Je tu niekto zo Žiliny?

23. jan 202059550
  • ups aha ... tak to naco tam maju

• ahojte..tak sa nam konci april a maj je uz za dverami,tak by bolo dobre zacat planovat aj nase dalsie stretko 🙂
    takze si poznacte do diarov datum 28.5. o piatej pred carolinou..ako vzdy,tak aj teraz to vychadza na stvrtok 🙂
    ak su nejake namietky,tak kludne piste..

• ahojte tak ja nepridem na isto ideme na dovcu..konecne!!!! 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahojte, ja som tu dnes prvy krat, ale s niektorymi babami sa poznam z mojejsvadby.
    Lea, ja by som predbezne prisla.
    Muma a kam idete na dovolenku, pochval sa?

• ideme do egypta konecne po roku na svadobnu cestu 🙂 ....ja odchadzam 25,5 a pridem az 4,6
    peta ako sa inak mas co nove byt uz v poriadku?

• Lindus: uzite si to 😵
    Peta: tie nálepky som už dala do albumu, neviem,či si si už stihla obzrieť 😉 daj info
    Kati: ten termín je tesne pred štátnicami, ale pokúsim sa 😬

• ahojte..no asi vsetky poctivo makate,ked neprispievate..
    cakam aj na dalsie odozvy ohladom stretka..ale dufam,ze si najdete ten cas 🙂

peti..no vitaj aj na tejto stranke..ako sa dari?

muma..no to mate super,ze sa to podari coskoro..my pojdeme aspon na predlzeny vikend na vyrocie svadby a potom este tu oslavime 😵

• Kati, teraz je blbá doba 😞

• Teda muma, to uz mate menej ako mesiac. Viem si predstavit ako sa tesite. Hned by som isla aj ja 🙂
    Mam sa fajn a na byte este furt cosi dorabame, ale uz to nie je take hrozne. Momentalne mame rozmalovanu obyvacku. A vy ako s tou upravou zahrady? Skoda, ze tu nebudes na to stretko 😞
    Zuzi, tvoj albumik som pozerala az dnes. Vyzera to super, presne ako na reklamnych obrazkoch. Uz som si aj chcela objednat, ale este som manzela nedokopala k spolocnemu vyberu. Hadam tento vikend bude cas. Ale ked som to videla, uz sa neviem dockat.
    Kati a ty kedy presne prides? Nedalo by sa to stretko urobit skor, aby to aj babam vyslo?

• ahojte..ste asi zaneprazdnene,ked nepisete 😬
    s tym stretkom..prideme v nedelu poobede a to budeme unaveni..v pondelok poobede uz musime ist na vychod..takze si mozete vebrat,ci streda,stvrtok alebo piatok..na to stretko..ine dni ja nemozem 😒

• ahojte 🙂
    ja len krátko - stretko zapisujem, mne to vyhovuje hockedy... ak by boli nejaké zmeny, dajte vedieť 😉
    Teším sa na vás!!! 😃

• ahojte kočky 🙂
    prvé kolo preberania bytov mám úspešne za sebou... o dva týždne ma čaká to isté tak dufam že bude všetko v poriadku...
    a vy ste sa tu ako mali? poflakujete sa 🤔

• poflakujeme ... 🙂 tolko prace ze cau.

• bell bell, ty to istotne hravo zvládaš 😉

• jasne, uz ani neviem ako sa volam 🙂

• Sponzor fóra
  • mne sa dnes dako nechce... ale aspon som okupala chlpaca... 🙂 este keby tak mne niekto vlasy umyl 😬 aj obed si dnes musim pripravit... snad nieco vykutrem v mrazaku ...

gabi: to su celkom prijemne pracovne starosti... i ked isto by ste si radi prevzali aj ten vas bytik...

• adik, su to príjemné starosti, ale ešte budu príjemnejšie ked budu odovzdane byty na ostro a budeme sa všetci sťahovať 🙂
    dnes sa ani mne moc nechce pracovať, neviem či to je počasím alebo čím... už sa teším na víkend 😵

• ahojte babule..tak ako s tym stretkom? chystate sa nan vobec? 🤔 🤔 🤔
    ale vidim,ze aj tuto stranku zanedbavate..to mate tolko povinnosti,ci vsetky prerabate,staviate,ked je takto pekne..

gabi..tak coskoro ste uz vo vlastnom..to vam bude super..

• ahojte kočky 🙂
    lea, hádam sa nič nestane a prídeme všetky 🙂
    dúfam, že čoskoro a že do toho nič nepríde lebo sa nevieme dočkať... len stále premýšlame kde kúpiť spotrebiče... jedná sa hlavne o záruku... 😞

• ahojte..tak vy si uz urcite uzivate predlzeny vikend 😬
    nas vikend caka obycajny a az zajtra..ale nevadi..ved potom este dva tyzdne a hor sa na vylet 😃

gabi..a co mate za problem so zarukou..je kratko?

• ...hojteeeee kočky 😉
    ja sa na stretko hlásim, v tom čase budem mať štúdijnú dovolenku 😦 ale utrhnem sa na nejaké tie 2 hodky 😛 ako ináč? čo nové? tešíte sa z krásneho počasia?
    Gabi, kedy začnete bývať? 😉
    nám zateplili panelák, už vyzeráme celkom k svetu 😎

• ahojte- istotne vsetky hrejete kosti na slnku..ked sme dnes odchadzali zo ZA bolo veru krasne, ale aj tu je tak isto.

inak..Gabi, uz som ta videla aj s Risom..ja by som si ani nevsimla, len Roman mi vravi,a ko sme minali vase auto na Vlkoch, ze Nie je to ta tvoja kamoska tam?? a ja ze kdeee?? a vravim - jasne.-.--tmava, pekna, obidvaja vysoky ako jedle..to su oni🙂)

• ahojte..tak ja uz mam tiez vikend 🙂 konecne 😃
    ako travite dnesny den?

• ahoj Kati,

no ja som sa s malou este bola vyblaznit na blizkom super ihrisku, je znicena konecne , hhihi

• evi..no aspon sa unavila 🙂
    inac,pekne pokracujete v kuchyni..uz viete aj termin stahovania?

• Kati bude to asi coskoro..mozno ze uz Jun..Jul..uz sme oznamili priblizny termin tam, kde treba, len zhaname este od znamych velike auto.

• jeej..tak to je fakt coskoro 🙂 to budes potom moct prist aj na stretka 🙂

• hehe..a kam dam tie dve sidla neskorsie ? 🙂) Uz som v piatom mesiaci a ledva sa gulam teraz, co bude este neskorsie, az mi brusko este viac narastie...?
    kedy prides?

• evi..no kludne ich vezmi so sebou 😃 aspon bude sranda..
    pridem o dva tyzdne..a 28.5. bude stretko..ale neviem,ci budes v ziline uz vtedy 🤔

• no to neviem ani ja, kde vtedy budem prave. zalezi od manzovej prace, ak odcestuje este do bytu, tak pojdeme s nim, ak este nebude musiet, budeme v ZA.
    Ak by som na to stretko prisla, tak minimalne to jedno so sebou budem musiet vziat🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém