Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
oki :)
Odpovedať
bell, a asi o kolkej? 9.30 či 10 či skôr? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
radsej desat :)
Odpovedať
uz som doma.... gabi: vikend planujem pracovne... a chcem si zavesit novu zaclonu so zavesom... teda najskor mi ju mama musi zosit... x-)
Odpovedať
ahojte..tak ja sa vam musim priznat..rano sme kontrolovali,ze ci ideme do skoly alebo nie..niekolkokrat..a ked sme prisli tam,tak nam povedali,ze skola je zavreta..snehu bolo,ale taky mokry..tak netusim,preco to zrusili teda.. ale skola pri nas normalne fungovala.. no nepisala som skor,kedze som sla na ten snimok..a vyzera to byt v poriadku..mam pre vysledok kontaktovat dokiho..za par tyzdnov..
Odpovedať
bell, oki o 10tej ... sharin, a akej farby je zavez a zaclona? lea ahoj ... tak super, dobre to dopadlo ..
Odpovedať
zaves je taky pasikavy na striedacku leskla biela s matnou bielou a je to este take dokrvane ako krep... a zaclona je jemne kremova s kresovanou upravou :-) sak odfotim, ked ho zavesim :-)
Odpovedať
oki nech kukneme....opis je pekný ;-) ako si to dnes dobojovala s "kamoškou-kolegyňou" ? :-N
Odpovedať
gabi: s kludom holandana... uz ma nevytoci... ale vnutorne ma to zrejme skrelo lebo som bola taka protivna... vrrr... ale uz kaslem nato, cosi so mnou bude, nie? :-) stale som na tom lepsie ako ona.... mlada, krasna, inteligentna... :-D :-D :-D 8-) :-p
Odpovedať
:-D :-D riešiš to už s nadhladom lebo to rozčulovanie je zbytočné ;-) idem asi žehliť nerada by som bola aby sa mi to tu kopilo, ale budem aj tu na streche :-N ja stihnem všetko! :-D 8-)
Odpovedať
no ja pre istotu musim komp vypnut, lebo to je ako droga... chcem si trosku poupratovat kancel a poutierat prach ... neskor sa zapnem... zatial pa
Odpovedať
tak neskôr sa vidíme... 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja som uz pozehlilaaaaaaa vcera 8-) :-D
Odpovedať
fifi, ja ti to donesiem :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nuz musela som sa prinutit :-D mala som poriadnu kopu na gauci ]-(
Odpovedať
ja nemam co zehlit :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
gabi??? pozri do bazaru, daka kocka z puchova tam ponuka tie nalepky ale take pekne...take som este nevidela
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, pekný vikend vsetkym ;-)
Odpovedať
pekná nedela sa praje a dobru chuť k obedíku :-)
Odpovedať
ahojte kocky... gabi: vidis obed! som nan aj zabudla..... lepim totiz konecne svadobne fotky do albumu :-D ... patrilo by sa.. polroka po svadbe ;-) 8-) :-D :-p
Odpovedať
sharin, teda taku dobu čakať? :-N chcela si tym hadam niečo naznačiť? ;-)
Odpovedať
tak dva mesiace trvalo kym sme mali samotne fotky od fotografov... a nam to akosi trvalo dokopat sa ku vyberu fotiek, kt. dame vyvolat... lebo ked nam odovzdali fotky, tak sme boli vo faze kupovania pozemku, tak sme mali ine starosti :) ale hlavne ze uz to mam hotove... strasna prplacka... tri hodiny som to lepila...
Odpovedať
ja som si robila srandu... verím, že ste mali aj ine veci na praci a pozemok je príjemna praca x-) kolko fotiek si asi uložila? my sme si raz dávali vyvolať fotky z CD,vybrali sme asi 10fotiek a ten pan nam vyvolal všetkych 200fotiek :-D :-D si zarobil... :-N
Odpovedať
no album ma 50 listov ale len na zopar som nalepila obojstranne... celkovo je tu asi 160 fotiek... este ho prechadzam a cistim moje capky :-)
Odpovedať
to je aj dosť fotiek :-) a teraz maš čo na plane? ja kukam na nete svietidla..
Odpovedať
my sa najeme a ideme ku mojim rodicom... cosi pracovne a berieme aj mladeho (psika) aby sa zoznamil s novym steniatkom u nasich... a este pojdeme svokrovcom... my tak rodinne cez nedelu :-)
Odpovedať
treba sa zoznamiť ;-) my sme boli včera u našich a rano sme viezli riškovu mamu na letisko.. a teraz aj dospavame lebo sme o 5tej museli byť hore.. :-( peknu navštevu prajeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, same prijemne veci sa u vas diali cez vikendik ;-)
Odpovedať
ahoj fifi , a ty ako víkenduješ? v knižkách? :-)
Odpovedať
veru, vikend bol ako vzdy super a rovnako ako vzdy kratky ;-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?