Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
http://www.modrykonik.sk/album/album.... Kukuk na maleho zatial Šimonka..len jedna fotka z bruska.
Odpovedať
Profilova fotka
dobre vratila som sa s dovci-egypt oneskorena svadovbna cesta. este stale dokoncujeme dom-chceli by sme tento rok zateplovat ak sa podari tie nase dve steny a ty ako ? simonko je paradny a pekne meno si vybrala
Odpovedať
ahojte..moc ste toho nepopisali..asi vsetky poctivo makate :-N muma..vitaj doma..ako bolo,okrem toho,ze bolo kratko :-D vio..tak uz aj ty patris k tym zilincankam..ja este stale poctivo medzi vychod :-D my sme taki manzelia-nemanzelia..nemame spolocne trvale bydlisko..aspon ale mame zabavu :-D maly vyzera byt podareny..to uz v ktorom mesiaci si? lebo to poslednu dobu hrozne rychlo ide,tak ani neviem a nechcem radsej hadat
Odpovedať
Profilova fotka
teplo, more uzasne teple...strava paradna a malo ludi niekedy sme boli na plazi sami... :-D
Odpovedať
muma..to ste sa mali ako v raji :-N ked plaz len pre vas..parada teda.. ja sa uz tesim na tu nasu..este mesiac a mozem balit..sice nie vela,ale staci aj cosi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kati a kam idete? skoda ze som nebola na tom stretko a kto vlastne bol? :-)
Odpovedať
jersey x-) 8-) bola som len ja,fifi a jej sestra..tot vsio..ale az budem mat na plane prist,tak dam vsetkym moznost napravit to :-D a urobime dalsie stretko :-)
Odpovedať
ale mali sme super atmosku..boli staromestske a bolo celkom prijemne,tak sme sedeli na terase :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tak potom daj na facebook nejake foto nech si viem predstavit ako to tam vyzera:)
Odpovedať
urcite dam niekde..asi dkor na picasa..to ma moj mily..tak potom poslem link ;-) a hadam dalsi tyzden poslem iny link..ale to sa nechaj prekvapit,ze aky :-D utekam na obed..
Odpovedať
Kati som v siestom..na zaciatku, ci v polovicke..ani neviem :-D Lindus..juuuj zavidim to more..hned by som sa sla vyvalit..teraz uz ako taka mala veleryba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kati hadam nie nejaky link na modreho konika :-D evi tak to za chvilu bude maly tu....hadam potom prides na stretko ked bude:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
raz isto pridem!
Odpovedať
ahojte babuľky :-) Evi vitaj teda medzi nami Žilinčanmi - skoro teda, keďže ste v Tepličke, ale v Tepličke mám korene :-) Linduš vitaj aj ty z dovolenky, super, že vám bolo dobre 8-) jooj, aj ja byo som prijala taký týždeň-dva voľna a nič nerobiť... my ešte nevieme, kam pôjdeme s manželíkom na dovču... možno len autom do Chorvátska, ešte uvidíme podľa počasia... Kati, aj vám sa to už kráti na tú dovču... joooj baby, ale neprovokujte ;-) Malý Šimonko je krásny, a úprimne ťa obdivujem Evi, že si šla na ted 3d ultrazvuk... to ti robili asi v BA, že? Je to zaujímavý pohľad, ale podľa mňa vyhodené prachy, veď bábätko o pár mesiacov uvidíš aj naživo, hm? (len môj názor, neberte nikto osobne, ok?) :-N
Odpovedať
Ba, uvidime, ked budes cakat to svoje, ci nebudes chciet kuknut, ako vyzera a ci je zdravucke..mna teda zaujimalo hlavne to druhe..kedze mame v rodine choreho brata..sice jeho diagnoza sa neda zo sona zistit a genetika mi vysla negativne, ale aspon vidim, ze razstep pusinky, alebo chrbtice nema. Bam 4D sa uz robi aj tu v ZA, a este v KNM a MT. Ja som bola v ZA. Sice som trosku sklamana, bo to Dr. robil len 20minut, kym pri Kike nam iny lekar venoval za podobnu sumu az hodinu a vysledok aj vyzeral podla toho. Sla som tam aj kvoli tomu, ze Kika uz toto CD z mojho brucha ma a ked by pytalo aj druhe, preco jedna ma adruhe nema pamiatku na zivot pred narodenim, tak uz sa to vratit neda. Mame teda zopar videi a zopar fotiek. P.S. :-D Neviem, co je na tom na obdiv :-D
Odpovedať
caute kocky :-) vio: vitaj naspat :-) a ta foto nema chybu, isto sa nato dam aj ja ;-) muma: akurat rozyslame kam vypadnut tak na tyzden prec mimo stres a hlavne to potrebujem zdravotne... egypt vychadza dost dobre teraz, len sa bojime tam ist... kde ste to boli presne? nech okukam :-) inak nemame nista noveho... vsetko po starom
Odpovedať
tak som doma :-D coskoro by mal skoncit aj mily..ale veceru sa mi nechce robit..asi ho ukecam na nejaku polievku a potom este cerealie..kedze sme mali dobry obed :-) muma..no nechaj sa prekvapit :-p :-D bam..to 3d a 4d sono sa nerobi len preto,aby si videla babo,ale aj aby zistili nejake choroby..napr dawn syndrom sa da z toho zistit a nemusis ist na odber plodovej vody..a aj dalsie choroby.. myslim,ze budes mat obavy a aj je to pekna pamiatka pre to male ;-) sharin..som citala v inej teme,ze budete mat nejaky riadny baracisko :-. to co vsetko tam budete mat? :-N
Odpovedať
Kati a este okrem toho v neskorsom tyzdni pred porodom sa da vyborne vidiet, ci nahodou nie je pupocnik omotany okolo tela, krku..co byva dost casto :-( lebo na klasickom sone to vidno len "naplocho", co moze aj nemusi byt omotany, moze len ist popred tvaricku..ale v tom rozmernom si to vedia natocit a krasne to vidiet..potom hned aj strategia pri porode sa da zvolit. Inak Bam ty ako dcera maminy, co robi u gynekolov sestricku :-))), uvidime, ci na to nepojdes- je to aj pamiatka, to ano a medicina ide velmi dopredu a preco nevyuzit aj tuto moznost diagnostiky.. Kati a Downov sa z toho zistit neda..len vonkajsie viditelne deformacie..pri downiku sa to neda tak rozoznat uz v brusku..mam brata s Downom.
