Menu Forum

Je tu niekto zo Žiliny?

8. apr 2015  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1019 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1019 príspevkov.
 bam..a to je tam akoze po znamosti..alebo ako to s nou je?

sharin..myslim,ze staci aj nejaky ten usmev a pozitivne myslenie a hned to pojde lahsie..aspon si to ja namyslam emoticon
3. feb 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
zetDesign - interiéry, 3D vizualizácie
mgr.zuzana bielikova PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri - Okres Žilina
188

“Http://bydleni.idnes.cz/nejcastejsi-hrichy-ceskych-domacnosti-od-merunkove-po-televizor-pyi-/dum_osobnosti.aspx?c=A110919_112013_dum_osobnosti_web”
(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

“Http://bydleni.idnes.cz/nejcastejsi-hrichy-ceskych-domacnosti-od-merunkove-po-televizor-pyi-/dum_osobnosti.aspx?c=A110919_112013_dum_osobnosti_web”
(Pred 5 rokmi)

sharin drzim palce, nedaj sa!
3. feb 2009 o 20:32  •  už býva v dome  •  www.zetdesign.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 ake torty emoticon emoticon emoticon
3. feb 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
Registrovala sa 1. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 878 príspevkov. Má 129 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
Registrovala sa 1. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 878 príspevkov. Má 129 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
 dobre rano vsetkýýýýým emoticon ... a hlavne rannym vtacatam emoticon
4. feb 2009 o 06:13  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

(Pred 5 rokmi)

ahoj fifi, co skola?
4. feb 2009 o 08:23  •  už býva v dome  •  www.zetdesign.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
Registrovala sa 19. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 1194 príspevkov a 1 album. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
Registrovala sa 19. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 1194 príspevkov a 1 album. Okres Žilina.
 pekný deň sa praje emoticon
4. feb 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rici.g.s.
Registroval sa 28. januára 2009 na modrastrecha.sk. Pridal 26 príspevkov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
rici.g.s.
Registroval sa 28. januára 2009 na modrastrecha.sk. Pridal 26 príspevkov. Okres Žilina.
 aj ja sa pripájam pekný deň emoticon
4. feb 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

(Pred 5 rokmi)

cafte fcely
4. feb 2009 o 09:12  •  už býva v dome  •  www.zetdesign.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 bre ranko..tak teda idem opat do tej prace..dnes by to mal byt konecne normalny pracovny den emoticon emoticon teda,normalny asi moc nebude,kedze praktika nie su nachystane..hlavne tie,co sa chystaju par dni dopredu..ako taky agar..takze bude veselo..

inac,nasrj jednej julovke sa vcera vecer narodilo dievcatko emoticon
4. feb 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
Registrovala sa 27. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1410 príspevkov a 2 albumy. Má 17 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
Registrovala sa 27. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1410 príspevkov a 2 albumy. Má 17 priateľov. Okres Žilina.
 bam: hej torty vysli... najhorsie bolo to potahovanie... ale strasne som zurila nad korpusmi... a robila som aj dve plnky... tvarohovu a pudingovu... a uz som aj poucena ako robit nabuduce emoticon odfotene su, dala som ich na poradu do temy torty, lebo tam mi kocky radili ako nato emoticon

