Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
Ahojte kočky :-) Taaaak sa nám zvíkendieva konečne, tento týždeň mi pripadá neskutočne dlhý, keď nemáme predĺžený víkend :-N A strašne sa mi nechce byť v práci... asi mám aj ja nejakú krízu ;-) Inak dúfam, že sa vám všetkým darí :-) ... krásny dník, papa
Odpovedať
ahojte... mam sice pracovny tyzden pon-str-pia ale ani tie volne dni si nestiham uzit... v utorok mal manzo narodky, tak som lietala ako handra, aby som stihla kupit tortu, urobit chlebiky, navecer som pozvala svokrovcov a este som musela vypulirovat byt :-) ale zvladla som to ;-) a vcera sme boli pozriet svagrinku do BB, tak zase som nic nestihla... ale dnes sa domov velmo tesim, lebo ma caka skuknut finalovy dvojdiel mojho serialu... i ked som aj smutna, lebo dalsia a zaroven posledna seria bude az buduci rok jan-feb... :-( a furt nemam cas zajst do fitka :-( asi vykutrem orbitrek :-D
Odpovedať
Ahojte dievčatá..na modrejstreche som nová,ale možno ma poznáte z mojasvadba.sk... ...potrebovala by som referencie na realitku ŠK Real... hľadáme pozemok pre domček a oslovila nás ponuka od nich. Ide O pozemok v Trnovom, predáva sa ako stavebný ale je to ešte orná pôda.V tej časti by malo stáť 6 domov,projekt mestom ešte nie je schválený, pani tvrdila že teraz je majiteľom vlastne majiteľ realitky ale na nete podľa lista vlastníkov ešte nie...sme v tomto nováčikova, na začiatku..trochu sa toho bojíme, kúpiť niečo, čo ešte nie je odsúhlasené a jasné..má sa potom vytvoriť združenie a spoločne sa vybuduje cesta a IS...máte niekto skúsenosti, poradte.Ďakujem.
Odpovedať
katherine: oni takto popredavali uz vela projektov... co viem, tak v chlmci a v bitarovej
Odpovedať
Profilova fotka
nie som si na 100 % istá ( v týchto záležitostiach je zdatný môj manžel :-D ), ale tuším od tej realitky máme kúpený pozemok aj my (v Chlmci), ešte minulý rok a nebol žiadny problém s prevodom na naše meno ;-) kupovali sme ornu pôdu, ktorú budeme prevádzať na stavebný pozemok a už riešime aj s ostatnými vlastníkmi v lokalite sieťovanie a podobne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute ako fifi co skola?
Odpovedať
Profilova fotka
čau Bell, nuž štátnice čoskoro... (m)učím sa 8-( ....a pracujem.... ale na stretnutie (28.5.), čo pripravuje Leatea chcem príjsť 8-)
Odpovedať
ahojte babule :-) tak ako ste zacali pracovny tyzden? ja som mala taku divnu naladu..to urcite z toho testu..ale mala by som mat potrebne minimum na to..este ten druhy a bude to za mnou..len si medzitym odbehnem k vam kuknut :-D takze to urcite vyfuci z hlavy =-) dufam,ze vsetky pridete na stretko..ved urcite bude super.. zuzi..neboj,dobre to dopadne..len hlavne ten stres zvladnut treba..
Odpovedať
Profilova fotka
katherine27: včera som pozerala, cez koho sme kupovali pozemok a je to ŠK Real ;-) takze my sme s nimi nemali absolutne žiadny problem, vsetko bolo vybavené tak, ako povedali ;-) Lea: neuveríš, ale stres zatial nemám nejak extra velky, stale mam pocit, ze je este dost casu, to pride asi neskor :-N jedno mi to ale nie je, uz dva tyzdne v kuse sa mi nic insie nesniva v noci, len ze z niecoho robim skusku 8-( brutal.... tento týždeň som ešte v robote a potom idem na štúdijnú dovolenku :-|
Odpovedať
ahojte, snad nebudeme niekde inde v termine stretka, inak pridem :-) dnes si uzivam volny den doma... ale aj si porobim, ale nikto ma nenahana... gabi: zeby uz stahovacky? alebo tak ti davaju zabrat preberania bytov? stale na vas myslim, ze kedy uz sa budete stahovat, alebo sa uz mozno stahujete... hlavne ked teraz casto chodievam okolo amfiku... :-)
Odpovedať
pekný dník kočky :-) fifi, držím palce nech sa ti dobre učí, na stretku ťa svojim optomizmom zbombardujeme a štatnice zvladneš na jednotku ;-) kati, dame štuplíky aby z hlavy nevyfučalo, neboj ;-) adik, ešte nesťahujeme, radi by sme ale ešte musíme počkať... preberačky dopadli celkom dobre... hlavne aby tie ostré dopadli na vybornú, až potom si vydychnem.. 8-( a čo tak často chodíte okolo amfiku? niečo mi ušlo? bzu beeeell, čafo 8-) akoš? pracovaloš?
Odpovedať
gabi: autom do alebo z obchodu alebo z mesta ci do mesta :-) akosi castejsie sme zacali pouzivat tu cestu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak hádam sa tam niekedy aj stretneme, len dufam že nie ako účastníci dopravnej nehody :-N :-D (tfuj, tfuj) som bola teraz o jednej na stavbe a som myslela, že sa roztopím! neskutočne teplo a dusno je vonku...
Odpovedať
jasne gabi ;-) ja mam doma pekne vsetko pozatahovane, balkonik otvoreny... hafco sa tam vyvaluje... dnes som truba nechala otvorene dvere do spajzky, kde je aj sacok na smeti a odisla som do zadnej izby... za chvilku dobehol ako kobylka a v hube mal cely krajec chleba... tak cakam ci mu nebude zle... lebo netusim co vsetko sa mu tam podarilo vynurat... keby mi ten chleba neprisiel ukazat, tak si hoduje o dost dlhsie :-(
Odpovedať
naš hafčo sa vyvaluje na stoličke za mojim chrbátom :-) hádam mu nebude zle i ked možno niekedy by bolo lepšie aby bolo nech nepchaju tie zvedave ňuchadla do všetkého čo vidia, aspoň naša to veľmi rada praktizuje ]-( min. týžden sme ju dali ostrihať tak je ako srnčí ratlík ale v bielom prevedení :-D
Odpovedať
no snad mu nebude zle... ale skor si myslim ze mu trocha zle bude, lebo za cely den bol pri mne len chvilocku inak zaleze do truciarne... neviem, ci som sa chvalila po kontrole u veterinara, ale chrbatik sa velmi lepsi, sam veterinar bol prijemne prekvapeny, aj sme ho tam odvazili a schudol cele jedno kilo... aj z toho bol vyvaleny, lebo to zrejme necakal, ze tob udeme tak dodrziavat... tak este musime zhodit tak polkilecka ze viac uz netreba... potom len udrzat vahu... a pri kontrole chrbatika pekne stal a tlacil proti tlaku ruk, uz si nesadal :-) tak sme boli radi... ale aj sme sa zhodli, ze taky zlahceny rezim by sme mali udrziavat nadalej... hlavne aby nevyskakoval na postel a sedacku, co je dost vysoko a tam si tu chrbticu velmi namaha... ale mam pocit, ze to problem nebude :-) este rozmyslam co varit... normalne nemam inspiraciu a co je horsie ani chut nemam na nic...
Odpovedať
tak sa to lepší? no super! som rada :-) možno by bolo naozaj dobre udržať tu vahu aby sa lepšie cítil a pohyboval či vyskakoval ... :-) nam v takýto teplí deň najviac chutia šalaty napr. s kuracím maskom... nič čo by bolo ťažke na žaludok... prípadne šalat na studeno - cestoviny so zeleninou, prípadne maskom.. riškova mamina robí vyborny šalat na letne dni a to cestoviny, kukurica, ananas, kuracie masko a zaleje bielym jogurtom,hmmm mňamota x-) svieže a chutne ..
