Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
ahojte zamilované... tu teda nikto nezavíta počas Valentína, hm? ;-) tak ďalší víkend za nami... hrozne to akosi vždy ubehne, hm? ale krásne nám sneží, tak sa teším... na Orave vraj majú skoro meter snehu :-D čerstvé info priamo z prvej ruky ;-) inak vzhľadom na to, čo písala Evka (vio), mohli by sme sa stretnúť teda tento štvrtok 19. februára o 17,00 hod. pred Carolinou ako vždy doteraz??? =-) - aby sme sa teda už konečne stretli... samozrejme vítané sú všetky nové členky nášho babského chatovania :-D prípadné námietky sa prijímajú, však sa musíme dohodnúť :-p
Odpovedať
na a je skoro po vikende :( a veru ako obvykle, tak bol kratky.... ak mi do toho nic nevbehne a hlavne najdem parking pre auto, tak by som rada na chvilku dobehla :-) a vio: vsetko najsamlepsie :-) hlavne vela zdravia, prijemne tehotenstvo a zdraveho valibuka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj ja zatial potvrdzujem a isto aj Janka (murinko), napisem jej termin ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
takze zatial ucast na stvrtok potvrdzuju aj Linda (muma) a Janka (murinko) ;-)
Odpovedať
ahojte :-) vikend za nami a tyzden volna predo mnou :-p vio..vseeetko naj k narodkam x-) x-) x-) k tomu stretku..nechcete tam aj nejake baby z mojejsvadby? sharin..mala by si v poho zaparkovat pri lidli..parkovisko nebyva preplnene ;-)
Odpovedať
Kati čo máte jarné prázdniny aj v UK? či dovolenkuješ? tíško závidím |-| ohľadne stretka sú informované (dúfam) všetky babuľky cez IP aj z mojejsvadby ;-) dúfam, že v máji sa stretneme aj s tebou a nedáš nám košom :-p ;-) Zuzi vďaka za info, zapisujem si do hlavy :-D
Odpovedať
bam..maju prazdniny..tu je troska inac..s tymi prazdninami..a skolskym rokom celkovo ;-) zacnem pomaly pozerat letenky na maj ;-) a urcite si stvrtok vyhradim na stretko..len musim kuknut kalendar,ze kedy to mame tie prazdniny..
Odpovedať
u nás začínajú zajtra jarné prázdniny.. teda je to po krajoch, teraz neviem, ktoré to majú :-D odkedy nechodím do školy, tak strácam prehľad... asi už musíme mať tie deti, aby sme do toho zase prišli =-) tak nájdi dobrú letenku na ten máj... nech ťa aj vidíme, nielen čítame :-D
Odpovedať
teraz ma zapadne slovensko..potom vychod a tak stred ;-) davali to minule v spravach :-D
Odpovedať
uz som v robote... no a volalo mi potencialne sefstvo, ze zajtra sa mam zastavit... no som zvedava... ale idem tam skor s tym, ze sa nedohodneme... ma to viac minusov ako plusov... radsej sa chcem venovat tomu obchodiku... vio, lea: objavila som prenadherne detske izby, od nalepiek, cez bordury az po tapety... ceny velmi prijatelne... :-)
Odpovedať
ahojte, tak je po vikende..zase sme doma same..mne hlavku mota od rana, len sa tak presuvam od stolicky k posteli a pod. dostala som od manza hodinky a zimne termo pradlo, lebo mi byva priserna zima teraz. a co vy, ako?
Odpovedať
ahojte kočky :-) evik, dodatočne ti prajeme všetko len to naj naj k narodeninkám, nech si hlavne zdravá, šťastná a plná elánu do ďalšej 30tky ;-) x-) bam, dakujem za info o stretku, ešte dám vedieť či prídem lebo vo štvrtok chodievame do puchova ;-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
diky Gabi..ale ty si mi uz tusim aj blahozelala..a ze do dalsej 30tky!! fuuuha.... :-D
Odpovedať
evik, nie nie ja som ti ešte negratulovala... teda teraz si ma poplietla :-D
Odpovedať
ani ja uz neviem-ale to je jedno :-) hlavne zdrava a plna elanu..toho elanu mi teraz poriadne chyba..som ako ovalena mechom
Odpovedať
to verím, ale žena je silný tvor ;-) a ako prebehla oslava?
