Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
a vsak vsetko pride ked bude na to vhodny cas.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte zilincanky ;-) co noveho na streche? ;-) Nasli ste si mailik v IP ;-)
Odpovedať
ahoj nat, no ja som si nič nenašla.. asi to nebolo posielane všetkym :-N ako sa máš?
Odpovedať
ahoj Natalia, ja som si nasla..ale zial..mna mozes vynechat, viem o tej kozmetike, aj Missky sa s nou budu teraz licit..ale ja na take veci nie som. Malujem sa len obcas.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Gabika ;-) tak prepackaj ;-) poslem aj tebeeee ;-) tes sa .. v IP x-) violetka, ak uz o nej vies tak super ;-) len som chcela, ze nie je to len kozmetika na licenie ale celkova sada ;-) mozno by bolo fajn pre teba na hodinku vypnut a mat hodinku krasy len pre seba ;-) vsak pri babenku sa ti oddychu asi moc nedostane ;-) ale v pohodke ;-) ako chceees, nikoho nenutim x-)
Odpovedať
Profilova fotka
gabika ;-) uz viem kde sa stala chybicka ... za tvojim nickom som zabudla dat tu bodku ;-) ale preposlala som ti to x-)
Odpovedať
dokonca som myslim raz mala aj od nej katalog, ked to na SR len zacinalo. Ja pouzivam kremy len z lekarní, ine sa mi neosvedcili. radsej by som na tu hodku sla na masaz- to asi nerobis:-) a vlastne vobec neviem, ci tehu baby mozu chodit na masaze.. ty si aj kozmeticka- myslim, ci licis a vies to..? alebo len tak v ramci toho, ako sa robi aj Oriflame a Avon, tak ty Mary Kay?
Odpovedať
nati, ďakujem už som aj odpísala :-) chybička sa pritrafí ;-)
Odpovedať
a co gabi ty pojdes? ja aj keby som chcela, tak vobec neviem, kedy budem mat volno..najblizsie ideme do ZA tento vikendik- otec ma narodky a potom ja mam dalsie sono + manzo danove a ideme zase robit na dome- veru, uz teraz mam rozplanovane, co ktory den robit, aby nam cas vysiel.. Kike sme kupili aj garnizu, takze jej zavesim uz aj zaclonku - taku s obrazkami do izbicky a musime to tam dokoncit rychlo v tej izbe.
Odpovedať
Profilova fotka
violetka ;-) to je super ze pouzivas vyborne kremiky z lekarni aj vsetky nase vyrobky si hypoalergenne a vhodne aj na citlivu plet ;-) casovo som uplne v pohodke ;-) aj cez vikendiky sa da ;-)
Odpovedať
uz som aj nazad z obeda :-) a troska si vylepsujem naladou unplugged koncertu alicia keys ;-) nat: dakujem za ponuku, ale rovnako ako vio, ja mozem len bio kozmetiku a take tie liciace "somarinky" uz mam svoje oblubene... skor, co by ma zaujalo by bolo "ako sa licit" ci uz daco ine, na co som zvyknuta, alebo ukazat dake gryfy na moju plet, alebo ako vytienovat ocne tiene... ale na druhu stranu pokial ide o extra prilezitosti tak vyuzivam sluzby kocky, co ma licila na svadbu :-)
Odpovedať
Naty, vies, teraz som si kupila po pol roku co som si to nedopriala kvoli financiam sadu na oci a tvar, takze pochybujem, ze ti viem urobit biznis..vsetko, co sa uspori ide na dom a stravu. U mna velika bieda ohladom tohto - asi na dlho, kedze si budem musiet odkladat co to aj na druhe babo- k porodu. Nechcem ta vodit za nos, ze si poberiem vzorky a viac sa neozvem, lebo nemam za co..blbe, ale je to tak.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sharin ;-) vsetky nase zakaznicky v ramci nasho uzasneho zakaznickeho servisu maju zadarmo "minikurz licenia" ;-) takze mozno to by bolo pre teba ;-) prva hodinka krasy je skor o tom ako sa spravne starat a svoju plet ;-) zakladne vecicky ako cistenie, hydratacia, peeling atd. ;-) lebo vsak to je prvym krokom k tomu aby sme boli krasne ;-)
Odpovedať
tak v tej starostlivosti som dost leniva :-D kolkokrat idem spat nalicena... ale uz som si povedala dost, lebo z mojich mihalnic ostali take divoke "ciarky" semtam kratka niekde dlha a to sa nedalo namalovat, tak kazdy vecer sa uz poctivo odmalovavam a mihalnice su podstatne krajsie a sumernejsie... nat: budem si to pamatat a ked si najdem volnu chvilu tak sa isto ozvem :-)
Odpovedať
ahojte..ja len tak na skok pred obedom..musim troska oddychnut,lebo som sa nadychala hnusnych vyparov 8-( musim kuknut,ci tu mam ason sprej do nosa..lebo to bol statocny humus..fuuuuj natalia..ja som si nic nenasla..
