Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
fifi, takže nič? :-( ja som za stretko kedykolvek!! sharin, ako povieš.. ja som dala len nápad do placu :-)
Odpovedať
fifi: kraaasna orchidejka :-) inak nebyvas hned tam ako je "kocka"? sudim podla vyhladu z okna za tou orchidejkou
Odpovedať
Zuzi je úúžasná... ja mám jeden kaktus aj ten mi akosi kape :-D ;-( neporadíš??? :-D
Odpovedať
som po sprche a rozpravke..a akurat pojedam cervene jablcko,ktore uspalo snehulienku :-D teda len take podobne,kedze to moje nie je kusnute :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bam skus sa na ten kaktus vybodnut a on sa da dohromady ... overene :)
Odpovedať
veď ja sa naňho veľmi nezameriavam - asi preto žije! :-D Kati - ty máš rozprávkovú náladičku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby dakujem :-D je fakt uzasna. Sharin: veru tam byvame :-D trefa :-D Bam: kaktusy maju v zime oddychovat... teda by nemali byt v teple, skor v chladnejsom prostredi, polievat tak raz za 3 tyzdne, nehnojit. Na jar opat dat na teplejsie a svetle miesto prihnojit raz za 2 tyzdne. Moje su celorocne na okne a su pekne :-D len nekvitnu =-)
Odpovedať
fifi..co neodpovedas na skype? :-N =-)
Odpovedať
no keď ho dám na balkón, tak asi skape úplne =-) vďaka za rady, ja si asi vytlačím na A4 a vycapím na nástenku :-D
Odpovedať
ale viete..uz par dni nic nerobime,len kreslene rozpravky cumime :-p :-p :-p
Odpovedať
fifi, ty byvaš pri kocke? akej kocke?
Odpovedať
Kati a to vás baví? ja musím mať na rozprávky náladu... Gabi, veď som ti vravela, že sme skoro susedky aj s fifi :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Gabi, pri Vahostave ;-) kocka je obchodak oproti nam :-) Bam, s kaktusom sa netrap, nechaj ho na okne, akurat ho teraz v zime prilis nepolievaj ;-) Kati, pisala si mi na skype? lebo nevidim ziadnu spravu =-)
Odpovedať
Zuzi máme hromadný pokec ;-)
Odpovedať
jaaaj ja som nevedela aku kocku myslíte? preto som sa pytala :-D lebo my mame projekt the cube (kocka) tak som bola mimo lebo si mi bam napísala,že je blízko teba :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ked uz sme pri kocke, film the cube bol inak "hustyyyy" :-N
Odpovedať
fifi..snazim sa ta pridat do multichatu..ale mas nejake nastavenia,ktore ti to nepovoluju =-) :-. bam..jasne..vcera to bola princezna na hrasku 8-) :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
inak mozem zreferovat, ze koberceky do kupelne a wc su v baumaxe neskutocne drahe... kobercek do kupelne cez 30 € a do WC cez 20 € , des a hroza :-S
Odpovedať
no € nám asi veľmi nejde... =-)
Odpovedať
fifi..a ktora cast kocky? ja som 1 a 2 videla v kine..hooodne dozadu..a aj zero som videla.. inac..aj tu je to vsetko drahe..ale tym,ze kurz klesa,tak sa cosi oplati..
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, vsetky kocky, prva bola najlepsia ;-) jasne, ze ceny isli hore, ale 700 Sk za kobercek do kupelne? ved ten velky v obyvke nas v lete stal 3 tisic.... a je velky =-)
Odpovedať
fifi..mam pocit,ze vsetky ceny sli hore ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
ahojte fešandy :-)
Odpovedať
bre ranko..tak dalsi pracovny den..a miesto snehu nam krasne prsi :-S
Odpovedať
lea aj my tu mame škaredo a prší :-( to bude den...
Odpovedať
bre ranko ... tak skvelu vec, aku som kupila na vystave nasmu psovi by som normalne ocenila... kupila som mu take oblecko a v tychto dnoch si ho neviem vynachvalit... konecne po prechadzke nepridem domov s prasiatkom a nemusim ho do polovice labiek umyvat, ale vyzleciem oblecko a iba labky odspodu treba umyt... je raz dva suchy... idem dnes este do martina... taaaaaak sa mi nechce... snad cesta popod strecno bude ok..
Odpovedať
sharin ahooooj :-) oblečko čo nepremokne a je dlhe na packy? a čo do martina? pracovne?
Odpovedať
gabi: ano take oblecko :-) cierne s dvoma reflexnymi pasikmi... ked sme ho obliekli prvy krat tak som az plakala od smiechu... potom sme ostrihali labky a teraz je to uz lepsie... i ked usmev na tvari to vyvola vzdy :-) urcite si nepsickari pomyslia o mne ze som prastena ale nedam nato dopustit... a do martina idem tak polopracovne... idem jednej pani ukazat ako robit v jednom uctovnom programe, lebo sa nevie z toho vysomarit a po telefone ci nete by to bolo na dlhe lakte... a este ta moja teta je tam v nemocnici, tak este za nou skocim
Odpovedať
sharin, podla mna oblečka maju mať niektorí miláčkovia.. my našu stále obliekame ked je zle počasie.. hadam ju nebudem vystavovať mrazu a zlemu počasiu len aby sme neboli na smiech či čo.. jednej znamej takto umrela kratkosrsta čivava lebo ho neobliekala a poprechladal na brušo a ine organy tam.. aha.. no pekne sa tety povypytuj aby si sa dobre rozhodla :-) ale mam pocit že si k tej praci naklonená, či nie? ;-)
Odpovedať
gabi: praveze vaham...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?