Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
bell, riško je vedla mna chcela si niečo od neho? ak si mu písala na IP tak on sa teraz k tomu nedostane.. idem ti napísať aký štýl sa mi páči :-)
Odpovedať
OK babuľky, ste zlaté ;-) tým čo sa mi ozvali cez IP som aj odpísala, že sa to možno posunie... ak to teda bude na isto 26.2. napíšem na novo IPčky :-D tešííím sa na vás x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok ;-)
Odpovedať
tak sme dohodnute na bud. týždeň na štvrtok, anooo? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
gabi ze kedy v piatok moze, chceme sa ist s p kos. pozriet na ten byt
Odpovedať
bell, som tu takže v pohode sa dohodnite a dajte mi vedieť na kolku ste sa dohodli chceš aby som preteba aj prišiel či sa máš ako dostať do za
Odpovedať
kocky, co chcete vediet ceny, preposlite mi do IP mejly :)
Odpovedať
caute zavislacky! co mi vies sharin poslat mailom, aj ponuku, ci ako ?
Odpovedať
Profilova fotka
rici vezmem si MHD, pohoda. dam ti vediet bud dnes alebo zajtra ked sa dohodnem s kockou bam takze 26? ok
Odpovedať
bell, a boli ste teda dnes spolu či až v piatok sa mate 1x stretnuť? :)
Odpovedať
vio: teraz som robila ceny na postelne obliecky :-) idem ale to iste porobit s tymi nalepkami :-) aspon takto, kym neni hotova stranka
Odpovedať
Profilova fotka
az v piatok prvykrat, dnes nevydalo ...
Odpovedať
Článok sa načítava...
áno 26. 2. vyzerá :-)
Odpovedať
dobre, ešte sa dohodneme :-)
Odpovedať
bell, ja som zvedavoš ako si jej to navrhla... da sa to poslať? :-N
Odpovedať
sharin..mysli aj na mna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved je to v albume ... ale teda moc sa mi to nepaci ... slo skor o farby
Odpovedať
bell, no ja som videl jednu foto..tak som asi zle kukal :-N a prečo sa nepači? ale to je asi prepracovanosť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som na seba strasne zla, lebo chcem byt najlepsia ;-)
Odpovedať
to je dobre ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sypem si popol na hlavu ta ikea nie je az tak na figu ... ale ako co samozrejme ...
Odpovedať
dobre ranko, kocky, robim uplne iny prehlad tych postelnych pradel... potom vam do IPciek preposlem link na album. Lebo tento co je tu je od viacerych predajcov a tam to predrazuje prave to postovne. Bolo by uplne idealne keby sa nas nazbieralo viac a objednali tak vacsie mnozstvo. Myslim, ze si kazda najdete svojho favorita... ehm... ja mam s tym problem... brala by som vsetky :-D :-D :-D
Odpovedať
Bell a preco konkretne si zmenila nazor? :-D
Odpovedať
ahojte..tak dnes budem az do vecera uplne sama..aj som si myslela..ked mame na par dni prazdny byt..tak budem samucka..povenujem sa teda tej svojej sukni a dobremu obediku.. v noci som nemohla poriadne spat a ked sa mi podarilo zaspat,tak take divne sny sa mi snivali..normalne nechapem.. sharin..pripadne mi napis do ip predajcov,ze co su z uk a ja by som to mohla v tom maji doniest,ak by ste mali nejake pekne povyberane ;-)
Odpovedať
ahojte kočky, konečne nam ide net... sme tu dve hodiny sedeli ako take ... 8-( ale už sa vam môžem venovať 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
vio, lebo nieco maju fakt pekne a lace ... ale teda ked sa divam na veci z dreva, tie vobec nie su lacne na to z akeho dreva su ...
Odpovedať
tak som tu uz aj ja... tak som tu robotu odmietla... radsej sa idem venovat vlastnemu podnikaniu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
SPRAVNE sharin blahozelam ;-)
Odpovedať
dakujem... celu noc som poriadne nespala, co som bola z toho taka nervozna, tak som rano vstala uz ovela skor ako bezne a zavolala som im, ze to nie... ako brigada by to bolo fajn, ale nie s takou viziou ako povedali... je lepsie robit sam na seba a tejto mojej slobody sa nechcem vzdat... a ked nieco nevyjde, tak si mozem sama trieskat hlavu a nebude na mna nikto cudzi vykrikovat a vyvrsovat sa :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?