Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
bre ranko... zarezavam uz v praci... ale je mi dnes dakosi nadivoko... lieky na alergiu zda sa nefunguju :-( navyse som sa nevyspala, lebo cez noc som sa budila na plny nos a sucho v ustach a nad ranom, kedy sa spi najlepsie zacali o 6.00 vrtat na panelaku oproti (zatepluju ho)... tak som zaroven zvedava, ci takto skoro chcu robit aj cez vikend, lebo ked robili nas panelak, tak ich to netrapilo a o tomto case zacinali aj cez vikend... na slaktrafenie... uz len nech ten panelak dorobia... len nech to lesenie nepresunu na dalsi okolo nas :-( mam zato ze ten uzasny cas na nocny klud by mohli zmenit na 20.00 - 8.00 ...
Odpovedať
ahojte :-) sharin, ja som včera napísala zly čas.. chodievame von o pol 7 prípadne o 7. .. :-N takže ti teraz padaju oči, hmm? kavu si už mala? vio, my sme žirafky s riškom, ale vrchne skrinky si na jednu stenu vôbec nedavame, budeme mať docela velky ostrov :-) lea, bam a vy ako dnes? fifi nedala vedieť ako jej to ide s učením? bell, zarezávaš a prdíš tu na nás či čo??? :-| aspoň napíš, že "ahojte nestíham, robím" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teda gaba co mas u nas plosticu :-D CAFTE. ale fakt zarezavam :-)
Odpovedať
gabi: kavickujem len ked boli hlava, lebo kava ma na mna laxativny ucinok :-D ... my chodime s mladym okolo 8.00 - 16.00 - 20.00 :-) mame to rozvrhnute na 3x, ale v poho by vydrzal 2x len chceme aby sa viac vyvencil a nebol stale len zavrety :-) mohli by sme pripadne to vecerne trocha skratit a ked si dame dlhsiu prechadzku, tak to bude v pohodke ;-) hlavne aby neprsalo... belle pridala novy album s kraaasnymi vizkami... ehm, ako inak? ;-)
Odpovedať
bell :-p :-D :-D nebudem prezrádzať svoje zdroje 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
strasne toto ... :-p :-D dakujem sharin, este pridam gabininu - ak teda mozem :-)
Odpovedať
belle: kukni moj pokus o kuchynu :-D prijimam konstruktivnu kritiku :-D potom ta pootravujem zrejme aj s nasim prizemim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha tak ee, aby nebola dvakrat. gabi tak mi posli ten svetly artwood co mas v albume nech to je uz eno nuno :-)
Odpovedať
bell, pridaj kludne, ja som tiež dala do albumu, ale kludne daj aj k sebe :-) inak fajnove new vizky, ten krb nema chybu x-) sharin, môžeme sa dohodnuť na pol 8, hmm? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ta druha verzia sa mi paci, je taka neotrela :-) ale ten predok si nejak uces, trebars tam pleskni dekor ako budes mat na vrchnej doske, ale inak fakt parada, ma zaujimavy tvar ta kuchyna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no a este aby tam nebolo vela toho dreveneho - aj podlaha, aj skrinky, aj sokle aj doska ...
Odpovedať
Profilova fotka
baby no ale ja musim pracovat :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
belle: wooow vdaka ;-) ten predok kde je varna doska chcem taky barovy pult ale len take drevo vyssie ako je doska... ten presny obrazok baroveho pultiku mam tiez v albume, kdesi na zaciatku... a tam kde je ta rura, tak tam konci stena a zacina to "L" do obyvacky... len alno kitchen neponuka zlozitejsie podorysy, tak som dala len obdlznik kuchyna+jedalen...
Odpovedať
to je len taky prvopokus a skusanie ako by to vyzeralo ;-) nic zavazneho ... ale dakujem gabi: moooze byt ;-)
Odpovedať
bell, poslané :-) sharin, oki, tak sa počas dňa dohodneme lebo poobede by sme mali ísť ešte vysťahovať zvyšné veci z bytu, v utorok sme to nestihli všetko.. už ma to ale nebaví, človek je z toho dorobení ako kon.. no myslím, že by sme to mohli stihnúť :-)
Odpovedať
gabi: hlavne nesmie prsat, lebo vtedy mlady urobi hned co treba a taha sa domov :-D nema rad dazd... sak operativne si dame vediet... poslem ti pre istotu aj ja cislo na mna do IP..
Odpovedať
no caute pracantky!! vidim, ze navrhujete o100 6!
