Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
evi..no ked ti to teraz nevyjde,tak hadam posledny majovy tyzden to bude v poho..tebe uz bude lepsie,tak dojdes :-)
Odpovedať
aj teplejsie uz by bolo
Odpovedať
baby ja sa už tak tešííím kedy bude jar :-) nech zmizne tento sneh... teda skôr zima, sneh je pekný x-)
Odpovedať
no tu dnes poobede bolo pekne..teda,ked sme sli z obchodu..a inac..mam novu zehlicku :-D stvrtu :-D :-D :-D
Odpovedať
Kati ty si nejaký kaziteľ žehličiek :-p to tak veľa žehlíš? :-D alebo máš na prd žehličky? =-) ... alebo si zberateľ :-D ja si ešte pamätám tie staré žehličky, čo boli také ťažké a čierne... minule som takú objavila po babke... sranda ;-)
Odpovedať
bam..za tri som nezaplatila ani korunu :-D jednu som dostala ako bonus..tu ma teraz brat..a dalsie dve doniesol manzel..pouzivam len jednu z nich..druhu som len vybalila a zbalila naspat..a kedze brat kupoval tu v uk,tak mi ju nechal..a akosi sa pokazila..bola velmi lacna..tak sme dnes kupili novu..ale nebola prilis draha..a ak bude dobra aj po par rokoch,tak ju donesiem na svk..a budem tiez vyuzivat..ma matny povrch,takze to rozhodlo :-) a inac..ja si veci vazim..aspon sa snazim..niektore mi vydrzia hooodne dlho :-N
Odpovedať
jaaaj, tak túto poslednú si teda šetri :-) my tiež nemáme extra drahú žehličku, a funguje spoľahlivo... nejdeš na skype? ;-)
Odpovedať
SHARIN!!! Kukni tento album- neviem preco na MK bol, ale mas nieco aj taketo v ponuke?? uz si zostavujes nejaku stranku, kde si to mozme kuknut? http://www.modrykonik.sk/album/album.... Diky
Odpovedať
pekný dník prajem všetkým :-) tak čo ideme dnes robiť?? žeby stavať snehuliakov? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte, gabi, sharin, u nas neexistuje moznost dat si nieco z nakladov na ziskanie byvania do danoveho pre normalne zamestnaneho? v cr si mozes napr odpisat uroky z hypoteky ...
Odpovedať
bell, pokial by si mala v živnosti účel podnikania "prenajom nehnuteľnosti" (napr. so sídlom tvojej firmy či i.), tak ten môžeš dávať do odpisu, ale uroky z hypoteky nie...
Odpovedať
Profilova fotka
no takto ked je manzel normalne zamestnany, nie je zivnostnik, takisto podava danove, nemoze si odpisat nic co suvisi zo ziskanim byvania? pretoze mi teraz volal ze si tam nejak moze odpisat moju matersku ci co, a vcr viem ze si odpisoval uroky z hypoteky
Odpovedať
Článok sa načítava...
bell: mozes si uplatnit naklady na byvanie pokial by si ten dany byt, ci dom prenajimala... inak nista nistovateho vio: idem kuken a ano, davam dokopy obrazky, co bude v ponuke, ale je mozne, ze ak si najdete nieco ine, tak vybavim, zozeniem aj to :-) a bola som v tej robote... sme sa dohodli... uvidime, vyskusam to... ak sa mi tam nebude lubit, tak sa na to vyprdnem... sluby boli pekne, ruzove... otazne je, do akej miery to splnia... aspon si privyrobim daku korunu...
Odpovedať
bell, to by bolo lepšie sa popytať niekde v čr na uradoch... tam je iny system ako tu a zvlašť teraz sa to všade dosť meni... opatrenia proti kríze... sharin, tak predsa len? :-) a časovo si si to ako dohodla? na 4 či 8hodín?
Odpovedať
vio: takychto detskych mam kopec... plus vseliake nadherne kreslene zvieratka mimo disney-oviek .... a su este aj vseliake budiky, vypinace, lampy, postelne a dokonca aj zaclony a zavesy s motivom disney :-) pri detskych sa asi najviac vyzivam... si uz predstavujem, co by som dala detom do izieb ja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to je ale teda od naseho statu pekne onicom podpora zacinajucich rodin :-D
Odpovedať
bell: sak ked sa davali byty my sme boli prckovia... je to strasne nespravodlive... nasi rodicia podostavali byty a mohli si ich odkupit za smiesne sumy a my si musime brat velke uvery, aby sme si mohli zaobstarat vlastne byvanie... vrrrr
Odpovedať
bell, presne je to bohovo spravodlive od štatu ako sa k nám chovaju... ale nejdem sa rozčulovať,svoju hodinku rozčulenia som si už vyčerpala pri čítaní trendu na nete :-D sharin, ty vieš zohnať aj postelne pradlo? aj na manželsku postel? či zle tomu rozumie... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
gabi sharin zozenie vsetko! ;-)
Odpovedať
bell: :-D gabi: no ja som mala skor na mysli, ze ti, co predavaju, resp. vyrabaju tieto detske motivy, tak vytvaraju cele serie pre detske izby, vratane postelneho :-) ak budes hladat cosi speci, tak daj vediet, mozno ti budem vediet poradit :-)
Odpovedať
aha.. no my mame paplon 180x200m a na to je problem zohnať postelne pradlo, teda da sa ale niekedy tie farby su no akoby ...bez vkusu... :-N preto ma to napadlo že sa opytam :-) ale napr. poznam jednu kočku čo oblubuje macka puf a ma 24r. tuším...
Odpovedať
ja poznam takmer 40rocnu, co ma rada vsetko disney..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
gabi a to ste kde kupili taky palon? to je absolutne mimo
Odpovedať
bell, to je dvojpaplon :-) ale super sa pod tým spáva.. stále teplučko :-N :-D
Odpovedať
gabi: obdivujem tych, co spia pod dvojpaplonom... my sa obaja prehadzujeme, tocime, ja najradsej spim s paplonom medzi nohami :-D a dvojpaplon by u nas skoncil pomaly ale isto ako prestrihnuty :-D
Odpovedať
aj u nas..vzdy sme to komentovali v americkych filmoch, ze je to nemozne pre nas dvoch :-) Takze gabi..krasne spanie..my by sme sa asi on pobili
Odpovedať
babule, ja som si na začiatku tiež nemohla zvyknúť, ale teraz nedám dopustiť na dvojpaplon :-) je to o zvyku... no ale k veci, sharin dá sa niečo pekné zohnať a za rozumnú cenu? :-D
Odpovedať
gabi: tak ti pokukam :-) mas aj daku farebnu predstavu? ze napr. kremove cosi, alebo cerveno ladene..
Odpovedať
sharin, ono je to od vzoru.. pokial je to pekne vzorovane tak farba je aj jedno... ale predsa len asi skôr nejake zemité farby... :-) isto nie ružovu,fialovu a pod. lebo to by sa mi k tej hnedej postielke pravdepodobne nehodilo, teda neviem si to predstaviť...
Odpovedať
gabi: oki... co som uz tak predbezne mrkla, tak je lahsie zohnat 200x200 :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?