Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
idem si vyfukat vlasy a ideme na obed... snad sa este vratim...
Odpovedať
dobroš a dobru chuť :-) na stretko ideš,hej?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ja som sa tešila na stretko ale neprídeme, lebo malá akosi moc splíkuje, tak potom v máji keď bude robiť stretko leatea, hádam nám to vyjde. Tak sa pekne zabavte a pokecajte, papa
Odpovedať
gabi: no jasne, pridem :-) uz som sa dohodla s manzom, ze ma zavezie, tak si nemusim lamat hlavu kam zaparkujem...
Odpovedať
super :-) mňa tiež dovezie polovička ... kolkokrát ste mali už stretká?
Odpovedať
ahojte kočky ;-) dnes sa na vás všetky tešííím :-D takže o 17,00 pred Carolinou... Gabi, nemáš dnes oblečený biely pulóvrik??? :-p ;-)
Odpovedať
bam, maaaam a čo si nezaťukala ak si ma videla?? :-) napodobne ;-)
Odpovedať
:-D joooj Gabi, len som vybrala prachy z bankomatu a bežkala som opäť makať ;-) ale už ťa aspoň spoznám... som ťa nechcela vyrušovať... vyzerala si tak pracovne vyťažená :-p
Odpovedať
išla si sa "pracovne tváriť" ako ja, hej? :-D :-D no tak mám šťastie, ak budem pred carolinou blúdiť tak ma zatiahneš medzi vás ;-)
Odpovedať
no jo jo treba, aby aj niekto pracoval, nie? =-) neboj, určite ťa zhrabnem medzi nás, ale nás hneď spoznáš podľa toho, že stále rozprávame :-D :-D stretko sme mali už... hm... hm... asi 3 krát??? :-D dúfam, že som sa veľmi nesekla... Erika neboj, v máji nás stihneš, dúfam že prídeš...
Odpovedať
gabi: neboj, aj ja idem prvy krat... dnes sme obe za panny :-D
Odpovedať
ale to potom dúfam, že sa aj ja dostanem k slovu počas toho stretka :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Gabi musíš si ho vydobyť :-D ;-) ... a to si sama tam ako prst???
Odpovedať
Profilova fotka
no ja DUFAM ze budem moct prist lebo ak nie porazi ma ... inak kde je carolina?
Odpovedať
ja mam ostre lakte tak sa nejako prebijem :-D ;-) no kolega je v nemecku, tak som tu dnes aj zajtra sama,hra mi hudba takže pohodička.. ale ešte mi nehrali pesničku " dnes kralovnou sem jaaaa" :-N :-D
Odpovedať
bell, prídi! musíš ]-( carolina je na tej strane ako baťa predajňa.. ale v ktorej časti to budem aj ja presnejšie hladať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ked budeme mat o 20 rokov viac to budeme musiet ist najprv na trvalu ... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
a gabi pls este raz to cislo tej podlahy
Odpovedať
Gabi aj Riči príde??? :-D to by bol ako kráľ medzi nami... tŕň medzi ružami ;-) :-D ale nieeee.... ale asi by mal z nás aj nejakú traumu potom... to by ma mrzelo Bell prídi! snaž sa...
Odpovedať
bell, podlaha obyvka - EM 3243kingize white wood ... spalna EM3221 windsor elche grau ... bam, no on nepríde len veličenstvo (mna) dovezie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a este stale neviem kde je carolina
Odpovedať
Bell od žel.stanice smerom na námestie na pravej strane vedľa prechodu... ide sa dole schodmi, ale my sa počkáme vonku... neboj nás si určite všimneš, takú tlupu báb ;-) :-D
Odpovedať
smerom od stanice po pravej strane ked ideš cez tu pasaž obchodíkov.. ja viem,že je to na strane ako je baťa predajňa :-N
Odpovedať
Gabi - :-D áno na tej strane... :-p
Odpovedať
bam, ja som bola max 2x v caroline ... preto presnejšie neviem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no idem si nesmelo pozriet bus ... a gabina NIJAKE strieborne lampy k zlatej a hnedej, takze s tym ufom sa budes musiet rozlucit :-D
Odpovedať
bell, ty si ufo :-D :-D kukala som už niečo v inej farbe... ale taketo razne "NIJAKE" som od teba nečakala :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ty jo ale ty mi davas ... to co chces su pomaly barokove dekory ponate v modernom minimalistickom interieri ... a ked uz tak uz. tie lampy bz tam boli priserne ]-( :-D
Odpovedať
uznavam, tie svetla sa už do toho nehodia kedže budeme aj sedačku riešiť v inej farbe, toto beriem 8-) ale ved nie som na teba zla,či? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ze nie, idem ja na cigu lebo musim chytit muzu kdesi - nie si zla len si mi tak trosku rozbila koncepciu :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?