Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
ahojte babule :-) evik, tak male už pekne rastie, super x-) tešíme sa s tebou :-) a kristínka ako vníma bruško a súrodenca?
Odpovedať
Profilova fotka
aaaahojkte kocky ;-) violetka ;-) jooooj krasne ;-) sa tesim ked raz budem aj ja mamina ;-) no veru viazne, vsetci asi pracuju, nik nema cas ybehnut na strechu a popisat co nove ;-) Gabika, ako sa mame?
Odpovedať
naty, docela fajn, včera som si cely den myslela,že je piatok a dnes rano moc nechapala prečo musím vstávať :-D som nejaká dopletená... teším sa na víkend, mali by sme s rodičmi grilovať a oslaviť ocinove meniny, tak len dúfam, že počasie nesklame a nebude moc chladno... a aké su vaše plány na víkend?
Odpovedať
caute kocky :) tak ja som sama doma :( velmi nerada... muzo isiel na sluzobku do holandska... som akosi bez nalady... prekvapilo ma chovanie jedneho cloveka (dooost necakane)... no a vdaka tomu som sa rozhodla, ze sa bude len malovat... dlhy pribeh na vysvetlenie... dnes si uz vypracem kanclik (konecne mam po dph) a snad zajtra sa uz muzo vrati, tak to cez vikend namalujeme... len potrebujem kdesi kupit skrinku na sanony... nieco pekne... lubi sa mi jedna taka skrinka z ikea, ale nevleze tam sanon :-( a cakat zas dlho nemozem...
Odpovedať
adik, človeka zamrzí chovanie niekoho o kom si myslíš,že ho poznáš, ale nie je jediný na svete a je na tebe koho si pripustíš ;-) hore hlavu, každý deň je nový a prináša niečo zaujímavé 8-) teš sa na malovanie a predstavu ako bude paradne vyzerať tvoja kancelária ;-)
Odpovedať
gabi: je to o to horsie ze ide o rodinneho prislusnika... druhu nadvaznost to ma aj nato, ze potrebujeme postavit co najskor... dako to musime zvladnut..
Odpovedať
adik, s chladnou hlavou idu veci ľahšie :-) v živote dostaneš viac uderov od rodiny ako od priateľa .... rodina si myslí "ved ja si môžem dovoliť povedať toto alebo urobiť hento ved si to prepáčime... sme rodina..." naštve to,ale netrap sa :-)
Odpovedať
gabi dakujem za slova utechy :-) mna to hlavne prekvapilo, ze dlho predlho bolo vsetko super, aj sme doma skonstatovali ze aka pozitivna zmena a zrazu bum... prislo mi to od toho cloveka potom tak ako pretvarka... osobne neznasam hadky pre kraviny, tak skor sa stiahnem a ukludnujem sa kdesi v ustrani... ale aj tak to poriadne zamrzi a uz si dotycny velmi tazko najde ku mne cestu... hold aj toto je povaha barana... ked niekto ublizi, sklame, tak ma smolu, hlavne ked uz daku sancu dostal... a kym mam pri sebe mojho muzicka a sme zdravi, tak ma nic ine tak netrapi...
Odpovedať
nooo presne tak! záver sa mi pači 8-) a ako hafko? už sa cíti lepšie?
Odpovedať
gabi: ;-) a hafco je uz na tom asi lepsie... vcera sme ostali sokovani, ked sa zrazu ocitol na sedacke... len ten trulko ked sme ho isli chytit, nech si ku nam lazka, tak sa otocil a rychlo skocil dole... a uz si zrejme ublizkal... tak sme ho mojkali a on sa stazoval... este mu davam rano a vecer masticku do ocka a musim ho pochvalit ze mi pekne drzi :-) uz mame za sebou 2 tyzdne, tak snad tie dalsie 4 ubehnu co najrychlejsie...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte sharin dik za recept hned doma vyskusam:)
Odpovedať
super, ak cíti že mu mastička pomaha tak nema problem držať a nevrtieť sa :-) ja mam dnes v robote našu krpošku, tak mi leží za chrbtom a spí :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
muma: neni zac, len sa priprav nato, ze ho budes robit casto ;-) ja uz som minula celu flasu bailey´s ... musim kupit novu x-)
Odpovedať
tiez som rozmyslala, ci ho bravat radsej so sebou do roboty, ale ked on neobsedi... by tu chodil hore-dole stale... nevie sa tu ulozit... mame tu aj taky balkonik, tak som ho zvykla mat tam, lezkal pozeral na ludi a auta dole :-) no a konecne kocky chcem objednat to skusobne postelne... navyse ten dodavatel ma aj prekrasne prehozy cez postel plus ma uplne nadherne dekoracne obliecky na vankusiky... tak bude aj velmo tazke vybrat, co objednat na skusku... potom si chcem este pridat obrusy a behune... vlastna skusensot, ze u nas maly vyber, okrem krajkovych... ale ja som chcela take jednoduche... to ked som zhanala na vianocny stol... a nebolo absolutne nic a ak, tak za priiiiserne ceny...
