Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
óóóóoo Zuzi, ďakujem, že kvôli mne ;-) Ja mám napr. úchylku fotky ;-) už asi od svadby síce plánujem povyvolávať z dovoleniek a iné, ale viem, že raz v našom domčeku si urobíme celú jednu stenu len s fotkami :-D a návštevy budú kukať... sa tešííím x-) Super, že Janka sa má dobre... poznám veľa práce a človek je rád, že je... inak asi blbá otázka, ale ja nevzdelaný človek sa musím informovať - čo je to facebook? :-N
Odpovedať
bam bam bam, ahoooj :-) ďakujeme moc!! veď ho uvidíš, neboj ;-) zuzka podpichuje ale aby nas neobehla ;-) ale my sme dohodnute :-) a kde presnejšie byvate? ano ano mňa musíte uvítať lebo sme sa ešte nevideli 8-) fifi, utekaj ale pomaloš :-N
Odpovedať
Gabi, my bývame na Bajzovej ulici, ja zvyknem hovorievať, že presne oproti erotickému salónu na Rudnayovej :-D ;-) vidíme ho totiž z balkóna priamo... teraz nám zatepľovali aj obnovovali panelák, tak sme takí pekní marhuľkoví :-) ale do okien si asi neuvidíme... z ktorej strany máte byt? na Carrefour alebo na Solinky?
Odpovedať
fifi: tolko stali siete aj nas, plus rovnaka suma statikovi a nehovoriac o tej najvyssej za samotny projekt... hlavne ze sme to uz zaplatili... dnes sme boli na obci po vyjadrenie k vystavbe, tak uz mozeme ist na mesto podat ziadost o stavebko! huraaaaaa... len dufam, ze nebudu chciet nejake hovadiny, kt. nemame... inak stale zvazujem tu ponuku... zajtra idem za tou mojou tetou, tak aj o tom s nou pokecam... a este raz fifi: naposledy co sme boli v baumaxe, tak tam mali tak prenadherne orchidee ze dovidenia... vo vysokanskej obrovskej akoby vaze a po celej bola orchidea... bez tej "zeminy" len samotna vlozena a hore naaadherne vykvitnuta... ale taaa cena... ze uf ... 2600 sk... auuuu... a este mali take mensie orchidejky ulozene v takej sklenenej guli ako je ta pre zlate rybky... aj ta bola dost draha...
Odpovedať
no ja si nemyslim,ze nas nechaju doma..to len ked bude rano nejak hrozne..ale ja si nemyslimze sa to stane..ale clovek nikdy nevie :-D
Odpovedať
bam, my mame okna smerom na solinky... viem asi ktory to je :-) to budeme mať blízko ;-) sharin, jeej tak už len stavebko a idete na to ;-) facebook, je niečo ako pokec s tým že si pozývaš kamaratov do albumu a aby oni s tebou komunikovali tak ťa tiež musia prijať do albumu... no toto viem len ja... istotne je toho viac ale aspon nejako som chcela oboznamiť :-) tolko za orchideu?? ta ja teda asi uhcylku nebudem mať a ostanem pri mojej zavislosti na čokoladu :-D :-D
Odpovedať
sharin tak sa dobre rozhodni ;-) ale myslím, že keď je tvoja teta spokojná, tak to bude OK gabi veru nie je to ďaleko od seba, takže to kočíkovanie platí, hm? :-D zuzka býva tiež neďaleko od nás - tak to už mám tu dve susedky ;-) inak tie poplatky za "sprostý" kus papiera sú sila... už nevedia, čo by za to pýtali... sa začínam tešiť, keď to bude čakať nás :-( facebook som si už kukla že čo to je, ale neboli tam na to veľmi priaznivé referencie... vraj sa v poslednej dobe objavujú prípady, keď tvoje údaje "zneužívajú" personálne agentúry a iné firmy... :-S tak neviem, neviem...
Odpovedať
ja tiez frcim na facebook-u :) a ja vasu susedsku trasu ukoncujem na solinkach :-)
Odpovedať
bam, jo jo platí ;-) sharin u teba na konci soliniek si budeme davať prestavkové kafíčko :-D
Odpovedať
zdá sa, že svet je malý :-) ja frčím na Skype :-p :-D
Odpovedať
ja na skype a icq... facebook ešte nie a zatial sa ani nechystam... :-) ja mam potom v tom miš maš :-D
Odpovedať
:-p nema probleeema :-) dnes sme urobili este jeden dolezity krok... uz netusim kam ukladat oblecenie, tak sme si boli objednat vstavanu skrinu, ale bez dveri... lebo to vnutro si chceme zobrat potom do domu do satnika v spalni :-) snad to bude coskoro hotove, nech si spalnu mozem pekne zutulnit...
Odpovedať
Článok sa načítava...
sharin a kde budete stavať? už máte pozemok? Gabi ja som na tom podobne, ale len Skype... viacej mi netreba zatiaľ :-D
Odpovedať
super... takže krok dopredu v zariadení aj do domu ;-)
Odpovedať
gabi: preto mi ta skrina presla... inak by som neuspela... :-) bam: v lietavskej lucke
Odpovedať
bam, ja som mala najskôr icq ale sem tam mi haprovalo tak som zaviedla v pc aj skype :-) sharin, vidieť že žena vie ako na vec a na chlapa ;-)
Odpovedať
sharin ty vieš ako presvedčiť chlapa... vezmem si asi príklad ;-) a kedy plánujete začať s výstavbou? už máte nejaký projekt? som zvedavá... sorry =-) Gabi tak môžeme pokecať občas aj cez skype... ak chceš ;-) mňa nájdeš ako: barborka.jagnesakova
Odpovedať
sharin ide na to takticky ;-) ale ja by som povedala aj prakticky... no nie? :-N bam, už som si ťa našla :-)
Odpovedať
:-D OK
Odpovedať
8-)
Odpovedať
veru, uz za tie roky viem, ako na toho mojho :-) a navyse obaja nechceme uz kupovat ziadny nabytok, lenze uz to pradlo vazne neni kam dat a po zemi a po skrinkach to neni bohvie co... a este dalsie plus pre mna, ze muz potrebuje do garaze dake ulozne priestory, tak si vezme dve skrine z chodby... pojdem na to postupne.. len si trosku zutulnit bytik... bam: jasne, projekt hotovy... mame ho na mieru, nevyhovoval ziadny katalogovy... kludne sa pytaj, odpoviem, pokial bude v mojich silach :-)
Odpovedať
sharin, dobre to robíš ako to robíš :-) ja sa neviem dočkať šatníka... tiež si to tam všetko krasne naukladám a budem v tom mať poriadok ;-)
Odpovedať
my tiež nebudeme mať katalógový projekt... totiž my potrebujeme dom široký max. 8,5 m a všetky v katalógoch sú tak 10m až 13 m :-| takže našťastie mám švagra, čo nám projekt urobí... vstavané skrine sú geniálne riešenie, my ich raz tiež chceme :-)
Odpovedať
bam, ešteže mate švagra... ja mam znameho čo tiež robí projekty ak chceš sharin tak sa ho popýtam ako by to bolo s cenou u neho? :-)
Odpovedať
hej, je architekt a robil švagrinej projekt... tak nám porobí, čo si vymyslíme (dúfam) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
normalne nestiham, co ste stihli :-D takze hlasim, ze v Baumaxe co sa tyka zltych alebo marhulovych orchidei nic... |-| inak boli tam nejake pekne kusky, ale len ruzove, fialkove biele... a take uz mam... ale pribudli mi dva nove kusy kaktusov do zbierky :-p aspon cosi. Tak a kedy je to stretko? cakame na Katku, kym pride z UK? :-D
Odpovedať
gabi: radsej nie, lebo by ma vykotilo.... nam sa to predrazilo este o prvy dom, ktory nam nevysiel... takze nam vlastne robil dva navrhy...
Odpovedať
Profilova fotka
no vam dnes ide drzka :) alebo to len ja som workoholicka? :-D
Odpovedať
Zuzi nejdeš na Skype? s Gabi kecáme a mám pokec aj so švagrinkou ;-) takže stíham popri tom aj teba :-D stretko asi bez Katky, vraj príde až v máji :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Bam: v albume je dalmatinec ;-) a som aj na skype, zapina sa mi automaticky :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?