Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
beeeell ako si vikendovala? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uuuzasne. mam tu neter na cely tyzden, ma 11 rokov, puberta nou plieska o vsetky steny ...
Odpovedať
fíha ty sa máš :-N :-D možno pochytíš aj nejaké nové výrazy 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem ... :-D
Odpovedať
kukala si tie svietidla? ja som ich v sobotu ukazovala ričimu.. niektore sa mu pačili tak hadam niečo vyberieme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte gabi odkial su tie svetla? ozaj baby budete mat niektora aj koberce a ak tak aky odkial a podobne????,
Odpovedať
muma, tie čo su v albume su zo zn. eglo, mercur... koberec len maleho rozmeru.. kupili sme ho v KE a je to take strapcovite.. z kože... musím odfotiť a dať do albumu.. ale nechcem mať moc kobercov v byte...
Odpovedať
caute kocky :) nam dnes v robote nesiel net (och ta zavislost) ale aspon som si polepila co trebalo... este mam co lepit ale uz o dost menej :-) a konecne som doma... vo stvrtok pojdeme do tej ikea... len neviem, ci mam ist s nasimi (ponukli sa samy, ze by aj oni chceli ist) alebo ist samy s muzom... veeeelka dilema... ale asi v ramci setrenia rodinneho rozpoctu zvolim verziu s nasimi... zajtra ma prist ku mne mamina (ponukla sa ze mi pozehli a to sa neodmieta :-D ) tak sa s nou dohodnem inak den ako kazdy iny... nic extra...
Odpovedať
ahojte..tak ja som dnes radsej ostala doma..zajtra ale chcem ist uz do prace,lebo budem mat naspate aj za buduci tyzden :-N
Odpovedať
caute caute!! Tak po 11 dnoch som opat v SC zo ZA..a idem si to uzit..svoje miestecko a hlavne ten aky taky poriadok..a co vy?
Odpovedať
ahojte, no neverím vlastným očiam... tu nikoho nie??? =-)
Odpovedať
len ja..
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj Evi :-) aspoň niekto teda... ste boli v ZA a ty si sa nepriznala??? ;-(
Odpovedať
akoze nie? ved sme sa dohadovali na stretku..zabudla si. dobre,ze som ale aj tak nesla- jedno ci sa presuvalo..bolo mi strasne zle..takze by som ani nebola schopna. 8-(
Odpovedať
aha, ja som si myslela, že to idete na kratšie len na víkend, nie tak nadlho =-) moja, býva ti veľmi zle? a stihla si toho Lániho? no nepovedz mi, že ti nepripadá ako "prihriaty" :-D ;-) ale hlavne, že je dobrý lekár a si spokojná... a kedy máš termín? už vieš?
Odpovedať
chodievame uz teraz len na dlhsie do ZA. Bolo mi otrasne zle..schudla som dve kila..ale ani to na mne nie je poznat. Laniho som stihla v pohode..v piatok, utorok na krv..Mne tak ako tebe nepripada..ale je nekomunikativny dost. Taky "zarazeny" mi stale pripada.. Neviem, aky je lekar a o spokojnosti, ci nespokojnosti je skoro hovorit po dvoch navstevach.. Termin mi on nepovedal, lebo som mala matersku knizku - vo vystavbe- hehe..ale podla vypoctov je to na 9.10. ..Teraz som zacala 9ty tyzden a krpate je velike asi ako mala oliva..:-) Uz mam spred dvoch tyzdnov aj prve foto zo sona, za ktore som bez jeho opytania, ci to chcem, ci nie vysolila 250sk..plus tych 150 za objednanie, o ktorych som ale vedela..no on mi skontroloval co bolo treba, urobil sono, zmeral babo a hned aj dal tlacit A4, bez mihnutia oka..ja ze: to je moje? on ze ano..8 eur+5 eur objednanie.... ]-(
Odpovedať
tak som dokukala tetu Nigellu ... ako obvykle same vyborne jedlaaa... :-p uz som si stihla aj poupratovat a idem robit :-)
Odpovedať
tak už pomaly finišujte na domčeku, hm? či ešte máte dosť práce? no to je sila s tým obrázkom zo sona :-S bez opýtania skasíruje si a hotovo... zlaté, že ako oliva :-) Kristínka sa už teší, hm? :-D
Odpovedať
Kika neviem..nechape to..ked som jej povedala,ze tam byva babatko v brusku a narastie mi brusisko..kukla na tatka , ktory je pupkaty a v jej ociach zaraz otehotnel.. :-D Prace je neurekom ale tych penazi je na to malo a casovo hadam stihneme aspon prerobit kupelnu a wc do porodu. Sharin aj ja Nigelu pozeravam..ale sa uz dobre vykrmila od tych dobrot co robi, ked porovnam prve diely, ktore sa kedysi vysielali
Odpovedať
vio: no to ma dan za tie uuuuzasne slastnosti ktore vari... ale chudu si ju neviem predstavit.. jej to pasuje ;-)
Odpovedať
a sa mi paci ako sa brble v tych jedlach rukami a nepouziva kadejake nastroje.. ona je akej rasy, ci narodnosti- nevyskumala si zatial? Ja som si najprv myslela,ze moze byt Zidovka..ale neviem..
Odpovedať
tak uz som Sharin vypatrala pre nas dve:-) Nigella je skutocne zidovka..ma 49rokov (!!!), dve deti, studovala na Oxforde ma titul MA (master) magister nas tusim..specilaizacia na stredovek a moderne jazyky.. je dcerou nejakych diplomatov a narodena je v UK, Londyn.. Takze som sa neplietla..tie geny su na nej mimoriadne vyrazne..tmava, sneda, krasne zuby, oci, nechty..hned sa mi zdala ako zidovka.
Odpovedať
ona je faaaakt velka kocka :-) inak ma cosi este z talianska, jej babicka je odtial... casto ju spomina... snad sa nemylim... ale isto ma dake talianske korene... jej deti ale asi zdedili vizaz po otcovi plus su to typicke anglicke decka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vio musim sa ti priznat ... budem mat dve stolicky z ikea /ak sa vsetko podari/ ... 8-)
Odpovedať
belle: jasne ze sa podari :-) v piatok ich mas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe ... budeme sa vzajomne ocuchavat s tymi stolickami ... som zvedava co to bude ...
Odpovedať
ahojte kočky :-) mne nigella pripadala od začiatku ako talianka... som si ju tam hned zaradila.. prípadne ešte grecko (pre tie boky) :-D
Odpovedať
a bell, ake su to stolicky? tie cierno biele strakate otocne, co chce aj Gabi? Sharin ty ides do BA ? ja asi zajtra- aj do Ikei chcem ist
Odpovedať
ozaj baby- radte! Detska je obratena v presnom pomere 50:50 na severo- zapad..Inak, az taka tma tam nie je, ako sa moze zdat. Mala tam bude mat takmer celu plochu na dlazke pokrytu kobercom, ktory mam v tretom albume.. Zatial sme kupili zelenu farbu odtiena, aky je ta zelena na koberci..Premyslala som to dat na dve dlhsie steny a stenu pri dverach a oproti pri okne nechat biele. Alebo..na zlto..ale kombinacia zlto- modra sa mne osobne moc nepaci a uz je aj dost mimo. A este nevieme, co bude druhe babo..tak by som to radsej tak neutralne..nie do ruzova:-)
Odpovedať
Profilova fotka
vio nie, ja len tak skromne, su to stolicky herman, biele plastove, to bude na terasu. neznasam styl zmrzlinove plastaky ;-) a na teakove nemam ... zatial ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?