Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
jaaaaaaaj.. ale ved som tak moc nezmenila.. len farbu sedačky aby to sedelo ku sltpu,kobercu a podlahe.. či ostať pri tej bielo-čiernej kombinacii? =-)
Odpovedať
Gabi a Bell nehádajte sa tu!!! :-p bielo-čierna je dosť zabijacká kombinácia, ak chcete mať deti Gabi, nemyslíš? niečo aspoň s jednou farbou by sa nedalo použiť? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
bam, tam sa nachadza - bielohnedosiva, jasne zlta, cierna, hneda, a teraz zlata - ale to povazujem za zltu ... takze skusam ako sa z toho vymotat :-)
Odpovedať
bam neboj sa :-) no ja by som sama nechcela len čierno bielo kombinaciu... bell, ja ti ale nedovolím sa z toho vymotať :-p :-D ale to nebude žlta.. ma to byť zlato-hneda :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ved prave ... ale neboj nist bam a to my s lasky neboj ;-)
Odpovedať
presne presne ;-) :-D
Odpovedať
sa tu škerím na monitor a čo chodia ludia okolo si musia pomyslieť o mne ... čo mi je take vtipne kedže som tu sama :-N :-D
Odpovedať
veď ja viem ;-) zlato-hnedá??? ty kokso, to sa dá normálne zohnať nábytok v takej farbe? asi si riadne priplatíte, nie? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
gabina oni si myslia ze si uz prepracovana to nic neboj to prejde :-D
Odpovedať
bam, no da sa všetko najsť (teda ja si to tak hovorím) ... pôjdeme kuknuť vzorkovník latok nech vieme na čom sme.. my by sme boli aj za bielu,ale to by bola čista smrť... a davať na to deku len aby sa to nezašpinilo tak to nie.. na to nemam nervy,stačilo mi u našich doma .. (poťahy, vrrr)
Odpovedať
vidíš.. a že čo sa tak kyslo tvaria ... asi nech sa to na nich nenalepí :-D
Odpovedať
:-D ja si u nás pamätám na "leskimo" či ako sa to volalo kedysi :-p hrôza fakt... každú chvíľu prášiť... veď dnes je iná doba ako kedysi, keď naši rodičia za socíku nemohli nič zohnať... dve alebo tri farebné prevedenia, no nechcela by som to zažiť :-| už máš aj nejakú vizualizáciu? (samozrejme od Bell) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
dnes sme doplnili tu presklenenu časť, tak je to v albume :-) ale bell sa pohrala aj s tapetou v kuchyni
Odpovedať
Profilova fotka
gabi a fotku toho koberca nemas?
Odpovedať
urobím ... vyhodím do albumu :-)
Odpovedať
ty počúvaj Gabi, vy už nejako frčíte v plnom prúde so zariaďovaním ;-) supeeer... teším sa
Odpovedať
bam, ale zatial len rychlosťou slimaka.. :-N važne to nie je sranda vybrať všetko tak aby ti nejako ladilo..
Odpovedať
to ti verím, ja si to vôbec neviem predstaviť :-S mne sa páči toľko vecí a vybrať z nich... to bude zážitok... aby sme nezbankrotovali ;-) ale tiež sa bojím, že nebudem mať nijaké nápady a všetko bude nakoniec také fádne a o ničom |-|
Odpovedať
neboj, zvladneme to nejako ;-) a aj ty isto vo všetkom najdeš kompromis nech si spokojna :-)
Odpovedať
v to pevne verím... vlastne už tak zhruba viem, čo kde a ako, len to ešte dať dokopy aj s projektom a keď ma švagor zruší, že to tak byť nemôže, tak budem rada :-D ja už chcem ísť preč z prááááce, jaaaj ]-(
Odpovedať
tak babuľky, dúfam, že stretko bude v hojom počte... už sa na vás teším! x-) odrátavam minútky... už len chvíľku ;-)
Odpovedať
ahojte..no vy sa uz pekne zabavate..potom sa nezabudnite pocvhalit ako to slo.. a ja sa na vas budem tesim v maji,ked pridem :-) ideme na nakup,tak neskor nakuknem..
Odpovedať
kocky, rada som vas spoznala osobne :-) na stretku bolo fajne, pochlipkali sme trosku kalorii z cokolaaadky ;-)
Odpovedať
sharin..ty si bola tak kratko alebo to stretko bolo take kratke :-N lebo to sa mi verit nechce :-D
Odpovedať
neboli sme dlho :-) predsa len stvrtok :-) ale zopakujeme si to coskoro ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievcinky ja sa ospravedlnujem ale dnes sa vsetko sprisahalo proti mne. teta isla plavat, a manzel isiel obzerat nejaku staru karu co vznesene nazyva terenne veterany ... bueeee bueeee bueee, kedy bude dalsie?
Odpovedať
sharin..asi nie je pekne pocasie :-D lebo ja som vzdy odchadzala medzi prvymi,hlavne tesne pred svadbou :-N ale v maji uz bude pekne :-)
Odpovedať
ahojte kočky :-) bell!! si mala zobrať aj malu dala by si čokoladu s nami... ale tak nabuduce to hadam vyjde ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte dnes idem na pohrab, takze tak. gabi posielam ti haluz na email.
Odpovedať
Profilova fotka
česť práci dievčata ;-) mrzí ma ten včerajšok :-( bola som v práci dosť dlho... na budúce však môžu aj tanky padať, na tú čokoládku s vami pôjdem ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?