Odpovedať
vio..praveze niektore veci sa daju rozoznat..nosne dierky nie su vyvynute a tie vidno na tom..minule mi to ktosi spominal..co som bola prekvapena..
Odpovedať
vio..ale chcela som sa opytat nieco ine..kto vyberal meno? :-)
Odpovedať
kati neviem nic o nenvyvinutych nosnych dierkach..vsetci ludia s downom ich maju.. asi je to definicia k nejakemu tyzdnu, kedy by mali byt a este nie su vyvinute..alebo ako. meno ja..manžo chcel Tomáša, ale tých je už moc..šimonov začina tiez pribudat. Nevravim, ze je to definitivne meno, ale Kika s nim uz rata..
Odpovedať
lea: vobec to nebude velky barak :-) zatial sice s prazdnymi dvoma detskymi izbami, ale inak v pohodke :-) to sa len tak zda ked si zratas tie cisla ;-) keby sme to natlacili s poschodim na seba a nemali dvojgaraz tak ako som pisala inde, by to bola kocka 10x10 (prizemie aj poschodie) ale ta garaz nam to dole natiahne a vrch je osadeny v strede ;-) nechceli sme taky pravidelny kvader... pockaj, skusim hodit pohlad zo severu (na vysvetlenie: tam kde je to auto, tak to je len prestresene jedno miesto vedla dvojgaraze a hore na poschodi to je len ako terasa).
Odpovedať
hm, pohlady na dom mam v druhom kompe... tu mam len prvy navrh na iny pozemok, kt. sa nam na tento nehodil... to v strede je zvyseny strop v obyvacke a vsetko to tmave su okna ;-) ked nam architekt urobil tento navrh, tak vtedy sme sa zamilovali do tohto typu domu ale sklamanie prislo s prvym pozemkom a vzapati s druhym, kde nam nepasoval.. resp. aj by pasoval, ale neostalo by nam miesto na zahradu... ale vdaka nemu sme ale s istotou vedeli, ze druhy navrh musi byt rovnakeho stylu ;-)
Odpovedať
vio..no tak my potom budeme skrtat tie,co mas ty :-D aby sme nemali rovnake mena :-N simon je pekne.. sharin..no vyzera to velmi dobre..mne sa pacia taketo moderne domy..
Odpovedať
lea: vdaka... nam sa predtym vobec nelubili... chcela som bungalov s krasnou "strakatou" skridlou v takom stredomorskom style... aj kuchyne sa mi pacili ine... teraz len moderna, jednoduche linie :-) a druhy dom je v podstate taky isty... len je kratsi, lebo v prvom to bol len bungalov a zmensi sa o izby na prizemi a tie sa daju hore presne ako je to prevysenie... vyzera to zboku potom tak isto :-) prilepim to zajtra, lebo uz nejdem zapinat druhy komp...
Odpovedať
no ja mohlo asi na nieco take neukecam..ale ja som naucena mat kopec schodov v dome..babka ma dvojposchodovy dom..a aj u svokrovcov bude byt na druhom poschodi..takze schodov a schodov :-D
Odpovedať
tak my len jedny schody :-) na to poschodie... a sancu ukecat mas vzdy... ako som pisala my sme mali predstavu o krasnom bungalove a la stredomorie... a aha kde sme dnes :-D
Odpovedať
no ja som vzdy zboznovala okna na celu stenu..ako v sunset beach..tam to tak mali a vyhlad na plaz x-)
Odpovedať
no tak ta plaz nam uz len chyba :-) ked motyka vystreli, tak mozno bude bazen... ale to by sa to stastie muselo poriadne unavit... zatial bude asi len nafukovaci :-D :-D :-D
Odpovedať
mne staci prijemne posedenie na zahrade s vyhladom na stastne deticky :-) nasa vio ma k tomu blizko :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?