Odpovedať
Adi, nehambis sa? mna uz na vecer, ak mam nahodou namalovane mihalnice, oci tak stipu, ze si ich odlicim hned po navrate domov.
Odpovedať
Profilova fotka
violetka ;-) to neni o bizniseeee ;-) ja budem len rada ked si budes moct dopriat ten skvely pocit aky sme mali vsetky co mame za sebou hodinku krasy ;-) nefungujeme tak, ze "tu mas katalog a vzorky a vyber si" :-D Vsetko si budes moct vyskusat priamo na sebe a k nicomu ta to nezavezuje ;-) skutocne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sharin ;-) aj tomu sa da pomoct ;-) staci ti pol minutky a dve super vecicky a je to ;-) viac netrebaaa ;-)
Odpovedať
vio: mna nestali oci, vobec... ale o to horsie sa to odmalovava na druhy den... ale uz sa poctivo odmalovavam kazdy vecer ;-) a to mam este jednu spiralu vodeodolnu, kt. si davam ked sa ideme kupat, ale to nejde dole nicim inym ako olivovym olejom... a to ma az rozculuje
Odpovedať
Profilova fotka
sharin ;-) treba skusit tu pevne drziacu spiralu odlicit nasim odlicovacom ;-) preto je dobre vyskusat to ;-) lebo mas moznost overit si to pred tym ako to kupis ;-)
Odpovedať
to co sa mi podaril za preklep? :-D :-D :-D nestali = nestipali :-D nat: oki, ozvem sa isto ked budem mat cas... ale este do utorka saliem s danovymi priznaniami :-S
Odpovedať
adik, ja mam od včera telefonáty so sestrou na temu- danove priznanie.. jej otazky: "kde maš toto a hento, prečo to robíš takto a nie takto" .. moje odpovede: "hmm, no, neviem" .. no pohroma :-D :-D už nech je apríl :-N
Odpovedať
Profilova fotka
joooj peeerfis ;-) sa na to tesim ;-) na Vas vsetky ;-) no danove ... moj uz chvalabohu svoje aj zaniesol a mne robi zamestnavatel takze pohodka ;-) x-)
Odpovedať
gabi: a ty este nevies ako sa to robi??? :-D rozmyslam, ci sa dnes pojdeme cvachtat... trosku vypnut nezaskodi, musim mangela ukecat :-)
Odpovedať
adik, nooo asi neviem keď su tolke telefonaty :-D :-D ;-) len sa odreagujte treba :-)
Odpovedať
gabi: na mna pre istotu plati porekadlo "obuvnikova dcera chodi bosa" ... teda vo vlastnych dokladoch mam neuveritelny neporiadok... nemam ich tak krasne poukladane ako to robim klientom :-D
Odpovedať
adik, neboj na každého raz príde a aj ty budeš mať poriadok ;-) :-D
Odpovedať
hu, hlasim prichod... :-) kupat sme sa neboli, ale dohodli sme sa ze podla toho ako ukoncim priznania, tak v pondelok alebo utorok poobedko pojdeme do wellnes-u :-) uz sa tesiiiim
Odpovedať
halo halo,hlasim príchod aj ja 8-) adik, to maš dobru motivaciu aby si sa poponahlala s pracou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky ;-) nooo konecne mame piatocek co ;-) co planujete na vikendik? x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?