Odpovedať
sharin, uložene :-) naša ked je mokro tak tiež nerada beha... dokonca ak je vysoka trava tak nehrozí aby vošla, už ked tlačí a nevie si nájsť miesto tak na kusok vbehne, ale potom uteka odtiaľ ako srna :-D vio a vy čo robkate?
Odpovedať
inak gabi ak potrebujete pomoct s tymi vecami tak neni problem... mame tu dodavku tak by sme vam vedeli pomoct aspon s prevozom ;-)
Odpovedať
jej, ďakujeme, poviem riškovi... škoda, že sme nevedeli skôr, nemusel behať našim hore dole na 20x :-N
Odpovedať
vidis... ze ma to nenapadlo skor :-) akurat len netusim, ci ma manzo vybrate zadne sedacky, ale skor myslim, ze ano, lebo v nedelu viezol dvoch mladych na motokros aj s motorkami... ale sak to ma vybrate za chvilku, keby trebalo... nemal by byt dnes dlho, ale ide este do PN odtial nalozit do BA a v NM cosi vyklada a ide domov... takze ak sa nic nevyskytne, mal by byt doma do tej 17.00
Odpovedať
Gabca, no my nocnicek, mliecko a tak..a popalila som si pravu ruku pri chlebe vo vajci..vyprskol mi normalne asi tak stvrt deci na prave prsty na ruke..do tych zahybov a tak...no svinsky to boli a stipeee..hned som dala pod vodu a Fenistil gel..to je aj na lahsie popaleniny..uz mi to opucha, cervenie..super, akurat, ked potrebujeme robit doma:-(((((
Odpovedať
vio: auuuuuu... ja som sa raz taaaak dopalila... robila som halusky a to sitko mi spadlo do vody a ja truba som proste ako reflex strcila celu ruku do toho hrnca, do tej vriacej vody aby som ho vytiahla... no a po dvoch sekundach sa dostavil vysledok... chvilocku bolo dobre ale potom zacalo priiiiiserne stipat... tak som mala ruku v ladovej tecucej vode snad dve hodiny... potom to tak chvilami priserne stipalo... odvtedy robi halusky moj muz.. pre istotu... gabi: ten novy pohlad z kuchyne do obyvky mi presne pripomina nase L-ko... len tam kde mas obyvku tak my jedalen a smerom ku izbam u tebe ked zrusim steny, tak az tam mame obyvku :-)
Odpovedať
no sharin, tiez dobre!! olej je este horsi...musime vytrpiet v domacnosti vselijake urazy :-((
Odpovedať
vio, no len nech ti to moc neopuchne a nezlezie koža.. to potom ostanu aj flaky :-( ja som si parou opalila palec a zliezla mi komplet koža ... sharin, budete mať velky dom :-) som zvedava ako bude náš byt vyzerať po uplnom zariadení..
Odpovedať
gabi: aaaale houby velky, len vacsi ako dnesne priemerne :-D veru ked budete zariadeni, tak to bude uuuplne inak vyzerat... my sme za tych 6 rokov, co spolu byvame nazhromazdili uz toooolko veci, ze toto posledne stahovanie bude ovela narocnejsie... do tohto bytu sme dotrepali akurat tak chladnicku, tv a 4 skrinky z mojej starej detskej izby plus pisaci stolik... teraz to mame komplet zariadene a jedno auto to isto nevyvezie :-D
Odpovedať
urcite nie...my sme dvojizbak vyviezli 2ma nakl. dodavkami- vacsie ako Avia a 1x osobne.
Odpovedať
sharin, kolko m2 by mal mať? nebudeme sa blaznivo ponahlať nech je to poriadne urobene ... ako aj s tou sedačkou, mali sme vybranu 3+2 a teraz sme kupili uplne inu 3jku (je dlhšia a širšia).. som rada, že sme skôr nekupili tu prvu kombinaciu..
Odpovedať
gabi: myslis dom? bez garaze to je cca 180m2 ... ale fakt to neni velke... si zober, ze kupelne su take priestrannejsie, mam tam satnik... skor dost zaberaju chodby.. vstupna chodba, schody a hore mensia chodbicka... pri zariadovani uz aj ja preferujem radsej to, ze si nieco vyberiem, chodim okukavat, ale vyckavam, ci sa mi to bude lubit aj neskor... lebo v tomto byte mam nabytok vsetkych odtienov :-D tak uz viem plusy minusy kazdeho druhu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vio tie sklenene horne dvierka mate odkial? tie su pekne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?