Odpovedať
ale ziadna vlastne ani nebola nejaka..dostala som darceky doobeda, bo som si tak vypytala a sli sme do BA, odtial sme prisli az o pol siestej vecer unavení, este bolo treba navarit na dnes pre malu takze do osmej vecer sa kuchtilo kuriatko na zelenine a zem. kasicka, no a dnes si asi dame s manzom tu tortu..dake oslavy asi urobim az v ZA tento vikend.
Odpovedať
ahojte..tak zrejme poctivo makate v praci..ja este oddychujem a rozmyslam,ze co dnes budem robit..musime ist na nakup,ale moc sa mi nechce..akosi zaludok pobolieva po vcerajsku..som tolko toho pomiesala :-S vio..a s kym budes v za oslavovat? :)
Odpovedať
kati hlavne s rodinou..rodicia, svokrovci, segra s rod., mozno bracho s rod...a nejake kamosky..teda aspon o jednej viem..tiez mala teraz narodky a meniny..myslela som, ze daco upeciem, ale asi ma to ani nenapadne..mam so sebou a s malou co robit..asi pojdeme do cukrarne, kde sme si objednavail svadobne kolace a tam kupime, este nejake vino biele, chlebicky, nealko a dobru zmrzku a budem asi aj svorc. no este tej kamke musim nieco kupit, ale vobec neviem ze co..zeby nejakeho bociana, ale kde ho zohnat, ked ona tak po druhom dietati tuzi a nedari sa im uz velmi dlho..minuly rok mala ona 30 a kupila som jej strieborne nausnice a privesok na retiazku z jednej serie..no teraz vobec netusim, ze co.
Odpovedať
vio..jeej..takze rodinku mate tam..no to je potom super.. a pre tu kamosku zozen aspon nejaku sosku bociana,ze mozno pomoze a prilaka ziveho :-D
Odpovedať
dajte mi baby nejake tipy..nemalo by to byt nic do bytu, ked tak kozmetika, alebo nieco originalne, nemate nejake tipy, co ste kupili svojim kamoskam na narodky? Ja musim hlboko pouvazovat..
Odpovedať
ved taku som chcela niekde zohnat..ale nevidela som nikde..ako byvaju tí psikovia a tak..no ale asi skocim tu do SC v meste su hned dva darcekove obchodiky..maju tam fakt originalne veci z orznych materialov a z roznych kutov sveta, mozno mi nieco poradia..len je to taaak daleko a zacal fukat hnusny vietor a snezi uz aj tu..ale len taky poprasok
Odpovedať
pripadne nejake kvetinarstva to mozu mat..ako ozdobu do zahrady ;-) ja som uz dlho nekupovala ziaden darcek pre kamosku..akosi nikdy nie som tam,kde by som mala,ked treba :-N
Odpovedať
no je to zahada aj pre mna..Ale mam obavy, aby to nevyznelo pre nu kruto..aj ked vie, ze cakam druhe, bola z toho smutna, bo oni uz maju 11rocnu dceru a druhe nie a nie..ale uz sa hadam otriasla zo "soku" :-) este ma napadlo, ze tento rok bude koncit skolu, ze ci nieco aj tym smerom nemam..alebo to az po ukonceni asi. Ona nepije, nefajci, jedineho konicka ma sitie a toho uz ma akosi doma vela. Mala zachvat pred rokom,ze ide cvicit a vsetko kolo toho- pokupili domov fit lopty, stepery, permanentky atd..a o dva mesiace bolo po snahe. Na oblecko jej nemozem nic kupit, bo ona si posije aj dcere, bytik maju malicky a prepchavat to tam nejakymi zbytocnostami nechcem, no ja fakticky netusim, ze co!! Zeby nieco do tej prerobenej kupelne na skraslovanie sa....nakoniec to skonci tak, ze sa jej narovinu opytam, co by potrebovala. a to uz nie je prekvapko..
Odpovedať
Profilova fotka
vio no skus porozmyslat co by teba potesilo
Odpovedať
vio: no mna napada akurat tak cosi z feng-shui na podporu plodnosti... daka soska kdesi umiestnena.. je to malicke, nebude to zavadzat...
Odpovedať
Profilova fotka
sharin... co tak rovno perunove zaklinadlo, dyka v podobe blesku :-D :-D
Odpovedať
no kukam ze na podporu plodnosti sa pouziva jaspis a karneol... bud ako naramok alebo ako gulaty privesok alebo v tvare bozika :-) a umiestnit do rodinnej oblasti a snad pomoze :-)
Odpovedať
bell: :-D
Odpovedať
baby vy ste dnes nejaké vtipne... 8-) čo mate pekný dník? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?