Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vybrat si mozes dokonca na tom nasom sme si vyberali aj farbu dreva na nozicky a spol...ale vlastnu to teda neviem :-)
Odpovedať
bell, maju docela velky vyber vzoriek a viem,že na vystavu pripravuju niečo nove 8-) sam ujo šefo+majitel povedal :-D muma, a aku presne sedačku mate? akej farby?
Odpovedať
Profilova fotka
a kde najdem tie vzorky? na stranke nist nevidim...
Odpovedať
Profilova fotka
mame fantasy ..zelenu ale nie taku ako maju na stranke..a nakombinovali sme si ju sami...vzorky maju v predajny a je tam toho dost
Odpovedať
bell, len v predajni najdeš vzorky... stranku maju dosť slabu... muma, ta je pekna :-) je super, že to latkove prevedenie si môže človek nakombinovať sam ...
Odpovedať
Profilova fotka
zeny preco ja musim do kazdeho interieru napchat zelenu? nechapem ...
Odpovedať
zelena je trava... preto?? :-N :-D :-D zelena ukludnuje tak ju tam kludne nechaj... ;-)
Odpovedať
my sme boli tiez vo finese pozerat sedacku ale az nas vykotilo z tych ich cien... potom sme chodili po bazaroch a hladali dake druhe auto a raz sme cestou zasli k jednemu vyrobcovci sedaciek a kupili sme obrovsku sedacku za 16tis... a namiesto druheho auta sme si viezli novu sedacku :-D
Odpovedať
jo a boli sme dat tu ziadost o stavebko a zajtra pridu robit skrinu ... jupiiiiiiiiiiiiii 8-)
Odpovedať
sharin, kolko potešujucich správ si nam napísala i napriek tomu, že je začiatok týždna ;-) na skrinu sa tešíš,hmm? a ako si to poriešila s tou tapetou ? ideš to dať za tu postel?
Odpovedať
Profilova fotka
sharin mne prisiel fines este relativne v pohode s cenami, mna vykatalo ked som si pozrela cennik sedya ... :-(
Odpovedať
joooj sedya, natuzzi... to su ine palky,ale krasne veci! ked budem velka tak jeden kusok (čohokolvek) budem vlastniť :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
bell: je to mozno zvlastne ale tam sa oplati ist pozriet, pripadne este casamia... odtial mame my vyhliadnuty stol do jedalne... je relativne drahy.. cca 40tis, ale je snad pre 12ludi, je obrovsky a je to masiv... inak aj v casamii maju prenadherne sedacky, len oni nemaju dobru stranku, to zas skor osobne :-) gabi: isto si vies predstavit ako sa tesim... nad tapetou este uvazujeme... kazdopadne ako sa dorobi skrina, namontujeme tam tie japonske panely a zavesim novu zaclonu, tak som zvedava na vysledny efekt a podla toho sa rozhodneme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
gabi ale to len tu. v lbc sa dalo nakupit v ich predajni ked menili expoziciu tak za normalne ludove ceny ...
Odpovedať
sharin, to je dobre riešenie.. ked bude hotovo tak podla toho sa zariadiť s tapetou :-) bell, no už davno to nie je u nas ako v čr... ale my sme vynaliezavé a preto vždy niečo vymyslíme ako danu vec dosiahnuť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sharin ja som osobne zamilovana do javoriny a ceskeho dudingera co sa nabytku tyka a sedacky sa mi pacia aj slovensky mobilier dizajn ale natuzzi je proste bomba ... a este nemecky ewald scheeling /sa to myslim pise/ ale to su tiez palky :-(
Odpovedať
bell: ked budes v blave tak zbehni do casamie... maju skutocne naaaaadherne veci... nieco je aj priserne drahe, ale da sa tam toho najst dost... nikdy odtial neviem rychlo odist... naposledy sme tam zbadali nabytok na terasu... bola to taka akoby kvapka z ratanu, ale mala otvor a odtial si si vliezla dovnutra ... vnutri to bolo ako sedacka s vankusmi a normalne vnutri bola aj lampa... naaaadherne to bolo ... len problem kam s tym, ked to nebude moct byt na terase, pripadne ako to schovat na vecer... jedine do obyvky 8-)
Odpovedať
je tu niektorá? =-)
Odpovedať
pridala som do albumu hotovu skrinu :-) presne 2 tyzdne po zamerani nam ju dnes spravili :-)
Odpovedať
ahojte babulky neviem ako vy,ale ja som uz vycerpana..som ani na kurze nebola..taka som bola znicena..a to je este len utorok..som zvedava,co budem robit do konca tyzdna :-( :-S pocasie je na tri veci..sice neprsi,ale je zamracne a cloveku je potom priserne..a este ani poriadne spavat nemozem..no katastrofa..mam pocit,ze nejaka ta chripka je aj tu..len tu nie je normalne chodit ku doktorovi..
Odpovedať
ahojte kočky :-) sharin, paradnu skrinu mate, už aby tam aj veci boli, že? ;-) lea, nam tu zase začalo snežiť a tiež to moc nepridava na nalade..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte haved ;-)
Odpovedať
caute :-) gabi: dakujem... uz som ju ako-tak zaplnila, ale este chcem pretriedit veci co nenosim a dam ich uplne hore do krabic... v sobotu chceme ist do ostravy do ikea dokupit dake doplnky :-)
Odpovedať
sharin, ja som robila prepočty cien v ikei a najlepšie mi vyšla ikea v maďarsku... takže na velke nákupy asi tam :-) ale samozrejme záleží aj od kurzu :-N
Odpovedať
gabi: tiez mam urobenu tabulku SK, AT, CZ ... najlepsie vychadza s velkym predstihom CZ.. teda na tie veci, kt. mam v zozname nakupu :-) plus ostrava je vyrazne blizsie ako blava, ci vieden... a dalsie plus je, ze milujeme ceske restiky :-) a musime byt doma raz-dva, kedze hava nechavame doma a nema nam ho kto postrazit...
Odpovedať
jasne, ostrava je najbližšie pre nas a keď musíte maleho nechať doma sameho tak je to najlepšie riešenie... :-) ja som mala zoznam vecí ktore chceme kupiť v ikea a mne nakup v madarsku vyšiel o 13tis. lacnejšie ako tu.. v CZ mi vyšiel o 8tis. lacnejšie.. takže u nas asi vyhrava to madarsko i ked nevieme ani slovko :-D :-D ale všetko bude záležať aj od daneho kurzu kedy pôjdeme..
Odpovedať
tak to su uz poriadne rozdiely... mne vysiel rozdiel "len" o 3tis v CZ menej ako SK... ale nejdeme robit daky velky nakup, skor potrebujem take kravinky ako su tie krabice do skrine, daku policku.. proste v norme aby sme to napchali do nasho auta a nemuseli ist dodavkou :-)
Odpovedať
ja som robila velky zoznam, od šatníka až po doplnky.. no a tie rozdiely su naozaj velke.. a cestu budeme hradiť na polovicu lebo pôjdeme ešte s kamaratom :-) my budeme brať aj dodavku :-D :-D takto si človek urobí aj výlet no aj ušetrí,že? ;-)
Odpovedať
presne, spojite prijemne s uzitocnym :-)
Odpovedať
presne tak :-) ja by som takto výletovo nakupovala stále :-D a tento týžden neškolíš? beeeeelll a ty kde si?? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?