Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne celkom fajn, s malou je už sranda robí ksichtíky, však už má 8,5 mesiaca, začína chodiť, tak sa veru nenudím. To ti verím, dvom je vždy veselšie ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
deticky su hrozne roztomile..hlavne take malicke..a dokedy planujes byt na materskej? uz len nech tieto svetove problemy skoncia a bude dobre..lebo asi len politici sa maju dobre :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dala som si 2 roky, lebo treba platiť hypotéku, je to dosť náročné hlavne finančne, však ten rodičovský príspevok taký o ničom, ešteže manžel celkom slušne zarobí, ale aj tak... a vy kedy plánujete baby? hihi som zvedavá
Odpovedať
tu je zatial 9mesiacov..mozno,ze to dalsi rok predlzia na rok.. my si este chvilku pockame..ale ved nevadi..aspon ma rodina moznost snazit sa..kedze nie sme jediny manzelia bez deti :-D
Odpovedať
lea: rozmer 200x200 su skor v druhom albume, prave predajcu z anglicka :-) a maju aj rozumne rozmery pre vankuse... idem este pohladat cosi dvojiteho, aby ste aj ty aj gabi mali vacsiu moznost vyberu :-) vidim, ze je dnes vacsina pracovne vytazena ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sharin navrhujem si vlastnu obyvacku - to je desna work :-D :-D :-D
Odpovedať
bell: fakt? ale aspon u teba neplati porekadlo "obuvnikova dcera chodi bosa" ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no praveze plati, lebo ked si navrhnem daco tak ma vzdy zarazi vysledna suma :-D
Odpovedať
bell, jasom rici kde ta zajtra mám počkať či vieš kde je ARB na vlkoch
Odpovedať
sharin..no super teda :-) len enviem,ci budem objednavat,lebo sme sa dohodli sporit na dovolenku :-) ja mam tu suknu takmer hotovu..ale dnes mam este nejaku tu knihu v plane,tak ju dokoncim zajtra..
Odpovedať
lea: v pohodke, ked budes chciet, das vediet alebo si objednas sama ;-) bell: kukam tvoj novy album, je to pjekneeeeee a vidim tam nad kuch.stolom ikea lampu ;-) dako sa ti vazne zacina lubit 8-)
Odpovedať
ahojte kočandy :-) bell, super vizky v albume 8-) sharin ako bolo na školení? ako sa cestovalo popod strečno?
Odpovedať
Článok sa načítava...
gabi: ja som bola skolit :-) ale dalo sa, snad to pochopili a nebude mi hned vecer tetuska pisat ze toto a toto uz nevie :-D
Odpovedať
adik, aj som si myslela,ale či ťa počuvali :-) kolko si tam mala ludí či ako to maš?
Odpovedať
Profilova fotka
ricimu - neviem :-(
Odpovedať
gabi: dve kocky, z toho jedna pani dochodkyna... ta chudinka ma s tym najvacsi problem, lebo dlho predlho robila v inom softe a teraz sa musi ucit novy... tak je z toho taka domotana a zda sa jej to dost zlozite, zato uctuje cely zivot takze viac nez bohate skusenosti a druha je mlada kocka a ze ma 23r syna... som na nu vypulila oci ze kde by ho nabrala... leda zeby brata :-) a ta zas nevie uctovat ale program rychlo pochopila :-)
Odpovedať
bell, a na aku zastavku prídeš? adik, maš to teda aj pestre... a ako často mavaš tie školenia? :-)
Odpovedať
gabi: teraz som bola skolit po dlhej dobe... lebo tvorcovia softu odmietli prist aj ked zato maju viac nez slusne sadzby, tak sme sa dohodli ku spokojnosti oboch stran :-)
Odpovedať
ale je dobre ked si môžeš aj takto zarobiť :-)
Odpovedať
a byt tak s inymi ludmi... mam rada taketo zmeny :-)
Odpovedať
ano to je super....aspon je zmena a spoznaš niekoho noveho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
gabi napisem este
Odpovedať
zuzi, pohodička, ak maš nakopnutu muzu tak pracuj,do večera napíšeš :-)
Odpovedať
Profilova fotka
gabi, takze bus mi odchadza z varin village do za city o 10 15. 10 40 budem v za na autobusaku ... tak keby som mohla poprosit ... :-)
Odpovedať
zuzka, riško ťa počka pri hlavnej ceste oproti VŠ :-) zelenu žabku uvidíš určo... a ako si navrhuješ obyvku?
Odpovedať
Profilova fotka
gabi musim na 25m2 napchat sedacku, jedalensky kut, pracovny kut, tv kut, kozub a niesmie to byt prepchate ... :-D
Odpovedať
bell: no mas co robit... ja to iste mam rozmiestnit na 60stvrocov vratane kuchyne... budem mat opacny problem a to ako to rozumne zaplnit a neprepchat :-) gabi a lea: pridany novy album hlavne pre 200x200
Odpovedať
bell, ak nebude vychadzať tak kludne posun priečky, ved jedna stena hore dole :-D ale srandujem.. neobavam sa, že by si niečo nevymyslela, ale skuška to bude dobra :-N sharin, idem kuuuuk x-)
Odpovedať
adik, väčšinu si dala take čo sa mi doooosť pačia :-N
Odpovedať
ahojte babule :-) tak konečne piatok, ale nie obyčajný... no fašiangový!! na marianskom námestí nás od 14tej. hodiny čaká prehliadka masiek a o 15tej. tradična zabíjačka .... tak kto nema plán už ho má :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?