Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ups aha ... tak to naco tam maju
Odpovedať
ahojte..tak sa nam konci april a maj je uz za dverami,tak by bolo dobre zacat planovat aj nase dalsie stretko :-) takze si poznacte do diarov datum 28.5. o piatej pred carolinou..ako vzdy,tak aj teraz to vychadza na stvrtok :-) ak su nejake namietky,tak kludne piste..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak ja nepridem na isto ideme na dovcu..konecne!!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja som tu dnes prvy krat, ale s niektorymi babami sa poznam z mojejsvadby. Lea, ja by som predbezne prisla. Muma a kam idete na dovolenku, pochval sa?
Odpovedať
Profilova fotka
ideme do egypta konecne po roku na svadobnu cestu :-) ....ja odchadzam 25,5 a pridem az 4,6 peta ako sa inak mas co nove byt uz v poriadku?
Odpovedať
Profilova fotka
Lindus: uzite si to x-) Peta: tie nálepky som už dala do albumu, neviem,či si si už stihla obzrieť ;-) daj info Kati: ten termín je tesne pred štátnicami, ale pokúsim sa :-N
Odpovedať
ahojte..no asi vsetky poctivo makate,ked neprispievate.. cakam aj na dalsie odozvy ohladom stretka..ale dufam,ze si najdete ten cas :-) peti..no vitaj aj na tejto stranke..ako sa dari? muma..no to mate super,ze sa to podari coskoro..my pojdeme aspon na predlzeny vikend na vyrocie svadby a potom este tu oslavime x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, teraz je blbá doba :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Teda muma, to uz mate menej ako mesiac. Viem si predstavit ako sa tesite. Hned by som isla aj ja :) Mam sa fajn a na byte este furt cosi dorabame, ale uz to nie je take hrozne. Momentalne mame rozmalovanu obyvacku. A vy ako s tou upravou zahrady? Skoda, ze tu nebudes na to stretko :( Zuzi, tvoj albumik som pozerala az dnes. Vyzera to super, presne ako na reklamnych obrazkoch. Uz som si aj chcela objednat, ale este som manzela nedokopala k spolocnemu vyberu. Hadam tento vikend bude cas. Ale ked som to videla, uz sa neviem dockat. Kati a ty kedy presne prides? Nedalo by sa to stretko urobit skor, aby to aj babam vyslo?
Odpovedať
ahojte..ste asi zaneprazdnene,ked nepisete :-N s tym stretkom..prideme v nedelu poobede a to budeme unaveni..v pondelok poobede uz musime ist na vychod..takze si mozete vebrat,ci streda,stvrtok alebo piatok..na to stretko..ine dni ja nemozem :-S
Odpovedať
ahojte :-) ja len krátko - stretko zapisujem, mne to vyhovuje hockedy... ak by boli nejaké zmeny, dajte vedieť ;-) Teším sa na vás!!! :-D
Odpovedať
ahojte kočky :-) prvé kolo preberania bytov mám úspešne za sebou... o dva týždne ma čaká to isté tak dufam že bude všetko v poriadku... a vy ste sa tu ako mali? poflakujete sa =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
poflakujeme ... :-) tolko prace ze cau.
Odpovedať
bell bell, ty to istotne hravo zvládaš ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, uz ani neviem ako sa volam :-)
Odpovedať
mne sa dnes dako nechce... ale aspon som okupala chlpaca... :-) este keby tak mne niekto vlasy umyl :-N aj obed si dnes musim pripravit... snad nieco vykutrem v mrazaku ... gabi: to su celkom prijemne pracovne starosti... i ked isto by ste si radi prevzali aj ten vas bytik...
Odpovedať
adik, su to príjemné starosti, ale ešte budu príjemnejšie ked budu odovzdane byty na ostro a budeme sa všetci sťahovať :-) dnes sa ani mne moc nechce pracovať, neviem či to je počasím alebo čím... už sa teším na víkend x-)
Odpovedať
ahojte babule..tak ako s tym stretkom? chystate sa nan vobec? =-) =-) =-) ale vidim,ze aj tuto stranku zanedbavate..to mate tolko povinnosti,ci vsetky prerabate,staviate,ked je takto pekne.. gabi..tak coskoro ste uz vo vlastnom..to vam bude super..
Odpovedať
ahojte kočky :-) lea, hádam sa nič nestane a prídeme všetky :-) dúfam, že čoskoro a že do toho nič nepríde lebo sa nevieme dočkať... len stále premýšlame kde kúpiť spotrebiče... jedná sa hlavne o záruku... :-(
Odpovedať
ahojte..tak vy si uz urcite uzivate predlzeny vikend :-N nas vikend caka obycajny a az zajtra..ale nevadi..ved potom este dva tyzdne a hor sa na vylet :-D gabi..a co mate za problem so zarukou..je kratko?
Odpovedať
Profilova fotka
...hojteeeee kočky ;-) ja sa na stretko hlásim, v tom čase budem mať štúdijnú dovolenku 8-( ale utrhnem sa na nejaké tie 2 hodky :-p ako ináč? čo nové? tešíte sa z krásneho počasia? Gabi, kedy začnete bývať? ;-) nám zateplili panelák, už vyzeráme celkom k svetu 8-)
Odpovedať
ahojte- istotne vsetky hrejete kosti na slnku..ked sme dnes odchadzali zo ZA bolo veru krasne, ale aj tu je tak isto. inak..Gabi, uz som ta videla aj s Risom..ja by som si ani nevsimla, len Roman mi vravi,a ko sme minali vase auto na Vlkoch, ze Nie je to ta tvoja kamoska tam?? a ja ze kdeee?? a vravim - jasne.-.--tmava, pekna, obidvaja vysoky ako jedle..to su oni:-))
Odpovedať
ahojte..tak ja uz mam tiez vikend :-) konecne :-D ako travite dnesny den?
Odpovedať
ahoj Kati, no ja som sa s malou este bola vyblaznit na blizkom super ihrisku, je znicena konecne , hhihi
Odpovedať
evi..no aspon sa unavila :-) inac,pekne pokracujete v kuchyni..uz viete aj termin stahovania?
Odpovedať
Kati bude to asi coskoro..mozno ze uz Jun..Jul..uz sme oznamili priblizny termin tam, kde treba, len zhaname este od znamych velike auto.
Odpovedať
jeej..tak to je fakt coskoro :-) to budes potom moct prist aj na stretka :-)
Odpovedať
hehe..a kam dam tie dve sidla neskorsie ? :-)) Uz som v piatom mesiaci a ledva sa gulam teraz, co bude este neskorsie, az mi brusko este viac narastie...? kedy prides?
Odpovedať
evi..no kludne ich vezmi so sebou :-D aspon bude sranda.. pridem o dva tyzdne..a 28.5. bude stretko..ale neviem,ci budes v ziline uz vtedy =-)
Odpovedať
no to neviem ani ja, kde vtedy budem prave. zalezi od manzovej prace, ak odcestuje este do bytu, tak pojdeme s nim, ak este nebude musiet, budeme v ZA. Ak by som na to stretko prisla, tak minimalne to jedno so sebou budem musiet vziat:-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?