Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
super! to bude žurka.. spojíme to s mikulašom a s vianočným punčom :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, uz teraz sa tesim Gabi :-D :-p 8-) Kati, ze kratke sukne? v UK? to je tam take teplo? :-.
Odpovedať
moja sesterka ma 17.12 narodky..ale je omnoho mladsia :-D
Odpovedať
napodobne fifi ;-) 8-) :-D a kedy o mesiac maš ty narodeniny? kati a ty nerada nosíš sukne?
Odpovedať
Profilova fotka
10.3. :-D
Odpovedať
tak bude poriadna oslava :-) ty to maš dobre rozdelene, marec narodeniny a august meniny... ja dec. nar. a februar meniny a potom cely rok suším :-( ešte že je deň detí :-D :-D
Odpovedať
a ja mam nejaky ten tyzden po fifi tiez narodky 8-) sukne nosia v skolskych uniformach a na nohach balerinky..normalne mi je zle z toho..vonku sneh a indky balerinky 8-( ja sukne moc nemusim..ale planujem si usit cez prazdniny..nech sa mozem ukazat..ved ako vydata,by som mala byt na nejakej vyssej urovni..ale to nie je z mojej hlavy :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
sme dorazili domov.. stretnutie psikov sa nekonalo kvoli nepriaznivemu pocasiu... obaja by sa razom zmenili na prasiatka :-D ja mam tiez narodky v marci.. prvy jarny den ;-)
Odpovedať
sharin..ahoj..no prvy jarny den je u mna dost zly..ale este kym som bola mala,tak moja oslava casto vysla na ten den..
Odpovedať
Profilova fotka
cafte haved :)
Odpovedať
caf mum :-D
Odpovedať
Profilova fotka
co snezi snezi?
Odpovedať
Článok sa načítava...
tu urcite nie..skor prsi 8-(
Odpovedať
ahojte..slho som nebola..nic prevratne nove?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak nam ale krasne nasnezilo ]-( evi no ako sa mas??? :-)
Odpovedať
dobre ranko ... dnes sa stane asi nemozne a ja dofrcim ku klientovi na 8.00 :-N ... mam strasny problem kazde rano vstat... a dnes tym duplom... vcera sme zazivali trosku adrenalinove stavy... okolo 22.00 som mala strasne nutkanie chodit pozerat na auto... chodila som asi 10minut... ked som si lahla nazad do postele, tak som zvonku zacula krik a rachot... vyletela som do okna, sledovala troch podgurazenych sopliakov, chodila som z okna do okna... a blizili sa tam, kde sme mali zaparkovane auto, chvilu sa tam nahanali, presli na druhu stranu na pole, ale ja som cakala co sa bude diat a zrazu presiel z pola nazad a rovno si to namieril ku nasmu autu!!! prikrceny odzadu isiel po kluckach a vyzeralo to akoby chcel otvorit dvere, tak som kdesi okolo 22.30 na neho z 10teho zaziapala nech zmizne od toho auta... nato sa zobudil aj moj muz... volali sme mestskych... myslite ze niekto prisiel? nervozni sme z okna sledovali co sa bude diat... dobru hodinu sme cumakovali a ziadna hliadka nesla... :-( rano prve co bolo sme isli skontrolovat, ci tam mame auto...
Odpovedať
Sharin, to aby ste si nemysleli, zemozte kludne spat..nam uz jedno ukradli. Lindus, ide to..troska som unavena asi viac,a ko pri prvom, ale da sa to. A ty?
Odpovedať
vio: zato by som normalne dala odtat ruky... aj ked v spravach vidim, ze niekomu, kto je na auto odkazany, maju pozicky nan alebo tie prispevky pri zdravotnych postihnutiach a takemuto ukradnu auto... je to situacia na porazenie kazdopadne... ideme dnes kupit klasicky "kutac" ... a zbehneme aj za jednym chalanom co montuje bezpecnostne alarmy, nech poradi cosi dobre...
Odpovedať
Nasim- teda vlastne brachovi, on je ZTP- kedysi ukradli z takto oznaceneho auta autoradio spolu s dokladmi ZTP..neviem, naco to tomu zlodejovi malobyt, kedze brasko vodicak nema, bol to cisto len doklad o ZTP, ale o mesiac volali z jednej fary pri Martine, ze jeho doklady sa nasli v lavici v kostole..(???? ) tak to sme nechapali, ci sa v niekom pohlo svedomie, ci co..
Odpovedať
Profilova fotka
no to su veci hned z rana v pondelok :-S evi ja sa mam celkom fajn cez vikend sme kupili koberce do splane a luster do kuchyne....zistujem ze to su este len vydavky 8-)
Odpovedať
nerozumiem..ako si to myslela. a ake ste kupili koberce?
Odpovedať
Profilova fotka
no myslim to s tymi autami :-) kupili sme si v trende take mensie pred postel s takym dlhym vlaknom :-)
Odpovedať
tie spagatove- az take? segra ma taky v obyvke..ale vysavat sa to neda:-), len vyprasit:-)
Odpovedať
Profilova fotka
take ale male...idealne na prasenie :-D
Odpovedať
bre ranko babulky..tak mame dalsi pracovny tyzden pred sebou..vonku nam prsi a mne sa absolutne nic nechce..no hadam to rychlo v praci ubehne.. tak nech mate prijemny a rychlo beziaci den :-)
Odpovedať
ja neviem Kati, ako to uz ubieha v praci, ale mne doma asi dnes celkom rychlo. o pol hodku ideme do toho vetra vonku- spolu so susedou a jej dcerou.. Lindus, sa tam po clenky rano zabaras v tom koberci, co? :)) My sme konecne dokoncili ten prekliaty obklad nad linku a okolo sporaka vcera. Neskorsie aj daku fotku pridam. Chvalabohu to mame za sebou- mozme sa venovat uz inemu..
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak evi kym sa prebrodim do postele:))) a aky ste dali nakoniec obklad nejak som to nepostrehla :-)
Odpovedať
je taky svetlo bezovy..s nadychom mierne do zlta..ale kazda obkladacka ma iny odtien..nie su rovnako sfarbene..a je to leskle..
Odpovedať
no tak letim do novej roboty :-)
Odpovedať
drzim palce!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?