou sucitim... kym sme nemali vstavanu skrinu, tak sme mali vecne novooprate veci kade-tade.... neznasala som to, az som nakoniec ukecala muza na tu vstavanu skrinu a je to sto a jeden... a ked si pomyslim, ze nas neskor tiez caka to stahovanie, uf... tentokrat by som sa ale rada stahovala postupne, nie ze rychlo za tyzden zbalit vsetko do krabic a odniest do baraku a za dva dni to vystahovat aby mohla domacnost naplno fungovat... dufam, ze sa nam to podari a nebudeme sa musiet stahovat zo dna na den... navyse ty to mas stazene este aj tehotenstvom... celkovo je to velka zataz pre psychiku aj kondicku... hlavne sa nestresuj, aby aj husenicka (vzdy si nato spomeniem a mam usmev na tvari) bola v pohode ;-)
Odpovedať
sharin, noo a my sme sa o 180km stahovali, nie cez ulicu, ako moj bracho..tí to maju pohodku. A maju na to 3tyzdne cas..my sme balili tym sposobom, ako ty uz nechces A ta mala husenicka ma asi tak do 30cm uz:-))
Odpovedať
vio: tiez som zazila velku stahovku BA-ZA... chytilo ma to ako pubertacku, mame som pomahala balit veci a vysla na mna najhorsia robota a to sediet v stahovackom aute a strazit uz nalozene veci, co bolo od rana do vecera... potom som sa stahovala od nasich do prveho podnajmu... z prveho podnajmu nazad k rodicom... za mesiac od rodicov do druheho podnajmu... opat k rodicom... opat po mesiaci do tretieho podnajmu, kde sme doteraz.... to prve stahovanie bolo v roku 2000... a ja som od nasich odisla v roku 2003 a tie nase stahovacie manevre boli do zaciatku roka 2005... takze uz 4 roky sme sa nikam nestahovali :-D ... len co je horsie, tak zakazdym mame tych veci viac a viac....
Odpovedať
ja som sa stahovala po 6tich rokoch a tot stahovanie bolo moje siedme. A tiez dufam- posledne..alebo ak dalsie niekdedy, tak len do lepsieho, inak si neprosim:-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?