Je tu niekto zo Žiliny?

23. jan 202059550
  • bam..a to je tam akoze po znamosti..alebo ako to s nou je?

sharin..myslim,ze staci aj nejaky ten usmev a pozitivne myslenie a hned to pojde lahsie..aspon si to ja namyslam 😃

• sharin drzim palce, nedaj sa!

• ake torty 😬 😬 😬

• Sponzor fóra
  • dobre rano vsetkýýýýým 😃 ... a hlavne rannym vtacatam 😃

• ahoj fifi, co skola?

• pekný deň sa praje 🙂

• aj ja sa pripájam pekný deň 🙂

• cafte fcely

• bre ranko..tak teda idem opat do tej prace..dnes by to mal byt konecne normalny pracovny den 😬 😃 teda,normalny asi moc nebude,kedze praktika nie su nachystane..hlavne tie,co sa chystaju par dni dopredu..ako taky agar..takze bude veselo..

inac,nasrj jednej julovke sa vcera vecer narodilo dievcatko 😵

• bam: hej torty vysli... najhorsie bolo to potahovanie... ale strasne som zurila nad korpusmi... a robila som aj dve plnky... tvarohovu a pudingovu... a uz som aj poucena ako robit nabuduce 🙂 odfotene su, dala som ich na poradu do temy torty, lebo tam mi kocky radili ako nato 🙂

jo a vratila som sa z pokecu... v podstate sa mam vyjadrit ja ci to beriem... zo zaciatku ponukaju nizsi nastupny plat ale ten je stale o cosi malicko menej ako v tejto robote a velka vyhoda, ze tam mam byt sama a ked bude roboty viac, tak si mam najst pomocnu silu a ja mam "len" uctovat 😵 este musim kvoli tomu zbehnut za mojou tetou, lebo ona pre nich robila dlhe roky a oni aj chcu aby ma zaucala, tak sa vyjadrim az potom... ale pocit mam dobry... i ked zo zaciatku by som bola holka pre vsetko... ale aspon nebudem furt strcena len v papieroch...

• čaf bzučko 😃
    lea, isto to nejako zvládneš urobíte nejake vybuchujuce pokusy a bude zábava 😉 😃
    sharin, hlavne aby si sa v tej robotke cítila dobre a peniažky potom prídu po skušobnej dobe 🙂

• mam z toho dobry pocit aj z pana majitela a najviac mi ten dobry pocit dava moja teta... kedze pre nich robi uz 15 rokov, tak snad by mi nedohodila nieco zle...

• sharin, tak to je super! držím palce!!! 🙂

• ale haloooo, veď kde ste??? 😕

• halo dievcata, no dnes to tu zanedbavate 😉
    Ahoj Gabi, ja som tu 😃 neuveritelne 😃

• Sponzor fóra
  • no konečne niekto 🙂
    a že si to prave ty tak to ma teší 😉

• dakujem 😉 ako sa ti dnes darilo v praci? a co bytik,kedy kolaudujete? 😛

• dnes bolo docela super... človek sa nestihol nudiť 🙂
    kolaudacia stale platí marec/apríl.. do konca tyždna nam maju urobiť podlahu v celom byte tak doplním foto... 😵
    a tebe sa ako dnes darilo? 🙂

• dnes som odrobila cca 10 hodin, takze uz pomaly ani neviem, ako sa volam... 😦 ale mam teraz dva dni skolenia, negativna spatna vazba, bude trosku relax s kolegami, ktorych mam rada 😉
    na chvilu ma prestala trapit skola, len sa musim aj tak vrhnut uz do dopisania bakalarky... asi cez vikend 😬
    super, ze na jar uz budete vo svojom 😵 jar je lasky cas... 😛 ... ktovie, co vsetko sa moze pritrafit 😎
    este si to upresnim, to je na Boriku pri tej vysokej novej stavbe?

