Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
wauu.tak to je super darcek....aky typ 4kolesoveho milacika si dostala :-D manzelik sa nezda..ina romantika ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kujem ;-) Lindi: toyota RAV4, full výbava ;-) , nie nová, ale veeeelmi zachovalá ;-)
Odpovedať
ahojte kočky :-) afra a fifi straaaašne moc gratulujem!!!!! x-) x-) poriadne to oslávte ;-) kedy máte promocie?
Odpovedať
ahojte, pripajam sa ku gratulaciam ;-) my sme boli vcera v polsku, chceli sme kupit motorovu kosu kt. je zaroven aj krovinorez... no a ako naschval, tak vsetky co sme mali vyhliadnute co boli v akcii, tak boli vypredane :-( tak sme kupili akurat tak ladove caje a bacardi breezer... mnamky ;-)
Odpovedať
sharin, tak to naštve a poriadne... ale aspoň niečo ste si doniesli :-) dnes si v práci či doma?
Odpovedať
jo nastvalo to ... musime pohladat tu, pripadne cechy... snad sa podari :-) dnes som doma, ale pojdem tak za hodku na obed s mangelom a rozmyslam, ci si s nim urobim opat vylet...
Odpovedať
a kam by si rada na výlet? :-) to sa niekto má ;-)
Odpovedať
ide sam pracovne do LM alebo RK, tak ze ci by som sa s nim zviezla...
Odpovedať
ja by som išla na tvojom mieste.. pokial nie je vela práce ktoru musíš nutne urobiť tak by som išla :-)
Odpovedať
no tak som sa aj rozhodla... idem s nim ;-) len sa mi nechce cestovat v rifliach a "tlacit" sa v nich, tak si davam tyrkysove tristvrtove teplaaacky... mam tu moju segru (12r) a skonstatovala, ze moze byt... lebo ja ich lubim ale nemam rada ked sa ludia na mna pozeraju ked mam take vesele farby ... tak ja vyrazam... majte sa tu zatial pekne...
Odpovedať
Zuzi, tak gratulujem k Bc. x-) vidíš, že si to zvládla, a dokonca s vyznamenaním, krása ;-) a ten darček od manžela... ja by som asi tiež odpadla na mieste... super prekvapko... už ste sa zoznámili aj prevádzkovo??? :-D
Odpovedať
Cerstvym vysokoskolackam GRATULUJEEEM!! Fifi- inak nepozicias niekedy manza, tiez by sa mi kadeco zislo :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
pripajam sa ku gratulacii Fifi a aj k vyznamenaniu...je to nadherny pocit, ked niekto oceni taku dlhu snahu aj ked len cervenym obalom :)) Ja sa z toho tiez tesim :)))) dakujem za poradenie k tym latkam :) kupila som a krajcirka bola veeeemi spokojna :)))) Ja mam promocie 6.7. :) uz sa velmi tesiiim :)
Odpovedať
tak si uzite baby- na mojich prvych promockach som tiez bola vo vytrzeni :-)))
Odpovedať
ahojte :-) tak co..uz sa tesite na vikend? :-N :-D afra..a kde si nakoniec kupila? vio..pekna skrinka :-)
Odpovedať
lea: tak saten som kupila pri vixe..nie je to sice presne ta farba,ale nic lepsie v ZA nebolo, tak som spokojna a sifon som kupila pri kniznici :)))) Ten je presne taky aky som chcela :)))
Odpovedať
ahojte kočky :-) konečne páteček sváteček x-) čo plánujete na víkend?
Odpovedať
caute! Gabi, napr. u nas je naplanaovana akasi zahradna grilovacka u sestry- synovec ma 18tku, tak akoze tyzden po narodkach si aj na rodinu spomenul, ked oslavil s chalanmi na chate :-D A este robit robit robit..dnes ideme montovat novu manzelsku postel v spalni, rozoberat este asi styri kusy stareho nabytku a tu SKRINKU, co si Katka pozrela v mojom albume ako vcerajsi ulovok v Ikei dame na stenu.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak ja idem domov k nasim uzit si uprsany vikend :-)
Odpovedať
violetka, tak vás čaká príjemný víkend, najskôr lenošenie pri opekačke a potom robota... ale keď je to na svojom ide to jednoduchšie ;-) len dúfam, že vyjde počasie na víkend... to ochladenie ktoré hlásili sa mi vôbec ale vôbec nepáči :-|
Odpovedať
snaj nebudu grilovat v garazi:-D
Odpovedať
my by sme mali dokončiť japonské steny ale taaaak sa nam nič nechce... :-N violetka, uvidíte, ale istotne bude zábava :-)
Odpovedať
no to hej, s tym pubosom :-) Zase bude v kuse sms.-kovat frajerke, alebo pojde do izby chatovat na pocitac a my sa budeme bavit bez neho :-D Aj ja chcem do spalne jednu j. stenu, mam to v hlave asi rok a pol, najprv uvidm, ako to bude s miestom, lebo ked nam o par mesiacov zase pribudne k posteliam detska postielka, tak neviem, ci sa nam to zmesti..chcela som oddelit postele od vyhladu na dvere a vy kam ich davate?
Odpovedať
Profilova fotka
cafte. no to mi hovorte o tom pocasi, nam maju KONECNE dokoncit vonkajsie omietky a mame ich dohodnutych na zajtra uaah ]-(
Odpovedať
bell, tak uz si zarobila do rodinneho rozpoctu navrhmi aj na omietky?? waaaaw ;-)
Odpovedať
caute kocandy :-) ja som opat zaspala... vzdy zaspim ked rano prsi... tak som akurat pred chvilou dorazila do roboty... no esteze mozem chodit vseliako :-D vcera som sa previezla s mangelom do RK ... viezli sme budky (wc) na daku akciu ku motokrosovej drahe... cestou bolo naaaadherne makove pole... bolo krasne cervene... musela som ho aj odfotit ;-) ... kym muzo zlozil budky, tak toooolko ovadov vlietlo do auta, ze som potom sedela s uterakom v ruke a cakala kedy vleti dalsie aby som ich zahnala... nezavidim tym ludom, co pridu na tu akciu... tie ovada boli hnusne obrovske a bolo ich tam snad milion... na drahe boli prichystane jeep-y a zopar odvazlivcov si skusalo prejst motorkovu drahu na tych autach, no a jeden usek tam bol pomaly 90 stupnovy kopec, tak sme so zatajenych dychom sledovali, ci to vyjde hore... a vysiel... mna by do toho auta nikto nedostal... fuj, neprijemne strmy kopec... a cestou domov sa nam podaril kupit aj ten krovinorez ;-)
Odpovedať
stipanec od ovada by som za nic nechcela. Bell si tu este? Si spominala, ze ty navrhy kupelni nerobis, ze?? ze to ten chlapik..chcela som si len nezavazne pozriet dve kombinacie vani, umyvadla a pracky v tej miestnosti..ze aky rozmer a polohu vane zvolit. Gabi, vy mate aj aj..odkial mate vanu? vyzera celkom fajn!
Odpovedať
vio, my sme ich dali do tej presklenej časti a na dvere na terasu, už su zavesene ale nedokončene.. :-N sharin, tak predsa ste kupili, vidíš a den predtým si bola nešťastná že kde to zoženiete ... :-)
Odpovedať
aha Gabi jasne. nenapadlo ma, ze tam vam inaksie ani nepojdu..takze uz vas nebudem vidavat, ked pojdem od rodicov:-)
Odpovedať
vio: ale aspon budeme presne vediet, kt. bytik je ten ich ;-) tiez cumakujem, ci tam kdesi nezazriem gabi ;-) ked sme boli v polsku tak sme sa zastavili aj v keramike pilch... samozrejme ze vsetko tam je krasne, ale objavili sme medzi tym veeeelmo zaujimavy obklad... kaleydos sa myslim vola... seria je aj s kvetmi, ale tie nemusime ani jeden, ale jedna koja bol len cisto z dvoch druhov, kremova a cokoladova a obe mali taky plasticky vzor s gulickami a posobilo to akoby sa nedalo zaostrit ocami na ten obklad a mali to krasne podsvietene, tak to este viac vyniklo a dali tam presne vanu, kt. sa mi lubi...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?