Odpovedať
joooj to musi byt mnamka.... ale u nas velky problem... moj muz neje "travu" (rozumej vsetko zelene, salatove) :-( a varit iba sama pre seba alebo dve jedla... to zase nemusim...
Odpovedať
ach jaj... tak to sa potom ťažko vymyšla... :-( a musí mať vždy niečo masove? či môže byť napr. syr, pirohy, halušky, placky, zapekane cestoviny s maskom, lazagne ...?
Odpovedať
jo aj mimo maska sa da :-) mas daky recepis na zapekane cestovinky?
Odpovedať
tie zapekane cestoviny su všetko viac menej rovnake recepty len vždy ina zmes ... mne velmi chutia s anglickou zeleninou.. vlastne medzi dve vrstvy cestovín dame zeleninu, môže sa zaliať aj smotanou a vajíčkom a pri dopekaní sa posype syrom... inak ma napadla aj domaca pizza..
Odpovedať
no vyskusam urobit na zajtra... ;-) dnes tam mame este svieckovu... ale tiez mi v teple nechuti jest tazke jedla a navyse stravit vela casu v kuchyni je tiez onicom...
Odpovedať
veru nie je to žiadna vyhra stáť pri sporáku v takom teple... :-|
Odpovedať
gabi: si to stretnutie privolala... akurat sme nastupili do auta pri nay ked ste isli okolo... nestihla som uz zamavat :-) a vsimla som si este bielu hlavinku v okne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, tak termín, kedy sa budem potiť :-N je 17.6. ... čiže zatiaľ mám ešte mesiac času, tak sa môžem pomaličky učiť a pripravovať... to znamená, že moju štúdijnú dovolenku presúvam a budúci týždeň budem v práci a na stretko dorazím určite :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj zuzi ,ty mas mas super termin este mesiac ja mam statnice v utorok :-( :-| 26.5. co uz teda naozaj nie je nic moc mala by som napisat nieco prudko inteligentne ale mna napada jedine heslo Zufalci vsetkych krajin spojme sa :-N tak este aktivne a uvedomelo musim ist pracovat na zblbnuti... ;-) Na stretko by som rada prisla ale budeme s manzelom sluzobne prec tak si to tam pekne uzite a snad urrobim e aj v lete nejake to stretko 8-)
Odpovedať
bra ranko :-) joooj ze ucit sa... veruze by sa mi nescelooooo... ale drzim palce kocky... dnes si mozem navarit nieco iba pre seba, lebo som zase sama doma... :-( teda plus pes :-D
Odpovedať
pekný dník :-) adik, škoda že sme sa nevideli... nabuduce pre všetky, buchajte, kričte, mávajte čokolvek robte nech sa vidíme :-D a kde máš dnes polovičku? fifi, nadenka, nebojte sa, zvládli sme to viacerí a nevidím dôvod prečo by ste to nemali aj vy ;-) hore hlavu :-)
Odpovedať
gabi: kebyze este len ideme ku autu, tak ti mavam ako zmyslov zbavena :-D ale akurat sme sadli do auta a v tom som zbadala vase auticko, ako ste sli popri nay a odbocili a uz ste boli fuc... :-) a mangela mi zase vyslali na zaskok do inej pobocky... uz tento tyzden druhy krat :-( chuda moje len pendluje ako blazon... naposledy bol vo viedni a nakladali tam do jednej v noci a to tam isiel v ten den o 4 rano... a este mal jeho kolega tu drzost a po nocnom prichode ho budil rano o 6... no cista magorina to tam je... akurat uvazujeme, ci sa mu neoplati dat vypoved a robit si len vo svojom autoservise...
Odpovedať
no teda, manžel to ma poriadne perne... a tebe to ako ide v práci? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?