Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
rici super gut ale kedy presne?
Odpovedať
Profilova fotka
ako to pôjde všetko hladko tak toho 10 na novinársky a ak nie tak potom 11 alebo 12 uvidím všetko bude záležať od roboty mám toho teraz moc
Odpovedať
Profilova fotka
fajn tak daj potom vediet
Odpovedať
halooo a kde ste všetci? :-) bell, ako ide straženie 11ročnej pubošky? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
gabi ani sa nepytaj, to je iny zahul.
Odpovedať
a prečo? :-D napíš nech sa pobavíme ...
Odpovedať
Profilova fotka
isla som s nou do bianca shoes ze jej kupit topanky. take huste cizmicky mali, no cista hanna montana, brusena koza, tyrkysove tmave, z 1980 zlacnene na 990 pretoze mali posledne a presne jej cislo ... vies preco ich nechcela???? lebo sa jej zdalo ze ta kozusina vnutri hryzie ... skoro ma ...... .
Odpovedať
to fakt??? ježiši ja by som inač zurila :-D :-D :-D tak neviem či na tieto maniere ja niekedy budem mať nervy..
Odpovedať
Profilova fotka
gabi teraz davam 15 cigariet denne ... moja norma je tak 7 ... takze pre predstavu. chuda moja segra. ale ako si vychovala tak ma. ]-(
Odpovedať
caute kocky :-) tak uz mame aj nove ikea doplnky zlozene a na svojom mieste... teda okrem systemu panelovych zavesov, tie snad zvladneme zajtra :-) a zajtra rovnako chcem nahodit novu zaclonku a zaves... vymakli sme v akcii uplne suprove krabice do vstavanej skrine... su akoby kozene, ale stale je to lepenkova krabica... a presne sa mi zmestilo 5 tychto krabic uplne hore do skrine... zajtra pofotim a hodim link (aj zaplnenej skrine ;-) ) a zatial ako to vyzera s povodnymi zavesmi a ked nahodim nove a aj tie panely, tak ci to je velka zmena pre porovnanie :-) belle: stolicky mam v aute ;-) ... a k tvojej puboske... hm, moja segra je taka ista... chcela som jej v januari k narodkam kupit overal na lyzovanie a nasla som naaadherny cierny so zeleno bielymi pasmi zlacneny z 2700 na 490 !!!! netrufla som si kupit sama, tak som stiahla mamu aj segru do toho obchodu aby si to skusila... mali tam take tie kabinky co vidis nohy... tak ta nasa dorota si ten overal skusala na rifle (!!!!) a natiahla si iba nohavice asi po kolena a uz ho davala dole... lebo jej sa nepaci zelena.. a pritom stala ako suchy sliz so zvednutymi plecami... mali este s cervenou a ze to sa jej tiez nepaci.. tak zufala, ze z planovaneho daru nic nebude jej hovorim nech si nieco vyberie... a len mykla plecami ze ona nevie... tak som jej nakoniec nasla taku obojstrannu vestu, tak jej zaziarili ocka a ja som bola tiez happy :-) a mama jej tam chcela kupit bundu, mali peknu modru, cerveno-cierno-bielu, zelenkavu... a po peripetiach si nakoniec vybrala tu modru (taku istu ako mam ja) :-) ale ludia tie nervy v obchode ze ona nevie a stala tam ako za trest, tak to ma islo rozdrapit od nervov...
Odpovedať
Profilova fotka
ani mi nehovor sarinka, teraz bola s tetou v nay kupit daku videokameru pre sesterku do skoly a ona jej ju tak sikovne podala ze ju hodila o zem ... teta je zelena od jedu a navyse sa nemoze ani vyzurit lebo keby to povedala ujkovi tak ten neter rozdrapi .... ale na veselsiu notu, mam dve nove lampy do kuchyne, markslojd, paradne, zajtra odfotim hodim do albumu, super kup, su nove a za dve som dala len 49 eur 8-)
Odpovedať
ahojte :-) bell: aj my sme si kupili v ikea lampy, ale na nocne stoliky :-) take to tam je uz krajsie... dufam, ze dnes urobime tie zavesy aj panely... len sme vcera zistili ze ujo v ikea nas doplietol, lebo ja som mala nachystany system na tie panely a on nam odporucil ine cele balenie, kde je uz vsetko (vyrazne lacnejsie) lenze nam zabudol povedat aby sme si vzali uchytenia do stropu navyse, lebo v tom baleni su do steny :-( tak to musime dako vymysliet... zaroven dnes zurime ze az... vcera nam volali zo sevaku, ze cosi neni v poriadku s dokumentaciou pre kanalizaciu a vodu, dnes tam manzo zbehol, ze kde je presne problem, dostal od nich papier a snim isiel za projektantkou, aby to hned prekreslila, lebo ak to nedonesieme, tak si musime ziadost podavat znova a teda aj znova zato zaplatit... tak ta truba ze az za dva tyzdne !!!!!! tak jej muz povedal, ze v pondelok si po to pride a ona tak ze nooo, nevieeeem ci to stihneeeeem... tak uz penil, ze zato budeme musiet znova platit a ona ze no a co aj ona plati a ze ani ona este nema stavebne povolenie !!!!!!! kocky penim jak hovado ... ona spravi chybu a este my sme zli a obvini, ze to sevak si vymysla hovadiny... mam z nej dost... ak to v pondelok nebude hotove, tak paninka nech sa tesi ze ju roztrham v zuboch!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sarinka klidek pocuj dnes ide manzel do za, vyzdvihol by tie stolicky
Odpovedať
ahojte kočky :-) vidím,že máte krásne dni za sebou a z časti aj pred sebou... bell, to si poriadne zvýšila dávku... zda sa, že to nie je jednoduche... sharin, ja by som ju asi priškrtila.. držím palce a jej odporúčam aby to stihla lebo to neprežije keď tam nabehneš :-D :-D
Odpovedať
bell: poslem ti do IP na mna cislo, len sa obavam, aby mi nezdochla baterka... v najhorsom by som ich nechala u muza v garazi, poslem komplet info do IP :-) gabi: no ani ja jej to neodporucam nevybavit... ale vacsinou ked idem nastartovana, tak ten dotycny akoby to vedel a nemam sa preco potom hnevat... a vy co nove?