• ahojte..tak uz som doma..v praci sme sa teda vobec nenudili..a vraj nam opat hlasia snezenie..tak som teda zvedava..
    ale uz len dva dni a mame vikend 🙂

• ahoj Kati,
    no neviem, ci sa mam tesit na vikend alebo nie... opat bude "skolsky" stereotyp 😦

• fifi, neboj teraz si oddychneš a cez víkend sa pustíš do bakalarky.. nakukneš sem medzi nas, my ťa povzbudíme a hned sa ti bude veselšie pokračovať 🙂
    nooo dakujem pekne,že "ktovie,čo sa všetko pritrafí 😎 " 😃 😃 či ty myslíš že by sme uhadli jackpot aby sme všetko super krasne zariadili ?? 😉
    ano to je v tom komplexe na bôriku...
    lea, ahoj 🙂 ano ano zase sa blíži víkend, jupiiii 😃

• Gabi, rada podpichujem 😃 prosim, nesmies sa za to na mna hnevat 😉 to niekedy som taka roztatarena, aby bolo veselo 😃
    jasne, ze ma tieto stranky povzbudzuju, je tu super banda a cloveku je hned lepsie pri srdci, ked tu ma par pokec-priatelov, ktori za nim stoja 😉
    prave cakam na manza... ideme nakupovat, zhanam jednu orchideu, co som videla v jednom okne a nemozem kvoli tomu spat, musim ju mat 😃

• fifi, mne to nevadí,ja sa neuražam a mam rada srandu 🙂
    to maš pravdu, toto nie je len zavislosti ale už o kamaratstvach 😵
    tak ty nemôžeš spavať pre orchideu a manžel nie a nie prísť 😃 ten môj tlačí do kocky... aj s trasoritkou tak je teraz všade tichučko 😃 😃

• moja trasoritka lezi vedla mna na gauci 😃 relaxujeme z obyvacky.... ten moj by tiez neprisiel, keby som ho nenahanala, ze potrebujem ist do obchodu 😃 tak uvidime, ako dlho mu to este potrva v tej praci 😃
    tu orchidejku chcem zltu, ako slniecko, je uzasna 😵 momentalne je mojou pychou bodkovana, vyzera ako dalmatinec... ozaj, mate aj vy nejaku bytovu uchylku? 😬

• ach ten mužský sa vie tak raaad zamotať praci, že? 😃
    no my zatial nejaku bytovu uchylku nemame, ale verím že v novom byte to príde 😵 juj sa teším 😬

• tak to si pis, ze to pride 😃 tiez by som to do seba nepovedala 😉 a teraz je stale co vylepsovat...
    aj ked v dome sa asi inak vyblaznime... len kto to vsetko zaplati 😬 drahy vcera zaplatil 500 € projektantovi len za nakres sieti na nasom pozemku, hrozne, co za to pytaju 😞

• ahojte kočky 😉

tak som tu aj ja prikvitla... dnes mám porobené - žienka domáca 😃 už aby som opäť chodila do práce 🤔
    Zuzi zase orchidea? 😛 ty si maniak...
    Gabi, teším sa na ďalšie fotky vášho veľkého bytu, ja som z neho fakt "na větvy"... krásny priestranný 😉 nech sa vám v ňom dobre býva teda... a s tým Zuzkiným podpichovaním... no však sme sa dohodli, že ideme kočíkovať spolu, nie? 😃 inak my nebývame ďaleko od vás... sme tesne pred Solinkami... takže skoro susedia 😉
    Kati, tak zase nepôjdete do práce keď má snežiť? to sa niekomu žije...

Inak Zuzi aby si bola v obraze - chceme vymyslieť nejaké to stretko babské a uvítať nových členov 😃
    Tak hoď tip, že kedy... hm?

... a čo je s Jankou? (murinko)... už sa tu dlho neukázala... 🤔

• verím tomu, že to príde, ale nevadíííí ja sa teším!! 😃 už teraz davam do prasiatka drobne eurače nech mi stačia 😃 😃
    uff... ta cena je docela vysoka a to teda nechcem vidieť za realizaciu.. celkovo je to dnes všetko o iných cenách 😞

• Bam, musim utekat,muzo ma uz caka, ale ako pre teba som dnes urobila foto mojho dalmatinca a hodim do albumu 😉 Janka ma asi vela prace, pisala som si s nou naposledy na facebooku a mala sa v pohodke 😉
    tak zatial, este tu vecer prikvitnem 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Články od našich partnerov
    Presvedčivé výsledky riadeného vetrania s entalpickým výmenníkom.
    Dom má slúžiť vám! Ak je to naopak, je čas na zmenu
    Cesta k dokonalému tichu je hrubá len pár centimetrov...
    Archív článkov od partnerov