Odpovedať
naša je kludna,leží a spí... ale ked niekto otvorí dvere tak vyštartuje ako raketoplan... :-D teraz je z nej velka snehova gulka.. strihať sa ide dať až 12.mája, skôr nemali už volný čas.. som zvedavá ake bude postelne pradlo aj prehozy.. to by sa mi tiež pozdavalo.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
prehozy prehozy - ako fakt potrebujem daco :-) cafte obludarium.
Odpovedať
Profilova fotka
nooo a hned je to tu lepsie ;-) kukam kukam kolko prispevkov naraz ;-) gabi, taky divny pocit ked si si myslela ze uz vcera bol den ktory je vlastne az dnes... no poznam mne sa to par krat stalo ze som si myslela ze je rano sobota ... a nebola :-D a nechapala som co odo mna chce budik :D potom boli fofry ked som si uvedomila ze treba ist do robotky ;-) mna caka perny vikendik, zajtra idem na skolenicko do RBK, odtial potom hned na jeden seminarik a v nedelu sme si naplanovali s poloviciakom Besenovu takze oddyyyyych ;-) joooj sa moc tesim ;-) sharin, no s blizkymi ludmi sa to sem tam stava, a o to viac je to neprijemne... ale treba sa nad to povzniest ;-) a povedat si ze ti to nestoji za to aby si si tym pokazila den.... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
belle ;-) caaaau
Odpovedať
natali: ale poznas to, ze to vie dost zamrziet... tak mne chvilu trva kym sa nato vykaslem... bell: v akej farbe by si priblizne potrebovala? pripadne aj rozmer daj :-)
Odpovedať
naty, bolo to krute zistenie,že dnes je piatok a ešte práca :-D no čo už.. ale vraj práca šlachtí tak čakám :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sharin nieco take smotanove - alebo cisto biele, idealne len s vytkanym vzorom - nijaka potlac ani nic, a trosku hadam vypchate a presite - ale len trosku. a uplne super by bolo keby to bolo lanove alebo bavlnene alebo tak ja polyester neznasam. ... gabi :-D dufam ze budu kluce
Odpovedať
Profilova fotka
sharin: noo poznam :-( aj mne sa to stalo... clovek na taketo veci tazko zabuda :-( gabika: ale uz zaaaajtra mame sobotkuuu ;-) uz bude vikendik, len par hodiniek nam ostava v praci ;-) uz sa to krati
Odpovedať
tak ja balim na dnes :-) idem domov... idem si urobit obed... mam chut na lievance... treba mi obalit nervy... ale buduci tyzden uz zacinam cvicit.. musim.. :-N bell: pridala som do oblieckoveho albumu jeden prehoz, co som rychlo nasla... posobi ale na mna nevypchatym dojmom... skor tie bavlnene su nevypchate... a tie vypchate su bud 50/50 s polyesterom, alebo 100% polyester.. ale vnutorne strany mavaju s bavlny, len tu dekoracnu vrchnu mavaju z tychto umelin... este sa pohrabkam... ale moj dodavatel ma napr. bavlnene len dve ale obe su s jemnymi kvietockami... jedna s ruzovymi druha s modrymi...
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.zepter-luxury.com/?m=141 taketo som daco myslela ...
Odpovedať
joj zepter je sice kvalita ale aj ta cena je tralala kdesi inde... snazila som sa najst nieco aj cenovo prijatelne, nie prehoz za 100 eur... ;-) ale este pohladam :-)
Odpovedať
zaktualizovala som album a idem pridat este jeden s takymi veselsimi vzormi :-)
Odpovedať
pekný začiatok "skráteného" pracovného týždňa prajem x-) ako ste víkendovali? :-)
Odpovedať
ahojte :-) vymalovanéééééééééééééééé huraaaaaaaaaaaaa ... este ale upratujem vsetky tie bebechy, co tam boli naskladnene... najvacsi problem mam s tym, kam dat casopisy... mam ich taaaak strasne vela a nevyhodim ich, lebo to su vsetko o byvani, stavani... muzo ma tiez svojich par casakov o autach... a ono to je aj vcelku dost tazke... takze na policky nehrozi... ale podlahu sme nedali... nechala som povodny koberec (je modry, takze ladi)... len co spravim s cervenou roletou... rozmyslala som, ci by ju vybielilo savo a nemusela by som kupovat novu ;-) a ovela viac sa mi paci ta tyrkysova ako ta zelenkava... ale aj tak to podla mna vyzera super.. izba na mna teraz posobi tak rovnomernejsie a uz nie ako dlhy uzky strudel...
Odpovedať
adik, šikuliaci ste, uvidíš ako sa ti tam perfektne bude pracovať :-) ja som nestihla kuknuť album s obliečkami a teraz ho nemôžem nájsť =-) čo si si zrušila ten album či kde ho nájdem?
Odpovedať
no kukam ako puk... preco mi ich zmazali??? ani mi nenapisali, ci som nieco porusila... co je natom???? ked si tu robi reklamu kocka s nalepkami na stenu... vizualizacie... a xy inych.... no "super"... neva... urobim ho znova, ale v picase...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?