Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
hej? mne to prišlo že si viac menej rozhodnuta.. ťa asi odradzaju tie pracovne hodiny ktore tam budeš musieť tráviť, že? =-)
Odpovedať
gabi: nie... pokial je robota, tak no problem... lebo uz som tak raz bola, ale tam bolo prace tak na max 3-4 hodiny a dalsie 4 hodiny som nevedela co robit... a to ma zabijalo... len teta mi to podala inak ako pan majitel... roboty sa nebojim... teta ale povedala ze na neho treba razne a pritlacit, ze skusa... tak uvidim co povie, lebo za podmienok ake povedal on sa mi to ani neoplati... uvidime...
Odpovedať
tak už rozumiem viac... no uvidíš adi :-) viac podebatuješ s tetou, pritlačíš na šefka a bude ;-)
Odpovedať
no tak u nas je stale nijako..ale o chvilku mame obednajsiu prestavku :-) a potom uz len trocha a hor sa domov.. normalne tie decka lutujem,ked je take hrozne pocasie..lebo zvacsa najhorsie prsi,ked maju prestavku a mnohi su vonku :-S inac,k obleceniu pre psov..mne to pride vzdy smiesne :-D ale zas pochopim,ze sa potrebuju o psikov starat
Odpovedať
tak som konecne doma... prijemny den za mnou... s tebou bolo fajn... zajtra volam do tej firmy a uvidime...
Odpovedať
sharin..s kym si bola? :-D no aspon niekto napisal :-N
Odpovedať
:-D to sa mi podarilo :-D ma tam byt s tetou :-D
Odpovedať
aj som si myslela..no nedalo mi 8-) :-p :-D
Odpovedať
bre ranko.... som v robote este chvilocku a uz mam nervy... snad sa s dohodnem kvoli tej novej praci... a ked nie, tak musim nieco vymysliet... lebo zakazdym co pridem tak cosi sa vyvrbi... ]-( :-S
Odpovedať
ahojte..tak nam tu opat snezilo..ale nie moc,takze ideme pekne do prace..ale hadam nas pustia skor,lebo v tom pocasi sa mi absolutne nic nechce..
Odpovedať
pekný dník :-) sharin, ved je piatok tak to chce klud ;-) a s tetou ste dobre podebatovali? lea, bolo by fajn skôr skončiť ;-)
Odpovedať
gabi: hej dobre bolo... len malo... snad s nou pokecam castejsie :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
sharin, určite bude kopec príležitostí :-) máš vela roboty?
Odpovedať
nemam vela roboty... tak akurat... cez vikend robim tie svoje firmy, porobim uzavierky, nech to mam z krku :-) inak pohodicka... len stale mam vnutri taky rozbroj... ci ist do pracovneho pomeru a robit na niekoho druheho alebo sa na to vyprdnut, nechat si co mam a urobit si daky obchodik...
Odpovedať
sharin, taj si na papier pre a proti.. je to staré ale niekedy to veľmi pomôže :-) bude ti stačiť príjem len z tvojho obchodíku alebo popri HPP budeš mať ešte klientov ?
Odpovedať
keby som vzala tu novu ponuku tak mi ostanu 3 stali klienti... keby ten obchodik, tak situacia je rovnaka... cize bez penazi by som nebola... ide len o to rozhodnut ci vlastne alebo byt opat od niekoho ineho zavisla...
Odpovedať
pozri ak ti to nebude po 3mesiacoch vyhovovať tak to zmeniš.. ved na tom nič nie je :-) ja osobne by som to vyskušala :-)
Odpovedať
gabi: volala som, v pondelok mi ma volat on... snad to dako dobojujem...
Odpovedať
neboj sa dobre to dopadne :-) a ake maš plány na víkend?
Odpovedať
Profilova fotka
cafte haved :) gabi: som pozerala ten panox :) ale to nie su vizky ako take, to su v podstate videa vytvorene z fotografii ... to je uz ina liga :) ja ti skusim len tak zo srandy urobit video z vasho bytu :) plesknem tam zo tri kamery a uvidime :)
Odpovedať
hi hi bell 8-) no viem že su to už ine študie ale bolo to fakt pekne.. video u nas? to bude gol ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Bell: som rád že ta tu vidím ale gabča ma len uisťuje že máš len veľa roboty to je super zabezpečil som ti dwg. od toho bytu pre tu pani. Chceš poslať? mamik čau
Odpovedať
Profilova fotka
rici ahoj, jasne ze chcem :) ale aj pls podorys s kotami tie folie (dwg) nie su uplne presne :) hej roboty mam ako na kostole :) vid album :) gabi, pocuj co na tu stenu? ja som premyslala nejaky ornament, pozri si karki.sk, vyber si nieco ... a mozno by to chcelo najskor len nalepku a potom ked bez toho nebudes moct zit, tak sa to namaluje :) gabi a este ten davici podorys?
Odpovedať
Profilova fotka
bell: ja ti to pošlem čo poslala projektantka lebo ja to neotvorím takže si to kukni či ti to stačí ak nie tak ak sa zajtra stretnem tak mi povieš čo všetko budeš potrebovať k tomu . čo sa týka nášho bytu tej steny tak to preberieme zajtra neva
Odpovedať
Profilova fotka
rici fajn zajtra :) krcmu ste uz vybrali? :)
Odpovedať
Profilova fotka
prídeme pre teba môžeme aj tam kde sme boli alebo chceš do mesta počkaj asi tam kde sa dymí to by bolo pre teba fajn že :-D
Odpovedať
bell, ja na tie pôdorysy čakam 8-( idem kuk na tie stranky aby sme to prebrali x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bell. posielam to dwg. na mail
Odpovedať
Profilova fotka
rici nie, ja nemam rada ked sa niekde huli, ja si v klude pojdem ponizene zapalit von :) diky
Odpovedať
Profilova fotka
OK tak potom môže byť tak ako minule do Maxe
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?