jo a vratila som sa z pokecu... v podstate sa mam vyjadrit ja ci to beriem... zo zaciatku ponukaju nizsi nastupny plat ale ten je stale o cosi malicko menej ako v tejto robote a velka vyhoda, ze tam mam byt sama a ked bude roboty viac, tak si mam najst pomocnu silu a ja mam "len" uctovat emoticon este musim kvoli tomu zbehnut za mojou tetou, lebo ona pre nich robila dlhe roky a oni aj chcu aby ma zaucala, tak sa vyjadrim az potom... ale pocit mam dobry... i ked zo zaciatku by som bola holka pre vsetko... ale aspon nebudem furt strcena len v papieroch...
4. feb 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 čaf bzučko emoticon
lea, isto to nejako zvládneš urobíte nejake vybuchujuce pokusy a bude zábava emoticon emoticon
sharin, hlavne aby si sa v tej robotke cítila dobre a peniažky potom prídu po skušobnej dobe emoticon
4. feb 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 mam z toho dobry pocit aj z pana majitela a najviac mi ten dobry pocit dava moja teta... kedze pre nich robi uz 15 rokov, tak snad by mi nedohodila nieco zle...
4. feb 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 sharin, tak to je super! držím palce!!! emoticon
4. feb 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 ale haloooo, veď kde ste??? emoticon
4. feb 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
 halo dievcata, no dnes to tu zanedbavate emoticon
Ahoj Gabi, ja som tu emoticon neuveritelne emoticon
4. feb 2009 o 17:53  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 no konečne niekto emoticon
a že si to prave ty tak to ma teší emoticon
4. feb 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
 dakujem emoticon ako sa ti dnes darilo v praci? a co bytik,kedy kolaudujete? emoticon
4. feb 2009 o 17:57  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 dnes bolo docela super... človek sa nestihol nudiť emoticon
kolaudacia stale platí marec/apríl.. do konca tyždna nam maju urobiť podlahu v celom byte tak doplním foto... emoticon
a tebe sa ako dnes darilo? emoticon
4. feb 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
 dnes som odrobila cca 10 hodin, takze uz pomaly ani neviem, ako sa volam... emoticon ale mam teraz dva dni skolenia, negativna spatna vazba, bude trosku relax s kolegami, ktorych mam rada emoticon
na chvilu ma prestala trapit skola, len sa musim aj tak vrhnut uz do dopisania bakalarky... asi cez vikend emoticon
super, ze na jar uz budete vo svojom emoticon jar je lasky cas... emoticon ... ktovie, co vsetko sa moze pritrafit emoticon
este si to upresnim, to je na Boriku pri tej vysokej novej stavbe?
4. feb 2009 o 18:02  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 ahojte..tak uz som doma..v praci sme sa teda vobec nenudili..a vraj nam opat hlasia snezenie..tak som teda zvedava..
ale uz len dva dni a mame vikend emoticon
4. feb 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
 ahoj Kati,
no neviem, ci sa mam tesit na vikend alebo nie... opat bude "skolsky" stereotyp emoticon
4. feb 2009 o 18:11  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 fifi, neboj teraz si oddychneš a cez víkend sa pustíš do bakalarky.. nakukneš sem medzi nas, my ťa povzbudíme a hned sa ti bude veselšie pokračovať emoticon
nooo dakujem pekne,že "ktovie,čo sa všetko pritrafí emoticon " emoticon emoticon či ty myslíš že by sme uhadli jackpot aby sme všetko super krasne zariadili ?? emoticon
ano to je v tom komplexe na bôriku...
lea, ahoj emoticon ano ano zase sa blíži víkend, jupiiii emoticon
4. feb 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
 Gabi, rada podpichujem emoticon prosim, nesmies sa za to na mna hnevat emoticon to niekedy som taka roztatarena, aby bolo veselo emoticon
jasne, ze ma tieto stranky povzbudzuju, je tu super banda a cloveku je hned lepsie pri srdci, ked tu ma par pokec-priatelov, ktori za nim stoja emoticon
prave cakam na manza... ideme nakupovat, zhanam jednu orchideu, co som videla v jednom okne a nemozem kvoli tomu spat, musim ju mat emoticon
4. feb 2009 o 18:18  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 fifi, mne to nevadí,ja sa neuražam a mam rada srandu emoticon
to maš pravdu, toto nie je len zavislosti ale už o kamaratstvach emoticon
tak ty nemôžeš spavať pre orchideu a manžel nie a nie prísť emoticon ten môj tlačí do kocky... aj s trasoritkou tak je teraz všade tichučko emoticon emoticon
4. feb 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
 moja trasoritka lezi vedla mna na gauci emoticon relaxujeme z obyvacky.... ten moj by tiez neprisiel, keby som ho nenahanala, ze potrebujem ist do obchodu emoticon tak uvidime, ako dlho mu to este potrva v tej praci emoticon
tu orchidejku chcem zltu, ako slniecko, je uzasna emoticon momentalne je mojou pychou bodkovana, vyzera ako dalmatinec... ozaj, mate aj vy nejaku bytovu uchylku? emoticon
4. feb 2009 o 18:24  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 ach ten mužský sa vie tak raaad zamotať praci, že? emoticon
no my zatial nejaku bytovu uchylku nemame, ale verím že v novom byte to príde emoticon juj sa teším emoticon
4. feb 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
 tak to si pis, ze to pride emoticon tiez by som to do seba nepovedala emoticon a teraz je stale co vylepsovat...
aj ked v dome sa asi inak vyblaznime... len kto to vsetko zaplati emoticon drahy vcera zaplatil 500 € projektantovi len za nakres sieti na nasom pozemku, hrozne, co za to pytaju emoticon
4. feb 2009 o 18:33  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
Registrovala sa 18. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 320 príspevkov. Má 32 priateľov. Žilinská Lehota, okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
Registrovala sa 18. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 320 príspevkov. Má 32 priateľov. Žilinská Lehota, okres Žilina.
 ahojte kočky emoticon

tak som tu aj ja prikvitla... dnes mám porobené - žienka domáca emoticon už aby som opäť chodila do práce emoticon
Zuzi zase orchidea? emoticon ty si maniak...
Gabi, teším sa na ďalšie fotky vášho veľkého bytu, ja som z neho fakt "na větvy"... krásny priestranný emoticon nech sa vám v ňom dobre býva teda... a s tým Zuzkiným podpichovaním... no však sme sa dohodli, že ideme kočíkovať spolu, nie? emoticon inak my nebývame ďaleko od vás... sme tesne pred Solinkami... takže skoro susedia emoticon
Kati, tak zase nepôjdete do práce keď má snežiť? to sa niekomu žije...

Inak Zuzi aby si bola v obraze - chceme vymyslieť nejaké to stretko babské a uvítať nových členov emoticon
Tak hoď tip, že kedy... hm?

... a čo je s Jankou? (murinko)... už sa tu dlho neukázala... emoticon
4. feb 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 verím tomu, že to príde, ale nevadíííí ja sa teším!! emoticon už teraz davam do prasiatka drobne eurače nech mi stačia emoticon emoticon
uff... ta cena je docela vysoka a to teda nechcem vidieť za realizaciu.. celkovo je to dnes všetko o iných cenách emoticon
4. feb 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Už bývam v dome
    okres Žilina
 Bam, musim utekat,muzo ma uz caka, ale ako pre teba som dnes urobila foto mojho dalmatinca a hodim do albumu emoticon Janka ma asi vela prace, pisala som si s nou naposledy na facebooku a mala sa v pohodke emoticon
tak zatial, este tu vecer prikvitnem emoticon
4. feb 2009 o 18:36  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš