Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
bam..a to je tam akoze po znamosti..alebo ako to s nou je? sharin..myslim,ze staci aj nejaky ten usmev a pozitivne myslenie a hned to pojde lahsie..aspon si to ja namyslam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sharin drzim palce, nedaj sa!
Odpovedať
ake torty :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dobre rano vsetkýýýýým :-D ... a hlavne rannym vtacatam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj fifi, co skola?
Odpovedať
pekný deň sa praje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa pripájam pekný deň :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte fcely
Odpovedať
bre ranko..tak teda idem opat do tej prace..dnes by to mal byt konecne normalny pracovny den :-N :-D teda,normalny asi moc nebude,kedze praktika nie su nachystane..hlavne tie,co sa chystaju par dni dopredu..ako taky agar..takze bude veselo.. inac,nasrj jednej julovke sa vcera vecer narodilo dievcatko x-)
Odpovedať
bam: hej torty vysli... najhorsie bolo to potahovanie... ale strasne som zurila nad korpusmi... a robila som aj dve plnky... tvarohovu a pudingovu... a uz som aj poucena ako robit nabuduce :-) odfotene su, dala som ich na poradu do temy torty, lebo tam mi kocky radili ako nato :-) jo a vratila som sa z pokecu... v podstate sa mam vyjadrit ja ci to beriem... zo zaciatku ponukaju nizsi nastupny plat ale ten je stale o cosi malicko menej ako v tejto robote a velka vyhoda, ze tam mam byt sama a ked bude roboty viac, tak si mam najst pomocnu silu a ja mam "len" uctovat x-) este musim kvoli tomu zbehnut za mojou tetou, lebo ona pre nich robila dlhe roky a oni aj chcu aby ma zaucala, tak sa vyjadrim az potom... ale pocit mam dobry... i ked zo zaciatku by som bola holka pre vsetko... ale aspon nebudem furt strcena len v papieroch...
Odpovedať
čaf bzučko :-D lea, isto to nejako zvládneš urobíte nejake vybuchujuce pokusy a bude zábava ;-) :-D sharin, hlavne aby si sa v tej robotke cítila dobre a peniažky potom prídu po skušobnej dobe :-)
Odpovedať
mam z toho dobry pocit aj z pana majitela a najviac mi ten dobry pocit dava moja teta... kedze pre nich robi uz 15 rokov, tak snad by mi nedohodila nieco zle...
Odpovedať
Článok sa načítava...
sharin, tak to je super! držím palce!!! :-)
Odpovedať
ale haloooo, veď kde ste??? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
halo dievcata, no dnes to tu zanedbavate ;-) Ahoj Gabi, ja som tu :-D neuveritelne :-D
Odpovedať
no konečne niekto :-) a že si to prave ty tak to ma teší ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ;-) ako sa ti dnes darilo v praci? a co bytik,kedy kolaudujete? :-p
Odpovedať
dnes bolo docela super... človek sa nestihol nudiť :-) kolaudacia stale platí marec/apríl.. do konca tyždna nam maju urobiť podlahu v celom byte tak doplním foto... x-) a tebe sa ako dnes darilo? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som odrobila cca 10 hodin, takze uz pomaly ani neviem, ako sa volam... 8-( ale mam teraz dva dni skolenia, negativna spatna vazba, bude trosku relax s kolegami, ktorych mam rada ;-) na chvilu ma prestala trapit skola, len sa musim aj tak vrhnut uz do dopisania bakalarky... asi cez vikend :-N super, ze na jar uz budete vo svojom x-) jar je lasky cas... :-p ... ktovie, co vsetko sa moze pritrafit 8-) este si to upresnim, to je na Boriku pri tej vysokej novej stavbe?
Odpovedať
ahojte..tak uz som doma..v praci sme sa teda vobec nenudili..a vraj nam opat hlasia snezenie..tak som teda zvedava.. ale uz len dva dni a mame vikend :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati, no neviem, ci sa mam tesit na vikend alebo nie... opat bude "skolsky" stereotyp 8-(
Odpovedať
fifi, neboj teraz si oddychneš a cez víkend sa pustíš do bakalarky.. nakukneš sem medzi nas, my ťa povzbudíme a hned sa ti bude veselšie pokračovať :-) nooo dakujem pekne,že "ktovie,čo sa všetko pritrafí 8-) " :-D :-D či ty myslíš že by sme uhadli jackpot aby sme všetko super krasne zariadili ?? ;-) ano to je v tom komplexe na bôriku... lea, ahoj :-) ano ano zase sa blíži víkend, jupiiii :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Gabi, rada podpichujem :-D prosim, nesmies sa za to na mna hnevat ;-) to niekedy som taka roztatarena, aby bolo veselo :-D jasne, ze ma tieto stranky povzbudzuju, je tu super banda a cloveku je hned lepsie pri srdci, ked tu ma par pokec-priatelov, ktori za nim stoja ;-) prave cakam na manza... ideme nakupovat, zhanam jednu orchideu, co som videla v jednom okne a nemozem kvoli tomu spat, musim ju mat :-D
Odpovedať
fifi, mne to nevadí,ja sa neuražam a mam rada srandu :-) to maš pravdu, toto nie je len zavislosti ale už o kamaratstvach x-) tak ty nemôžeš spavať pre orchideu a manžel nie a nie prísť :-D ten môj tlačí do kocky... aj s trasoritkou tak je teraz všade tichučko :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moja trasoritka lezi vedla mna na gauci :-D relaxujeme z obyvacky.... ten moj by tiez neprisiel, keby som ho nenahanala, ze potrebujem ist do obchodu :-D tak uvidime, ako dlho mu to este potrva v tej praci :-D tu orchidejku chcem zltu, ako slniecko, je uzasna x-) momentalne je mojou pychou bodkovana, vyzera ako dalmatinec... ozaj, mate aj vy nejaku bytovu uchylku? :-N
Odpovedať
ach ten mužský sa vie tak raaad zamotať praci, že? :-D no my zatial nejaku bytovu uchylku nemame, ale verím že v novom byte to príde x-) juj sa teším :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak to si pis, ze to pride :-D tiez by som to do seba nepovedala ;-) a teraz je stale co vylepsovat... aj ked v dome sa asi inak vyblaznime... len kto to vsetko zaplati :-N drahy vcera zaplatil 500 € projektantovi len za nakres sieti na nasom pozemku, hrozne, co za to pytaju :-(
Odpovedať
ahojte kočky ;-) tak som tu aj ja prikvitla... dnes mám porobené - žienka domáca :-D už aby som opäť chodila do práce =-) Zuzi zase orchidea? :-p ty si maniak... Gabi, teším sa na ďalšie fotky vášho veľkého bytu, ja som z neho fakt "na větvy"... krásny priestranný ;-) nech sa vám v ňom dobre býva teda... a s tým Zuzkiným podpichovaním... no však sme sa dohodli, že ideme kočíkovať spolu, nie? :-D inak my nebývame ďaleko od vás... sme tesne pred Solinkami... takže skoro susedia ;-) Kati, tak zase nepôjdete do práce keď má snežiť? to sa niekomu žije... Inak Zuzi aby si bola v obraze - chceme vymyslieť nejaké to stretko babské a uvítať nových členov :-D Tak hoď tip, že kedy... hm? ... a čo je s Jankou? (murinko)... už sa tu dlho neukázala... =-)
Odpovedať
verím tomu, že to príde, ale nevadíííí ja sa teším!! :-D už teraz davam do prasiatka drobne eurače nech mi stačia :-D :-D uff... ta cena je docela vysoka a to teda nechcem vidieť za realizaciu.. celkovo je to dnes všetko o iných cenách :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Bam, musim utekat,muzo ma uz caka, ale ako pre teba som dnes urobila foto mojho dalmatinca a hodim do albumu ;-) Janka ma asi vela prace, pisala som si s nou naposledy na facebooku a mala sa v pohodke ;-) tak zatial, este tu vecer prikvitnem :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?