Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jo to môže byť pretože keď sa do toho zamotá a ešte pridám aj našu sáru tak mi zostane akurát ten koniec čo bude pretŕčať :-D :-D
Odpovedať
heeeej ričmond!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no veď srandujem aj keď je na tom niečo pravdy
Odpovedať
vasa trasoritka spi pod paplonom? nas krpec nema rad, ked ho zakryjem... teda s vynimkou ked s kupe a je mu zima :-D .. inak sa mi vzdy ulozi na paplon
Odpovedať
ahojte..vidim,ze ste pri detskych motivoch..ma teraz tak napadlo,ze kludne aj tweety moze byt..to je moja naj postavicka 8-) gabi..my tiez mame velikansky paplon..a uz by som nemenila :-) pripadne planujem doniest z uk,nech mame aj doma
Odpovedať
sharin, ona sa vždy zahrabe pod paplon, ked jej je trošku teplo, tak vystrčí len hlavu a ak je jej uplne teplo tak sa vyvalí na paplon :-D lea, aspon niekto vie o čom píšem :-)
Odpovedať
myslim,ze mame rozmer 200x200..ale je to jedno..ved paplon ako palon..ten velky..tu to nazyvaju double..a potom je king size..ten je este vacsi :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gabi tak len kuknut na veba.cz, objednat dake latky a usit ...
Odpovedať
dalo by sa objednat ten 200x200 a iba ho zuzit o tych 20cm... ale idem este pokukat presnu velkost... zatial som nasla asi len dva...
Odpovedať
ikea by mala mat velke paplony ;-)
Odpovedať
bell, aj to je riešenie len čo by na to povedala teta krajčírka :-N sharin, nevadil by ani ten rozmer lebo to čo napísal riško je pravda :-D :-D bohužial..
Odpovedať
Profilova fotka
no ešte, že sa priznala ako to je ja vlastne spím len pod obliečkou a oni dve majú celý paplón :-D :-D sharin, môže byť aj 200x200 moja mamina to zúži alebo do nového kúpime taký paplón ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
super, hned je vacsi vyber :-)
Odpovedať
pridane v albume "postelne obliecky" :-)
Odpovedať
sharin..a to vsetko su na velke paplony? a hlavne na tie slovenske vankuse? kedze tu v uk maju omnoho mensie :-N
Odpovedať
vsetko su 100% paplony 200x200 ... priznam sa, ze vankuse som akosik uz nepozerala... idem to este prezriet
Odpovedať
Profilova fotka
je tu este rici?
Odpovedať
bell, sme tu :-) sharin idem kukes 8-)
Odpovedať
sharin, tak 13 kuskov by sme si vybrali :-N x-) a ešte cenu si prosíme... :-D
Odpovedať
gabi: ja by som aj vsetky :D ceny davam dokopy... neni to vec, s kt. chcem obchodovat, preto ti dam nakupne ceny :-)
Odpovedať
su tam naozaj niektore kusky krasne :-) ale zase aby sa ti to oplatilo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, plati zatial stvrtok? ;-)
Odpovedať
ahojte :-) idem aj ja kuki paplóniky... to ja môžem :-D
Odpovedať
Zuzi ja tento štvrtok nakoniec nemôžem :-( ak by sa to dalo posunúť o týždeň bola by som rada... záleží na vás ;-)
Odpovedať
fifi, no teraz sa to asi posunulo... teda neviem ako sa to dobojovalo lebo bam nemôže ...
Odpovedať
Profilova fotka
hm, ja mozem posunut kludne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no gabi a teraz mi posli co si si vybrala :-D
Odpovedať
no asi by sme sa mali teda dohodnuť :-) halooo ostatne kočky čo na to hovoríte?
Odpovedať
kludne buduci tyzden :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kludne (fterka/
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?