Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
a ja som dnes domaaaaaaaa... normalne sa tesim... :-) idem si poupratovat, popocuvat stare dobre songy... vcera sme s mamou chceli sit tu zavesozaclonu a dosli sme k zaveru, ze to nepojde :-( takze mi usije osobitne zaclonu a toho mojho caka navrtat druhu garnizu do spalne... uz nam boli vymerat aj tu vstavanu skrinu, ze by to malo byt hotove do 3-4 tyzdnov... tak budeme mat konecne normalnu spalnu... len este uvazujem nad jednou vecou.... mame tam biele steny... ked vojdete do spalne hned oproti dveram je okno, tam bude ta kremova zaclona s bielym zavesom a hned napravo dveri (t.j. oproti oknu) bude ta tmavohneda skrina... tu chcem prekryt japonskymi stenami... teraz rozmyslam ci pouzit rovnake biele odtiene alebo ci nieco na ozivenie... lebo neskutocne sa mi paci jedna fototapeta (neni draha, cca okolo 30eur) a to su krasne zelene tulipky a to by som chcela dat za celo postele na celu stenu... a z jednej strany ten biely zaves a z druhej prekryta ta skrina tiez cimsi rovnako bielym... nebude to preplacane?
Odpovedať
kati, ok ked to každemu tak vyhovuje... hadam aj ja budem vtedy môcť.. sharin, tak si dnes pekne prečisti hlavku od "super" ex-šefa... ta skrina je bez skla? pokial je oproti oknu tak by malo na nu vrhať svetlo nebude škoda ak ju bude zakryvať japonska stena? ja by som bola za fototapetu ale asi bez tých japonskych stien na skrini.. aby toho nebolo prave moc..
Odpovedať
gabi: ta skrina je bez dveri (minimalizacia "skod" pri premiestneni skrine do domu, lebo aj tak v dome mame vstavany statnik, tak tam dvere nepotrebujeme) a preto potrebujem urobit dake provizorne ale ucelne zakrytie otvorenej skrine a to prave tymi japonskymi stenami (t.j. cca 4 panely z latky od stropu, dava sa to bud na predelenie miestnosti alebo to mavaju namiesto klasickych zaclon.. najdem link, vlozim) ... lebo nemozem nechat skrinu uplne otvorenu napr. takato farba panelu: http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/pro... (tento ma sirku 60cm, tak by mi stacili 3ks) a drzi to takto: http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/pro...
Odpovedať
sharin, prepáč už si spomínam,že si o tom písala... a sme ťa chvalili ako si išla na manžela ;-) skusila by som dať biele ale s jemným vzorom či možno ladila k záclone... záleží aka bude ponuka :-)
Odpovedať
no a medzi to ta tapeta... nebude to vela? vies ked budes stat pred postelou a pozerat sa na celo postele, tak zlava okno so zavesom... zprava panelmi prekryta skrina, opat biele odtiene... no a vpredu pred tebou fototapeta so zelenymi tulipkami...
Odpovedať
ako su velke tie tulipány? davala by si to na celu stenu?
Odpovedať
pripajam foto dvoch tapiet, kt. by sa mi tam pacili... ide o zelene odtiene, lebo chcem nieco neutral... navyse namame v spalni ziadne kvety...
Odpovedať
sharin, ta tapeta je krasna a aj výrazná... moc by som nešla (ale to je len môj názor) do výraznej farby na tej japonskej stene...
Odpovedať
gabi: jasne japonska bude tiez do biela, nech sa to nebije... ale inak sa ti to pozdava?
Odpovedať
sharin, podla mna by to mohlo byť :-) a kde si našla tak krasne tapety?
Odpovedať
gabi: ani neviem presne ako som ku nim prisla.. proste som kukala vseliake serepeticky a toto som nasla nahodou :-)
Odpovedať
pytam sa preto lebo tulipan je môj naj naj kvet x-) ani neviem prečo no mi učaroval :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
gabi: aj ja ich lubim x-) a este pivonky
Odpovedať
ked som mala 18tku tak mi sestra zohnala tulipány v zime (16.dec.).. to bolo vlastne pred 9timi rokmi.. kočky z kvetinarstva ich objednavali z holandska :-N no bola som uplne ale uplne hotova... x-) x-) aj pivonky su krásne :-)
Odpovedať
vidis a mne nevedeli v lete zohnat slubene dodavatelom overene pivonky... jednoducho neprisli :-( tak sme museli rychlo menit svadobnu kytku ... resp. vo stvrtok mi zavolala ze neprisli a kytica sa chystala na piatok lebo v sobotu nevydavaju kvety... a tulipany som tiez chcela,ale kvoli teplu mi ich nedoporucili ze by sa rozvinuli rychlo a navyse by bolo mozne zohnat len take s malinkymi hlavickami... ale dobojovali sme to dako s krikovych ruzi :-) na tomto mi dako extra nezalezalo
Odpovedať
sharin a to bolo kvetinarstvo v puchove ;-) ja by som chcela mať svadobnu kyticu z lúčnych kvetín.. :-) ty si mala peknučku kyticu :-)
Odpovedať
teda som chcela napísať, že si istotne mala peknu kyticu z kríkovych ruží :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte mreny :)
Odpovedať
pekna bola, tie kocky vo flore su velmi sikovne... ale aj ich mrzelo ze pivonky neprisli, lebo sa tesili ze budu robit nieco ine ako obvykle, aj zhanali okolitych dodavatelov, ci im nieco neprislo, ale nakoniec vycarovala krasnu kytku :-)
Odpovedať
nazdo lanka 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, si nerob srandu
Odpovedať
nerobím, ja ťa podporujem :-) dnes nam maju dať lišty na podlahy a vypratať byt x-) kukla si podlahu v albume?
Odpovedať
Profilova fotka
hej, ale hlavne som ocila na dvere :) ake mate? sapeli? kronospan?
Odpovedať
čo sa nepačia? =-) dodavali nam ich z tej firmy ako podlahy.. no teraz ti neviem povedať či ich robili v Prievidzi či kde..
Odpovedať
Profilova fotka
praveze pacia ...
Odpovedať
tak to už je ina reč, to som rada :-N :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
idem ja daco robit zase
Odpovedať
ahojte!
Odpovedať
hehe, tak musim aj vam napisat, co mi mala teraz zapotila: som sa jej pytala, co tam je v brusku..ona najprv ze mimino a babatko..a ja ze, no ale chlapcek, ci dievcatko? a ona..mala husenica :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ze husenica :) ty vio, hod mi do emailu rozmery tej izby spravim ju rovno pre dvoch :) kym mam este ako tak cas ...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?