Odpovedať
beeeell, ty máš skôr kupene veci z ikei ako my?? no totoooo ;-) :-D sharin, nám musia prerobiť sprcháč, resp. len tu časť kde je bateria... museli nam vysekať dva obklady aby dorobili komplet sprchovu bateriu aku sme si zažiadali... len teraz my máme už len jeden obklad zelenej farby a druhý nie, čiže sa to musí nejako poriešiť... skusia dať z ich predajne (ak sa im to podarí bezpečne odlepiť) alebo neviem čo.. keby to objednávali tak čakáme vyše mesiaca... :-S
Odpovedať
gabi: tak tomu sa hovori smola ... snad to dako vyriesia... drzim palcoky... ked uz je rec o obkladoch, tak kocky ja som vcera v novom cisle moj dom objavila uplne najsuprovejsi obklad, resp. skor mozaiku... naaaaadhernu... len bude isto draha ako cert, tak skor rozmyslam pouzit ju ako daky len okrasny prvok v dakych pasikoch pri zrkadle a cosik aj pri vani... je to villeroy and boch a obklad sa vola moon light a je to skutocne nebezpecne krasna zlata mozaika... ale taka pekna zlata... a dat jej aj viac do kupelne by uz posobilo gycovo... len som este nikde nenasla cenu... chvalabohu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
villeroy boch je parada sharin, ale tak treochu drahsie ale zase nie take strasne inak si pozrite tie lampy markslojd, fakt su krasne a myslim ze aj cenovo pohodka a este som vcera objavila koberce espirit, no uplna pecka, to by som sa v ziline nahladala ;-)
Odpovedať
ja len dufam,že sa to podarí z tej ich tabule dať bezpečne dole a bude sa to dať použiť, inak budem strašne zláááá 8-) :-D googlim ten obklad a neviem či to je ten, ale je tam hneda,zlatá a bledá farba? plus niečo čo neviem identifikovať lebo je to menší obrázok :-N
Odpovedať
pridala som ho do mojho albumu :-)
Odpovedať
sharin, presne ten 2.obrazok som našla.. a je krááásna!!! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
gabi take daco som vam chcela dat na stenu za tu hnedozlatu sedacku :-) sharina ale ak nie je moc draha v klidku by som si ju do kupelne dala.
Odpovedať
dakujem :-) u mna laska na prvy pohlad ;-) a k tej cokoladkovej a smotankovej, kt. chcem v kupelni sa bude naaaadherne hodit... ale opakujem ze s mierou, aby to nakoniec nebolo gycove...
Odpovedať
bell, take niečo si viem presne predstaviť... ak sa podarí niečo take nájsť to bude šupo-pecka x-) :-D sharin, takej mozaike musíš naozaj jemne pristupovať s umiestnením, teraz na českej stranke som videla aj zlavy na ten obklad..
Odpovedať
no tak som nasla prvu cenu.... cca 80EUR za kus!!!!!!!!!! auuuuuuuuuuuuuu
Odpovedať
Profilova fotka
ako za jeden ten maly stvorcek? to asi nie
Odpovedať
no môže byť... toto je drahšia značka a ak je to aj docela nový dizajn obkladu tak sa ani nečudujem... takže asi budete na meniny,narodeniny,výročie dostávať po určitom počte obkladu, hmm? :-N
Odpovedať
bell: ano za kus 30x30 ... otazne je, ci je mozne rozbrusit ich trebars na pasiky siroke tri tie male kocecky...
Odpovedať
všetko sa dá pokiaľ je daný majster šikovný... aj keby boli na sieťke tak sa to podla mna dá..
Odpovedať
toto nebude isto na sietke... na sietke by som si to zvladla aj sama... chytim noznice a valim :-D ... ale ako pozeram stranky, tak to je cela jedna velka dlazdica... veruze radsej by som bola za mozaiku na sietke... v prahe je jeden uuuzasny obchod, kt. predava vyslovene len mozaiky, tak mozno by mohli vediet o niecom pribuznom...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?