Menu Forum

Je tu niekto zo Žiliny?

8. apr 2015  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
Registrovala sa 18. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 320 príspevkov. Má 32 priateľov. Žilinská Lehota, okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
Registrovala sa 18. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 320 príspevkov. Má 32 priateľov. Žilinská Lehota, okres Žilina.
 óóóóoo Zuzi, ďakujem, že kvôli mne emoticon
Ja mám napr. úchylku fotky emoticon už asi od svadby síce plánujem povyvolávať z dovoleniek a iné, ale viem, že raz v našom domčeku si urobíme celú jednu stenu len s fotkami emoticon a návštevy budú kukať... sa tešííím emoticon
Super, že Janka sa má dobre... poznám veľa práce a človek je rád, že je...

inak asi blbá otázka, ale ja nevzdelaný človek sa musím informovať - čo je to facebook?
emoticon
4. feb 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
Registrovala sa 19. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 1194 príspevkov a 1 album. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
Registrovala sa 19. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 1194 príspevkov a 1 album. Okres Žilina.
 bam bam bam, ahoooj emoticon
ďakujeme moc!! veď ho uvidíš, neboj emoticon zuzka podpichuje ale aby nas neobehla emoticon ale my sme dohodnute emoticon
a kde presnejšie byvate?
ano ano mňa musíte uvítať lebo sme sa ešte nevideli emoticon
fifi, utekaj ale pomaloš emoticon
4. feb 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
 Gabi, my bývame na Bajzovej ulici, ja zvyknem hovorievať, že presne oproti erotickému salónu na Rudnayovej emoticon emoticon vidíme ho totiž z balkóna priamo... teraz nám zatepľovali aj obnovovali panelák, tak sme takí pekní marhuľkoví emoticon
ale do okien si asi neuvidíme... z ktorej strany máte byt? na Carrefour alebo na Solinky?
4. feb 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
Registrovala sa 27. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1410 príspevkov a 2 albumy. Má 17 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
Registrovala sa 27. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1410 príspevkov a 2 albumy. Má 17 priateľov. Okres Žilina.
 fifi: tolko stali siete aj nas, plus rovnaka suma statikovi a nehovoriac o tej najvyssej za samotny projekt... hlavne ze sme to uz zaplatili...

dnes sme boli na obci po vyjadrenie k vystavbe, tak uz mozeme ist na mesto podat ziadost o stavebko! huraaaaaa... len dufam, ze nebudu chciet nejake hovadiny, kt. nemame...

inak stale zvazujem tu ponuku... zajtra idem za tou mojou tetou, tak aj o tom s nou pokecam...

a este raz fifi: naposledy co sme boli v baumaxe, tak tam mali tak prenadherne orchidee ze dovidenia... vo vysokanskej obrovskej akoby vaze a po celej bola orchidea... bez tej "zeminy" len samotna vlozena a hore naaadherne vykvitnuta... ale taaa cena... ze uf ... 2600 sk... auuuu... a este mali take mensie orchidejky ulozene v takej sklenenej guli ako je ta pre zlate rybky... aj ta bola dost draha...
4. feb 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1019 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1019 príspevkov.
 no ja si nemyslim,ze nas nechaju doma..to len ked bude rano nejak hrozne..ale ja si nemyslimze sa to stane..ale clovek nikdy nevie emoticon
4. feb 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 bam, my mame okna smerom na solinky... viem asi ktory to je emoticon to budeme mať blízko emoticon
sharin, jeej tak už len stavebko a idete na to emoticon
facebook, je niečo ako pokec s tým že si pozývaš kamaratov do albumu a aby oni s tebou komunikovali tak ťa tiež musia prijať do albumu... no toto viem len ja... istotne je toho viac ale aspon nejako som chcela oboznamiť emoticon
tolko za orchideu?? ta ja teda asi uhcylku nebudem mať a ostanem pri mojej zavislosti na čokoladu emoticon emoticon
4. feb 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
 sharin tak sa dobre rozhodni emoticon ale myslím, že keď je tvoja teta spokojná, tak to bude OK

gabi veru nie je to ďaleko od seba, takže to kočíkovanie platí, hm? emoticon
zuzka býva tiež neďaleko od nás - tak to už mám tu dve susedky emoticon

inak tie poplatky za "sprostý" kus papiera sú sila... už nevedia, čo by za to pýtali... sa začínam tešiť, keď to bude čakať nás emoticon

facebook som si už kukla že čo to je, ale neboli tam na to veľmi priaznivé referencie... vraj sa v poslednej dobe objavujú prípady, keď tvoje údaje "zneužívajú" personálne agentúry a iné firmy... emoticon tak neviem, neviem...
4. feb 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 ja tiez frcim na facebook-u emoticon

a ja vasu susedsku trasu ukoncujem na solinkach emoticon
4. feb 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 bam, jo jo platí emoticon
sharin u teba na konci soliniek si budeme davať prestavkové kafíčko emoticon
4. feb 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
 zdá sa, že svet je malý emoticon

ja frčím na Skype emoticon emoticon
4. feb 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 ja na skype a icq... facebook ešte nie a zatial sa ani nechystam... emoticon ja mam potom v tom miš maš emoticon
4. feb 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 emoticon nema probleeema emoticon

dnes sme urobili este jeden dolezity krok... uz netusim kam ukladat oblecenie, tak sme si boli objednat vstavanu skrinu, ale bez dveri... lebo to vnutro si chceme zobrat potom do domu do satnika v spalni emoticon snad to bude coskoro hotove, nech si spalnu mozem pekne zutulnit...
4. feb 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
 sharin a kde budete stavať?
už máte pozemok?

Gabi ja som na tom podobne, ale len Skype... viacej mi netreba zatiaľ emoticon
4. feb 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 super... takže krok dopredu v zariadení aj do domu emoticon
4. feb 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 gabi: preto mi ta skrina presla... inak by som neuspela... emoticon

bam: v lietavskej lucke
4. feb 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 bam, ja som mala najskôr icq ale sem tam mi haprovalo tak som zaviedla v pc aj skype emoticon
sharin, vidieť že žena vie ako na vec a na chlapa emoticon
4. feb 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
 sharin ty vieš ako presvedčiť chlapa... vezmem si asi príklad emoticon
a kedy plánujete začať s výstavbou? už máte nejaký projekt?
som zvedavá... sorry emoticon

Gabi tak môžeme pokecať občas aj cez skype... ak chceš emoticon
mňa nájdeš ako: barborka.jagnesakova
4. feb 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 sharin ide na to takticky emoticon ale ja by som povedala aj prakticky... no nie? emoticon
bam, už som si ťa našla emoticon
4. feb 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
 emoticon OK
4. feb 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 emoticon
4. feb 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 veru, uz za tie roky viem, ako na toho mojho emoticon a navyse obaja nechceme uz kupovat ziadny nabytok, lenze uz to pradlo vazne neni kam dat a po zemi a po skrinkach to neni bohvie co... a este dalsie plus pre mna, ze muz potrebuje do garaze dake ulozne priestory, tak si vezme dve skrine z chodby... pojdem na to postupne.. len si trosku zutulnit bytik...

bam: jasne, projekt hotovy... mame ho na mieru, nevyhovoval ziadny katalogovy... kludne sa pytaj, odpoviem, pokial bude v mojich silach emoticon
4. feb 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 sharin, dobre to robíš ako to robíš emoticon
ja sa neviem dočkať šatníka... tiež si to tam všetko krasne naukladám a budem v tom mať poriadok emoticon
4. feb 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
 my tiež nebudeme mať katalógový projekt... totiž my potrebujeme dom široký max. 8,5 m a všetky v katalógoch sú tak 10m až 13 m emoticon
takže našťastie mám švagra, čo nám projekt urobí...
vstavané skrine sú geniálne riešenie, my ich raz tiež chceme emoticon
4. feb 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 bam, ešteže mate švagra...
ja mam znameho čo tiež robí projekty ak chceš sharin tak sa ho popýtam ako by to bolo s cenou u neho? emoticon
4. feb 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
 hej, je architekt a robil švagrinej projekt... tak nám porobí, čo si vymyslíme (dúfam) emoticon
4. feb 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
Registrovala sa 1. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 878 príspevkov. Má 129 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
Registrovala sa 1. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 878 príspevkov. Má 129 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
 normalne nestiham, co ste stihli emoticon
takze hlasim, ze v Baumaxe co sa tyka zltych alebo marhulovych orchidei nic... emoticon inak boli tam nejake pekne kusky, ale len ruzove, fialkove biele... a take uz mam... ale pribudli mi dva nove kusy kaktusov do zbierky emoticon aspon cosi.
Tak a kedy je to stretko? cakame na Katku, kym pride z UK? emoticon
4. feb 2009 o 20:12  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 gabi: radsej nie, lebo by ma vykotilo.... nam sa to predrazilo este o prvy dom, ktory nam nevysiel... takze nam vlastne robil dva navrhy...
4. feb 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
zetDesign - interiéry, 3D vizualizácie
mgr.zuzana bielikova PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri - Okres Žilina
188

“Http://bydleni.idnes.cz/nejcastejsi-hrichy-ceskych-domacnosti-od-merunkove-po-televizor-pyi-/dum_osobnosti.aspx?c=A110919_112013_dum_osobnosti_web”
(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
zetDesign - interiéry, 3D vizualizácie
mgr.zuzana bielikova PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri - Okres Žilina
188

“Http://bydleni.idnes.cz/nejcastejsi-hrichy-ceskych-domacnosti-od-merunkove-po-televizor-pyi-/dum_osobnosti.aspx?c=A110919_112013_dum_osobnosti_web”
(Pred 5 rokmi)

no vam dnes ide drzka emoticon alebo to len ja som workoholicka? emoticon
4. feb 2009 o 20:16  •  už býva v dome  •  www.zetdesign.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
 Zuzi nejdeš na Skype?
s Gabi kecáme a mám pokec aj so švagrinkou emoticon takže stíham popri tom aj teba emoticon

stretko asi bez Katky, vraj príde až v máji emoticon
4. feb 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
 Bam: v albume je dalmatinec emoticon
a som aj na skype, zapina sa mi automaticky emoticon
4. feb 2009 o 20:19  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš