Je tu niekto zo Žiliny?

23. jan 202059550
  • meter ktorý neplatí pre všetkých rovnako,hmm... 😐

• neriesim... ale zda sa mi proste nelogicke, ze daj si inzerat zadarmo do bazaru, tak album mozes mat... keby ten inzerat bol plateny a vtedy mozes mat album s tovarom na predaj, tak ok, nenamietam... ale takto sa mi to zda padnute na hlavu...

• no budem si musieť počkať ... čo už...

• Sponzor fóra
  • sharin davaj si inzeraty a napis si tam vid album 🙂 ja to tiez nechapem 🙂
    caf gabi. ten typek bol svetovy 🙂

• čafo bzu 😎
    ten z piatka? 😉

• jj ten z piatka. ako fakt gentleman 🙂

• 😉
    poslal foto z bytu? 🙂

• jj poslal. idem makat ... akurat ma kopla muza len este musim uspat terku. inak som bola opat na bickliku vecer a bolo paradne, takmer nik tam nebol na celom diele ... uplna balada

• a nefukalo moc? síce ked fúka do chrbta tak si človek pripadá super rýchli 😃

• praveze bol vietor svina, ked sme sli tam fukal oproti a ked sme sli nazad aj on sa obratil ... taky uces som mala ze az

• bola si vyfukana? 😃 vidíš ked budeš potrebovať účes stačí ísť na vodné dielo 😉
    ale nie srandujem... dôležité je že si športovala, to ja hnilo ani za pána 😬 😃

• no jasne iba si pobehas denne tak 20 km po schodoch 🙂 to ja som hniloba, len za kompom

• joj ani nehovor.. to boli bolestive obhliadky 😞 v stredu a štvrtok ma to čaká... juuuj budem pišťať 😃

• Ahojte, všetky. Chcem sa spýtať, neviete, kde by nám spravili lacnejšie vstavanú skriňu?? (v okolí ZA)??
    Prípadne poradiť nejakého šíkovného stolára??

• Ahojte kocky 😉 po vikendiku surpisne 😉 vcera som nemala ani casik tu k Vam zbehnut 😉 tak to musim hned takto ranko napravit...

Co tu mame noveho? Ako sa mate babulky?

• Sponzor fóra
  • noveho mame asi matusika caffa natalia 🙂 tesis sa? na tu dovolenku

• matusik: my sme davali robit v diven-e na bulvari, a teraz som si vsimla v zilinsku, ze maju novu akciu a to zlavu az 48% ... my sme vymakli "len" 30 😉 skrina je nadherna, hotova bola do dvoch hodin a nezostala ani smietka po montazi 🙂

inak dobre ranko 🙂

pocuvam tetu aaliyah... straaaasne dlho som jej bola neverna 😵

• belle 😉 caaaff 😉 jooj no, to sa veru tesim, uz pomaly idem obkukavat plavky po obchodoch 😉 len este cakame na vyplatku 😵
    matusik, my sme si davali robit skrine u Hilkovica 😉 a boli sme absolutne spokojni. Najlepsia vec je ale asi zajst do dvoch, troch studii a dat si spravit ponuky 😉 tak budete mat presne prehlad 😉 rozne studia, rozny pristup, rozne akcie a myslim ze ani tie ceny uz nie su ani take horibilne 😵

• nataliasarron, neviem čo tým myslíš "horibilné"
    my chceme skriňu so 4dverami, s osvetľovacou rampou, 4šufľe,nejaké police a priestor na ramienka a z boku ku skirni ešte police. suma 45000,-Sk
    Je to horiblené???

• matusik: pozri si fotku nasej vstavanej skrine v mojom albume... skrina ako ju vidis stala 450 EUR s montazou ale bez dveri... a teraz maju este vacsie zlavy, tak ta vasa suma vam bohate postaci 😉

• matusik pokial nebudes chciet neviemake dvere /lacobell a pieskovane sklo a podobne/ tak by si sa mala v pohode zmestit

• sharin, neviem aké máte rozmery skrine, a koľko budete doplácať za dvere??? budete mať aj zrkadlá, ja chcem bez. a tých 45 000,- nie je suma vyhradená na skriňu ale suma z cenovej ponuky, ktorú nám dali.
    myslím, že sme sa nepochopili. 🙂

• aquabelle, dvere nechcem ani lacobel, ani zrkadlá. stačí mi drevotrieska len keby bola farebná - žlto-sivá. 🙂

• matusik: skrina ma sirku 180cm a rozdelena je na 3x60cm, dvere davat nebudeme, lebo sme zatial este v rodicovskom byte, ale zufalo sme potrebovali ulozne priestory a chystame sa stavat preto sme nechceli kupovat skrine... tato vstavana poputuje s nami do domu, rozmontuju nam ju a nanovo nahodia v satniku v spalni a ani tam netreba dvere kedze to bude samostatna miestnost 🙂 som to pochopila, ze tolko mate na skrinu limi 😉 ale osobne by som ti radila zbehnut do toho divenu na bulvari a este aj ten hilkovic ma nejake zlavy.. daj si vypracovat ponuky a uvidis 🙂 .. my sme boli este v komandore (u ich zmluvnych predajcov) a tam tato identicka skrina vysla vtedy v ich akcii asi o 2tis sk menej ale s tym, ze sufliky by boli biele... a to sme nechceli a ak by sme chceli od nich celoorechovu, tak nie za akciovu cenu...

• http://www.flexiskrina.sk/
    skus si to orientacne spocitat tu

• matusik, myslela som to tak ze kedysi pred par rokmi to bola taka super novinka, a tak si predajcovia mohli davat ceny ake len chceli, no tym ako sa trh rozrastal a pribudalo konkurancie museli ceny znizovat 😉 my sme robili vstavane skrine v chodbe a este aj v satniku ... mozes pozriet v mojom albume 😉 a tie obe nas dokopy stali okolo 65 tis. aj s montazou 😉 takze myslim ze by ste sa do ceny mali v pohode vtesnat 😉
    a inac, zrkadla mas podobnu cenu ako cely trevotrieskovy panel 😉

• baby nepoznate toto nahodou?
    http://arte-m.de/deutsch/produkte/

• bell: to je stranka komandoru a po ich naceneni sa pytam kocky, preco je to take drahe, ked cez tu stranku mi to vyslo dakych 8tis len vnutro... a ona, ze to nerobi dobre, nepocita to dake dielce.... navyse mne osobne nevyhovovali tie ich nastavene dielce skrine...

• aha... no ved ale orientacne

• bell: rozdiel na nasej skrini bol 4tis... cize o polovicu viac ako urobila flexiskrina.sk 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém